BIZ.NF, Çevreye Duyarlı İşletmelerin% 100 Yeşil Enerji Paylaşımlı ve Sanal Barındırma Çözümleriyle Kârları Çevrimiçi Hale Getirmesine Nasıl Yardımcı Oluyor?

TP; DR: Günümüzün sosyal ve çevreye duyarlı dünyasında güçlü bir KSS girişimi yaygın hale gelmiştir. Ayrıca, kesintisiz güce bağlı bir sektörde faaliyet gösteren birçok barındırma sağlayıcısı, bu programları yeşil enerji etrafında inşa ediyor. 2003 yılından bu yana Biz.nf, sunucularını% 100 yenilenebilir enerji ile çalıştırmaya kendini adamıştır. Şirket, Joomla! İçin paylaşılan ve sanal sunucu barındırma, etki alanı kaydı ve SSL destekli e-Ticaret kurulumları da dahil olmak üzere çok çeşitli web çözümleri sunar. ve WordPress. Bu, düşük maliyetli bir genel gider ve çok kanallı destek ağı ile birleştiğinde, web uygulamalarını desteklemek için Biz.nf’nin çevre dostu, küme tabanlı teknolojisine yönelen binlerce müşteriye sahiptir..


Bugünün tüketicileri sürekli reklamlarla bombalanıyor. Reklamlar artık ceplerimizde, bilgisayarlarımızda ve TV’lerimizde taşıdığımız mobil cihazlarda görünüyor. Dolayısıyla, bu cesur yeni dünyada yetişen bin yıllıkların ve Z Kuşağının üyelerinin, işleri için yarışan şirketler söz konusu olduğunda ayırt edici bir göz geliştirmiş olmaları şaşırtıcı değil.

Y kuşağının% 80’inden fazlası, satın alma kararları vermek için manipüle veya zorla hissetmek istemediklerini söylüyor. Aslında, bir işletmeden satın almaya istekli olmaları, örgüt algısına göre% 60’tır. Sonuç olarak, bu yeni nesil tüketicilerin çoğu kendi değer setlerini yansıtan misyonları olan şirketlere yöneliyor.

Biz.nf logosu ve yeşil hosting hakkında bir açıklama

Biz.nf, çevreye duyarlı barındırma çözümlerine olan talebi kabul etti, bu yüzden sunucuları% 100 yeşil.

Ekolojik fikirli bir barındırma sağlayıcısı olarak Biz.nf,% 100 yeşil enerjili sunucularıyla bu müşterileri binlerce kişiye çekiyor. Biz.nf, felsefesine göre çevreye odaklı bir kurumsal sosyal sorumluluk (KSS) girişimine sahiptir – ancak ev sahibinin misyonu burada bitmez. Biz.nf, rekabetçi çevrimiçi iş alanının talep ettiği yüksek performanslı web çözümlerini sunmaya kendini adamıştır..

Şirket, WordPress ve Joomla! İçin en üst düzey paylaşılan ve sanal sunucu barındırma ve SSL destekli e-Ticaret planları sunuyor! rüzgar enerjisi ile beslenir. En iyi kısım? Her şey Biz.nf ekibinden site sahiplerine neredeyse her bütçeye uygun fiyatlarla uygulamalı destekle sunulur.

Güvenlik Odaklı Pragmatik Hosting Paketleri

Biz.nf, iş ve bireyler için çeşitli barındırma çözümleri sunar. Site sahipleri, web varlığını oluşturmak için Biz.nf’in Ücretsiz, Kişisel veya İşletme planlarından yararlanabilir. Ancak, tüm şirket paketlerinin ortak noktası güvenlik üzerine odaklanmak.

Biz.nf, müşterilerinin sitelerinin güvenli olmasını sağlamayı taahhüt eder ve üst düzey kurumsal sunucularda güçlü küme tabanlı barındırma sağlayan kararlı bir Linux tabanlı işletim sistemi kullanır. Şirket, güvenli bir veri merkezi ortamında güvenlik duvarı koruması, RAID yedeklemeleri ve 24 saat sunucu izlemesi sağlar.

Biz.nf’nin ücretsiz hosting planı, blog yazarları için geniş alan sunuyor. Ancak, biraz daha fazla güce ihtiyaç duyanlar için Kişisel ve İş paketleri daha uygun olabilir. Bu planlar, kurulum ücreti olmadan sınırsız alan ve bant genişliği sunar; Kişisel planında yalnızca iki alan adı bulunurken, İş planı sınırsız sayıda alan barındırır.

Biz.nf'in barındırma planı özellik kümelerinin ekran görüntüsü

Biz.nf’nin barındırma planları, web’in rekabetçi iş alanında mükemmel olmak için gereken performansı ve güvenliği sağlar.

Tüm planlar MySQL desteği ve isteğe bağlı Joomla! ve WordPress. Kullanıcılar ayrıca Drupal ve Concrete5 gibi diğer popüler platformlar için Biz.nf’in tek tıklamayla CMS kurulumlarından da yararlanıyor. Ayrıca, Kişisel ve İş paketleri, yerleşik alışveriş sepetleri, CRM ve pazarlama çözümleriyle e-ticaret yeteneklerine sahiptir. Paylaşılan SSL sertifikaları, gerektiğinde özel kullanım için sertifika satın alma seçeneğiyle de kullanılabilir.

Daha fazla teknoloji gerektiren işlemler için Biz.nf’nin VPS paketleri, uygulama yüklemeleri üzerinde tam denetime izin verir. Site sahipleri tam root erişimi ve gizliliğine sahip olur ve CPU, bellek ve bant genişliği dahil olmak üzere özel sunucu kaynakları garanti edilir. Biz.nf, paylaşılan barındırma ortamlarını aşan ancak özel bir sunucuya ihtiyaç duymaktan utangaç olan daha büyük, kaynak tüketen siteler için VPS planlarını önerir..

VPS hizmetleri Debian 7.2 Wheezy ve CentOS 6.0 sistemleri ile önceden kurulmuştur. Daha fazla teknik kullanıcı için, Biz.nf’nin XEN Hypervison platformu aracılığıyla site özelliklerini genişletmek için özel bölümleme kullanılabilir. Bölümleme ile kullanıcılar her fiziksel sunucunun birden fazla sanal sunucuyu çalıştırmasını sağlayabilir.

Çevrimiçi Pazara Giriş Maliyet Engellerinin Kaldırılması

Maliyet yükünü azaltmak – çoğu işletme sahibinin durumudur ve web tabanlı şirketler istisna değildir. Çevrimiçi mülkleri çalıştıran birçok KOBİ için, her bütçelenen dolar son derece değerlidir ve barındırma maliyetlerindeki en küçük düşüşün bile kârlılık üzerinde büyük etkisi olabilir.

Biz.nf’in sunduğu ücretsiz hizmet çeşitliliği, bütçe düşünen bireyler ve işletmeler için bir hazine kaynağıdır. Hangi hosting çözümü site sahiplerinin seçtiği önemli değil, satın alınabilirlik üzerine inşa edilmiş fiyatlandırma yapılarıyla zengin özelliklere sahip paketlerin tadını çıkaracak.

Biz.nf’nin ücretsiz ve standart barındırma fiyatını yenmek zor olsa da, şirketin sınırsız iş planı ve VPS paketleri gibi daha sağlam barındırma seçenekleri bile bütçeye uygun ve küçük işletmelere çevrimiçi rekabet etmek için ihtiyaç duydukları kaynaklara erişim sağlıyor.

Biz.nf tarafından sunulan ücretsiz web çözümlerinden bazıları

Biz.nf’de her şey satın alınabilirlikle ilgilidir ve ev sahibi, başlamayı basitleştiren çeşitli ücretsiz çözümler sunar.

Örneğin, e-Ticaret sitenizde işletmenizi hızlandırmaya yardımcı olacak daha fazla müşteri çekmek istiyorsanız, Biz.nf’nin iş paketleri tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu planlar, markanızı yayınlamaya ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmeye yardımcı olan diğer seçeneklerin yanı sıra entegre video ve fotoğraf galerileri, alışveriş sepetleri ve pazarlama araçlarıyla birlikte gelir.

Biz.nf’nin ücretsiz web sitesi oluşturucu araçları, ücretsiz ve sınırsız barındırma planlarında mevcuttur. Her iki paket de site sahiplerinin şirketin WordPress kurulum ve yapılandırma araçlarından yararlanmalarını sağlar. WordPress sizin tercih ettiğiniz CMS ise, site sahipleri yazılımın profesyonel olarak tasarlanmış çok çeşitli temalara ve eklentilere erişebilir.

Sadece WordPress, Joomla! dünya çapında kuruluşlar tarafından bir web yayınlama aracı olarak kullanılmaktadır. WordPress hizmetlerinde olduğu gibi, Biz.nf ücretsiz uygulama kurulumu, otomatik yapılandırma ve bir dizi Joomla! şablonlar ve uzantılar.

Müşteri İhtiyacına Dayalı Omnichannel Teknik Desteği

Tüketicilerin çoğu, sonsuz telefon ağaçlarında gezinerek veya meçhul olmayan temsilcilere destek biletleri göndererek müşteri yardımı istemenin hayal kırıklığını yaşamıştır. Sonuç olarak, birçoğu daha iyi hizmet bulmak için işlerini başka bir yere götürüyor. Aslında, tüketicilerin yaklaşık% 80’i bu tür zayıf deneyimler nedeniyle işletmelere gemi atlıyor.

Biz.nf, rekabetin devam edebilmesi için site sahipleri için birinci sınıf bir destek sağlaması gerektiğinin farkındadır – ve şirket bunu sağlar. Ana bilgisayarın uzman müşteri destek ekibi, tüm barındırma ve alan adı istemcileri için 7/24 kullanıma hazır.

Biz.nf'in müşteri desteğini gösteren grafik ve metin

Biz.nf, kendi kendine yardım sistemleri ve temsilcilerin canlı hizmetlerini içeren çok kanallı bir destek ağı sağlar.

Biz.nf ayrıca müşteri sorularını kolayca yanıtlamak için içeriğe yönelik entegre bir bilgi tabanı sağlar. Kullanıcılar, kontrol panelindeki Destek Merkezi aracılığıyla siteye özgü sorunlara çözüm bulabilir.

Bunun bir tamamlayıcısı olarak, Biz.nf’in ayrıntılı SSS sayfasında şirketin aldığı en yaygın soruların% 85’ine yönelik çözümler listelenmektedir. Ev sahibi, bu seçenekler aracılığıyla kendi kendine yardımı teşvik eder. Ancak, müşteriler ihtiyaç duydukları yanıtları bulamazlarsa, daha kişiselleştirilmiş, bire bir yardım için bir Sorun Bileti açabilirler. Satın alma öncesi soruları olanlar için, Biz.nf canlı sohbet yoluyla anında kullanılabilir.

Çevre Dostu Güçle Sürdürülebilirliğe Adanmışlık

Sosyal açıdan daha bilinçli girişimci işletmeler pazara girerken Biz.nf, değerlerine uygun iş çözümleri sunmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyor. Bu nedenle ev sahibi veri merkezi için karbon nötr bir yaklaşım sunan bir güç tedarikçisi kullanıyor.

Biz.nf, yeşil web barındırma sisteminin 17,5 milyon aracı yoldan almaya benzer seviyelerde karbon emisyonlarını azalttığını söylüyor. Biz.nf’nin çevre dostu barındırma özelliği ile karbon ayak iziyle ilgilenen işletmeler çevresel etkilerini azaltma fırsatına sahiptir.

Bu CSR girişimi aynı zamanda barındırma endüstrisinin geri kalanı için bir model görevi görür – çevre için doğru olanı yapmanın ana bilgisayarlar için daha geniş bir müşteri tabanına ve müşterileri için uygun fiyatlı, yüksek performanslı çözümlere yol açabileceğini kanıtlar..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector