Blackbaud зустрічається з некомерційними організаціями на перетині технології та філантропії – з’єднання їх із програмним забезпеченням для забезпечення більшої користі

TL; ДОКТОР: На щастя, не вистачає неприбуткових та благодійних організацій у всьому світі, які працюють над безліччю причин для просування громадського блага. Ці організації можуть бути різними за розмірами та місією. Однак є одна річ, яку вони поділяють – необхідність залучення та збереження донорських баз, які фінансують їх основні причини. Blackbaud з’єднує та надає можливість організаціям збільшувати їх вплив за допомогою програмного забезпечення, служб, досвіду та даних. Компанія працює з метою розуміння внутрішньої роботи та місій своїх клієнтів. Ось чому Блекбо пропонує консультативний підхід, який відповідає організаціям рішенням, що базуються на індивідуальних потребах. Їхня сильна культурна компанія з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) у поєднанні з прихильністю до впровадження способів управління філантропією робить Блекбо лідером у просуванні соціальної економіки.


У 2010 році Гаїті сколихнув катастрофічний землетрус. Сейсмологи визначили, що подія була однією з найсильніших у сучасний час, і вона набула жахливого масштабу 7,0. Протягом тижнів країна мучилася наслідками, принаймні 52 з яких були власними силами потужними землетрусами, що досягали інтенсивності до масштабу 5,0.

Широке спустошення відчувалося по всій країні, і громадянам була потрібна допомога відновити життєву інфраструктуру, необхідну для основного виживання. Мабуть, найактуальніша потреба полягала в розробці рішення для забезпечення чистої води в районах, які найбільше постраждали. На місцях було багато некомерційних організацій, готових допомогти. Але будівництво інфраструктури недешеве, і цим групам потрібно було зібрати кошти, щоб отримати необхідні ресурси для допомоги.

Водна місія в Чарльстоні була однією з таких організацій. Вони були присутні в нульовій грунті відразу після землетрусу, щоб забезпечити воду гаїтянам. Однак вони знали, що потрібно довгострокове рішення, оскільки багато областей, які вони обслуговували, були переповнені та не вистачало достатньої санітарії для запобігання поширенню захворювань, перенесених на воді, таких як холера.

Водна місія потребувала донорів. Соціальний постачальник хмарного програмного забезпечення Blackbaud допоміг некомерційному знайти їх і з того часу став давнім партнером Water Mission у просуванні тієї роботи, яку вони виконували на Гаїті у всьому світі. З прийняттям рішень Блекбо, християнська інженерна некомерційна організація змогла експоненціально збільшити свої зусилля по збору коштів та залучити тисячі нових донорів.

“Водна місія змогла визначити невикористаний потенціал донора, який дозволить їм забезпечити безпечною водою 100 000 людей протягом усього життя, використовуючи вбудовану аналітику з нашого рішення Raiser’s Edge NXT ™”, – сказала Кетрін Лакур, старший віце-президент Blackbaud корпоративного маркетингу. “Гордість та рекультивація самоцінності простого акту надання доступу до води громадам незмірна”.

Кетрін Лакор, старший віце-президент з корпоративного маркетингу

Кетрін Лакор, SVP корпоративного маркетингу, допомагає некомерційним організаціям знаходити рішення для збору коштів, щоб відповідати їх потребам.

Кетрін бачила, що багато клієнтів Блекбоу реалізують свої місії та причини, спрямовані на загальне благо. Можливість Blackbaud допомагати організаціям це вбудовано в їх програмні рішення, які сприяють збору коштів, цифровому маркетингу, фінансам та бухгалтерському обліку, аналітиці та загальному управлінню та просуванню організацій, що керуються причинами. Однак консультативний підхід компанії робить їх рішення настільки ефективними.

Для Блекбо критично важливо зрозуміти цілі некомерційних організацій, які вони обслуговують, сказала нам Кетрін. Ось чому на щоквартальних зустрічах компанії завжди присутній представник їх клієнтської бази.

“У нас є інженери, які будують продукцію, яка глибоко знайома з технічними потребами замовника та як розробляти рішення, оптимізовані для соціальної сфери, але ми вважаємо, що для них також важливо залишатися на зв’язку з кінцевими результатами, які допомагають владі”. – сказала Катерина. “Наші клієнти повідомляють наших розробників про те, що якби не функції, вбудовані в продукт, вони б не врятували життя, не годували дитину чи садили дерево. Це дійсно пов’язує місію з роботою, яку ми робимо на Blackbaud. “

Від автора програми виставлення рахунків до соціального розробника програмного забезпечення

Блэкбо простежує їхні початки до класифікованого оголошення нью-йоркської газети в 1981 р. Шкільна школа “Соловей-Бамфорд”, заснована на Манхеттені, навчальна установа К-12, шукала когось, щоб написати програму рахунків для студентів та дебіторську заборгованість. Засновник Блекбо, Ентоні “Тоні” Бейкер відповів на цю рекламу і створив успішне рішення для школи.

Програма виставлення рахунків надала Тоні можливість продемонструвати цінність своїх рішень Солвейнгу-Бамфорду, а звідти він перейшов до офісу зі збору коштів школи..

“Це був генезис Блекбо, і тут народилася наша ідея зустрітися з компаніями на перетині філантропії та технологій”, – сказала Кетрін. «Соловей-Бамфорд був нашим першим клієнтом і досі є нашим замовником. Ми насправді змусили їх зійти на одну з наших всебічних зустрічей. Один з перших підписників оригінального контракту пішов у відставку після 35 років, і ми провели для неї спеціальну церемонію ».

Фото штабу Блекбо та значка нагороди HostingAdvice

Історія Blackbaud в благодійній сфері принесла їм цьогорічну нагороду Developer’s Choice ™ за програмне забезпечення для некомерційних організацій.

З часу їх первісних стосунків із Найтінгейлом-Бамфордом, Блекбо розширився, щоб обслуговувати тисячі організацій різного масштабу по всьому світу – охоплюючи некомерційні організації, фонди, корпорації, навчальні заклади та окремі агенти змін – щоб забезпечити рішення, характерні для соціального доброго простору.

Більшість людей чули про вірусну кампанію Ice Bucket Challenge, спрямовану на підвищення обізнаності та коштів на дослідження аміотрофічного бічного склерозу (ALS). Однак багато людей не знають, що це Асоціація ALS (ALSA), яка використовує програмне забезпечення Blackbaud для влаштування кампанії по руйнуванню рекордів. Їх кампанія мала успіх, при цьому безпосередньо залучені кошти призвели до прориву генологічного відкриття, яке колись може призвести до лікування.

Blackbaud допомагає таким організаціям, як ALSA, виконувати свої місії за допомогою ефективних хмарних рішень, інтелектуальної інформації та великого досвіду у сфері соціального добро.

Консультативний підхід відповідає організаціям рішенням, що базуються на потребі

Що відрізняє Блекбо як постачальника послуг для некомерційних організацій – це їх консультативний підхід, який адаптує рішення для організацій, що базуються на потребі. Компанія постійно тримає руку на пульсі того, що відбувається в галузі, включаючи клієнтів у щоквартальні зустрічі. Однак Блекбо розуміє, що рішення не всі, що відповідає одному розміру. Їх мета – скласти рекомендаційні рекомендації для організацій щодо найкращих способів залучення існуючих та потенційних донорів, адвокатів та прихильників.

“Що стосується більшої організації, те, що ми рекомендуємо, дійсно зводиться до їхніх цілей, наскільки міцною є їхня ІТ-організація та наскільки необхідна підтримка”, – сказала Кетрін. «В той час, як менша організація, яка працювала в Excel і яка зараз зростає, потребує зовсім іншого набору рішень, послуг та підтримки від нас».

Фото працівників Blackbaud в залі засідань

Консультативний підхід Blackbaud дозволяє їм співставляти некомерційні організації з ідеальними рішеннями, що відповідають конкретним потребам.

Кетрін не могла достатньо підкріпитися, наскільки важливо Блекбоду зрозуміти склад та місію організації, щоб забезпечити найкраще рішення. Після створення правильних інструментів Блекбо може допомогти визначити ідеальні методи для залучення та залучення донорів. Завдяки аналітиці та націлюванню даних рішення Blackbaud створюють ефективність там, де вони, можливо, не існували.

“Ми дивимось на весь життєвий цикл даних та стан здоров’я”, – сказала Кетрін. «Ми можемо сказати, чи є проблеми в базах даних і чи клієнт втратить гроші, використовуючи його для розсилки. Ми можемо допомогти їм очистити свої бази даних та знайти ефективність. У нас є всі ці стратегії та послуги, якими користуються наші клієнти, будучи партнером ».

Хмарний збір коштів, спрощений для некомерційної організації, що розвивається

Як зазначила Кетрін, Блекбо має рішення для організацій будь-якого розміру. Невеликі або нові некомерційні організації можуть отримати вигоду від рішення про збір коштів eTapestry®, щоб допомогти розростати свої організації та збільшити розмір баз донорів.

Користувачі можуть використовувати eTapestry для аналізу даних на платформах соціальних медіа за допомогою функції SocialMediaFinder ™. Це допомагає визначити мережі, в яких потенційні донори найактивніші, і дозволяє некомерційним організаціям спілкуватися з ними та сповіщати їх про марки.

Інструменти звітності та показників показників також доступні на централізованій, інтуїтивно зрозумілій інформаційній панелі, тому організації можуть легко оцінити, які стратегії найкраще працюють. Цей всебічний інструмент включає в себе пошук адреси, можливості управління подіями та функції маркетингу електронною поштою. Оскільки це хмарне рішення, доступ до eTapestry можна отримати в будь-якому місці та на будь-якому пристрої.

Управління & Маркетингові інструменти для створених & Організації на рівні підприємств

Edge NXT Blackbaud’s Edge – це ефективне рішення щодо збору коштів для встановлених і середніх некомерційних організацій, але також є масштабним для використання організаціями на рівні підприємств. Хмарне рішення оснащене такими функціями, як управління донорами, звітність, робочі центри та набір маркетингу, що всі працюють над тим, щоб некомерційні організації утримували існуючих прихильників та залучали нових.

Знімок екрана Raiser's Edge NXT

Програмне забезпечення Edge NXT від Blackbaud пропонує централізовану платформу управління для розміщення складових даних.

“Менша організація, наприклад, місцевий банк харчування, має зовсім інші потреби, ніж, скажімо, Американська асоціація серця або Національне товариство з розсіяним склерозом”, – сказала Кетрін. “Ці види некомерційних організацій потребують рішень на рівні підприємства, які можна масштабувати відповідно до їх потреб”.

Luminate CRM ™ Blackbaud – ще одне рішення організацій на рівні підприємств, які можуть використовуватись для залучення виборців. Luminate CRM побудований на платформі додатків для хмарних обчислень Salesforce.com через Salesforce AppExchange. Більше, ніж просто платформа управління відносинами, вона також надає аналітику та звіти про дані, щоб організації, що працюють на грантах, могли показувати вимірювані результати фундаментам, на яких вони покладаються.

Централізована платформа для груп будь-якого розміру для залучення & Підвищувати бази підтримки

Незважаючи на те, що консультативний підхід Blackbaud гарантує, що їхні клієнти отримують інструменти, що підходять саме їм, деякі функції компанії можуть бути використані будь-яким типом організації, незалежно від їх розміру. Хоча в основному використовується загальноприйнятими організаціями прийому, такими як музеї, рішення для управління культурою Blackbaud, Altru®, може бути використане будь-якою некомерційною організацією для відстеження доходів щодо відвідування подій. Інструмент також упорядковує продажі товарів і надає показники та уявлення про те, які події відвідують донори та що вони купують.

Послуги торговців Blackbaud можна інтегрувати з іншими їхніми рішеннями. Платіжна платформа проста у впровадженні, відповідає найжорсткішим стандартам безпеки даних в якості постачальника послуг, сумісних із PCI рівня 1, та забезпечує клієнтам доступ до даних транзакцій у реальному часі та звітів 24 години на день.

Нещодавно компанія додала Apple Pay® до Blackbaud Merchant Services, щоб клієнти могли запропонувати донорам простий, безпечний та приватний варіант для цифрового оформлення замовлення – все це в безпечній, простій та доступній системі обробки донорів, на яку вони покладаються від Blackbaud.

Сильна культура КСВ означає ефективне партнерство з некомерційними організаціями

Компанія Blackbaud надає неприбутковим організаціям рішення, необхідні для ефективного виконання своїх основних завдань, а колективи компанії та відданість інноваціям у технологічному просторі є великим внеском у їхній успіх. Однак, що дійсно дає їм перевагу, коли йдеться про допомогу своїм клієнтам, – це сильна культура корпоративної соціальної відповідальності Блекбо.

Компанія заохочує своїх працівників брати участь у соціальних інтересах, добровільно діючи та віддаючи їх громадам. Насправді більше 25% працівників Blackbaud працюють на дошках, що стосуються благодійності. Якщо працівникам цікаво сидіти на дошці, Блекбо сприяє цьому, надаючи наставника, щоб знайти причину, яка відповідає їх пристрастям і надаючи регулярні можливості професійного розвитку, орієнтовані на сервісне обслуговування.

Фото волонтерів Блекбо

Сильна ініціатива з питань КСБ Блекбо підштовхує співробітників до добровільної участі та віддавати свої громади.

Якщо мова заходить про благодійні дарування, Блекбо ходить на прогулянку. Компанія, що базується в Чарлстоні, нещодавно зробила пожертву на суму 1 мільйон доларів Міжнародного афро-американського музею, який наразі будується в їхньому місті. Катерина сказала, що цей вид благодійних робіт вбудований у ДНК компанії, і саме це допомагає їм зрозуміти, як допомогти організаціям, з якими вони співпрацюють.

“Наш генеральний директор хоче, щоб працівники їхали додому, бажаючи поговорити про свій день”, – сказала вона, – не лише про те, як вони написали код, а на те, як цей код допоміг побудувати рішення, яке притулок для тварин буде використовувати для врятування 500 собак. Все, що ми робимо, обертається навколо того, щоб допомагати нашим клієнтам виконувати свої місії. Ми вважаємо, що ми несемо велику відповідальність перед цим сектором, який ми сприймаємо дуже серйозно ».

Просування соціальної економіки там, де технології & Філантропія Знайомтесь

Робота Blackbaud з Water Mission – лише один із прикладів того, як компанія допомогла своїм некомерційним клієнтам позитивно впливати на життя та майбутнє. Допомога забезпечити доступ до чистої води 100 000 людей протягом усього життя – це велике підприємство з, здавалося б, непереборними бар’єрами витрат. Рішення щодо збору коштів Блекбо змогло розбити ці перешкоди, щоб допомогти розширити донорську базу.

Компанія не виявляє ознак уповільнення цих зусиль. Кетрін розповіла нам, що однією з тем, про яку вони найбільше говорять у Блекбо, є ідея просування соціальної економіки.

“Є так багато організацій та людей, які працюють на користь у суспільному та приватному секторах у різних організаційних структурах – від некомерційних організацій до корпорацій до фондів”, – сказала вона. «Тому часто ці зусилля розглядаються в силосах. Ми маємо неймовірну перевагу у всій соціальній економіці – тобто у всіх різних суб’єктах, які працюють на соціальне благо. Ми хочемо не лише краще зрозуміти результати діяльності у всій соціальній економіці, але використовувати свою позицію, щоб допомогти досягти більшої ефективності та підвищення результатів у суспільному просторі. І ми вважаємо, що ми можемо зіграти важливу роль у цьому, працюючи над посиленням глибокої співпраці, розкриттям потенціалу даних та каталізацією впливу окремих людей ».

Один із способів, що Блекбо вже робить це, – це Інститут Блекбоудського Філантропічного Впливу. Запущений минулого року, Інститут Блекбо працює з партнерами, щоб скликати експертів, проводити дослідження та виявити стратегічне розуміння з найвичерпніших даних, що містяться у спільноті соціальних благ.

Щорічна конференція компанії Blackbaud, bbcon, також є постійним фокусом для компанії щороку. Катерина сказала нам, що навчальні сесії та зміст завжди передові, але об’єднання людей для сприяння спільноті в просторі соціальних благ є кінцевою метою.

“Для нас подальша дорога буде йти про те, щоб дати голос своїм клієнтам”, – сказала Кетрін. «Ми любимо демонструвати роботу наших клієнтів та надавати нашим партнерам можливість усвідомлення бренду та визнання, де тільки можемо. Для нас мова йде про те, щоб випереджати тенденції та розуміти перехрестя благодійності та технологій, щоб допомогти хорошому перейняти ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector