20-річний доступний хостинг Hetzner Online з Німеччини з багатими можливостями виділеного сервера та спеціально розробленими центрами обробки даних

TL; ДОКТОР: Запустивши німецький хостинговий бізнес у 1997 році, Hetzner Online створив спадщину сучасних, ефективних центрів обробки даних та потужних спеціально створених спеціалізованих серверів. Внутрішні інженери створили два парки компанії, в яких представлені надлишкові та енергоефективні комунальні системи. Маючи більш ніж два десятиліття досвіду роботи в хостингу, Hetzner Online використовує спеціалізовані конфігурації обладнання, що відповідають точним потребам клієнтів. Співробітники з усієї компанії сприяють підтримці клієнтів, сприяючи комфортному та надійному середовищу для тисяч клієнтів.


У перші дні веб-хостинг у Німеччині був досить дорогим порівняно з США та Великобританією. Поки попит бував, німецькі замовники мали декілька варіантів – і всі вони були дорогими.

Мотивований великою різницею в цінах на хостинг в кінці 90-х, Мартін Гецнер запустив одну з перших в країні компаній-хостингів. Спочатку, за словами міжнародної асистентки з маркетингу Кеті Сноу, основним завданням було інвестування в дороге обладнання та побудова власних центрів обробки даних компанії.

“Люди тут користувалися Інтернетом, але вони платили за це дуже високі ціни”, – сказала вона. “Вони або зберігали речі вдома, або не змогли зробити багато з веб-хостингом самостійно. Ось звідки і взявся наш потяг. “

Однак з 1997 року Hetzner Online розширився, запропонувавши незліченну кількість конфігурацій сервера, а також віртуальні сервери та веб-хостинг у хмарних та спільних середовищах.

“Багато наших клієнтів побудували свій бізнес разом з нами”, – сказала Кеті. “У нас були клієнти, які були з нами майже цілі 20 років”.

Глибока технічна експертиза призводить до спеціальних центрів обробки даних та обладнання

Незважаючи на те, що Hetzner Online приєднується до багатьох висококласних хостинг-провайдерів для інвестування в автоматизацію, Кеті швидко зазначила, що компанія використовує свої системи економії часу у власних центрах обробки даних, а не в кольоровому просторі.

“Дуже багато компаній, які отримують трохи перевагу одна від одної, роблять якомога більше, використовуючи автоматизацію та полегшуючи справи для себе та клієнтів”, – сказала вона..

Команда внутрішніх інженерів спроектувала перший парк даних центру Hetzner Online у ​​2009 році у Фолкенштейні, Німеччина, приблизно за дві години на схід від штаб-квартири компанії та іншого парку даних центру в Нюрнберзі. Співробітники Hetzner Online продовжують керувати двома парками центрів обробки даних, в той час як дочірня компанія Hetzner Фінляндія близька до завершення нового центру обробки даних.

“Вони багато чому вчаться у нас, тому багато наших знань ділиться по всій Європі”, – сказала Кеті. «Ми можемо розробити власний центр обробки даних, зробити їх максимально ефективними, і ми можемо ввести абсолютно нові системи стелажів, якщо вирішимо це зробити. Ви не знаходите цього в кожній компанії. Деякі з них можуть, але багато не можуть. “

Це глибинне ознайомлення з центрами обробки даних компанії добре відповідає інженерам та системним адміністраторам Hetzner Online, які мають прямий внесок у встановлені апаратні конструкції та конфігурації..

“Оскільки ми замовляємо такі великі обсяги обладнання, майже всі наші конфігурації розроблені саме для нас”, – сказала Кеті. “Ми мали спеціально розроблені для нас плати після того, як команда визначила, що саме ми хочемо”.

Збереження низьких витрат з енергоефективними системами живлення та охолодження

Окрім дотримання стандартів якості та потужності процесора, спеціальні апаратні компоненти Hetzner Online повинні бути надзвичайно енергоефективними. Кеті підрахувала, що кожна спеціалізована конфігурація сервера компанії перевірена на максимально екологічну та максимально корисну..

“Немає зайвих компонентів”, – сказала Кеті. “Ми розбиваємо це, щоб ми мали саме те, що хочемо, переходимо до наших конфігурацій. Ми не хочемо платити за будь-які додаткові компоненти, і ми можемо передати ці заощадження нашим клієнтам. “

Зображення Центру обробки даних Hetzner Online

Парки центрів обробки даних Hetzner Online мають підняті вище, ніж зазвичай, та систему прямого охолодження.

Для нормальних операцій Hetzner Online використовує відновлювані джерела енергії від компанії, яка виробляє електроенергію з гідроенергетики для енергоспоживання своїх парків датацентрів з нульовими викидами вуглекислого газу. За словами Кеті, підняті підлоги парків датацентрів вище, ніж зазвичай, що дозволяє більше повітря циркулювати під серверними стійками.

“Ми використовуємо пряму систему безкоштовного охолодження, де ми направляємо повітря таким чином, щоб гаряче повітря виводилося з центру обробки даних якнайшвидше, не вимагаючи фактично охолодженої системи охолодження”, – сказала вона, додавши, що компанії потрібно ввімкнути кондиціонування повітря лише близько 25 днів на рік. “Клімат у Фінляндії з нашим новим центром обробки даних ще більш відкритий для природного похолодання, тому ми можемо виявити, що нам взагалі не потрібно ввімкнути охолоджувальні системи”.

Різноманітний портфель Hetzner Online приваблює знаючих клієнтів

Крім низьких цін, Hetzner Online також відомий широким спектром хостингових конфігурацій, що включають спільний хостинг та керовані сервери до некерованих віртуальних та виділених серверів. Через велику кількість керованих продуктів Кеті сказала, що більшість клієнтів компанії вже мають певний досвід адміністрування сервера.

“Вони можуть бути де завгодно, від геймерів та приватних клієнтів, які можуть запустити сервер як хобі, аж до дуже великих організацій та розміщення торговельних посередників”, – сказала вона..

Для задоволення широкого спектру потреб клієнтів Hetzner Online пропонує п’ять ліній некерованих спеціалізованих серверів:

  • EX-сервери: Найдоступніший варіант, EX-сервери поставляються з процесорами Intel Core i7 та архітектурою Skylake. Клієнти можуть вибрати модель із графічним процесором GeForce GTX, який користується популярністю у геймерів та дослідників.
  • AX-сервери: Hetzner Online – одна з небагатьох компаній, що продають сервери з процесорами AMD Epyc, популярними для віртуалізації, графіки, досліджень та машинного навчання. “Ми дуже пишаємося цим, і вони користуються великим попитом”, – сказала Кеті.
  • PX-сервери: Процесори Intel Xeon живлять потужну лінійку серверів Hetzner Online, що включає технології Hyper-Threading та Hexa-Core Haswell від Intel.
  • SX-сервери: Сервери, орієнтовані на зберігання Hetzner Online, особливо перегукуються з будь-якими організаціями з великими базами даних, такими як підприємства, університети та банки.
  • Сервери Dell: Опції фірмової марки поєднують найкращі компоненти різних серверних ліній в машинах з процесорами Intel Xeon та накопичувачем SATA або SSD великої ємності.

Коли з’являються нові покоління серверів, Hetzner Online пропонує клієнтам старіше обладнання за цінами голландських аукціонів (ціни повільно знижуються до тих пір, поки хтось не зачепить сервер).

“Аукціон – це один із найуспішніших експериментів нашої компанії”, – сказала Кеті. “Коли ми вперше спробували це, ми не були впевнені, як відгукнуться клієнти, але це стало дуже популярним.”

Окрім виділених серверів, Hetzner Online пропонує ряд віртуальних, хмарних та спільних варіантів хостингу, а також послуги з розміщення, зберігання та доменних імен. Компанія готова вийти на публічний хмарний ринок також наприкінці січня.

“Ми дуже з нетерпінням чекаємо, як ринок реагує на традиційні ціни Hetzner Online, що застосовуються до публічної хмари”, – сказала Кеті.

Обслуговування клієнтів та співпраця сприяє розвитку культури компанії

Кеті, носія англійської мови, часто переглядає соціальні медіа для спілкування з клієнтами та потенційними клієнтами. Співробітники Hetzner Online з різних відділів знаходять способи сприяти підтримці клієнтів.

“Ми хочемо, щоб наші фахівці могли поговорити з нашими клієнтами і знати, про що вони говорять”, – сказала Кеті. “Ми не хочемо пройти через якусь сторонній фірму або окремий відділ, щоб дізнатися, що відбувається”.

У Hetzner Online працює приблизно 250 людей, кожен з яких може пожертвувати вибрану суму на благодійні організації.

“Люди, як правило, дарують багато місцевих благодійних організацій, які займаються освітою чи допомогою людям у бідності, а також міжнародними організаціями, такими як Червоний Хрест та Лікарі без кордонів”, – сказала Кеті. “Наш власник дійсно заохочує людей брати участь у своїх громадах. Це цікавий спосіб дізнатися, що люди роблять чи думають у вільний час”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector