451 Дослідження надають дані, керовані даними, в епоху цифрових збоїв, щоб досягти максимальної вартості бізнесу, інвестицій у технології та залучення клієнтів.

TL; ДОКТОР: Протягом майже двох десятиліть 451 дослідження надавали проникливі ринкові, бізнес та технологічні дані, які дозволяють постачальникам послуг, ІТ-фахівцям та інвестиційним фірмам позиціонувати себе як лідери у відповідній галузі. Аналітики 451 Research досліджують тенденції на фінансових ринках, технології та постійно мінливі сфери хмарного хостингу та Інтернету речей, щоб допомогти клієнтам зрозуміти своє становище в епоху цифрових зривів. Головний науковий співробітник Бретт Азума обговорив останні знаменні відкриття та те, як компанії можуть використовувати розуміння 451 досліджень для прийняття більш обґрунтованих рішень та використання ринкових можливостей..


В умовах швидкого розвитку вогню в світі технологій залишатися в курсі тенденцій хостингу, інфраструктурних інновацій, фінансових ринків та безпеки – непросте завдання. Це робота для людей з цікавим характером, які успішно вникають у дані і керуються бажанням зрозуміти, що змушує ІТ-ринки галочки в цифрову епоху.

У 2000 році група галузевих аналітиків створила 451 дослідження, визнавши, що просто не вистачало досліджень, що стосуються інновацій та зривів, за словами головного директора з досліджень Бретта Азума. Сьогодні компанія досліджує вплив Інтернету речей, штучного інтелекту та автоматизації, серед інших технологій, а також зрушень у практиці цифрової безпеки та припливів фінансового ринку, які прогнозують наступні великі кроки в інноваціях.

“Усі основні дослідницькі компанії почали намагатися зосередитись на інноваціях, але повільно втратили здатність дивитися на кровотоку, куди йдуть ринки”, – сказав він. “Це було для нас великою справою”.

Щоб випереджати новітні інновації, Бретт розповів нам, як 451 дослідницький проект наголошує на розумінні трьох критичних компонентів: нових компаній та інновацій, створених постачальників послуг та стратегії виходу – іншими словами, як впливають тенденції ринку на технології інновації.

“Те, на чому ми зосереджувались, – це створення продуктів та послуг, які дозволяють клієнтам виконувати свою роботу краще – будь то розуміння розміру ринку, можливість виконання сценаріїв таких розмірів або можливість вилучення цієї інформації для розміщення. у свої власні моделі, – сказав він. “Я думаю, що важливо, щоб спосіб, який ми постачаємо наш вміст, мав бути краще вбудований, щоб допомогти нашим клієнтам добре виконувати свою роботу”.

Третя інформаційна ера: AI, автоматизація та Інтернет-речі

Коли ми вступаємо в час посиленого зв’язку, штучного інтелекту та IoT, повсякденні об’єкти, здатні надсилати та приймати дані, перетворюють спосіб життя та роботи.

Хоча вони, можливо, ще не володіють цілком притаманною принадністю ретро-футуристичної розетки «Джетсонів», «Робот покоївки», інтелектуальних машинних помічників та розумних приладів, включаючи пристрої Siri, Alexa, Cortana, Google Home та Nest, все частіше зустрічаються в сучасних домашніх господарствах . 451 Дослідження визнають, що для багатьох галузей ці нововведення представляють як нові виклики, так і можливості.

Зображення Бретта Азуми з логотипом 451 Research

Виконавчий віце-президент і головний науковий співробітник Бретт Азума провів 20 років у галузі аналізу даних.

“Багато людей називають це другим або третім інформаційним віком”, – сказав Бретт. “Це має глибокий вплив на те, що ми будуємо, і як будуть виглядати структури витрат на деякі з цих послуг”.

Наприклад, останні 451 звіти про дослідження висвітлюють все, від того, як допоміжна та віртуальна реальність може впливати на користувальницькі інтерфейси та медичну допомогу до переваг клієнтів щодо розумних домашніх пристроїв.

Вплив AI та машинного навчання є основним напрямком цього року для 451 аналітиків досліджень, які мають на меті забезпечити більшу широту письмових звітів, прогнозів та оглядів, орієнтованих на опитування, на ринок злиття та придбання..

“Ми використовуємо IoT як своєрідний термін” парасолька “, але щоб зрозуміти, що відбувається і де є можливості, потрібно насправді розібратися в специфіці”, – сказав Бретт. “Проблема для постачальників або тих, хто надає послуги в цьому просторі:” Як ви накопичуєте достатньо попиту? “Це буде, як тисяча точок світла. Вам доведеться насправді розібратися, як об’єднати достатню кількість для створення достатнього попиту та масштабів, щоб створити прибутковий бізнес “.

Співіснування з гіперскалерами: перехід до хостингу та хмарних послуг

Поспіх перенести бізнес у хмару забезпечує цікаву основу для маленьких компаній, що розміщують хостинг, співіснувати та навіть процвітати серед висококласних титанів, таких як Amazon та Google.

“Протягом багатьох років невеликі постачальники хмарних послуг та хостинг-компанії намагалися з’ясувати, як конкурувати з Amazon”, – сказав Бретт. “Тепер вони намагаються розібратися, як використовувати ці технології та як мирно та вигідно співіснувати у світі, сповненому гіперскалерів”.

Зміна міркувань щодо безпечного та доступного зберігання та управління даними в поєднанні з критично важливою для бізнесу рішеннями з високою доступністю сприяє зростаючій популярності колонізації та хмарного хостингу.

451 Дослідницька діаграма трансформації хмарного хостингу

451 Аналітики досліджень відслідковують та тенденції проектів у галузі хмарного хостингу, балансуючи вартість та використання.

“Ми можемо або модернізувати наші справді лукаві центри обробки даних, або переїхати в абсолютно новий колокаційний центр”, – сказав Бретт, передаючи розмову зі знайомим, відповідальним за ІТ-менеджмент у фармацевтичній компанії. “Ставати дуже привабливим використання простору для розміщення або дивитися на керований хостинг та хмарні послуги як на спосіб зменшити витрати, підвищити спритність і дозволити еластичність, яку надає хмара”.

Хоча інфраструктура та масштабованість AWS є на передньому плані галузі, бізнес часто бореться з відсутністю підтримки служби. Саме тут постачальники пропонують найбільший прибуток у хмарному хостингу, згідно з дослідженням 451.

“Амазонка не хоче володіти світом”, – сказав Бретт. “У них є дуже конкретні речі, з якими вони будуть робити добре, але глибокі стосунки з великою кількістю підприємств – це не те, що вони створені для того, щоб робити. Все частіше вони залежатимуть від інших постачальників послуг – хостингових компаній, керованих постачальників послуг – щоб їх вирішити в інших частинах ринку “.

Цікавість: Куточок до культури компанії в 451 дослідженні

Бездоганне придбання та утримання талантів є ключовою складовою в компанії, де оригінальні засновники залишаються не просто зв’язаними, а захопленими розробкою дослідницької інформації разом зі своїми аналітиками.

“Ми розвиваємо власний талант і продовжуємо інвестувати та розвивати команду, яку ми маємо зараз, – це все, що ми продовжуємо використовувати, тим більше що ми починаємо додавати в комплект більше інструментів, більше кількісних даних, більш інноваційних технологій та іншої перспективи” – сказав Бретт.

Графіка 451 Дослідницька тематика

451 Дослідження охоплюють багато аспектів технологічної та ІТ-індустрії, починаючи від досвіду користувача до інфраструктури.

В даний час в 451 дослідженнях працюють понад 100 аналітиків, і компанія дуже виборча, коли шукає потрібних людей та особистостей, щоб додати їх до своїх звань. Програма наукових співробітників, орієнтована на останні студії коледжу, нещодавно прийняла понад 1300 заявок – 451 Дослідження наймає лише чотирьох співробітників на рік.

Як 20-річний ветеран галузі аналізу даних, Бретт зазначив, що цікавість та інтерес до навчання часто переважають передовий досвід статистичного аналізу.

“Є багато речей, яких можна навчити когось, але я не можу навчити їх бути цікавим”, – сказав він.

Попереду: 451 Хостинг досліджень & Саміт із хмарної трансформації

Здійснюючи свої наукові відкриття ще більше, 451 дослідження відбудеться на саміті з хостингу та трансформації хмар у вересні в Лас-Вегасі.

Окрім навчальних сесій 451 науково-дослідних аналітиків та керівників бізнесу, триденний захід включає в себе безліч мережних заходів. Конференція охопить понад 30 технологій – від IoT та AI до хмарного хостингу та мережевої інфраструктури.

Панельна дискусія за участю експертів із AWS, Microsoft та Alibaba Cloud допоможе постачальникам послуг дізнатися, як вибудовувати найвигідніші стосунки з гіперскалерами.

“Мета полягає в тому, щоб зрозуміти, що шукає гіпермаркет у партнерів, а також те, що є успішним, а не успішним”, – сказав Бретт. “Йдеться про те, щоб дати нашим клієнтам та відвідувачам практичні вказівки щодо того, як керувати своїм бізнесом уперед”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector