CiviHosting: надійні спільні та віртуальні серверні рішення, що підтримуються зоряною підтримкою клієнтів від сімейної команди

TL; ДОКТОР: CiviHosting, заснована в 2006 році, пропонує спільні та VPS-хостингові рішення, створені для забезпечення безпечності та роботи сайтів. Компанія спеціалізується на легкому розміщенні систем з відкритим кодом, таких як CiviCRM, MediaWiki та Nextcloud. Орієнтуючись на забезпечення душевного спокою через зразкову підтримку клієнтів, CiviHosting прагне покращити свою репутацію надійного та досвідченого господаря.


Зміни в політичному кліматі за останні кілька років спричинили громадянське залучення організацій, які прагнуть вирішити питання, що викликають суспільне значення. Але управління цими групами не завжди є легким завданням, особливо якщо мова йде про відстеження та взаємодію з донорами, волонтерами, членами та підписниками.

Починаючи з 2005 року, багато некомерційних організацій, адвокатів та неурядових організацій звернулися до CiviCRM, інструменту управління відносинами з відкритим кодом (CRM). Доступний та надійний CRM, чітко створений для громадських груп, допомагає впорядкувати управління подіями, електронний маркетинг та збір коштів, серед інших складних завдань.

Є один застереження: програмне забезпечення, як відомо, важко розмістити через потреби в ресурсах, особливо на спільних серверах.

Логотип CiviHosting

CiviHosting був побудований спеціально для розміщення CiviCRM.

“Тут ми заходимо”, – сказав Девід Фелдман, менеджер з обліку в CiviHosting. «У 2006 році ми розробили унікальну систему хостингу, яка забезпечила більше ресурсів в сервісі, ніж більшість інших спільних хостів, щоб ми могли без проблем працювати з CiviCRM. Нашою метою було створити рішення для хостингу під ключ для CiviCRM, і саме це ми зробили ».

Сьогодні CiviHosting використовує більше 13-річного досвіду для надання спеціалізованих спільних та віртуальних хостингових рішень, які ідеально підходять для сайтів, що працюють з унікальними інструментами, такими як CiviCRM, MediaWiki та Nextcloud, а також популярними пакетами, такими як Drupal та WordPress. 100-відсоткова гарантія задоволення компанії обіцяє, що всі функції CiviCRM будуть добре працювати на своїх серверах, як зараз, так і в майбутньому..

“Не кожен хост може надати рішення” під ключ “для програмного забезпечення типу Nextcloud та MediaWiki, але з CiviHosting – це те, що ми робимо”, – сказав Девід. “Ми маємо досвід і досвід роботи з цими складнішими для розміщення пакетами, і наші послуги включають встановлення будь-якого пакета, який потребує наш клієнт”.

Хост-прем’єр для CiviCRM, MediaWiki та Nextcloud

Протягом багатьох років CiviHosting оптимізував спільні та віртуальні рішення, щоб забезпечити найвищий досвід CiviCRM. CRM з відкритим кодом може працювати в WordPress, Drupal та Joomla, оскільки CiviHosting підтримує всі три. Компанія може розміщувати всі основні функції CRM, і вона перевіряє кожну щойно випущену версію, щоб підтвердити сумісність з її спільними та віртуальними обліковими записами.

Клієнти, які бажають розмістити CiviCRM, можуть обрати один із трьох планів – звичайний спільний план з 10 ГБ дискового простору для європейських користувачів або 1 ГБ для тих, хто в США, розширений спільний план із дисковим простором 100 ГБ або міні-план VPS з 4 ГБ пам’яті та 50 ГБ дискового простору на основі SSD.

Девід сказав нам, що, хоча CiviHosting має достатньо досвіду в галузі розміщення програмного забезпечення, таких як CiviCRM, MediaWiki та Nextcloud, компанія може розмістити майже будь-який пакет на базі PHP або MySQL.

“Ми є господарем номер один у просторі CiviCRM”, – сказав він. «Ми роками відповідали мінливим вимогам, і зараз ми спеціалізуємося на інших унікальних просторах, таких як Nextcloud та MediaWiki. Ми, звичайно, також розміщуємо більш популярні пакети, такі як Drupal та WordPress. “

Усі сервери CiviHosting працюють на Linux і активно проводяться під наглядом команд із забезпечення якості та адміністрування 24 години на день, сім днів на тиждень та 365 днів на рік. Ці групи регулярно проводять тести на безпеку, фізична захищеність яких здійснюється за допомогою вдосконалених систем виявлення диму та гасіння пожежі, цілодобового забезпеченого доступу за допомогою датчиків руху, відеоспостереження та сигналів про порушення безпеки.

У випадку надзвичайних ситуацій сервери підтримуються надмірною потужністю, надмірною мережею магістралей волокон з декількох джерел та кількома резервними генераторами. Усі плани також включають щоденні резервні копії та захист SSL.

Завдяки цим заходам компанія підтримує 99,9% часу роботи сервера з 2007 року і не знає навіть одного порушення безпеки в своєму існуванні.

Досягнення душевного спокою через надійне обслуговування та підтримку

Протягом багатьох років Девід казав нам, що відчув суттєвий зрушення на ринку, коли справа стосується того, щоб жертвувати якістю.

“Сьогодні ви можете знайти хостинг за буквальні копійки з обіцянками” необмежених “ресурсів”, – сказав він. “Звичайно, люди не читають дрібний шрифт, який часто говорить про те, що другий рік хостингу буде стягуватися за повну ціну, і що” необмежений “насправді досить обмежений у дійсності”.

У цьому новому та дуже конкурентному середовищі Девід сказав, що багато господарів вдаються до продажу пакетів за такими низькими цінами, що вони рідко можуть інвестувати в інфраструктуру та служби підтримки..

“Наш підхід завжди був і завжди буде навпаки – ми стягуємо справедливу ціну на передній план, яка не змінюється під час поновлення”, – сказав він. «В обмін на це ми надаємо лише найпотужніші сервери з найновішим обладнанням, і наша служба підтримки відповідає на всі запитання протягом 10 хвилин».

CiviHosting: Хостинг, який просто працює

Мета компанії – вирішити проблеми з хостингом, щоб клієнти могли зосередитись на найважливішому: своєму бізнесі.

Кожен учасник неймовірно професійної команди підтримки має не менше шести років досвіду, тобто команда готується до вирішення майже будь-якої проблеми, яка може виникнути. І, як постачальник повних послуг, CiviHosting несе повну відповідальність за продуктивність усіх своїх серверів, будь то спільних чи віртуальних.

“Ми перенесли клієнтів далеко від інших фірм через жахливі історії втрачених резервних копій, збої на сервері та триденні періоди очікування на відповідь підтримки, що повідомляє їх, що хост не може допомогти”, – сказав Девід. “З CiviHosting нічого не залишається випадковістю та не передається нашим клієнтам, щоб вони самі впоралися.”

Компанія часто отримує похвалу від клієнтів щодо їх душевного спокою – вони не повинні турбуватися про те, що їхні сайти раптом почне працювати або що доведеться чекати днів відповіді, якщо щось піде не так.

“Ми дбаємо про розміщення вашого веб-сайту, і ви можете дбати про свій бізнес, не турбуючись ні про що”, – сказав Девід.

Постійний розвиток на основі відгуків клієнтів

Що стосується розробки продуктів, CiviHosting віддає перевагу більш обережному підходу до галузевих тенденцій, які часто бувають і йдуть.

“Якщо ви втягнетесь у тенденцію, коли вона піднімається, ви дійсно можете досягти успіху, але це часто ціною стабільності та якості”, – сказав Девід. “Зворотній зв’язок – наш найбільший потяг – коли нашим клієнтам потрібні послуги, яких у нас немає, ми намагаємось розвивати їх.”

Клієнти були натхненником недавнього розширення пропозицій компанії VPS, а також планів щодо перепродажних варіантів. “Зараз ми працюємо над VPS-стилем для реселерів”, – сказав Девід. “Наші облікові записи VPS завжди були лише для одного сайту, але наші клієнти хочуть VPS, який може підтримувати кілька сайтів”.

Девід описує команду CiviHosting як маленьку і згуртовану сім’ю, яка ставиться один до одного обережно. Цей дух поширюється і на клієнтів компанії, які, за його словами, цінують персональну підтримку.

“Коли щось не в порядку з одним із сайтів наших клієнтів, навіть якщо це пов’язано з оновленим оновленням програмного забезпечення, яке зробив сам клієнт, ми нервуємося разом із нашим клієнтом і відкидаємо все, поки ми не зможемо повернути його на сайт”, – сказав він сказав. “Час роботи наших клієнтів – наш почесний знак”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector