ALIS: Японська платформа соціальних медіа, створена Blockchain та створена для залучення надійних користувачів та контенту за допомогою нагород

TL; ДОКТОР: ALIS – платформа соціальних медіа на основі блокчейна, яка використовує систему винагород, щоб відрізнити надійні статті та людей від тих, які не є надійними, створює децентралізовану альтернативу нашій нинішній системі соціальних мереж. Автономно розвивається платформа зробить можливим без реклами вміст за допомогою стимулів на основі лексем. Завдяки таким ініціативам, як програма ALIS посла, що працює для прискорення зростання, платформа готова для постійного розвитку на основі відгуків користувачів.


Ми можемо багато чого дізнатись про ризикування від відваги пінгвінів – виду, який змушений щодня стикатися з невизначеністю. Летучі птахи часто збираються на крижаних полицях, коли голодують, дебатуючи, чи занурення у води нижче, спричинить рибний буфет чи несвоєчасну смерть перед обличчям прихованого хижака.

Неминуче один сміливий пінгвін робить перший крок – і часто саме той пінгвін отримує найбільшу суму. Команда, що стоїть за ALIS, новаторська, децентралізована платформа соціальних медіа, що працює на блокчейн, прийняла ризикований характер пінгвіна як частину його ціннісної пропозиції.

ALIS логотип

ALIS об’єднує блокчейн та соціальні медіа.

Для членів команди ALIS вхід у невідомі води – це невелика ціна, яку потрібно заплатити при спробі знайти альтернативу нашій централізованій медіа-системі, що загрожує порушенням конфіденційності даних, оманливими новинами та інвазивною рекламою..

“Я хотів би, щоб люди знали, що сучасний підхід до соціальних медіа не є правильним”, – сказав Масахіро Ясу, співзасновник та генеральний директор ALIS. “Вам не потрібно видавати свою особисту чи приватну інформацію, якщо ви хочете користуватися програмою. Ми справді хочемо створити децентралізоване майбутнє з процвітаючим додатком, яке стосується не лише прозорості, а й сприяння зростанню місцевої економіки ».

Будучи платформою на основі блокчейна, яка замінює рекламу на стимули на основі токенів, ALIS має потенціал до революції в соціальних мережах. Децентралізований інструмент, який зараз знаходиться у відкритій бета-версії, покликаний заповнити попит на ринок високоякісних статей та надійних учасників. Завдяки таким ініціативам, як програма ALIS посла, що працює для прискорення зростання, платформа готова забезпечити унікальну цінність та інновації.

Безрекламна платформа, що революціонізує соціальні медіа та канали новин

Facebook знаходиться в гарячій воді для викриття приватних даних своїх користувачів з 2013 року, коли компанія в соціальних мережах випадково просочила телефонні номери та електронні адреси 6 мільйонів користувачів несанкціонованим глядачам. Відтоді ситуація лише погіршилася: у 2018 році зловмисник викрив особисті дані 50 мільйонів користувачів під час наймасштабнішого хакерського інциденту в історії Facebook.

Якщо цього недостатньо, щоб відлякати користувачів, Facebook допустив продаж оголошень на основі інформації, яку користувачі діляться в мережі. Масахіро сказав, що ця всебічна відсутність довіри є однією з причин того, що він хоче, щоб АЛІС досяг успіху. “Ми повинні повернути людям свою владу, віддаляючись від централізованої платформи”, – сказав він.

ALIS банер

Платформа, яка зараз знаходиться в бета-версії, пропонує децентралізований підхід до поширення надійного контенту.

Частина натхнення для ALIS надійшла від Steemit, платформи соціальних медіа, заснованої у 2016 році, яка використовує технологію blockchain та криптовалюту, щоб винагородити користувачів, які надають статті, зображення та коментарі. Два роки тому Сота Ішіі, співзасновник та CTO в компанії ALIS, розмістив фотографії свого турне по Південній Америці на платформі. Вміст заробив його близько 30 доларів, за що він придбав найдорожчу піцу, яку Доміно мав запропонувати.

Заінтригувавши, Sota та команда ALIS ретельно дослідили платформу. Хоча такі гіганти, як Google та Facebook, розраховують в основному на рекламу, щоб приносити прибуток, Steemit, що станом на липень 2017 року, становила 378 мільйонів доларів, використовує складну схему жетонів..

Хоча команда ALIS захоплювалася платформою Steemit, вони помітили два недоліки: надмірно складна економіка жетонів та відсутність локалізації для японської аудиторії. Тоді ALIS був розроблений, щоб запропонувати просту у користуванні платформу соціальних медіа на основі токенів, розроблену спеціально для японського ринку.

Стимули на основі токенів для створення та пошуку надійного вмісту

ALIS стимулює якісний контент, роздаючи жетони авторам, які створюють висококласні статті, а також тим, хто оцінює матеріали. Хоча як творці, так і оцінювачі важливі для соціальної мережі, творці отримуватимуть більш суттєвий стимул залежно від часу, який вони вкладають. Оцінювачі отримують більше жетонів з часом, коли вони класифікують статті, які отримують значну кількість лайків.

Потім читачі можуть визначити надійний вміст, виходячи з кількості лайків та кількості жетонів, сплачених за кожну статтю. Люди та статті оцінюються на основі надійності, і користувачі можуть шукати їх за допомогою пов’язаних тегів.

Знімок екрана від ALIS

ALIS вказує надійних людей через систему міток.

Згідно з інформацією на веб-сайті ALIS, оскільки сама платформа вважається цінною користувачами, значення маркера ALIS зростатиме. На основі успіху Steemit і Golos, децентралізованої платформи, орієнтованої на російськомовних, автори стверджують, що схема має високу ймовірність успіху.

Масахіро заявив, що головна перевага платформи – її здатність монетизувати соціальну участь. “Зараз, якщо ви пишете твіт у Twitter, ви нічого не отримаєте”, – сказав він. “Якщо ви монетизуєте вміст, ви отримаєте більше користувачів”.

ALIS також має вбудовані механізми, розроблені для запобігання шахрайству. Щоб запобігти створенню декількох фіктивних облікових записів, користувачі повинні автентифікувати свої профілі за допомогою SMS. Система також зведе нанівець дії користувачів, які протягом декількох секунд оцінюють численні статті – статистично неможливий подвиг.

Автономно розвивається, децентралізований підхід

Команда ALIS розповсюдила 3,75 мільйонів жетонів через ICO, а також роздасть додаткові жетони творцям та оцінювачам. Поза початковою реалізацією, команда ALIS визнає, що дуже важливо залучати користувачів та повертатися до них. Тому токени ALIS матимуть 50% інфляції.

Масахіро сказав, що ALIS використовуватиме блокчейн-технологію для ведення обліку внесків оцінювачів та творців. Користувачі з дійсними маркерами ALIS у гаманці ALIS матимуть змогу розподіляти винагороду користувачам, створюючи автономну систему, що розвивається.

“На даний момент ми плануємо використовувати технологію blockchain для оцінок та винагород, але для інших функцій ми хочемо оцінити інші технології”, – констатують співзасновники ALIS. “Наприклад, розміщені статті не слід зберігати у блокчейні, оскільки структура даних не підходить для пошуку та глибокого вивчення”.

Масахіро сказав, що компанія завжди відкрита для пропозицій, зосереджуючись на активному слуханні користувачів та постійному обміні інформацією з ними про процес розробки. “Ми все ще щодня створюємо та вдосконалюємо наш сервіс”, – сказав він. “Ми також проводимо опитування, запитуючи, які функції найбільше подобаються користувачам, що допомагає нам розставити пріоритети”.

Завдяки процесу краудсорсингу мудрості, команда ALIS сподівається зібрати обгрунтовані та успішні ідеї, які призведуть до розробки практичної та корисної платформи. “Активність користувачів – це те, що робить ALIS успішним”, – сказав Масахіро.

Програма посла АЛІС: прискорення зростання

З цією метою програма «Посол ALIS компанії», ініціатива, розроблена для того, щоб надати можливість користувачам та інвесторам розповсюджувати слово про мережу, існує вже майже рік, і багато початкових користувачів все ще пристрасно і добровільно працюють з ALIS. Оскільки зростання вартості продукту та маркера повністю залежить від розширення спільноти ALIS, команда ALIS вважає важливим посилити охоплення як у глобальному, так і в межах Японії..

Команда ALIS ретельно підбирає послів ALIS та покладає на себе завдання придбання нових шанувальників, поширення інформації, просування в Інтернеті та офлайн подій ALIS та надання перспектив на регіональних ринках. Натомість вони отримують безкоштовний вхід на події, власні футболки та офіційну картку посла ALIS.

Мета Програми Посла полягає в тому, щоб, як і пінгвіни, ці послові посли продовжували вести сім’ю ALIS, щоб бенкетувати великою кількістю Інтернет-ресурсів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector