Аналіз Інтернет-світу: наскільки подібний веб-сайт продовжує порушувати ринок, надаючи аналіз конкурентоспроможності та прийнятну інформацію

TL; ДОКТОР: Заснований менше 10 років тому в гаражі в Ізраїлі, SimilarWeb набирає обертів для досягнення своєї мети стати світовим стандартом для розуміння цифрового світу. З командою з понад 350 осіб, що працюють в офісах, розподілених на чотирьох континентах, SimilarWeb аналізує 80 мільйонів веб-сайтів та три мільйони мобільних додатків для підтримки тисяч клієнтів, які платять. Захоплений пошуком і просіюванням за допомогою величезної кількості даних, SimilarWeb безкоштовно ділиться чудовою кількістю інформації – але їх платна платформа ще краща.


Ви керівник цифрової аналітики, який шукає способу зрозуміти ефективність вашої команди? Можливо, ваша команда з придбання шукає ринкову інформацію, яка допоможе збільшити органічний пошуковий трафік, знайти найефективніші ключові слова або розширити сферу маркетингу в контентній мережі?

Або, можливо, ви інвестор. Можливо, ви хочете провести цифрову ретельну перевірку та виявити невикористані можливості?

Ми могли ходити цілий день. Напевно вам потрібна платформа для виявлення якісних джерел трафіку та рекламних мереж – або система для пошуку, кваліфікації та відстеження партнерів.

Незалежно від того, чи є ви в туристичній галузі чи страхуванні, електронній комерції чи видавництві, подібний веб-сайт охоплював вас. Використовуючи кілька каналів для збору даних, SimilarWeb забезпечує повне уявлення про веб-та мобільний трафік, важливий для всіх аспектів бізнесу.

П’ять працівників подібного веб-сайту в офісі

Штаб-квартира компанії штат Нью-Йорк також має офіси в Ізраїлі, Каліфорнії, Великобританії, Китаї, Японії та Бразилії.

Протягом останніх років Айяла Міхельсон виконала кілька ролей у технологічних компаніях і визнала цінність даних подібних веб-сайтів захоплюючими – насправді настільки захоплююча, що вона приєдналася до компанії трохи більше року тому на посаді старшого директора з управління продуктами.

“Я думаю, що це захоплюючий продукт з точки зору ринку, на якому він працює, і наскільки він руйнівний”, – сказала вона. “У мене в минулому були деякі платформи ринкової розвідки, але SimilarWeb дійсно зумів дати нам незамінні дані”.

Нові інструменти для перехресних платформ виявляють унікальних відвідувачів та аналізують ключові слова

Використовуючи декілька каналів для збору даних, центри обробки даних SimilarWeb щодня перетворюють мільярди точок даних у корисні огляди ринку та бізнес-аналітики.

За словами компанії Ayala, компанія відрізняє себе – це можливість повідомляти про трафік через настільні, мобільні та додаткові платформи.

“Подорож користувача справді зміщується, і ми бачимо тенденції в різних вертикалях”, – сказала Аяла. «Ми можемо підключити точки і показати вам уявлення про ці платформи. Ми – магазин «1-стоп».

Ось деякі з найновіших функцій подібних веб-сайтів:

  • Унікальні відвідувачі: Замість того, щоб рекламувати загальний ріст переглядів сторінок чи показів у кампанії, SimilarWeb тепер може точно сказати, скільки пар очей ви досягли.
  • Аналіз ключових слів: Новий модуль вивчає потенціал доходу та конкурентоспроможний ринок будь-якого ключового слова, органічного чи платного.
  • Аналіз галузі: Визначте своїх конкурентів за всеосяжним індексом трафіку, джерелами рефералів та основними ключовими словами для найбільших 100 сайтів у вашій галузі.

Завдяки рішенням для настільних, мобільних пристроїв та мобільних додатків, подібний веб-сайт пишається цілісним підходом до мережевих показників компанії, повідомляє керівник відділу зв’язків з громадськістю та партнерства Джонатан Марчано..

“Ви можете легко переглядати цифровий бізнес і зрозуміти своїх користувачів і звідки вони беруться”, – сказав він. “У нас є дані майже з кожної країни, тому, якщо бізнес хоче запустити на новий ринок, вони зможуть точно побачити, як би вони займалися цим і як це роблять і їх конкуренти”.

Збереження енергії та пристрасті стартапу в міру зростання команди 350

З того часу, як Айяла приєдналася до команди, чинності працівників збільшилися більш ніж удвічі. Коли вона почала роботу, SimilarWeb був стартапом на 150 осіб, який все ще відчував правильні стратегії та процеси.

“Ми дійсно віримо в спритну технологію”, – сказала вона. “Коли ми щось робимо, як ми швидко провалюємося і з’ясовуємо, як вдосконалитись? Ми віримо в те, щоб доставити цінність клієнту і завжди залишатися на зв’язку з ними ».

Вже заразWeb залучає північ від 100 інженерів для збору та обробки величезної кількості потокової передачі даних щодня, сказав Джонатан.

“Ми можемо набрати найкращих талантів, тому що немає нічого більш захоплюючого, ніж цей рівень багатих даних, щоб викопати”, – сказав він. “Це одне з речей, що випереджає нашу конкуренцію. Наскільки ми захоплені даними”.

Колаж з фотографій з фірмової поїздки на пляж

SimilarWeb підтримує цікаве робоче середовище та пригощає співробітників до випадкових днів на пляжі.

Незважаючи на те, що нинішня команда налічує 350 або більше років, Айяла та Джонатан погоджуються, що SimilarWeb все ще рясніє тією ж енергією та пристрастю своїх початкових днів.

“Це чудово бути спритним, але це означає, що ми завжди підлаштовуємося до найновішої та найкращої характеристики”, – сказав Джонатан. “Тут не нудно, тому що ви постійно змінюєте, що продаєте, що продаєте, чи що розробляєте”.

SimilarWeb допомагає іншим рости шляхом обміну цифровими ресурсами

Нещодавно Джонатан побачив відкриття вакансії, яка вимагала від абітурієнтів знати, як користуватися SimilarWeb.

“Я думав, що це найдивовижніше”, – сказав він. “Для нас це великий крок, щоб стати галузевим стандартом. Підтвердження того, що ми допомагаємо іншим компаніям досягти успіху, є надзвичайним. “

Цінуючи прозорість, SimilarWeb робить більшу частину своїх даних безкоштовно. Тільки в 2016 році компанія оголосила про партнерство з платформою comScore аналітичної платформи comScore та інформаційним порталом для бізнесу Crunchbase, щоб зробити подібні огляди та аналітику подібного веб-сайту ще більш доступними.

“Так само, як ми зірвали наш ринок, ми хочемо, щоб кожна інша компанія у кожному другому секторі використовувала наші дані, щоб порушити їхній ринок”, – сказав Джонатан. «Це робить нас усіх дуже гордими тим, що ми працюємо».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector