AFCOM представляє Data Center World 2018 – наш внутрішній погляд у презентації та інновації від Esri, NREL та Johnson Controls

TL; ДОКТОР: Незабаром понад 1000 фахівців з операційних центрів обробки даних, управління об’єктами та ІТ-інфраструктури зберуться в Сан-Антоніо за чотири дні мереж, навчання та блукання у масивному виставковому залі, наповненому новітніми технологіями. Data Center World надає реальні навчальні можливості, нейтральні для постачальників, розроблені, щоб допомогти вирішити ключові завдання центру обробки даних та ІТ-фахівців, з якими стикаються щодня. Ми зареєструвались у AFCOM, давніх організаторів конференції, а також декілька присутніх, які варто побачити.


Охоплюючи все, від дизайну та управління даними до професійного розвитку, Data Center World – це головна можливість для фахівців з обладнання, ІТ та операцій зібратися та дізнатися про сучасні стратегії центру обробки даних та інфраструктурні інновації..

Щоб зрозуміти людей, компаній та технології, які зробили Data Center World цільовим місцем протягом більше 30 років, ми поговорили з кількома ведучими, які готові поділитися своїми провідними в галузі інноваціями..

Джон Паркер Есрі, який відвідав понад 20 світових конференцій Центру даних, організував семінар з трьох частин, який вивчав оптимізацію потенціалу Центру обробки даних, а Том Картер, Отто Ван Гет та Девід Сіккінгер – учасники, які вперше представлять про енергоефективність теплого рідкого охолодження та нова технологія від Johnson Controls, яка значно зменшує споживання води у високоефективних обчислювальних центрах Національної лабораторії з відновлюваної енергії.

Дізнайтеся більше про світ Центру даних »

Незалежно від досвіду відвідувачів, професіонали з усієї екосистеми центру обробки даних знайдуть цінну інформацію на навчальних та мережевих заходах Центру обробки даних, повідомляє директор Асоціації AFCOM Сара Маркі.

“Деякі працюють у гібридних сценаріях, деякі – локальні, деякі – у хмарі, а деякі – у всіх трьох”, – сказала вона. “Що вони знайдуть у Data Center World, – це те, що ми маємо освіту, яка охоплює все це”.

Деталі: Як відвідувати Центр обробки даних у 2018 році

Маючи понад 100 експертних спікерів та 180 спонсорів та експонентів, Data Center World пропонує понад 20 годин мережевих заходів та 22 години освітніх можливостей. Ось що потрібно знати для відвідування цьогорічного світу Центру даних:

  • ВООЗ: Менеджери служб та ІТ-менеджерів, керівники рівня C, інженери, консультанти та інші фахівці центрів обробки даних з різних галузей
  • Що: Глобальна конференція про освіту, що не стосується виробників, провідників у галузі, рясних мереж та широкого доступу до продавців
  • Де: Сан-Антоніо, Техас
  • Коли: 12-15 березня 2018 року
  • Чому: Data Center World відомий своїми актуальними, своєчасними та практичними навчальними сесіями та мережевими заходами в поєднанні з гігантським виставковим залом, наповненим новітніми технологіями

Навчальні доріжки охоплюють ІТ-інфраструктуру, сучасні стратегії центру обробки даних, безпеку та ряд інших тем. Читайте на двох сесіях, які ми найбільше хвилюємо.

Оптимізація ємності центру даних за допомогою Esri

За свої 21 рік Data Center Worlds Джон Паркер отримав дві роботи і взяв участь у конференції як кінцевого споживача, так і як постачальника. Насправді його 11-річна кар’єра в галузі відновлення після катастроф та управління глобальним центром обробки даних в лідері програмного забезпечення GIS для картографування Есрі розпочалася з доленосної поїздки до Світового центру даних в Лас-Вегасі.

“Я закохався в компанію, місце і людей”, – сказав він. “Ніколи б не сталося, якби я не зайшов у Центр обробки даних”.

Зображення логотипу Джона Паркера та Есрі

Джон Паркер займається відновленням після аварій та управлінням глобальним центром обробки даних для компанії Esri, що стоїть за ArcGIS.

Цього року він зібрав те, що називає всезірковою роллю найкращих людей та інструментів для майстерні, що називається Оптимізація потенціалу Центру обробки даних – лише для ІТ-людей! Розбитий на три розділи – ІТ-навантаження, екологічні міркування та енергія та простір – практичний семінар дасть змогу учасникам працювати в малих групах для вирішення проблем у реальному світі перед порівнянням результатів із 3D-моделями оптимізованих рішень.

“Вони як три гвинтики в шестірні”, – сказав Джон про елементи планування потужностей. “Ви не можете запустити оптимізований центр обробки даних без усіх трьох зубців”.

На запитання його експертної думки щодо найкращої частини відвідування Центру даних Центру Джон не міг вибрати один компонент.

“Це як би приготувати щось у горщику з посудом”, – сказав він. “Ви додаєте туди-сюди кілька інгредієнтів, даєте їй трохи закипіти, і ви перемелюєте все разом у щось смачненьке”.

Енергоефективні центри обробки даних з управліннями NREL та Johnson

Коли Національна лабораторія відновлюваної енергії (NREL) мала на меті зміцнити межі стійкості в центрі обробки даних з її високоефективним обчислювальним центром обробки даних, Том Картер та Johnson Controls вважали, що гібридна система охолодження компанії BlueStream може додати ще більшу ефективність.

“Зазвичай система відхилення тепла є двійковим рішенням: охолодженням води або сухого повітря, і на цьому все закінчено”, – сказав Том, старший менеджер технології відкидання тепла. «Гібридний підхід є ідеально найкращим способом. Ви здійснюєте водяне охолодження у найспекотніші дні року, коли вам справді потрібно досягти максимальної енергоефективності, але ви можете використовувати охолодження сухого повітря, коли погода охолоджує цілий рік, постійне навантаження від ІТ-обладнання ».

Зображення Тома Картера, Отто Вана Гета та Девіда Сікінгера з Johnson Controls та логотипами NREL

Том Картер, Отто Ван Гет та Девід Сікінгер об’єднаються, щоб поділитися уроками, отриманими з гібридної системи охолодження.

Незважаючи на те, що компанія NREL поставила оцінку з точки зору енергоефективності, головний інженер Отто Ван Гет сказав, що центр обробки даних споживає велику кількість води.

“Центр обробки даних, перш за все, повинен задовольняти ваші потреби в обчислювальних технологіях, очевидно, але ви можете робити все це без шкоди для енергоефективності або споживання води”, – сказав він, додавши, що NREL знайшла додаткову економію на роботі за допомогою гібридної системи охолодження завдяки усунення потреби в чиллерах.

Після переобладнання центру обробки даних NREL термосифонною системою охолодження BlueStream, Johnson Controls та NREL об’єднуються, щоб поділитися своєю історією під час сеансу під назвою Уроки, отримані з найбільш енергоефективного світового центру даних.

“Приємно, що ви ходите на конференції – це те, що вас часто дивують речі, яких навіть на екрані радіолокатора не було”, – сказав Том. “Я дуже рада поділитися тим, що ми зробили, і я думаю, що у нас є справді приємна історія успіху, з точки зору основних показників, яких ми досягли. Але буде багато можливостей побачити, що інші люди роблять, і як вони просуваються та продовжують інтегруватися з новими технологіями “.

Новий цього року: Лідерство AFCOM ділиться мережевими подіями

За інформацією директора Асоціації AFCOM Сари Маркі, окрім історій успішного навчання та реального успіху, Data Center World пропонує безліч варіантів спілкування з колегами..

Наприклад, вперше у 2018 році відвідувачі можуть скористатися послугою для координації зустрічей під час заходу в мережі.

“Це схоже на швидке побачення”, – сказала Сара. “Використовуючи сервіс, який допомагає парувати людей разом, ви вкладаєте свої знання та вводите те, про що ви хочете дізнатися. Алгоритм проводить відповідність і встановлює призначення для вас ».

Для відвідувачів, які прагнуть встановити більш глибокі зв’язки, або хто може самостійно збиратися на конференцію, вони можуть зареєструватися на вечерях, що не розміщуються, та приєднатись до невеликої групи учасників Центру обробки даних у місцевому ресторані.

“Це ще одне зусилля, щоб допомогти людям налагоджувати більш глибокі зв’язки з різними можливостями роботи в мережі, що може реально сприяти їх кар’єрі”, – сказала Сара. “Немає кращого способу зв’язатись з людьми, ніж з келихом вина на під’їзді”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector