Браузер, призначений для розробників: Blisk надає інструменти для співпраці та розробників для команд та професіоналів для ефективного тестування веб-додатків

TL; ДОКТОР: Засновники Blisk на власні очі побачили виклики, з якими стикаються багато технологічних стартапів через неефективність традиційних веб-браузерів. Ці враження допомогли визначити потребу у спільному, багатофункціональному браузері, розробленому спеціально для розробників. Так народився Бліск. Веб-переглядач пропонує функції для всієї команди, включаючи розробку та тестування декількох пристроїв, погляди поруч та інструменти для розробників як для настільних, так і для мобільних пристроїв. Місія Blisk – надати розробникам необхідні інструменти для швидкого розгортання продуктів, щоб вони не спізнилися на ринок.


Засновники Blisk не тільки мали подібний досвід ІТ-індустрії, вони також поділяли багато проблем у своїй кар’єрі, як технологічні підприємці. Усі вони розробили невдалі хмарні стартапи та намагалися точно визначити причини.

Врешті-решт, вони виявили, що багато хто із своїх проблем пов’язаний із повільною швидкістю розвитку традиційних веб-браузерів, якими вони користуються. Інструменти, доступні в цих популярних веб-переглядачах, не були розроблені для управління робочим навантаженням все більш орієнтованої на мобільні галузі.

З цих викликів з’явився Blisk – інноваційний браузер та набір інструментів, призначених для прискорення розробки та тестування веб-сайтів для всіх необхідних типів пристроїв та дозволів. Попередник Blisk отримав таку позитивну початкову реакцію, що засновники переїхали до Естонії, щоб продовжити інкубаційну програму.

“Завдяки програмі ми дізналися, як створити сучасний бізнес, використовуючи мізерний підхід, та набули нових ділових контактів, включаючи Microsoft та Skype, для тестування мінімального життєздатного продукту (MVP) на реальних проектах”, – сказав Андрій Бакіров, головний директор з маркетингу Блиск.

Використовуючи власний досвід у цій галузі, засновники визнали, що розробникам потрібен браузер, який прискорить продуктивність та усуне використання бібліотек, плагінів та інших додатків, які можуть уповільнити їх. Вони передбачили платформу, яка була б корисна розробникам, дизайнерам та інженерам із забезпечення якості. Blisk був завершеним продуктом.

“Blisk був побудований як особливе місце для веб-розробки, проектування та тестування”, – сказав Андрій.

Користувачі Blisk зазвичай входять у дві категорії. Одна з них – великі корпорації, які хочуть залишатися конкурентоспроможними та швидко відправляти продукцію на ринок. Інший – це малий бізнес та фрілансери, яких приваблює його безліч функцій та прийнятна ціна.

“За допомогою Blisk малий бізнес може стати вдвічі більш продуктивним і, як результат, може отримати вдвічі більший дохід”, – сказав Андрій.

Компанія Blisk має понад 60 000 користувачів по всьому світу, більшість із США, Канади, Європи та Японії. А компанія планує залучити своє рішення до ще більшої кількості клієнтів у всьому світі, заощаджуючи час розробників і допомагаючи їм ще швидше реалізовувати ідеї..

Веб-браузер, побудований з розуму IT-спеціалістів

Blisk вирішує багато проблем, які давно мучать розробників, включаючи щоденні завдання, які розробники неодноразово виконують. Деякі розробники не мають простого способу тестування свого коду на кількох пристроях та різній роздільній здатності, що може спричинити помилки.

Браузер та платформа Blisk можуть допомогти автоматизувати завдання, що впорядкують процес розробки та дозволяють користувачам швидко протестувати свої проекти на колекції найпопулярніших пристроїв iOS та Android.

І користувачам не потрібно завантажувати кілька функцій. Натомість вони встановлюють один додаток, який містить функції, необхідні для багатьох випадків використання. Ці функції включають параметри тестування на різних пристроях, тестування інтерфейсу та перевірки SEO. І команди можуть краще співпрацювати за допомогою скріншотів або записаного відео.

Знімок екрана інтерфейсу браузера Blisk

Розробники, які використовують Blisk, можуть побачити, як буде виглядати готовий продукт на різних мобільних пристроях.

“Ми створили повне рішення, щоб допомогти нашим користувачам будувати та розвивати свій бізнес, створювати продукти, орієнтуватися на UX, бути ефективнішими та заробляти більше грошей”, – сказав Андрій.

Веб-дизайнери можуть використовувати браузер для створення чуйних та привабливих сайтів, інженери з якості контролю можуть швидко протестувати веб-продукти, а розробники можуть розгорнути бізнес-вимоги.

І Blisk відстежує помилки веб-сторінок і шукає пов’язані статті про переповнення стека. Багато його можливостей також дозволяють поліпшити співпрацю між командами, які можуть бути розкинуті в різних місцях.

Пропонуючи панель інструментів для вирішення унікальних проблем веб-розробки

З тих пір, як Blisk займається бізнесом, змінилися тенденції розвитку веб-сторінок. Це включає в себе реальність, що мобільний трафік зараз перевищує трафік на настільному ПК, а це означає, що необхідний дизайн мобільних пристроїв, що реагують на мобільний телефон, є обов’язковою умовою. Розробникам також потрібно переконатися, що їх код працює на багатьох різних пристроях.

Blisk адаптувався до ринку, що змінюється, дотримуючись двох основних ідей: розробка спритних принципів та побудова міцних стосунків з користувачами.

Її спритність виявляється в культурі компанії. Blisk має горизонтальну структуру, в якій кожен член команди може впливати на продукт. Учасники команди довіряють та поважають один одного та кінцевих користувачів продукту.

Логотип Blisk

У Blisk є культура компанії, яка підкреслює спритність щодо жорсткої структури та жорстких строків.

Хоча компанія стартувала як команда Scrum, яка зосереджена на створенні продукту за допомогою коротких сплеску розвитку, вони помітили більшу ефективність при триваліших спринтах.

“За ці роки ми створили власний процес, який дуже схожий на Scrumban, суміш методології Scrum і Kanban, що дозволяє досягти більшої гнучкості”, – сказав Андрій. “Потреба в постійному обслуговуванні та раптові зміни вимог до продукту не дозволяють нам мати справжній процес Scrum”.

Ідея полягає в тому, що команда Blisk повинна бути спритною для підвищення продуктивності користувачів. Команда працює над підвищенням корисності платформи, оптимізуючи робочий процес, покращуючи UX та додаючи більше пристроїв та функцій.

Команда Blisk розробляє відкриті канали з користувачами, які дозволяють команді ефективно вирішувати зміни в галузі.

“Ми завжди вітаємо свіжих ідей від наших користувачів, а потім вимірюємо потреби ринку в них”, – сказав Андрій.

Також Blisk зосереджується на звітах про помилки та визначає пріоритети якнайшвидше вирішення будь-яких проблем.

“Загальновідомо, що ІТ-сфера є більш вимогливою до будь-якого продукту, ніж інші”, – сказав Андрій. «Тож найбільшим завданням для нас було встановлення довіри до нашої аудиторії та перетворення постійних користувачів на лояльних клієнтів».

Спрощення дизайнерських процесів від синхронізації прокрутки до автоматичного оновлення

Коли розробники починають використовувати Blisk, вони одразу помічають контраст із традиційними веб-переглядачами, які раніше використовували. І це те, що засновники мають на меті досягти.

Розробники можуть вибирати різні пристрої – від мобільних до планшетів до настільних – для тестування свого коду та дизайну, а також для перегляду результатів поруч для прямого порівняння середовищ.

Ще одна корисна особливість цієї функції – це синхронізація URL-адрес та прокрутки для побічної розробки. Це означає, що якщо користувач переміститься до певної точки мобільного телефону, настільна версія відобразить цей рух.

І всі функції Blisk мають спільну мету: прискорити розробку та тестування веб-сторінок.

“У світі ІТ час на ринок є ключовим фактором успіху”, – сказав Андрій. “Конкуренція настільки швидка, що, поки ви реалізуєте свою ідею, хтось інший вже її розгортає.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector