123 Reg робить доступним до Інтернету просто та доступно за допомогою орієнтованої на клієнтів реєстрації домену та хостингових послуг для користувачів по всій Великобританії.

TL; ДОКТОР: Як єдиний прийом для розблокування потужностей Інтернету, 123 Reg має на меті забезпечити малому та середньому бізнесу все необхідне для створення професійних інтернет-брендів, залучення клієнтів та залучення відвідувачів. Компанія пропонує домени, електронну пошту, хостинг та інструменти цифрового маркетингу, а також рішення, оптимізовані для найпопулярнішої у світі системи управління контентом: WordPress. Завдяки цілодобовій підтримці та безкоштовним курсам на все, від SEO до соціальних медіа, легко зрозуміти, чому понад 1 мільйон підприємств у Великобританії звернулися до 123 Reg, щоб знайти успіх в Інтернеті.


За останні десятиліття бізнес з кексами для гурманів зростає, а підприємці-пекарі створюють магазин скрізь – від торгових центрів до мітингів продовольчих товарів.

Ви також знайдете ці милі маленькі магазини, розпорошені в Інтернеті, – і директор Бренда Річард Уінслоу сказав, що 123 Reg допомогла досить багато з них потрапити туди. “Ми допомагаємо людям виходити в Інтернет, будь то благодійні організації, футбольні клуби чи кекс-бізнес, які стають досить поширеними”, – сказав він.

Компанія, що базується у Великобританії, заснована в 2000 році, в першу чергу обслуговувала клієнтів, які користуються технологією. З того часу Річард заявив, що Інтернет стає все більш доступним для тих, хто має нетехнічний досвід.

“Замовники змінилися, змінилися набори технічних навичок, і нам довелося розвивати нашу продукцію, щоб відповідати новим вимогам”, – сказав він. “Сьогодні клієнти не так сильно піклуються про технології. Вони просто хочуть, щоб їх сайт виглядав добре, працював і робив Google щасливим ».

123 Рег-бренд, директор Річард Уінслоу та логотип компанії

Бренд-директор Річард Уінслоу повідомив нам, що 123 Reg надає інструменти, необхідні малим і середнім підприємствам, щоб створити та відполірувати свою присутність в мережі.

Компанія також розширила свій асортимент товарів, щоб включити все, що малому бізнесу знадобиться для створення професійного інтернет-бренду, залучення клієнтів та збільшення кількості відвідувачів.

Це включає консультації експертів. Скажімо, наприклад, що на вашому веб-сайті кекси є онлайн-форма замовлення, але немає номера телефону. “Ми знаємо, що є багато людей, які захочуть зателефонувати в бізнес, щоб обговорити речі, тому ми б сказали нашому клієнту додати номер телефону на свій сайт”, – сказав Річард. “Таким чином, ми пропонуємо посереднику для клієнта, який хоче досвіду роботи веб-хостингової компанії, яка стоїть за ними, але не хоче платити високі внески, які вони б заплатили через агенцію веб-дизайну”.

З доменами, хостингом електронної пошти, спільним хостингом та віртуальними приватними серверами; хостинг, оптимізований для WordPress; Цілодобова підтримка клієнтів; та навчання бізнес-бізнесу в Інтернеті, недарма 123 Reg допомогла клієнтам зібрати понад 1 мільйон веб-сайтів у Великобританії.

Єдиний магазин для створення професійного бренда в Інтернеті

Станом на грудень 2017 року у Великобританії існувало приблизно 5,7 мільйона малих та середніх підприємств. Цілі 96% з них були віднесені до мікропідприємства з дев’ятьма або меншими працівниками.

За словами Річарда, багатьом із цих мікропідприємств все ще не вистачає присутності в Інтернеті. “Із близько 5 мільйонів мікропідприємств лише половина має Інтернет-присутність, будь то через веб-сайт або канали соціальних медіа тощо”, – сказав він.

Річард сказав, що більшість 123 клієнтів Reg вписуються в цей профіль – невеликі стартапи, які хочуть створити онлайн-присутність з нуля. Перший крок, звичайно, – це зареєструвати домен, і 123 Reg прагне зробити цей процес таким же простим, як, ну, 1-2-3. Компанія має широкий вибір розширень домену за доступними цінами та повний набір інструментів управління DNS, а також надає безкоштовний сайт із кожним доменним іменем.

Фото жінки на ноутбуці

Почніть свою онлайн-подорож: від доменів до SEO, компанія, що базується у Великобританії, пропонує необхідні інструменти для створення сайтів.

Якщо користувач знайде своє ідеальне доменне ім’я, він може встановити замовлення з 123 Reg, і компанія буде стежити за доменом, щоб побачити, коли він закінчується. Лише одній особі дозволяється одночасно здійснювати впорядкування певного домену, а користувач сплачує плату за замовлення лише у випадку успішного захисту домену.

Доменні служби компанії працюють бездоганно з іншими продуктами 123 Reg. “У нас завжди була одна з найпотужніших панелей управління домену”, – сказав Річард. “Ми переконалися, що якщо у вас є домен у нас і хочете додати ще одну послугу, це легко приєднати. Ви просто додаєте хостинг до нього, і якщо у вас хостинг і ви хочете отримати сертифікат SSL, це теж просте доповнення. “

Звичайно, навіть найкращий веб-сайт марний, якщо не видно читачам. З цією метою 123 Reg включає в себе інструменти для залучення трафіку на сайти та посилення взаємодії, включаючи оптимізатор пошукових систем та інструменти локальних лістингу.

Безпроблемний хостинг WordPress, оптимізований для популярних CMS

WordPress, який використовує понад 30% веб-сайтів сьогодні за допомогою технології з відкритим кодом, є однією з найпопулярніших платформ у світі для створення та підтримки онлайн-присутності.

Річард сказав нам, що він бачив, що WordPress перетворюється на надійний ресурс, комерційно керований. “Він почався як технічний продукт і став набагато більш зручним для користувачів”, – сказав він. “За останній запуск WordPress вони включили більше функціональних можливостей та навчальних посібників WYSIWYG, щоб той, хто ніколи не створив веб-сайт, міг використовувати WordPress як розробник веб-сайтів.”

WordPress спрощує створення сайтів, а Річард сказав, що 123 Reg полегшує доступ до цих сайтів в Інтернеті. Насправді компанія гарантує, що користувачі працюють за лічені хвилини за допомогою процесу встановлення одним кліком, який включає миттєвий доступ до останньої версії WordPress. Преміум-пакети доступні для забезпечення додаткової потужності для сайтів з високим трафіком за допомогою виділених ресурсів, і користувачі можуть легко створювати резервні копії та відновлювати дані при необхідності.

Молода жінка в чорних окулярах, будуючи веб-сайт

WordPress, простий спосіб: 123 Reg має на меті зробити хостинг WordPress сайтів безболісним.

Усі пакети WordPress для хостингу включають безкоштовний домен, а також облікові записи електронної пошти, що дозволяють їм спілкуватися під постійною назвою торгової марки. Потрібні вказівки? Клієнти також отримують доступ до служб підтримки, що спеціалізується на модернізації та плагінах WordPress.

За словами Річарда, сервери 123 Reg також оптимізовані спеціально для WordPress. “Вам потрібне гарне кешування там, оскільки WordPress все ще важче додаток”, – сказав він.

Але компанія не відпочиває на лаврах. Хоча хостинг-платформа 123 Reg вже оптимізована для WordPress, його команда розробників працює над тим, щоб передати цілий набір функцій вперед, включаючи знімок та відновити функціональність.

Річард сказав, що відгуки покупців надихають подібні зусилля на розробці продукту. “Ми читаємо кожен коментар, який нам надсилають люди”, – сказав Річард. «Ми також проводимо опитування клієнтів та сесії стратегії прийому, щоб отримувати відгуки про конкретні продукти. Потім ми використовуємо всі ці знання для того, щоб наша продукція розвивалася, щоб краще обслуговувати клієнтів ».

Цілодобова підтримка та навчання бізнес-бізнесу в Інтернеті

Компанія прийняла цілодобову модель багатоканальної підтримки клієнтів, доступну через телефон, електронну пошту чи систему квитків компанії. Хоча Річард сказав, що його клієнтська база менш технічна, ніж за десятиліття до цього, вони також знають більше комп’ютерів. Через це 123 Reg навчає агентів з обслуговування клієнтів, щоб полювати на очікуваний результат клієнта, незважаючи на те, який технічний жаргон вони пропонують. “Вони користуються комп’ютерами щодня, але не завжди отримують деталі з дрібкою”, – сказав він.

Що стосується надання допомоги цим клієнтам, 123 Reg має на меті забезпечити індивідуальний підхід. “Коли ми розмовляємо з клієнтами, ми намагаємось зрозуміти, що таке їх вміння та чи доведеться їм знову виконувати завдання”, – сказав Річард. “Якщо це разова річ, клієнту не дуже вигідно навчати їх, як це робити. Ви просто хочете допомогти їм отримати результати. “

З іншого боку, якщо у замовника є 100 доменів, 123 Reg проведе їх шляхом, щоб допомогти їм повторити його в майбутньому.

Поряд з практичною допомогою компанія пропонує безкоштовні поглиблені онлайн-курси, створені спеціально для того, щоб допомогти малому бізнесу вийти в Інтернет. Цілі навчання включають рекламу в соціальних медіа, оптимізацію пошукових систем, вдосконалення контенту блогу, контент-маркетинг та підвищення обізнаності про бренд. Курси самообслуговування дозволяють користувачам створювати свій власний логін, відстежувати їх процес та вчитися у власному темпі.

Хоча 123 Reg пропонує безкоштовне навчання, а також прийнятні ціни, Річард сказав нам, що компанія не намагається конкурувати, коли справа стосується витрат. “Ми пропонуємо справедливе ціноутворення та хорошу політику повернення коштів – у нас є основи”, – сказав він. “Я думаю, що наш диференціатор – це високий рівень підтримки”.

Компанія використовує чистий показник промоутерів (NPS), щоб оцінити задоволеність клієнтів та стимулювати зростання бізнесу. “Багато компаній, що займаються хостингом, не дуже добре поступили з NPS”, – сказав Річард. “Ми маємо те, що ми слухаємо, розуміємо, чого хочуть клієнти, і працюємо над тим, щоб у них були потрібні продукти та послуги, які допоможуть їм потрапити туди”.

Довірений постачальник, який використовується для створення понад 1 мільйона сайтів у Великобританії

Як компанія, 123 Reg має майже два десятиліття досвіду в галузі. За цей час компанія зареєструвала понад 3,5 мільйона доменних імен та допомогла приблизно 1 мільйонам підприємств у всіх веб-сайтах запуску Великобританії.

Річард сказав нам, що 123 найпростіші у користуванні продукти Reg, знана підтримка клієнтів та доступні ціни допомогли побудувати довіру клієнтів. “Ми найбільший постачальник у Великобританії, і ми вже багато років”, – сказав він.

На противагу цьому, маючи досвід, який ви можете отримати з невеликим веб-агентством або індивідуальним дизайнером: “Вони закінчують роботу з новою компанією або переходять в інше агентство, і тоді всі знання втрачаються, і люди не можуть зайти на веб-сайт », – сказав Річард. “Ми забираємо посередника і надаємо комплексне рішення, яке нікуди не дінеться”.

Досвід компанії тримає співробітників зосередженими на довгострокових цілях. “Ми хочемо переконатися, що ми вносимо вдосконалення в інший план, а не просто” хам, бам, це дивовижне “одноразове рішення, яке буде добре працювати в наступному році, але не виходить з ладу через три роки”,.

Замість того, щоб перейти на останню тенденцію, 123 Reg має на меті допомогти малому бізнесу зростати. “Ми розуміємо, що клієнт важливий, і щоб допомогти клієнту, нам потрібно інвестувати у зростання клієнта”, – сказав він.

Останні звіти свідчать про те, що на зараз насиченому ринку кексів пекарні часто стикаються з млявим зростанням. Якщо вони розумні, вони просто можуть звернутися до такої компанії, як 123 Reg, щоб повернутися назад.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector