2018 Featured Expert 000webhost – Проблеми масштабування безкоштовної хостингової платформи при оптимізації навчального досвіду для користувачів

TL; ДОКТОР: Завдяки захопленню зробити веб-сайт легким та доступним, 000webhost пропонує повний сервіс та безкоштовний спільний хостинг для понад 16 мільйонів користувачів у всьому світі. Оскільки в 2017 році компанія зіткнулася з унікальним набором завдань, керівник відділу маркетингу Даугірдас Янкус заглянув у те, як 000webhost продовжує розширювати свій бізнес під такими жорсткими межами. Компанія працює над покращенням своєї інфраструктури, а також вивчає нові способи навчання споживачів, робить 000webhost гідними відзнаки експертів у 2018 році.


Після того, як 000webhost почав пропонувати безкоштовні послуги розміщення хостингу, платформа швидко і органічно зростала. Компанія залучила мільйони клієнтів на основі хмарної інфраструктури, необмежених ресурсів сервера та обіцянки ніколи не змушувати клієнтів показувати рекламу чи платити за хостинг.

Однак значна частина імпульсу зупинилася в жовтні 2015 року, коли порушення даних виявило понад 13,5 мільйона імен користувачів та паролів. Зловмисник використовував уразливість у старій версії PHP для завантаження шкідливих файлів та отримання доступу до систем 000webhost. Однак керівник відділу маркетингу Даурірдас Янкус, атака спровокувала нову, надихаючу енергію на 000webhost.

“2015 рік був для всіх, хто пробуджує будинок”, – сказав він. «Це породило ідею, і люди вирішили, що хочуть робити важливі справи. Ми дуже хочемо змінити світ ».

З моменту порушення, 000webhost відремонтував свою інфраструктуру, додав нові функції, запустив освітні програми та скоординував зустрічі – все ще відмовляючись стягувати плату з клієнтів за хостинг. Наш заключний експерт 2018 року – це все, що стосується обміну отриманими уроками, масштабованості та розвитку, орієнтованого на громаду.

“Ми дійсно невелика команда, тому не можемо дозволити собі робити безглузду роботу”, – сказав Даурірдас. “Коли наші клієнти раді, ми раді”.

Масштабування та оптимізація інфраструктури за допомогою режимів сну веб-сайтів

Дуже популярний і простий у користуванні сервіс популярності 000webhost, але Даурірдас заявив, що компанія щодня стикається з важкими проблемами. Найскладніше, за його словами, передбачає масштабування та підтримку платформи за допомогою цінника нульового долара.

“Це, очевидно, коштує багато для підтримки цього проекту”, – сказав він. “Якщо ми не встигнемо ефективно або оптимізувати це, нам це стане занадто дорогим”.

Для швидкого масштабування, не втрачаючи продуктивності, 000webhost витратив дев’ять місяців у 2017 році на створення та впровадження автоматизованої системи управління базами даних, яка дозволяє компанії відповідати на понад 1 мільйон унікальних запитів користувачів в хвилину.

Логотип 000webhost та зображення Daugirdas Jankus

З минулого року керівник відділу маркетингу Daugirdas Jankus бачив компанію втричі.

Використовуючи MariaDB в контейнерах LXC, 000webhost тепер направляє запити за допомогою HAProxy та ProxySQL. Платформа використовує неоднорідне обладнання та додала понад 50 нових серверів; автоматичне балансування навантаження переміщує користувачів між вузлами, коли вони перевантажуються. Представники компанії представили архітектуру на першокласній конференції баз даних з відкритим кодом Percona Live Europe.

“Ми дуже раді, що наше рішення було сприйнято великими розумами в галузі”, – сказав Даурірдас. “Ми дуже раді поділитися своїми висновками з SysAdmins, що працюють в Google, Facebook, LinkedIn та інших.”

Для подальшого полегшення напруги в мережі – і співробітників, які мають завдання підтримувати, розробляти та підтримувати зростаючі системи – 000webhost займає веб-сайти в режимі офлайн щодня на годину. Власники сайтів можуть запланувати час простою і продовжувати працювати над своїм проектом, але 000webhost не буде публічно обслуговувати його у сплячий період.

“Це було дуже важке рішення, і ми дуже боялися прийняти”, – сказав Даурірдас. “Однак ми були дуже поласкані реакцією та підтримкою громади. Усі бачили, як збільшується продуктивність на їхніх сайтах. Ми можемо надати ще кращу послугу, ніж ми раніше ».

000webhost поєднує зворотній зв’язок з клієнтами завдяки привабливому розвитку

За словами Даурірдаса, 000webhost використовував дві суперечливі тенденції, які розкрила компанія: Люди прагнуть дізнатися, як розвивати Інтернет-присутність, але вони очікують на найвищого сервісу за дуже низьку вартість.

“Для хостинг-провайдерів дуже складно використовувати цей рух”, – сказав він. «П’ять років тому нормально було мати акаунти в соціальних мережах. Зараз здоровий глузд – мати власний блог або онлайн-простір, де ви ділитеся своїм портфоліо. Все більше людей звертаються до Інтернету, а ринок веб-хостингу стає товаром ».

Що стосується створення нових інструментів та сервісів, Daugirdas сказав, що компанія “залишає це для вирішення громади”. Після запуску функціонального запиту в 2017 році розробники працюють над інструментами управління доступом та вдосконалюють власну панель управління компанії.

За його словами, інструменти для керування електронною поштою та інструменти оптимізації пошукових систем виходять з програми, а також функції оптимізації веб-сайтів, резервного копіювання та сертифікатів SSL.

“Ми завжди прислухаємося до своїх клієнтів, навіть не знаючи, над чим будемо працювати над кінцем року”, – сказав Даурірдас, додавши, що компанія планує три тижні наперед за два тижні. “Ринок швидко змінюється, тому не можна планувати цілий рік. Що б наші клієнти не хотіли, ми впевнені, що ми можемо їх доставити “.

Сприяння дискусіям та подіям громади на десятках мов

Замість того, щоб обслуговувати форуми 000webhost користувачів, Даугірдас заявив, що компанія покладається на давніх клієнтів, які добровільно працюють в якості модераторів.

“Є багато просунутих користувачів, які настільки вдячні за послугу 000webhost, що вони залишаються на форумах, щоб допомогти новим користувачам”, – сказав він. “Я думаю, що вони бачать себе кілька років тому і хочуть сплатити цю допомогу вперед”.

Зображення команд підтримки 000webhost та Hostinger

Команди підтримки хостингу та 000webhost допомагають клієнтам з усього світу.

Кожен працівник 000webhost та материнської компанії Hostinger проводять принаймні один день на місяць, працюючи у відділі підтримки клієнтів. Більш популярна, ніж очікувалося, розпродаж у Чорну п’ятницю мала членів команди з кожного відділу, що працювали довгі години, допомагаючи новим клієнтам створити облікові записи, сказав Даурірдас.

“З 000webhost ми маємо дуже тісну спільноту”, – сказав він. «Ми працюємо модераторами дискусії. Ми знаємо, де можемо допомогти нашим клієнтам, і нам дуже подобається наш продукт ».

Щоб найбільш ефективно спілкуватися з клієнтами, 000webhost та Hostinger локалізували свій вміст та користувальницькі інтерфейси більш ніж на 40 мовах.

“Ми розуміємо, що англійська мова не завжди є найпопулярнішою мовою”, – сказав Даурірдас, вказуючи на Індонезію та Бразилію – сфери, де компанія спостерігає недавнє зростання. “Люди все ще хочуть вчитися та розвиватися, тому ми багато вклали у надання локалізованого досвіду для них”.

Акцент на освіті: показ користувачів, як бути успішним в Інтернеті

Хостингер інвестує значну частину свого прибутку в підтримку 000webhost, що працює як безкоштовний сервіс, спрямований на просування освітніх можливостей для людей, щоб дізнатися про хостинг та експериментувати з веб-розробкою.

“Ми вважаємо, що кожен у світі повинен мати вільний доступ до засобів навчання та можливість будувати чудові речі в Інтернеті”, – сказав Даурірдас. “Ми не обов’язково очікуємо, що всі стануть ІТ-професіоналами, але ми хоча б хочемо, щоб люди розуміли технології та Інтернет взагалі”.

На додаток до порожнього аркуша спільного простору сервера хостингу, 000webhost відіграє важливу роль у BitDegree, онлайн-платформі онлайн-освіти на основі блокчейна..

Учні можуть брати MOOC або масові відкриті онлайн-курси та заробляти жетони BitDegree як стимул або валюту, яку можна використовувати для майбутніх курсових робіт. По суті, технологічні компанії, які шукають конкретні навички, запропонують фінансові стимули для залучення вмотивованих та прагнучих розробників.

“Ми дійсно зосереджені на освіті і допомагаємо людям досягати успіху в Інтернеті”, – сказав Даурірдас. “Це наша основна мета, будь-який проект ми беремо на себе”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector