Cisco WebEx – програмне забезпечення для співпраці та конференцій у реальному часі, створене для інтеграції з поточними ІТ-активами та забезпечення більшої мобільності для бізнесу

TL; ДОКТОР: У сучасному бізнесовому ландшафті, що співпрацювати в дорозі, – це не розкіш – це вимога. І Cisco WebEx дозволяє командам та зацікавленим сторонам зустрічатися, де б вони не були за допомогою інноваційного програмного забезпечення для конференцій. Рішення використовує потужність хмари колаборації Cisco, яка забезпечує інфраструктуру, необхідну для полегшення комунікацій в режимі реального часу. Незалежно від того, чи користувачі знаходяться на півдорозі світу чи в сусідній кімнаті, платформа Cisco WebEx дозволяє здійснювати безпроблемні відеоконференції, обмін екранами та файлами та багато іншого. Нещодавно ми сиділи з Марком Нешем, директором зі зборів та спільної роботи з командою, який розповів нам, як все більша кількість підприємств інтегрує Cisco WebEx у свої ІТ-активи, щоб збільшити мобільність для своїх операційних стратегій.


У 90-х роках Чиказькі Булси були невпинною силою в НБА. І якщо ви запитаєте когось, окрім самого зіркового гравця, Майкла Джордана вважають рушійним фактором успіху команди. Однак Майкл завжди швидко виправляв своїх шанувальників.

“Талант виграє ігри, але командна робота та інтелект виграють чемпіонати”, – сказав він чудово.

Майкл знав, що він хороший – найкраще, якщо ви запитаєте його однолітків, – але він також знав, що це не вистава для людей. Команда вигравала чемпіонати, бо працювала як єдиний підрозділ, поєднуючи в собі колективні сили всіх своїх талановитих гравців.

Такий самий випадок для роботи в команді можна зробити у світі бізнесу. Майже 100% працівників та керівників вважають, що відсутність вирівнювання команди може мати різко негативний вплив на виконання проекту. Дивно, але 40% цієї самої групи вважають, що їх організації недостатньо співпрацюють. Ця відсутність співпраці може бути пов’язана з проблемами культури компанії. Але в більшості випадків це є відсутністю правильних інструментів для полегшення спілкування.

Ось чому все більше організацій звертаються до інструментів співпраці та конференцій, що надаються Cisco WebEx.

Фото групи співробітників, що співпрацюють на Cisco WebEx

Cisco WebEx пропонує хмарні рішення для співпраці, щоб команди могли взаємодіяти та обмінюватися ідеями в режимі реального часу.

Хмарна платформа компанії дозволяє членам групи та зацікавленим сторонам зустрічатися де б вони не були і на будь-яких пристроях, якими вони користуються. Завдяки обміну екранами та файлами, відеоконференціям та іншим функціям, орієнтованим на комунікацію, Cisco WebEx надає можливість віддаленим командам ділитися ідеями, які забезпечують плавний рух проектів та потоків доходів..

“WebEx – це платформа для зустрічей з певним напрямком ділових додатків, пов’язаних з навчанням, підтримкою, заходами та вебінарами”, – сказав Марк Неш, директор зібрання та спільної роботи в команді..

Звернення попитів на все більш мобільну робочу силу

Важливою віхою в історії відеоконференцій CU-SeeMe був розроблений ІТ-відділом Корнельського університету на початку 1990-х. Через декілька коротких років світ побачив випуск знаменного програмного забезпечення для конференцій WebEx.

“Спадщина WebEx почалася з ідеї, що люди рухалися від зустрічей у тому самому фізичному місці, щоб бажати зустрічатися далі”, – сказав Марк.

Оскільки віддалена робота ставала все більш популярною в розквіті комп’ютерної революції, стало зрозуміло, що проведення конференцій – це найпростіший і найвигідніший спосіб проведення нарад.

У перші дні проведення конференцій методи співпраці все ще були на первісному боці, часто вимагаючи від працівників обміну дискети, що містять файли проектів, в офісі. Популярність електронної пошти дозволила прикріпити важливий файл тут і там, але в кінцевому рахунку виявилася неефективною.

“Аудіоконференції справді були першим способом співпраці”, – сказав Марк. «Тоді вам довелося знайти якийсь спосіб передати вміст людям. Використання PowerPoints та намагання синхронізувати всіх на слайдах було оригінальним генезисом у пошуку кращого способу допомогти людям бути більш продуктивними ».

Передача відео та файлів швидко стала наступним логічним кроком, особливо зважаючи на появу веб-камер у 90-х роках та телефонів із камерами незабаром після. Тепер не тільки великі файли можна швидко ділитися в групі, але використання відео робить підручники та усунення несправностей набагато інтуїтивнішими, оскільки учасники могли активно бачити, що презентується в режимі реального часу.

10+ років відновлювати зустрічі за допомогою хмарної інфраструктури

Компанія WebEx Communications, Inc. була заснована в 1996 році Суброю Іяр та Мін Чжу. Незабаром після цього було запущено його флагманське програмне забезпечення для відеоконференцій, спочатку відоме як ActiveTouch. Майже через десятиліття після заснування компанія перейменувала себе в Cisco WebEx завдяки об’єднанню між двома компаніями.

“Перевага, яку має Cisco, – це її давнє надбання – бути дуже сильним у просторі відеоконференцій”, – сказала Енджі Містретта, старший директор маркетингу рішень для співпраці.

Cisco, виробник апаратних продуктів марки Linksys, таких як веб-камери, випустив TelePresence в 2006 році – цілий ряд віддалених апаратних продуктів, розроблених так, щоб учасники відчували себе так, ніби вони перебувають у одній кімнаті.

Через два роки Jabber XCP був випущений як комерційний еквівалент протоколу зв’язку XMPP, який дозволяє здійснювати обмін даними в режимі реального часу. Крім того, провідність Cisco у сфері відеоконференцій сприяла не тільки WebEx, але й придбанням Tandberg, норвезького бренду обладнання для відеоконференцій..

Зрештою, мета відеоконференцій – зробити це максимально простішим для кінцевого користувача. Відповідно до цієї мети, Cisco WebEx упакований як система “все в одному” для використання в будь-якому типі налаштувань зустрічей.

“Ми сказали, що збираємось винаходити зустрічі”, – сказав Марк. “Ми бачили, що кінцеві користувачі та люди ІТ розгублені, оскільки у них була стратегія аудіо зустрічей, стратегія веб-зустрічей, стратегія відео зустрічей та стратегія кімнати”.

Раніше кінцевий користувач, як правило, отримував шахрайство з роллю програмного забезпечення, перемикаючись між декількома програмами в рамках однієї зустрічі. За допомогою WebEx користувач може просто надіслати адресу учасників наради протягом декількох секунд після прийняття рішення про проведення зустрічі.

Основна мета: усунути розчарування від віддаленої взаємодії

WebEx пропонує кілька рішень для відеоконференцій для поліпшення робочих процесів. Платформа веб-конференцій WebEx дозволяє користувачам приєднуватися з будь-якого пристрою та записувати вміст.

Додаткові функції включають обмін екраном, дошку та інтеграцію з популярними програмами продуктивності та електронною поштою. Для великих груп WebEx Event Center спрощує доставку інтерактивних презентацій та кількох презентантів. Аналогічно, навчальний центр WebEx дозволяє хосту навчати відразу декількох людей разом із вбудованою функцією електронної комерції та можливістю створення бібліотек попередньо записаних сесій.

Переваги відеоконференцій – особливо з WebEx – численні. Вони не тільки є ідеальним рішенням для зв’язку з віддаленими працівниками, але й надають широкі можливості співпраці навіть для невеликих команд в одній будівлі.

Понад 113 мільйонів професіоналів щомісяця приєднуються до зустрічей з веб-конференціями, а компанії, які застосували технологію відео-співпраці, зазнали середнього зростання на 300%.

“По мірі розвитку галузі все більше людей проводять час на зустрічах”, – сказав Марк. “Тому їм потрібні справді чудові інструменти для нарад, які допоможуть їм рухати роботу вперед”.

Вгору далі: Щомісячні оновлення відеоконференцій та постійні інновації

Уже більше двох десятиліть WebEx домінує на ринку відеоконференцій – і це з поважною причиною. WebEx разом з материнською компанією Cisco постійно вдосконалює свою вже потужну платформу для створення найкращого можливого користувальницького досвіду.

“Ми постійно її оновлюємо, використовуючи спритні методики”, – сказала Енджі. “У нас з’являються нові функції щомісяця, але одне залишається послідовним, і це відео – продовжуючи оптимізувати та надавати високоякісний досвід, який надає людям гнучкість”.

Енджі розповіла нам кілька основних – хоча це ще не визначено – функції будуть запущені в 2018 році.

WebEx позбавляється від проведення зустрічей, співпраці над проектами та підключення бізнес-лідерів до все більш віддаленої робочої сили. Завдяки Cisco WebEx бізнес може зберегти тісний дух колективної роботи, незалежно від того, чи зацікавлені сторони знаходяться за милі, чи в сусідній кімнаті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector