CiviHosting: Aile Benzeri Bir Ekipten Stellar Müşteri Desteği ile Desteklenen Güvenilir Paylaşılan ve Sanal Sunucu Çözümleri

TP; DR: 2006 yılında kurulan CiviHosting, siteleri güvenli ve hızlı bir şekilde çalıştırmak için paylaşılan ve VPS barındırma çözümleri sunar. Şirket, CiviCRM, MediaWiki ve Nextcloud gibi açık kaynaklı sistemleri kolaylıkla barındırma konusunda uzmanlaşmıştır. Örnek müşteri desteği ile gönül rahatlığı sağlamaya odaklanan CiviHosting, güvenilir ve deneyimli bir ev sahibi olarak itibarını artırmayı hedefliyor.


Son birkaç yıldır siyasi iklimdeki değişiklikler, sosyal endişe konularını ele almak isteyen kuruluşlar tarafından sivil katılımı teşvik etmiştir. Ancak bu grupların yönetimi, özellikle bağışçıların, gönüllülerin, üyelerin ve abonelerin takibi ve katılımı söz konusu olduğunda her zaman kolay bir iş değildir..

2005 yılından bu yana, birçok sivil toplum kuruluşu, savunucu ve sivil toplum kuruluşu bir çözüm için açık kaynaklı bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) aracı olan CiviCRM’ye başvurdu. Sivil gruplar için açıkça oluşturulmuş uygun fiyatlı ve sağlam CRM, diğer karmaşık görevlerin yanı sıra etkinlik yönetimi, e-posta pazarlaması ve bağış toplama işlemlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Bir uyarı var: Kaynak gereksinimleri nedeniyle, özellikle paylaşılan sunucularda yazılımın barındırılması çok zordur.

CiviHosting logosu

CiviHosting, özellikle CiviCRM’ye ev sahipliği yapmak için üretildi.

CiviHosting Hesap Yöneticisi David Feldman, “İşte bu noktada devreye giriyoruz” dedi. “2006’da, CiviCRM’yi kusursuz bir şekilde ele alabilmemiz için arka planda diğer birçok paylaşılan ana bilgisayardan daha fazla kaynak sağlayan benzersiz bir barındırma sistemi geliştirdik. Hedefimiz, CiviCRM için anahtar teslim bir barındırma çözümü sunmaktı ve tam da bunu yaptık. ”

Bugün, CiviHosting, CiviCRM, MediaWiki ve Nextcloud gibi benzersiz araçlar çalıştıran siteler ve Drupal ve WordPress gibi popüler paketler için ideal olan özel paylaşılan ve sanal barındırma çözümleri sunmak için 13 yıldan fazla deneyime sahiptir. Şirketin% 100 memnuniyet garantisi, tüm CiviCRM özelliklerinin hem şimdi hem de gelecekte sunucularında iyi çalışacağına söz veriyor.

David, “Her ana bilgisayar Nextcloud ve MediaWiki gibi yazılımlar için anahtar teslim bir çözüm sunamaz, ancak CiviHosting ile yaptığımız şey budur” dedi. “Barınması daha zor olan bu paketler konusunda deneyimimiz ve uzmanlığımız var ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu herhangi bir paketin kurulumunu da içeriyor.”

CiviCRM, MediaWiki ve Nextcloud için Premier Sunucu

CiviHosting, yıllar içinde paylaşılan ve sanal çözümlerini en üst düzeyde bir CiviCRM deneyimi sunmak için optimize etti. Açık kaynak CRM, CiviHosting her üçünü de desteklediğinden WordPress, Drupal ve Joomla içinde çalıştırılabilir. Şirket, CRM’nin tüm temel özelliklerini barındırabilir ve yeni yayınlanan her sürümü, paylaşılan ve sanal hesaplarıyla uyumluluğu onaylamak için test eder.

CiviCRM’ye ev sahipliği yapmak isteyen müşteriler üç plan arasından seçim yapabilir: Avrupalı ​​kullanıcılar için 10 GB disk alanına sahip düzenli bir paylaşılan plan veya ABD’deki kullanıcılar için 1 GB, 100 GB disk alanına sahip genişletilmiş bir paylaşılan plan veya 4 GB bellek ve 50 GB içeren mini VPS planı tabanlı disk alanı.

David, CiviHosting’in CiviCRM, MediaWiki ve Nextcloud gibi yazılımları barındırma konusunda oldukça uzman olmasına rağmen, şirketin neredeyse tüm PHP veya MySQL tabanlı paketlere ev sahipliği yapabileceğini söyledi..

“CiviCRM alanında bir numaralı ev sahibiyiz” dedi. “Yıllar içinde değişen talepleri karşılamak için büyüdük ve şimdi Nextcloud ve MediaWiki gibi diğer benzersiz alanlarda uzmanlaştık. Elbette Drupal ve WordPress gibi daha popüler paketleri de barındırıyoruz. ”

Tüm CiviHosting sunucuları Linux üzerinde çalışır ve kalite güvencesi ve yönetici ekipleri tarafından günde 24 saat, haftada yedi gün ve yılda 365 gün proaktif olarak izlenir. Bu gruplar, gelişmiş duman algılama ve yangın söndürme sistemleri ile elde edilen fiziksel güvenlik, hareket sensörleri ile 24 saat güvenli erişim, video gözetimi ve güvenlik ihlali alarmları ile düzenli olarak güvenlik testleri gerçekleştirir..

Acil bir durumda, sunucular yedek güç, birden çok kaynaktan yedek fiber ağ ağı ve birkaç yedek jeneratör tarafından desteklenir. Tüm planlar günlük yedeklemeleri ve SSL korumasını da içerir.

Bu önlemler sayesinde, şirket 2007’den bu yana% 99,9 sunucu çalışma süresi sağladı ve varlığındaki bir güvenlik ihlalinin bile farkında değil.

Güvenilir Hizmet ve Destekle İçinizin Rahat Olmasını Sağlama

David yıllar boyunca fiyat için kaliteden ödün vermek söz konusu olduğunda önemli bir pazar değişikliği gördüğünü söyledi.

“Bugün, ‘sınırsız’ kaynak vaatleriyle bugün gerçek kuruşlara ev sahipliği yapabilirsiniz,” dedi. “Tabii ki, insanlar genellikle barındırma ikinci yılının tam fiyatla tahsil edileceğini ve“ sınırsız ”ın gerçekte oldukça sınırlı olduğunu belirten küçük baskıyı okumuyorlar.”

David, bu yeni ve oldukça rekabetçi ortamda, birçok ev sahibinin, nadiren altyapı ve destek hizmetlerine yatırım yapabilecekleri kadar düşük fiyatlarla paket satmaya başvurduğunu söyledi..

“Yaklaşımımız her zaman tam tersi oldu ve her zaman tam tersi olacak – yenileme zamanında değişmeyen ön planda adil bir fiyat alıyoruz” dedi. “Buna karşılık, en son donanıma sahip en güçlü sunucuları sağlıyoruz ve destek ekibimiz tüm soruları 10 dakika içinde yanıtlıyor.”

CiviHosting: Sadece Çalışan Hosting

Şirketin hedefi, müşterilerin en önemli şeylere odaklanabilmeleri için barındırma endişelerini gidermektir:.

Şirketin inanılmaz profesyonel destek ekibinin her üyesi en az altı yıllık deneyime sahiptir, yani ekip ortaya çıkabilecek neredeyse her türlü soruna bir çözümle hazırlanır. Tam hizmet sağlayıcısı olarak, CiviHosting, ister paylaşılan ister sanal olsun, tüm sunucularının performansıyla ilgili tüm sorumluluğu üstlenir.

David, “Yedeklemelerin korku hikayeleri, sunucu çökmeleri ve ana bilgisayarın yardımcı olamayacağını bildiren bir destek yanıtı için üç günlük bekleme süreleri nedeniyle müşterileri diğer firmalardan uzaklaştırdık” dedi. “CiviHosting ile hiçbir şey şansa bırakılmaz veya müşterilerimiz tarafından kendi başlarına halledilmeleri için iletilmez.”

Şirket, müşterilerinin gönül rahatlığı konusunda sık sık övgü alıyor – sitelerinin aniden düşeceğinden veya bir şeyler ters giderse yanıt için gün beklemek zorunda kalacağından endişe etmeleri gerekmiyor.

David, “Sitenizi barındırmaya özen gösteriyoruz ve hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan işinize bakmakta özgürsünüz,” dedi David.

Müşteri Geri Bildirimlerine Dayalı Sürekli Gelişme

Ürün geliştirme söz konusu olduğunda, CiviHosting çoğu zaman gelip giden endüstri trendlerine daha temkinli bir yaklaşımı desteklemektedir..

David, “Yükselişteyken bir trend yakalarsanız, gerçekten başarılı olabilirsiniz, ancak genellikle istikrar ve kalite pahasına olur” dedi. “Geri bildirim bizim en büyük itici gücümüz – müşterilerimiz sahip olmadığımız hizmetlere ihtiyaç duyduklarında onları geliştirmeye çalışıyoruz.”

Müşteriler, şirketin VPS tekliflerini ve bayi seçenekleri planlarını yakın zamanda genişletmesinin arkasındaki ilham kaynağıydı. David, “Şu anda satıcı tarzı bir VPS üzerinde çalışıyoruz” dedi. “VPS hesaplarımız her zaman yalnızca tek site oldu, ancak müşterilerimiz birden çok siteyi destekleyebilecek bir VPS istiyor.”

David, CiviHosting ekibini birbirlerine özenle davranan küçük ve sıkı sıkıya bağlı bir aile olarak tanımlıyor. Bu ruh aynı zamanda kişiselleştirilmiş desteği takdir ettiğini söylediği şirketin müşterilerine de uzanıyor.

“Müşterilerimizin sitelerinden birinde bir şeyler ters gittiğinde, istemcinin kendisi tarafından yapılan bir yazılım güncellemesinden kaynaklansa bile, müşterimizle birlikte tedirgin oluyoruz ve bu siteyi geri yükleyene kadar her şeyi bırakıyoruz” dedi. dedim. “Müşterilerimizin hizmet süresi bizim onur rozetimizdir.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector