Чому відвідувати Interop ITX та що нового у 2018 році? Конференція Vendor-Neutral підключає ІТ-спільноту до мережі, навчання та інновацій

TL; ДОКТОР: Протягом більш ніж 30 років, які обслуговували ІТ-спільноту під своїм поясом, Interop ITX вже давно відомий як конференція з обов’язковим відвідуванням та виставки, що висвітлює найновіші та найвищі технології та таланти. І подія 2018 року продовжує цю тенденцію. Програма конференції, що триває тиждень, пропонує показовий набір навчальних сесій, навчальних посібників та переконливих ключових слів. Як сказала генеральний менеджер Interop ITX Меган Рейлі, цьогорічна лінійка контенту та нейтральне для виробників середовище бізнесу – саме те, що потрібно фахівцям ІТ-індустрії, щоб продемонструвати свої ідеї, виховувати стосунки та вивчити кращі практики в основних галузях технологій, таких як хмара, безпека, DevOps та управління ІТ.


Молодий хлопчик сидить у темряві вночі, лише яскраве світіння телевізора перед ним, щоб освітлити кімнату. Коли він закінчує інший рівень своєї улюбленої гри, запалюється нове бажання вчитися. Якщо він вивчає програмування, він думає, він міг би створити нові світи, як той, у якому він зараз перебуває, щоб інші досліджували.

Ця ж пристрасть призвела до того, що багато хто з успішних технологій у світі займаються кар’єрою в галузі розвитку та ІТ. Але навчання не закінчується пізньою ніччю сесій відеоігор та навчальних програм з інформатики коледжу. Природа, що швидко розвивається, вимагає від своїх користувачів, будь то студент чи досвідчений досвід, бути в курсі нових інновацій, щоб залишатися в курсі. І ось, протягом останніх трьох десятиліть, Interop ITX провів подію, на якій ІТ-спільнота може зібратися для мереж, навчання та пошуку натхнення.

Голова Меган Рейлі та логотип Interop ITX

Генеральний директор Interop ITX Меган Рейлі заявила, що подія 2018 року ґрунтується на 30-річному шоу, присвяченому ІТ-професіоналам.

“За задумом, Interop ITX – це подія на базі громади, яка представляє різноманітність відвідувачів, секторів та розмірів компанії”, – сказала Меган Рейлі, генеральний менеджер Interop ITX. “Ми пропонуємо широкий спектр контенту для технологів усіх рівнів та спеціальностей, який дозволяє їм скласти карту подорожі, яка найкраще відповідає їхнім поточним потребам”.

Виділення останніх тем із масиву технологічних ніш

Interop ITX складається з декількох подій і охоплює широкий спектр технологічних тем – від безпеки та аналітики даних до хмарних та IoT-технологій. Interop пропонує щорічно більше 100 сеансів, щоб відвідувачі могли будувати свої графіки відповідно до своїх різноманітних інтересів.

“Подія побудована на композиції, щоб відвідувачі могли обирати сесії, які є лише однією спеціальністю”, – сказала Меган. “Якщо у когось є робота, орієнтована на безпеку, наприклад, у цьому треку багато вмісту, але вони також можуть обирати різні композиції для подорожі, яка їм найбільше підходить”.

Окрім широкого кола тем, події Interop ITX приймають різні форми. Тижнева конференція складається з основних виступів, самітів та семінарів. Щороку Interop ITX відкривається на самітах та воркшопах, що стосуються предметів, що становлять загальний інтерес для ІТ-спільноти та надають відвідувачам поглиблені освітні можливості.

Як правило, саміти орієнтовані на майбутнє, а теми цього року обертаються навколо AI, мереж нового покоління та веб-безпеки. Після відвідування будь-якого дводенного саміту учасники можуть вирішити залишитися на спорідненій доріжці або вивчити інших решту тижня.

“Вміст саміту – це континуум, призначений для поглибленої освіти, а не для стрибків та виїздів”, – сказала Сью Фогарті, директор контенту ITX Interop. «Вони занурюють наших відвідувачів в одну конкретну тему, надаючи їм міцний фундамент знань, які вони можуть повернути своїм організаціям».

Навчальна програма з декількома треками під керівництвом ведучих вищого рівня

Окрім обговорення нових технологій, Interop ITX має сильний навчальний компонент, який включає поглиблені навчальні посібники та практичні сесії. Меган сказала нам, що більше 50% відвідувачів на рівні директора або вище, мають широкий спектр ділових обов’язків.

Відвідування Interop ITX дає професіоналам можливість ознайомитись із технологіями та лідерськими навичками, пов’язаними з їхнім бізнесом. Враховуючи коло розглянутих тем, багато учасників вирішують взяти участь хоча б в одному сеансі з кожної наявної композиції.

“Ми виявляємо, що більшість людей не відвідують лише одну доріжку”, – сказала Меган. “Наприклад, хтось може зробити сеанс, орієнтований на технологію, але потім поєднати це з чимось у лідерському треку”.

Колаж з фотографій з навчальних сесій Interop ITX

Навчальні треки компанії Interop ITX дають відвідувачам стратегічне уявлення про нові тенденції в галузі технологій.

Щоб продовжувати відвідувати новітні технології, Interop ITX представила нові теми, включаючи управління інформаційними технологіями, пов’язані з державою, а також більше практичних навчальних посібників. Оскільки найбільший сегмент учасників конференції походить з урядового сектору, Interop ITX прагне вирішити свої унікальні виклики та надати відповідну інформацію в повному обсязі. У той же час, інтерактивні сесії дозволяють відвідувачам різних галузей використовувати свої ноутбуки, щоб глибоко стежити за презентаціями та працювати над практичними проектами, такими як створення невеликих програм.

“Деякі цікаві речі, які ми пропонуємо в цьому році, – це сеанси з когнітивних обчислень, безпеки для IoT-прикладних програм, а також одна зі створення датчиків моніторингу мережі за допомогою Raspberry Pi”, – сказала Сью.

Першокласне місце для побудови відносин та міцних ділових зв’язків

Interop ITX – це скорочення для “сумісності” – концепції, яка позначає командну роботу та обмін інформацією. Таким чином, Interop ITX надає відвідувачам численні можливості для встановлення відносин між собою, а також налагодження тривалих ділових зв’язків із спікерами.

“Ми виділили час, щоб переконатися, що є достатньо часу для того, щоб відвідувачі зустрілися з нашими партнерами та мали можливості для мереж”, – сказала Меган.

Можливості зустрічі та привітання супроводжують сесії конференцій, і відвідувачі можуть не лише вчитися, але й бути натхненими успіхами лідерів галузі.

“Іноді наші відвідувачі не усвідомлюють, що вони насправді матимуть можливість зустрітися з виступаючими та налагодити стосунки на особистому рівні”, – сказала Сью.

Цьогорічна лінійка основних доповідачів представляє ряд великих імен у галузі технологій, серед яких кілька жінок. Серед них – Дженніфер Палка, засновник та виконавчий директор Кодексу Америки, яка займала посаду заступника головного директора з технологій США та допомагала запускати цифрову службу США. Бет Ніблок, яка займала посаду ІТ-посадовця в місті Детройт при адміністрації Обами, а тепер є керівником директора міста, також розповість про значні покращення інфраструктури, ділової практики та операцій в Інтернеті в Детройті..

Серед інших доповідачів – Ніколь Санчес, генеральний директор та засновник компанії Vaya, прихильник різноманітності в галузі ІТ, а також Сем Рамджі, віце-президент з управління продуктами у хмарній платформі Google. Основні відомості відкриті для всіх присутніх.

“Створення загальної платформи, де кожен на заході може мати спільний досвід – це те, що я особисто вважаю дуже задоволеним”, – сказала Меган.

Створені керівництво Interop ITX та створені прагнення до успіху в галузі технологій

Щоб краще зрозуміти, з ким зустрітися та як, мобільний додаток Interop ITX, який, як правило, запускається протягом тижнів до початку конференції, дозволяє учасникам планувати свій візит і попередній перегляд майбутніх сесій. У 2017 році Interop ITX запустила програму конференц-подорожей, де учасники могли подавати інформацію щодо своїх ключових напрямків фокусування.

В обмін вони отримують пропозиції щодо участі в заходах, а також дорожню карту, яка допоможе спланувати їх графік проведення конференцій. Доступні додаткові послуги консьєржа для вибору найбільш підходящих сесій та потрібних людей для зустрічей.

Окрім поради щодо планування, Interop ITX пропонує нові треки та новий контент.

“Хоча деякі теми нашої композиції залишаються однаковими, контент розробляється з нуля щороку”, – сказала Меган. “Ми використовуємо крісла для треків та оглядову дошку, щоб переконатися, що ми отримуємо інформацію від громади про те, що насправді важливо”.

Інші доповнення включають в себе театр IoT і демонстрацію демонстрацій, де ведучі обговорюють випадки практичного використання для корпоративного IoT, включаючи додатки в галузі охорони здоров’я, автомобільної та енергетичної сфери. Демо-демонстрація дозволяє відвідувачам побачити потенціал нової технології та додатків з перших рук.

Interop ITX приваблює людей з багатьох різних ніш, включаючи безпеку, AI, IoT, уряд та аналітику. Учасники – це практичні фахівці з технологій та бізнесу, які прагнуть до знань та навичок, необхідних для переведення технологій та бізнесу на новий рівень. Завдяки вражаючому колу подій – від презентацій щодо лідерських навичок до практичних AI-демонстрацій – Interop ITX має для нас усіх те, що це можливо..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector