Çevrimiçi Kimliğinizi Güvenli Adlarla Yönetin ve Koruyun: Zamanla Test Edilen Alan Adı, Ticari Marka Koruması ve Barındırma Çözümleri Sağlayıcısı

TP; DR: 1999 yılında kurulan Safenames, hukuk, operasyon ve pazarlama departmanlarının çevrimiçi portföylerini etkili bir şekilde yönetmesine ve korumasına yardımcı olmak için 20 yılı aşkın deneyimden yararlanmaktadır. Şirketin kapsamlı web tabanlı ürün ve hizmet paketi, etki alanı yönetimi ve çevrimiçi ticari marka korumasından güvenilir web barındırma ve olağanüstü durum kurtarma çözümlerine kadar gamı ​​çalıştırıyor. Ekibinizin bir uzantısı olarak hizmet veren Safenames, zamandan ve paradan tasarruf etmeyi ve sonuçta yatırım getirisini artırmayı hedefliyor.


Erken yaşta proaktif bir yaklaşımın reaktif yaklaşımdan daha güvenli ve daha etkili olduğunu öğreniriz.

Dişlerinizi fırçalamak bir boşluğu doldurmaktan daha kolaydır. Bir yangın alarmı kurmak, ev yangını söndürmekten daha verimlidir. Emniyet kemeri takmak, bir araçtan çıkarılmanın ardından daha zekidir.

Markanızı çevrimiçi korumak söz konusu olduğunda, hikaye farklı olmamalıdır. Potansiyel tehditleri tespit etme konusunda proaktif olmak, çevrimiçi saldırganların yol açtığı finansal ve itibar hasarını temizlemekten çok daha etkilidir.

Güvenli logo

Safenames, çok çeşitli web tabanlı ürün ve hizmetler sunar.

Bu nedenle Safenames, kapsamlı web tabanlı ürün ve hizmet paketinde marka ve çevrimiçi ticari marka koruma hizmetleri sunar.

Safenames Hosting Müşteri Hizmetleri Müdürü Andy Larwill, “Marka koruma alanında oldukça erken benimsemiştik ve çevrimiçi portföylerin nasıl yönetilmesi gerektiğine dair derin bir anlayış edindik” dedi. “Biz bu anlamda her zaman meydan okuyorduk ve hukuk ekibimiz sektörde çok saygı görüyor.”

Ancak Safenames marka korumasından çok daha fazlasını sunuyor. Şirket ayrıca diğer tekliflerin yanı sıra alan adı kaydı, uzman müşteri desteği, barındırma, olağanüstü durum kurtarma çözümleri ve güvenlik hizmetleri için güvenilir bir üne kavuştu..

Merkezi Milton Keynes, İngiltere’de bulunan ve dünya genelindeki bölgesel ofisleri bulunan Safenames, dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede ülke kodu üst düzey alan adlarını (ccTLD) kaydetme konusunda da uzmanlaşmıştır..

Sonuçta, müşterilerin çevrimiçi portföylerini yönetmek ve korumak için tek adres olarak şirketin hedefi, kullanıcıların zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olmak ve yatırım getirisini artırmaktır.

Çevrimiçi Portföyünüzü Yönetmek ve Korumak için Tek Noktadan Alışveriş

Safenames, tam teşekküllü bir sicile dönüşmeden önce 1999 yılında bir web sitesi hizmetleri ve iş birliği sağlayıcısı olarak kuruldu..

Andy, “ICANN akreditasyonunu 2002’de aldık ve daha sonra dünya çapında mümkün olduğunca çok sayıda akreditasyon toplamak için yola çıktık – o zamanlar diğer birçok kayıt şirketi gibi ajanlar kullanmanın aksine,” dedi. “Bir noktada, Çin dışındaki Çin alan adlarını kaydedebilen tek kayıt kuruluşuyduk; Avustralya ve benzerleri için de aynı şey geçerli. ”

Safenames kısa süre içinde dünyanın en büyük akredite kayıt şirketlerinden biri oldu; o kadar büyük ki, müşterileri adına alan adı kaydederken birçok genel kayıt şirketi şirkete döndü. Andy son birkaç yılda şirketin her şeyi BT’nin uçtan uca sağlayıcısı olmak için yönetilen hizmetlerini artırdığını ve ürünlerini barındırdığını söyledi..

“İster genel üst düzey alan adları (gTLD’ler) için bir içerik dağıtım ağı (CDN), Düzgün Etki Alanı Adı Anlaşmazlık Çözümü İlkesi (UDRP) yordamları oluştursun, adlandırın – birkaç kez blokta kaldık ve tüm çevrimiçi ihtiyaçlarınız için tek noktadan alışveriş yapın ”dedi..

Safenames: Dünya çapında sizi izliyor

Şirket, küresel alan adı tescili, portföy yönetimi ve çevrimiçi marka koruması konularında geniş deneyime sahiptir.

Portföy yönetimi açısından Safenames bir dizi çözüm sunmaktadır. Örneğin, şirketin Uluslararası Alan Adı Portalı (IDP) kullanıcıların binlerce alan adını kaydetmesini ve yönetmesini kolaylaştırıyor.

“Şu anda o kadar çok TLD var ki bazı müşterilerimiz 10.000’den fazla alan adı portföyüne sahip,” dedi Andy. “Bunun çoğunluğu, proaktif marka korumasıdır, aldıklarından emin olur ve başka hiç kimse sahip olamaz. Bu yaklaşım biz ve müşterilerimiz için her zaman iyi sonuç verdi. ”

Safenames ayrıca, Londra’nın merkezine 110 kilometre uzaklıktaki Tier-3 veri merkezi aracılığıyla paylaşılan, sanal ve özel barındırma çözümleri ve barındırılan bir istenmeyen e-posta hizmeti sunar. FSA standartlarına göre oluşturulmuş yüksek güvenlikli site, kafesli özel alanlar, iş sürekliliği paketi ve kalıcı geçişlerle 7/24 erişim sunar.

Veri merkezi, bir kuruluşun kritik operasyonlarını doğal veya insan yapımı bir felaketten sonra mümkün olan en kısa sürede eski durumuna getirmek için tasarlanan Safename Hizmet Olarak Kurtarma Hizmet Olarak Kurtarma (DRaaS) teklifinin bir parçası olarak da kullanılır. Şirket şu anda bu alandaki müşterilerine yakın gelecekte genişleyebilecek ısmarlama çözümler sunuyor..

“Veri merkezimizle gurur duyuyoruz ve barındırma hizmetlerimizi taşımak istiyoruz,” dedi Andy.

Özel Destek ile Güçlü Marka Koruması ve Güvenliği

Andy, Safenames’in müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yasal hizmetler sağlamaya çalıştığını ve 2018’in başarısının bir yansıması olduğunu söyledi. Yalnızca o yıl, Safenames, icra bildirimleri ve tahkim yoluyla 132 alan adını topladı. Yapılan 61 tahkim işleminin% 100 başarı oranı elde edildi.

En iyi müşteri sektörleri, 30’dan fazla farklı ccTLD’ye küresel erişime sahip perakende, teknoloji, güvenlik, finansal ve müşteri ürünlerini içeriyordu. En fazla şikayeti olan ülkeler İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda ve İtalya’dan geldi. Yanıt veren ilk beş katılımcı Çin, ABD, Hindistan, Almanya ve Nijerya’yı içeriyordu..

Anlaşmazlık çözümüne yardımcı olmanın yanı sıra Safenames, Mark Protect gibi çeşitli marka koruma ürünleri sunmaktadır. Bu proaktif hizmet, bir markanın finansal yatırımlarını ve fikri mülkiyetini korumak, zararlı pornografi veya kumar içeriğine karşı savunmak ve yönlendirilen trafiği yeniden yakalamak için ticari marka ihlallerine karşı polislik sürecini basitleştirir.

Dünya çapında endişesiz

Safenames, kullanıcıların alan adı yönetimini geliştirmelerine, siberquatter sorunlarını çözmelerine ve güvenilir barındırma deneyimine yardımcı olur.

Diğer hizmetler arasında Alan Adı İzleme ve Alan Adı Alma bulunur. Alan Adı İzleme hizmeti, kullanıcıların bir ticari markayı ihlal edebilecek belirli anahtar kelimeler veya marka adları içeren yeni kaydedilmiş gTLD veya ccTLD alan adlarında normal e-posta uyarılarını özelleştirmesine olanak tanır.

Domain Retrieval, alan adlarını kaydeden, kullanan veya trafiğe açan siber savaşçılarla, başka birine ait bir ticari markadan kazanç sağlamak için savaşmanıza yardımcı olur. Bu çevrimiçi suçlular kuruluşlara trafikte kayıp, müşteri karışıklığı ve itibar zararı milyonlarca dolar.

“Geçmişte, sadece bir nokta com’una sahip olabilirsin ve iyi olabilirsin,” dedi Andy. “Son on yıl içinde, siber savaşçılar daha fazla şirket şirketi için büyük bir sorun haline geldi ve yasal ekibimiz devreye giriyor.”

Safenames ayrıca, yanlışlıkla yapılan DNS değişiklikleri gibi yanlışlıkla yapılan dahili hataları önlerken kullanıcıları siber suçlulardan koruyan çok çeşitli etki alanı güvenlik özellikleri sunar.

Şirketinizin Esnek Uzantısı ile YG’yi Artırma

Safenames’teki her müşteri, gerektiğinde yardım sağlayabilecek özel bir hesap yöneticisi ile eşleştirilir. Andy, şirketin hesap yöneticilerinin bilgisinin başarısındaki en önemli faktörlerden biri olduğunu söyledi.

“Ekibinize bir ek oluyoruz, size yardımcı oluyoruz, tavsiyelerde bulunuyoruz,” dedi Andy. “Tam bir BT ekibine sahip olmayan daha küçük şirketler için bu büyük bir değer önerisidir. Ancak, daha büyük müşterilerimizin bazılarının bile alan adlarının, barındırma hizmetinin ve diğer her şeyin manzarasını tam olarak kavramadığından şaşıracaksınız. Günlük işler için bize çok güveniyorlar. ”

Andy, Safenames’in asla şirketin inanmadığı veya kendini kullanmadığı ürünleri itmediğini, ancak müşterilere yeni ürünler getirmede rol oynadığını söyledi..

“Bazı büyük kuruluşlarda olması gereken erişime sahip olmayan inanılmaz ürünlere sahip daha küçük şirketler var” dedi. “Bu gerçek oyun değiştiricilerin bazılarını oldukça hızlı bir şekilde pazara sunmaya ve sektörde ev isimleri olmalarına yardımcı oluyoruz.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector