Acer’ın Dayanıklı TravelMate Dizüstü Bilgisayar Serisi, Taşınabilir İş Amaçlı Bilgisayar Kullanımı için Editörümüzün Seçimi Ödülü ™ Aldı

TP; DR: Daha fazla görev mobil hale geldikçe, işletmeler – KOBİ’lerden işletmelere – iş güçlerinin devam etmesini sağlamak için taşınabilir teknolojiye güveniyorlar. İster seyahat etmeyi, ister potansiyel müşterilerle buluşmayı ya da sadece ofisten iş çıkarmayı gerektirir, Acer şirketlerin maksimum verimlilikte çalışmasına yardımcı olacak ürünler geliştirir. TravelMate serisi dizüstü bilgisayarları ile işçiler yolda güçlü işlemeyi getirebilir. TravelMate ürünleri, seyahatin zorluklarına ve hareket halindeki yaşam tarzına dayanacak şekilde üretilmiştir. Acer’ın TravelMate serisi, her büyüklükteki işletmeye üretkenlikte bir artış sunabilmesi için – özellikle ofisten – Taşınabilir İş Bilgisayarları için Editörümüzün Seçimi Ödülü’nü kazandı.


Çalışma masası her zaman işyeri ile ilişkilendirilecek olsa da, artık işi yapmak için ihtiyacımız olan tek yer değil. İster konferans odasında, ister uçakta veya evde olsun, işçilerin çoğu dizüstü bilgisayarın sağladığından daha fazla bilgi işlem gücü ve esneklik gerektiren üst düzey görevleri yerine getirmesi gerekir..

Bu güç, taşınabilir bilgisayarların olmamasına rağmen, masaüstü bilgisayarların işletmeler için bir temel olmaya devam etmesinin nedenidir. Tayvan merkezli gelişmiş bir elektronik şirketi olan Acer, özellikle KOBİ’ler için iş dünyasında artan mobilite ihtiyacını, hem profesyonellerden hem de masalarından emin olunması gerekmeyen bireyler için bir çözüm oluşturma fırsatı olarak gördü..

Acer logosu

Acer, bir masaüstü bilgisayarın bilgi işlem gücü ve güvenliğiyle TravelMate serisini tasarlarken bir dizüstü bilgisayarın taşınabilirliği ile evlendi. Ancak şirket, hatta seyahat sırasında ortaya çıkan şokları emmek için değil, aynı zamanda tüm gün verimlilik için gerekli pil ömrünü sağlamak için dizüstü bilgisayarlar inşa ederek dayanıklılık ve çok yönlülük de ekledi..

Acer’ın hem işletmelerin hem de çalışanların verimliliğini her yerden artıran teknolojiye olan bağlılığı nedeniyle TravelMate dizüstü bilgisayar serisi, Editör’ün Taşınabilir İş Amaçlı Bilgi İşlem Seçim Ödülü’nü kazandı.

Bütçe Duyarlı KOBİ’lerin Rekabet Etmeleri için Gelişmiş Çözümler

Küçük işletmeler verimliliği artırmak, üst düzey iş görevleri gerçekleştirmek ve müşterilere ayak uydurmak için teknolojiye güvenir. Ancak teknolojinin de maliyet etkin olması gerekir, çünkü çoğu KOBİ kanıtlanmamış çözümlere para harcayamaz.

Acer bu ihtiyacı, daha küçük perakendecilerin erişebileceği bir fiyatta güç ve hız sağlayan dizüstü bilgisayarları yenileyerek karşıladı. Ayrıca, birçok küçük işletme kullanıcısının BT departmanının lüksü olmadığı için Acer’ın TravelMate hattına sağlam güvenlik özellikleri dahil edilmiştir.

Acer TravelMate P2 serisinin ekran görüntüsü

Acer’ın TravelMate P2 serisi, bir işletmenin ihtiyaç duyduğu gücü erişilebilir bir fiyat noktasında sağlamak için üretilmiştir.

TravelMate P2 serisi, bütçeye duyarlı şirketlere günlük işler için ihtiyaç duydukları bilgi işlem yeteneklerini ve dayanıklılığı sağlamak için üretilmiştir. Dizüstü bilgisayarlarda görevleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için Intel işlemciler ve 16 gigabayta kadar bellek bulunur. Bu hız, envanter, zamanlama veya muhasebede derhal ayarlama yapılması gereken evden çalışan işletme sahipleri için bir nimet olabilir.

Dizüstü bilgisayarın işlem özellikleri ve pil ömrü seyahat, uzun toplantılar ve karmaşık iş yükleri için tasarlanmıştır. Güvenlik, P2’de oturum açmak için bir parmak izi tarayıcısı ve Acer ProShield portalı ile dizüstü bilgisayarda depolanan veriler için ek bir koruma katmanı eklemek için yerleşiktir.

Acer TravelMate P4 serisinin ekran görüntüsü

TravelMate P4 serisi dizüstü bilgisayarlar P2’nin hızını artırır ve SmartCard okuyucu gibi güvenlik özellikleri ekler.

TravelMate P4 dizüstü bilgisayar serisi, teknolojiyi daha hızlı bir Intel işlemci, video konferans için daha yüksek çözünürlüklü bir kamera, kolay bellek yükseltmeleri ve diğer cihazlarla hızlı entegrasyon için daha fazla bağlantı noktasıyla daha da ileri götürüyor. P4 serisi ayrıca, iki faktörlü kimlik doğrulama veya çevrimiçi ödemeleri kredi kartıyla yetkilendirmek için kullanılabilen özel bir parmak izi tarayıcısı ve akıllı kart okuyucusuna sahiptir..

P2 ve P4 ile, KOBİ’ler her yerden yüksek seviyeli bilgi işlemden yararlanabilir ve teknolojilerinin dayanıklılığından emin olabilirler. Acer, kurumsal düzeyde işletmeler veya daha fazla taşınabilir güce ihtiyaç duyan sahipler için daha gelişmiş seçeneklere sahiptir.

Mobil İş Gücü için Kurumsal Düzeyde Güvenlik ve Verimlilik

En büyük bilgi işlem taleplerinden bazıları, bilgi hızla ilerledikçe ve aynı zamanda hızlı bir şekilde değerlendirilmeleri ve bunlara göre hareket edilmeleri gerektiğinden, işletme düzeyinde görülür. Bu önemli kararlar, bir yönetim kurulu odasında oturan üst yönetim yöneticilerini veya anlaşmaları kapatmak için ülke çapında sık sık seyahat eden profesyonelleri içerebilir..

Acer P6 serisi dizüstü bilgisayar ekran görüntüsü

TravelMate P6 modellerinde, kullanıcılar çarpıcı bir Full HD ekran ve ergonomik, arkadan aydınlatmalı klavye gibi özellikler elde ediyor.

Acer’ın TravelMate P6 serisi bu iş koşullarında başarılı olmak için uygundur. Seyahat kolaylığı ve taşınabilirlik için hafif olacak şekilde tasarlanan ürün, dahili, endüstri lideri kablosuz bağlantı sunar. Dizüstü bilgisayarlar, profesyonellere yalnızca 3,31 pound ağırlığındaki bir makinede bol miktarda bilgi işlem gücü sağlamak için Intel® Core ™ i7 işlemciye ve 20 GB belleğe kadar yapılandırılabilir.

P6 serisi ayrıca konfor, işlev ve güvenlik için gelişmiş görsellere ve özelliklere sahiptir. Dizüstü bilgisayarda full HD ekran, HDR web kamerası, ergonomik arkadan aydınlatmalı klavye, USB 3.0 bağlantı noktaları ve sekiz saatlik pil ömrü bulunur. Esnek, zengin bir masaüstü deneyimi sağlamak için Acer dock üzerinden bir monitöre bağlanabilir.

Acer’ın P6 serisi, 2015 ve 2014 yıllarında Red Dot Ödülleri ve 2014 yılında Uluslararası Forum (iF) ürün tasarımı ödülü ile onurlandırıldı..

Ve TravelMate serisinin geri kalanında olduğu gibi, P6’da da en üst düzeyde güvenlik vardır. Parmak izi tarayıcısıyla, girişler daha hızlı ve daha güvenli hale gelir ve tüm dosyalar güvende kalır – dizüstü bilgisayar çalındığında bile.

Acer X3 dizüstünün ekran görüntüsü

TravelMate X3 serisi hafif bir alüminyum kasaya, hızlı bir işlemciye ve 10 saat dayanan bir pile sahiptir.

TravelMate X3, tamamen alüminyum kasaya, yuvarlak kenarlara ve ince bir tasarıma sahip P6’nın bazı fiziksel özelliklerini geliştirir. Ancak Intel® Core ™ i7 işlemci ve daha uzun çalışma oturumları için 10 saatlik pil ömrü ile de bir yumruk atıyor.

İşletmelerin Her Yerden Sağlam İş Yüklerini Yönetmesine Yardımcı Olma

9’dan 5’e kadar masa başı işi bugün çoğu profesyonel için bir norm değildir ve daha hızlı bir şekilde ayak uydurabilecek donanıma ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle Acer, hareket halindeki çalışanlar ve işletme sahipleri için işleme gücünü dayanıklı ancak taşınabilir donanıma paketlemek için TravelMate serisini geliştirdi.

Dört serideki birçok farklı modelle TravelMate, her iş seviyesinde dizüstü bilgisayarlarda güvenilir bir isim haline geldi. Örneğin P2 ve P4 hatları, küçük işletmelere ihtiyaç duydukları teknolojiyi doğru fiyata sunar. Bu arada, P6 ve X3 serisi, daha büyük bir işgücünü donatırken, işleri daha hızlı yapmak için daha fazla özellik ve işlem gücü sunar – karşılaştırılabilir birçok dizüstü bilgisayardan daha iyi fiyatlarla.

Acer, form, işlev, taşınabilirlik ve dayanıklılığı tek bir dizüstü bilgisayar dizisinde birleştirmenin zor başarısını çıkardı. Bu nedenle TravelMate serisi Editörümüzün Portatif İş Amaçlı Bilgi İşlem Seçim Ödülü’nü kazandı.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector