20 найпопулярніших (і найменш) міст, які користуються технологіями в Америці в 2020 році

Від винаходу колеса до розробки комутованих модемів, інновації сприяли неймовірному зростанню та науковому прогресу – а також економічному процвітання. Крім створення тисяч нових робочих місць, сфери, які охоплюють технології, можуть відчути значне економічне зростання за рахунок залучення нових підприємств та молодої, кваліфікованої робочої сили.


За даними CyberStates 2018, за даними CyberStates 2018, зайнято понад 11,5 мільйона працівників, за минулий рік було додано майже 200 000 робочих місць. Співробітники в секторі технологій отримують більше ніж вдвічі більше середньої заробітної плати в країні, а галузь додає приблизно 1,6 трлн дол. США або більше 9% в економіку США.

Зацікавлені у виплаті грошей на цьому сучасному золотому пориві? Або цікаво, де знаходиться ваше місто? Ми визначили 10 найбільш та найменш доцільних технологій, дефініція яких включала інші галузеві перспективи, такі як наука, інженерія та математика. Погляньте на місцевості, які піднялися на вершину, або пропустіть вперед до тих, що обрали альтернативні економічні маршрути.

10 міст, які користуються технологією

Поки літаючі машини та покоївки-роботодавці поки що не є річчю, певна частина країни знаходиться далеко вперед, ніж інші на шляху до того, щоб стати Джетсонами. Міста, які ми називали технологічними, зазвичай користуються низьким рівнем безробіття та готовим домочадцями до комп’ютерів та підключення до Інтернету; жителі часто мають середню освіту і отримують більш високі зарплати. Поширеність робочих місць, пов’язаних з обчислювальною технікою та програмуванням, визначає масштаби на користь цих районів, а також поблизу військових баз та науково-дослідних установ.

Карта найбільш ощадливих для США міст у США.

Найбільш ощадливі міста Америки містять широкий спектр обчислювальної, інженерної та наукової роботи.

Незважаючи на те, що міста, які знають технологію, зустрічаються по всій країні, наші 10 кращих областей для технологій в основному зосереджені на узбережжі Сходу та Заходу – і, що цікаво, часто парами. Кремнієва долина добре представлена, як і великі райони метро Вашингтон, округ Колумбія та Бостон. Глибокий Південь, Середній Захід, Скелясті гори та Тихоокеанський північний захід також представлені, тобто майже кожен має доступ до розташованого поблизу технічного центру.

1. Парк Каліфорнії-Лексінгтон, штат Меріленд

Ви очікували побачити тут Силіконову долину, правда? Вважаєте чи ні, ці громади приблизно за 90 хвилин на південний схід від Вашингтона, округ Колумбія, мають значно більшу концентрацію робочих місць у технічних сферах. На кожні чотири робітники в районі принаймні одна людина працює в галузі технологій, інформаційної безпеки, машинобудування чи інших подібних галузях. У той час як Каліфорнія та Лексінгтон Парк можуть похвалитися ставками, аналогічними тим, що в Силіконовій долині, якщо говорити про кількість жителів, зайнятих на професіях, пов’язаних з обчисленнями, то регіон займає в 2,5 рази порівняно більше інженерних робіт.

Зображення Військово-морської станції Патоксент-Рівер Парк Лексингтон-Парк

Військово-морська станція Patuxent River Морська рухає велику частину інновацій регіону Каліфорнії та Лексінгтон-Парк.

Розташований недалеко від затоки Чесапік, швидко зростаючий Лексінгтон-парк є домом для військово-морської станції на річці Патексент, де навчалися Джон Гленн, Алан Шепард та багато інших помітних космонавтів. В даний час в базі працює близько 20 000 людей, що забезпечує близько 75% економіки району. Додаткові робочі місця надходять від відповідних підрядників, аерокосмічних та технологічних компаній, які створили магазин поблизу, коли населення розширюється назовні в сусідню Каліфорнію.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
110 67589,5%79,2%252.5

2. Сан-Хосе-Маунтін-В’ю-Пало-Альто, Каліфорнія

Поверніться до свого регулярно запланованого списку найбільш зручних для технологій міст. У спільноті відомий як Кремнієва долина, такі міста як Сан-Хосе, Маунтін-В’ю, Пало-Альто, Купертіно, Саннівейл та Менло-Парк є домом для найбільших і найвпливовіших технологічних компаній у світі, включаючи глобальний штаб-квартиру 39 Fortune 1000. напевно, почули цей список: Apple, Google, Facebook, Netflix, Oracle, Salesforce та багато інших. Регіон відомий швидкими інноваціями, голодними стартапами та нецензурно високими цінами на житло.

Зображення Сан-Хосе, Каліфорнія

Протягом від Сан-Хосе до Редмонда, Кремнієва долина є синонімом технології та інновацій.

За даними Бюро перепису населення США концентрація комп’ютерних робочих місць у Силіконовій долині вчетверо перевищує середню по країні. Кремнієва долина лідирує в доступі до широкосмугового Інтернету, більше 90% жителів підписалися на високошвидкісну послугу. У 63% жителі мають більш ніж удвічі більший ступінь бакалавра, порівняно із середнім показником у країні 31%.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
1.6М+94,8%90,2%180.1

3. Боулдер, штат Колорадо

Будучи порівняно незаслуханою опорою в індустрії технологій, Боулдер користувався довгою історією інновацій з моменту, коли IBM створила об’єкт площею 500 акрів у цьому районі в 1960-х. Cisco, Lexmark, Nest, Oracle, Qualcomm, SendGrid та Twitter всі мають сильну присутність у Боулдері, який знаходиться приблизно в 40 хвилинах на північний захід від Денвера в передгір’ях Скелястих гір.

Зображення Боулдер, штат Колорадо

Розташований у передгір’ї Скелястих гір, Боулдер – це будинок Університету Колорадо та бурхлива сцена запуску..

Населення Боулдера надзвичайно добре освічене, оскільки місто є головним кампусом університету Колорадо; майже 75% жителів міста мають ступінь бакалавра або вище. Боулдер також очолює наш список як найвищий відсоток домогосподарств, які мають комп’ютер, і це 96,4%, згідно з даними перепису.

У 2010 році в місті було в шість разів більше високотехнологічних стартапів на душу населення, ніж в середньому по країні – і вдвічі більше, ніж у столичному районі Сан-Хосе – згідно з дослідженням Фонду Кауфмана 2013 року. Підприємницький дух та культура стартапу сильні в Боулдері, в кількох публікаціях також визнано науково-дослідницьку діяльність району, експертизу аерокосмічної інженерії, високу якість життя та прекрасні природні умови.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
105,42096,4%89,0%157.4

4. Хантсвілль, штат Алабама

Маючи більшу частину свого інноваційного підходу з аерокосмічних та військових технологій, Хантсвілль, штат Алабама, є самотнім представником з Глибокого Півдня, який склав наш список найбільш технічно ощадливих міст. У районі Хантсвілла, поблизу північної межі штату Алабама, знаходиться другий за величиною дослідницький парк у країні, пошта армії Редстон Арсенал та найбільший науковий центр НАСА, що сприяє десятиліттям перспективних винаходів..

Зображення Huntsville, штат Алабама

Хантсвілль продовжує розвиватися поряд з міською аерокосмічною промисловістю та перспективними дослідженнями.

“Ракетне місто” відіграє важливу роль у системах протиракетної оборони та космічних ракет-носіїв, зробивши внесок у системи ракет “Юпітер” та “Сатурн”, які доставили супутники та космонавтів Аполлона у космос. Хантсвіл залишається центром ракетно-рушійних досліджень для НАСА та армії та приймає найбільший у світі космічний музей, Космічний та ракетний центр США. Як такий, Хантсвіл посідає друге місце у нашому списку за концентрацією високотехнологічних робочих місць – область має майже в п’ять разів більше професій, пов’язаних з інженерією, і вдвічі більша за обчислювальні професії, ніж середня для країни.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
188,97388,2%79,4%152.8

5. Фреймінгем, штат Массачусетс

Ви, можливо, не сподіваєтесь, що місто, засноване в 1650 р., Стане одним з найбільш технічно сприйнятих у країні, але ось Фреймінгем, штат Массачусетс, приходить, щоб розвіяти це поняття. Цікаво, що місто приходить до технології не за допомогою військових баз чи високотехнологічних компаній, а скоріше через перспективні роздрібні організації, зосереджені на споживчих товарах. Розташований приблизно в 25 милях на захід від Бостона, Фреймінгем розміщує глобальний штаб-квартиру TJX, материнської компанії TJ Maxx, товарів для дому та маршаллів, а також Bose і Staples.

Зображення Фреймінгем, Массачусетс

Як передмістя Бостона, Фреймінгем дозволяє технологічним компаніям використовувати доступні офісні приміщення та якість життя.

Охорона здоров’я та біотехнології також добре представлені у Фреймінґемі, де Sanofi-Genzyme здійснює управління своїми науково-дослідними групами. Міський технологічний парк та неподалік корпоративного центру 9/90 щодня розміщують у районі понад 5000 працівників. Приблизно 72% населення району є частиною робочої сили, що робить Фреймінгем привабливим варіантом для компаній, які шукають більше місця поза сусідніми, переповненими та дорогими Кембриджем та Бостоном.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
70 74390,6%85,8%134.2

6. Сан-Франциско, Каліфорнія

Трохи менше, ніж за годину їзди від суєти Силіконової долини, Сан-Франциско – ще одне місце у вершині розуму людей, що стосується технології. Значну частину своєї історії Сан-Франциско зробив свій слід у галузі фінансових послуг та банківської галузі, а також туризму та гостинності. Однак останнім часом економіка області виявила вражаючий ріст у секторі технологій – 30% зростання кількості робочих місць у місті з 2010 року можна віднести до галузі..

Вид з центру міста Сан-Франциско

Спочатку глобальна електростанція у фінансовій галузі, Сан-Франциско зараз є головним центром технологій.

Компанії, що займаються технологіями, представляли лише 1% місцевої економіки у 1990 році, але з того часу галузь зросла до 4% у 2010 році та 8% до кінця 2013 року. Витримавши кілька хвиль технологічного буму, Сан-Франциско залучає численні фірми венчурного капіталу, компанії штаб-квартира, натхненні підприємці та високоосвічена робоча сила.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
870,88790,8%84,5%122.6

7. Лоуелл-Челмсфорд, штат Массачусетс

Крейда ще один для більшої столиці Бостона. Сусідні Лоуелл та Челмсфорд, приблизно в 35 милях на північний захід від Біантаун, привернули до регіону десятки високотехнологічних компаній та підприємців. Ще в 1879 році Лоуелл став першим американським містом з номерами телефонів, після того, як Олександр Грехем Белл продемонстрував свій телефон там два роки до цього. Пізніше Лоуелл був штаб-квартирою для лабораторій Ван, ранньої комп’ютерної компанії, яка доходила до 3 мільярдів доларів на рік і працювала понад 33 000 людей у ​​1980-х роках..

Пташиного польоту Лоуелл, штат Массачусетс

Як частина великої Бостонської столичної області, Лоуелл залучає безліч технічних талантів та бізнесу.

Зовсім недавно прикордонні міста торгували штаб-квартирою Kronos – глобального постачальника хмарних рішень для управління часом та оптимізації. Свій Інноваційний Центр та Центр розвитку медичних пристроїв Массачусетса (M2D2), університет штату Массачусетс Лоуелл пропонує універсальну культуру та приміщення для співпраці. Науково-технічні служби є одними з провідних галузей в Челмсфорді, і в регіоні працюють два рази більше фахівців з комп’ютерів, ніж в середньому по країні.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
143,67385,5%80,1%119.8

8. Сіетл, Вашингтон

Постійно займаючи одне з найбільш швидко зростаючих міст країни, Сіетл – це яскравий і бурхливий центр технологій для Тихоокеанського північного заходу. Окрім того, що Boeing використовує регіон як центр для виробництва авіакомпаній, компанії, що змінюються у світі, як Microsoft та Amazon, простежують свої коріння до Сіетла. Насправді Білл Гейтс народився в Сіетлі і продовжує проживати в сусідній Медіні. Приблизно 10% робочої сили в регіоні – більш ніж у 2,5 рази в середньому по країні – зайнята в галузях, пов’язаних з комп’ютером чи інженерією..

Зображення горизонту Сіетла

Окрім того, що виступає важливим портом, в Сіетлі є сильна і зростаюча технологічна сцена.

Окрім Microsoft та Amazon (і постійно діючих Starbucks), інші великі бренди називають дім Сіетла, включаючи Expedia, американські підрозділи Nintendo та T-Mobile, а також декілька провідних організацій охорони здоров’я та біотехнології. Завдяки мінімальній заробітній платі в регіоні за 15 доларів на годину та робочій силі з вищою середньою освітою, Сіетл – це процвітаюча та бажана область для розбудови або розширення вашої технологічної компанії.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
704 35893,4%87,2%117.9

9. Вашингтон, D.C..

Оскільки всі військові установки, науково-дослідні установи та цивільні підрядники гудять навколо столиці країни, не дивно, що Вашингтон, округ Колумбія, вносить наш список як одне з найбільш розвинених міст у країні. У районі D.C. найширша концентрація програм, що фінансуються науково-дослідними розробками, де програмісти, підприємці, інженери та вчені можуть працювати в безпосередній близькості від осіб, які приймають рішення, та передових інновацій. У регіоні проживають багато технологічних інкубаторів та кооперативних просторів, а місцеві підприємці зібрали 2,7 мільярда доларів США на фінансування венчурного капіталу у 2016 році.

Зображення Меморіального мосту у Вашингтоні, D.C.

Вашингтон, округ Колумбія, працює більше за політику та туризм – він може похвалитися сильною, різноманітною технологічною спільнотою.

Вашингтон D.C. виділяється з інших міст, які знають техніку, своїм високим рівнем різноманітності; він входить в топ-10 місць за різноманітністю STEM і регулярно визнається найкращим містом для жінок в техніці. У цьому районі є одна з найменших прогалин у гендерній оплаті праці та зайнята більша частка жінок у професіях, пов’язаних з комп’ютером та математикою, ніж у більшості інших міст.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
681,17088,2%77,6%115.5

10. Медісон, Вісконсін

Цей швидкозростаючий технологічний центр, розташований у столиці штату та головному кампусі Університету Вісконсіна, поповнює наш список 10 найкращих міст, що володіють технологіями. Понад 95% населення має принаймні середню шкільну освіту, що робить робочу силу регіону серед найбільш освічених. Таким чином, Медісон, штат Вісконсін, слідкує за Лос-Анджелесом як одним з найбільш швидко зростаючих ринків технологічних талантів у Північній Америці, додаючи більше робочих місць з технологій на рік, ніж Сіетл, згідно з дослідженням CBRE 2018 року.

Зображення центру міста Медісон, Вісконсін

Окрім того, що є столицею штату, Медісон є домом для університету Вісконсіна.

Медісон та сусідній Мілуокі ведуть відповідальність за міграцію інновацій та стартапів на Середній Захід, де підприємства можуть знайти талановитих працівників та низьку вартість життя. На додаток до 1,1 мільярда доларів США на щорічні науково-дослідні та дослідно-конструкторські проекти, Медісон містить численні стартапні інкубатори та прискорювачі. Основний постачальник програмного забезпечення в галузі охорони здоров’я Epic Systems є провідним роботодавцем у цій галузі, а також ZenDesk, Google, HP та Microsoft.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
252,55794,0%84,9%100.6

10 найменш містких технологій

Тільки тому, що область не вважається сприйнятливою до технологій, це не означає, що вона не процвітає. Наприклад, кілька регіонів у нашому списку найменш сприятливих для технологій районів відіграють значну роль у сільському господарстві, виробництві чи транспорті. При цьому, більшість місцевих економік у цьому списку мають тенденцію до застою або зменшення темпів, коли рівень безробіття вищий за середній по країні та повільний потенціал зростання ринку праці. Рівень освіти також зазвичай нижчий, ніж американські тенденції, поряд із доступом до комп’ютерів та домашніх підключень до Інтернету.

Карта найменш мізерних міст Америки

Найменш помітні в Америці міста в Америці, як правило, мають меншу кількість населення та слабку, хоча іноді зростаючу економіку.

Географічно кажучи, половина найменш помітних в країні міст, які ми визначили, є вздовж або біля узбережжя Перської затоки, а Алабама та Флорида висаджуються у чотирьох найгірших семи позиціях. Також у цьому списку є міста в Каліфорнії та Техасі, які розташовані недалеко від узбережжя і служать важливими портами, подібними до нашого представника Луїзіани. Місцеположення в штаті Орегон, штат Нью-Йорк та поблизу Чикаго, округлює наш список технічно захищених міст.

10. Хоума-Тібодо, Луїзіана

Незважаючи на те, що в регіоні працюють інженери зі швидкістю, подібною до багатьох міст у нашому списку найдосконаліших технологій, Хоума та Тібодо більше відомі своїми ролями в морепродуктах та нафтовій промисловості, ніж як гаряча точка інноваційних технологій. Розташований менш ніж за годину на південний захід від Нового Орлеана, регіон пронизаний французькими та каджунськими впливами, що пропонує відвідувачам смачну їжу та барвисті, автентичні враження. Багато хто в цій області продовжують працювати в якості креветок, устриць, крабів та рибалок, а інші перейшли на роль у нафтовій промисловості та суднобудуванні..

Зображення Хоума, Луїзіана, будівля суду

Регіональна економіка Хоуми та Тібодо багато в чому залежить від морського буріння та підтримки послуг нафти.

Віддалені райони регіону внизу Байо означають, що менша кількість людей має доступ до комп’ютерів або швидкісного підключення до Інтернету, ніж в середньому по країні, а відставання в нафтопромисловій галузі означає, що рівень безробіття вищий, ніж в інших країнах США. Однак регіон прагне диверсифікувати свою економіку крім нафти та газу, розглядаючи зростання транспорту, складування та медичних послуг як потенційних цілей для інновацій.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
210,78782,5%70,0%29.3

9. Олбані, Орегон

Олбані та прилеглі райони, що займаються переважно сільським господарством та виробництвом, є великими експортерами насіння трави та виробниками рідкісних металів, таких як цирконій, гафній та титан. Занепад лісової промисловості в регіоні змусив Олбані, розташований приблизно в 70 милях на південь від Портленда, сильніше розширитися в секторі роздрібної торгівлі та охорони здоров’я. Мешканці Олбані користуються більш високим середнім рівнем доступу до комп’ютерів та широкосмугового Інтернету, але працюють менше 30 фахівців STEM на 1000 робочих місць. Приблизно 2% робочої сили зайнято в галузях, пов’язаних з технікою, тоді як менше 1% працює в галузі комп’ютера, математики чи науки.

Зображення центру міста Олбані, штат Орегон

Олбані залучає до сільського господарства, харчової та обробної промисловості, щоб забезпечити свою економіку.

Мабуть, найбільш захоплюючий потенціал зростання для Олбані та технологічного сектору лежить у партнерстві між OFD Foods, лідером в ліофілізованих продуктах, хімікатами, фармацевтичними препаратами та біологічними матеріалами, та технологічною фірмою EnergG2, що базується в Сіетлі, для виготовлення вуглецевого електродного матеріалу, який забезпечує більша ємність накопичувача електроенергії.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
51,91991,6%82,0%29.1

8. Канкакі, штат Іллінойс

Незважаючи на рівень безробіття, який вищий за середній по країні, роботодавці в Канкакі, штат Іллінойс, намагаються зайняти позиції високого рівня в різних галузях. Як і у багатьох областях у списку найменш мізерних міст, Канкакі шукає нових шляхів уперед у традиційно домінуючих галузях промисловості, таких як харчова промисловість, виробництво та охорона здоров’я.

Зображення центру міста Канкакі, штат Іллінойс

Програми економічного розвитку мають на меті обернути відсталу економіку Канкакі.

Однак регіон відстає від середнього показника по країні, коли мова йде про побутові комп’ютери та широкосмуговий інтернет. 76% будинків із комп’ютерами та 63% будинків із швидкісним Інтернетом посідають останнє місце серед інших міст у нашому списку, поступаючись лише за Ларедо, штат Техас.

З іншого боку, дві підприємницькі зони області принесли 6500 робочих місць та понад 1 мільярд доларів капітальних вкладень у понад 250 проектів, забезпечуючи багате середовище для стартапів та підприємців. Канкакі, приблизно в 60 милях на південь від Чикаго, також досягла величезних успіхів у секторі відновлюваної енергетики, зокрема, навчаючи робочу силу для нових робочих місць у сонячній, вітровій та геотермальній галузях.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
26,42476,6%62,8%26.2

7. Окала, штат Флорида

Окала, одне з п’яти міст світу, дозволило назвати «Кінською столицею світу» більшу частину своєї економіки в галузі коней. Цей район підтримує понад 44 000 робочих місць у галузі розведення, навчання, виставок та послуг, пов’язаних з конями, що приносить понад 2,2 млрд доларів доходу щороку. До основних роботодавців належать органи місцевого самоврядування, округи та штати, а також державна освіта, охорона здоров’я та продовольчі магазини, хоча і в АТ&Т підтримує сильну присутність в Окала.

Зображення центру міста Окала, штат Флорида

Ocala поєднує свою яскраву промисловість для коней з дистрибуцією та транспортуванням.

Коефіцієнт закінчення середньої школи Окала відповідає національним тенденціям, але місто падає нижче середнього показника по країні щодо жителів, які мають ступінь коледжу. Приблизно 2% робочої сили зайнято в галузях, пов’язаних з STEM, з акцентом на інженерні професії. Нещодавно регіон Ocala вітав логістичні засоби від AutoZone, FedEx та Chewy, а також великі розширення лікарень та нові проекти місцевих опор, таких як Lockheed Martin та Emergency-One.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
57 87381,0%71,2%23.5

6. Гленс Фоллз, Нью-Йорк

Область, пронизана історією, Гленс Фоллз може похвалитися кількома будівлями, занесеними до Національного реєстру історичних місць – але не так багато робочих місць, пов’язаних з STEM, як можна очікувати від області, де домінує галузь охорони здоров’я та постачальники медичних виробів. Компанії, що займаються сферою охорони здоров’я та людських послуг, складають п’ять найбільших робочих областей у регіоні, але в цьому районі працює менше 23 людей на 1000 робочих місць в галузі науки, техніки, техніки та математики..

Зображення центру міста Гленс Фоллз, Нью-Йорк

Гленс Фоллз може похвалитися кількома історичними будівлями та багатим досвідом у фінансовій галузі.

В цілому економіка Гленс Фоллз тісно відповідає національним середнім показникам, що стосується доступу до комп’ютерів та широкосмугового Інтернету, і навіть перевершує решту США, коли йдеться про рівень безробіття та очікуване зростання робочих місць. Майбутнє технологічного сектору в Гленс Фоллз виглядає яскравим, однак, такі компанії, як керований постачальник послуг ІТ StoredTech, нещодавно побудували нову штаб-квартиру в сусідньому Квінсбері.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
14,42287,4%80,2%22.5

5. Стоктон-Лоді, Каліфорнія

Побудований під час Каліфорнійського золотого піку, Стоктон та Лоді не продовжують користуватися своїм раннім процвітанням – принаймні, не в секторі технологій. Лоді найвідоміший своїм виробництвом винограду; Роберт Мондаві виріс у цій місцевості та заснував свою впливову винзавод Woodbridge у сусідньому однойменному місті. Окрім виноробної галузі, в районі Лоді є кілька великих виробничих та сільськогосподарських операцій.

Зображення Стоктон, Каліфорнія, набережна

Стоктон був першою громадою в штаті, яка отримала ім’я не іспанського або індіамериканського походження, коли воно було засноване.

Набагато більший регіон Стоктона, розташований між Сан-Франциско, Сакраменто та Сан-Хосе, намагається стати доступним місцем для створення малого та регіонального бізнесу, враховуючи близькість до Кремнієвої долини. Місто було непропорційно постраждалим від спаду 2008 року, що призвело до високих показників злочинності та викупу. Маючи понад 700 мільйонів доларів боргу, Стоктон оголосив про банкрутство в 2012 році і з’явився через три роки. Після запровадження основної дохідної ініціативи, в якій вибрані жителі отримують 500 доларів на місяць протягом 18 місяців, регіон може бути готовий до повороту..

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
370,89985,1%75,5%21.1

4. Дотан, штат Алабама

Доман “Найменшого блоку світу”, Дотан, штат Алабама, більш відомий своєю майстерністю сільського господарства, ніж технологією. Регіон, розташований у південно-східному куті держави, виробляє та обробляє приблизно чверть урожаю арахісу в країні та приймає щорічний Національний фестиваль арахісу. Бавовна та помідори стали останніми роками успішними врожаями, тоді як лікарні, школи та уряд області залишаються основними роботодавцями. За даними перепису Dothan працює лише 19 професіоналів STEM на 1000 робочих місць, з невеликим нахилом до інженерних професій. За площею нижче середнього по країні за доступом до комп’ютерів та широкосмугового Інтернету, але ближче до національних рівнів освіти.

Зображення центру міста Дотан, штат Алабама

Окрім успіху в сільському господарстві, Дотан також колись розміщував фабрики для Sony, Michelin та General Electric.

Зростає кількість робочих місць, хоча рівень безробіття в регіоні нижчий, ніж в середньому в США. За державно-приватним партнерством Grow Dothan регіон створив понад 17 000 робочих місць та залучив понад 1 мільярд доларів інвестицій за останні 20 років.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
68,06681,2%71,4%19.3

3. Пунта Горда, штат Флорида

Зістарілим населенням і мальовничою набережною, Пунта Горда – іспанська для “жирної точки” – скоріше ідилічне відступ, ніж метушливе місто міста. Більше 55% населення міста віком 65 років і старше, що набагато вище середнього по країні 16%. Незважаючи на те, що чисельність штату регіону Флориди на південному заході набагато менша, ніж в інших містах, Пунта Горда уважно стежить за середнім рівнем країни по безробіттю та зростанню на ринку праці та трохи випереджає тенденції США щодо побутового комп’ютера та швидкісного доступу до Інтернету, а також здобуття освіти. , домашнє володіння та дохід на душу населення.

Зображення мерії Пунта-Горди та Villla Bianca

Будівля мерії Пунта Горди (ліворуч) та історична Вілла Б’янка (справа) демонструють спокійну красу району.

Роздрібна торгівля, охорона здоров’я та туристична галузь очолюють робочу силу в Пунта Горді, а потім освіту, уряд та будівництво. Без піщаних білих пляжів для залучення відвідувачів, область покладається на свою природну красу та яскраві мистецтва та культуру. Центральне розташування між Сарасотою та Фортом Майєрсом дає Пунта Горді освіжаючу суміш діяльності, інновацій та відпочинку.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
17 72188,9%81,6%16.6

2. Ларедо, Техас

Розташований на північному березі річки Ріо-Гранде, Ларедо, штат Техас, є третім найбільш населеним містом вздовж кордону США та Мексики. З огляду на розташування міста та переважно латиноамериканське населення – 95,4% жителів визначаються як такі, згідно з даними перепису населення – значна частина економіки Ларедо залежить від транспорту та торгівлі з Мексикою, а не від технології.

Зображення театру Плаза в Ларедо, Техас

Хоча Laredo має вище середній ринок робочих місць, він лише 13 робочих місць, пов’язаних з STEM, на 1000 занять.

Територія, яка є найбільшим внутрішнім портом в Америці, значно відстає від національних показників, коли йдеться про доступ до технологій та освіти; менше 18% населення мають ступінь бакалавра або вище, трохи більше половини від рівня США 33,4 $, згідно з даними перепису. 73% будинків із комп’ютерами та 58% будинків зі швидкісним Інтернетом є останніми серед інших міст у нашому списку.

Цікаво, що Ларедо відомий своїм щорічним святкуванням дня народження Джорджа Вашингтона, який щороку збирає понад 400 000 людей – незважаючи на те, що перший президент країни ніколи не відвідував і навіть не знав про існування Ларедо.

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
257,98873,2%58,4%13.6

1. Дафна-Фолі, штат Алабама

Хоча територія може простежити коріння корінних американських племен близько 9000 до н.е., сучасна Дафна є процвітаючим передмістям Мобайла, штат Алабама – просто не з точки зору технологій та інновацій. Натомість регіон знайшов успіх у галузі охорони здоров’я, освіти та роздрібної торгівлі, а також нещодавно відкрив завод по виробництву Airbus, який приніс близько 1000 робочих місць у цьому районі. Після того, як його визнали одним із перших 10 міст, які додали найбільше робочих місць у 2017 році, регіон Дафна та Фолей все більше відповідав національним середнім показникам щодо безробіття та зростання робочих місць. З 2010 по 2017 рік площа зросла чисельність населення приблизно за 22%.

Зображення пташиного польоту Дафни, штат Алабама

Швидко зростаючі райони Дафни та Фолі в Алабамі, через затоку від Мобайла, готуються до розширення.

Незважаючи на працевлаштування лише 13 професіоналів, пов’язаних з STEM, на 1000 робочих місць, Дафна, Фолі та навколишні міста округу Болдуін мають значне зростання в галузі аерокосмічного, виробничого та дистрибуційного обладнання. Хоча велика частина коаліцій з підготовки робочої сили регіону зосереджена на промисловій кар’єрі, новий акцент був зроблений на залученні більшої кількості фірм із програмного забезпечення, ІТ та медичних технологій до регіону, що швидко зростає..

Населення
Домогосподарства з комп’ютером
Домогосподарства з широкосмуговим Інтернетом
STEM Вакансії на 1000 робочих місць
199,51087,5%73,9%13.3

Методологія та джерела

Для складання наших списків ми спершу розширили наше визначення технології за винятком лише розробки програмного забезпечення та комп’ютерного програмування, щоб включити весь спектр наук, техніки, техніки та математики (STEM)..

Ми зібрали дані Бюро перепису населення США (найновіші наявні), що дають найбільшу концентрацію робочих місць в обчислювальній техніці, математиці, архітектурі та техніці та науці. Переглядаючи місцеві концентрації професій STEM, ми змогли краще вивчити рольову технологію в різних місцевостях без масового населення найбільших міст країни, котрі перекосують результати.

Після того, як ми обчислили кількість професій STEM на 1000 робочих місць та перехресне посилання на наш список з визначенням вимог Бюро перепису штатів за відповідними містами, ми також вивчили профілі QuickFacts і Datausa.io перепису кожної області, щоб дізнатися про демографічні показники, рівень освіти та доступ домогосподарств до комп’ютерів та широкосмугового підключення до Інтернету. Інші економічні дані надходили з бюро трудової статистики та найкращих місць Сперлінга, а зображення надходили з Shutterstock, Wikimedia Commons та Flickr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector