CMS Made Simple ™ – Команда розробників із відкритим кодом, створена для зміни досвіду управління вмістом для власників сайтів та їх розробників

TL; ДОКТОР: CMS Made Simple ™ – це рішення з управлінням вмістом з відкритим джерелом, розроблене добровольцями-розробниками та натхнене їх розчаруванням існуючими можливостями CMS. З моменту заснування проекту він оснащений понад 500 000 сайтів по всьому світу, і ми з перших рук почули цю команду, яка важко розвивається..


“Я прийшов до цього випадково”, – сказав Джон Скотчер, досвідчений розробник і дизайнер, посилаючись на CMS Made Simple ™ – рішення з управління контентом з відкритим кодом для розробників, що знають, а не. “Я почав використовувати його, побудував два-три сайти, був дуже задоволений ним, почав використовувати його виключно …”

Розчарований брак можливостей CMS сформував армію розробників із відкритим кодом

Як і багато людей із розроблених там, Джон шукав високо та низько CMS, який би полегшив типові розчарування, які часто відчувають як розробник, так і кінцевий користувач. Ця особлива CMS обслуговує невеликі сайти (до 100 сторінок), приймаючи завдання, які б несли WordPress, як, наприклад, взяти статичний дизайн у Photoshop та кодувати його з можливостями CMS та спростити їх. Джон знайшов розраду в CMS Made Simple ™ на початку 2000-х – настільки, що він закінчився приєднанням до лав їхньої важкої маркетингової команди у 2009 році.

CMS зроблено просто

CMS Made Simple ™ – це рішення CMS з відкритим кодом, що підтримується командою всіх зірок добровольчих розробок.

Він був не один. Багато членів команди CMS Made Simple ™ виявили, що розробляють цей проект з відкритим кодом у відповідь на своє невдоволення наявними системами управління контентом. Разом вони утворюють славно прискіпливу та талановиту армію дизайнерів та розробників, які зобов’язані зробити ідеальну CMS для колег-розробників та їхніх клієнтів.

CMSMS ™: там, де кінцеві користувачі знаходять простоту використання & Знайдіть функціональність

CMS Made Simple ™ (CMSMS ™) – це повністю відкрита основа, заснована на PHP, для створення та управління вмістом напівстатичних веб-сайтів. По суті, CMSMS ™ виділяє код компонування сайту від коду вмісту, тому розробники та дизайнери можуть без обмежень управляти структурою сайту, тоді як власники та редактори сайтів можуть вільно та комфортно керувати словами та об’єктами на сторінці.

Веб-дизайнери – довіряйте, що ваші дизайни переведуть у код

Джон розпочав свою історію з того, як він закохався в проект – і це було пов’язано з силою, яку він пропонує людям, які розробляють веб-сайт для клієнта. Навіть досвідчені дизайнери та розробники можуть вважати, що фаза розробки дизайну сайту для веб-сайту є втомливою або допитливою часом, але CMSMS ™ робить переходи від макетування до коду до фронтенду безшовними..

“Одне з чудових речей з дизайнерської точки зору полягає в тому, що те, що створюється у Photoshop, можна сказати зі 100-відсотковою точністю, виглядатиме точно так само, коли ви потрапите на кінцевий веб-сайт”, – пояснив він. Не потрібно хвилюватися, чи можна виконати дизайн; це не тільки можливо, це і надійно, особливо за допомогою Smarty: двигуна шаблонів на основі PHP. “Ви можете фактично скопіювати та вставити будь-який свій HTML код і просто замінити вміст макету відповідними тегами Smarty,” пояснив Джон, “таким чином створивши корисний шаблон, який можна використовувати на всьому сайті”.

Веб-розробники – змішуйте та «мішіть» модулі для створення складних сайтів

З точки зору кодування, CMSMS ™ спрощує проектування інтуїтивно зрозумілої конструкції веб-сайту. “Краса CMSMS ™ полягає в тому, як легко перетягувати модулі в інші модулі, просто використовуючи теги Smarty з одного модуля”, – сказав Джон.

Ідеологія проекту «суміш і відповідність» надає перевагу досвідченим розробникам, але все ще керована з точки зору менш сприятливого хлопця або з точки зору галя. “Оскільки хтось, хто не програміст, але, можливо, трохи кращий, ніж пересічний користувач, що стосується технічних питань, мені дуже легко зрозуміти, як я можу перемішувати ці модулі разом, скидаючи ці теги”, – сказав Джон, “Та отримати дуже ефективні результати за короткий проміжок часу”.

Спільнота навколо CMSMS ™ віддана та постійно зростає. Перегляньте CMSMS ™ Forge, щоб побачити всі наявні модулі, теги, теми та шаблони, які у вас є; плюс ви можете зареєструвати власний проект, щоб внести свій внесок або пограти за допомогою модуля API.

Власники веб-сайтів – впевнено контролюйте вміст вашого прекрасного сайту

CMS Made Simple ™ зосереджується на створенні та управлінні контентом корпоративних або організаційних веб-сайтів – очищення функцій кодування та дизайну для людей, що будують ці властивості. Однак поняття частини “Made Simple” назви проекту включає досвід для користувача або власника / редактора сайту.

CMS Made Simple Team

Проект CMSMS ™ спрощує досвід управління вмістом для розробників, дизайнерів та власників сайтів.

“Ідея полягає в тому, що ми передаємо сайти власникам сайтів, і вони мають повний контроль без необхідності вчитися операції на мозку, щоб користуватися власними веб-сайтами, якщо ви хочете, і робити це з легкістю”, – сказав Джон, посміхаючись. Власник сайту, менеджер контенту чи редактор може легко контролювати додавання чи зміну сторінок, новин, статей, галерей та навіть продуктів, якщо використовується певний модуль продукту..

Джон описав проект, з точки зору кінцевого користувача, як менш грізну альтернативу WordPress або Joomla (застереження полягає в тому, що якщо ви шукаєте виключно веб-сайт електронної комерції, є й інші варіанти, які, ймовірно, краще підходять для вас, наприклад, Magento). Він пояснив, як приклад, що користувачі Joomla часто відчувають себе «інтимними» і стають здобиччю припущення, що їм «доводиться вчитися розвитку, щоб створити сайт». У випадку з WordPress, користувачі часто можуть відчувати себе переповненими можливостями або занадто сильно покладатися на WYSIWYG. “Багато людей, які використовують WordPress, отримують холодний піт, коли їх попросять розробити з нуля”, – сказав він. “Таким чином, ми зручно сидімо посередині. Ми надаємо користувачеві дуже простий інтерфейс для користування, але все ж даємо їм можливість зробити набагато більше, ніж вони зможуть зробити зі звичайним веб-сайтом WordPress.”

Geek Moots & Божевільна культура CMSMS ™ з відкритим кодом

Загалом, члени команди CMSMS ™ потрапляють в один з чотирьох “таборів”, як пояснив Джон:

  1. Команда з маркетингу (John’s Crew)
  2. Основна команда розвитку
  3. Тестування & Документальна група
  4. Розробники модулів (Це можете бути ви!)

Загальна кількість у перших трьох колективах коливається між 11 та 12 основними учасниками, що розповсюджуються у західному світі. Ен-Міке Бовелетт, їхній директор з маркетингу, проживає в Голландії, тоді як керівника розвитку Роберта Кемпбелла можна знайти в Канаді, з іншим програмістом, Фернандо Моргадо, в Португалії. Джон – єдиний розробник із Великобританії, але він сказав нам, що більшість кланів CMSMS ™ є європейськими. Всі вони збираються щоденно на своєму каналі IRC, з проектами Basecamp для кожного сайту, над яким вони працюють, та зривом зустрічей через Skype, коли це необхідно. В цілому вони грають в робочу гру віддаленого розвитку винятково добре.

Щорічно Спільнота CMSMS ™ збирається на деякий час віч-на-віч на їх щорічному заході Geek Moots. Ці конференції проводяться в різних місцевостях, оскільки відповідальність за проведення події переходить від члена команди до члена команди щороку. “Прийшла моя черга організувати це знову цього року, тому що я наївно зголосився в момент надмірного хвилювання, що вже зробив це пару років тому”, – сказав Джон, пізніше додавши з його чудовим британським акцентом – “одна велика перевага цього це означає, що я не повинен стрибати на літаку ».

Постріли CMSMS Geek Moots

CMS Made Simple ™ проводить щорічні Geek Moots: триденні конференції для розробників та кінцевих користувачів для навчання та мереж.

Джон зобразив події для нас: триденні лекції членів команди розробників, розробників модулів та будь-яких «членів громади, які відчувають, що їм є про що поговорити». Вони також обмежують день конференції і для користувачів – запрошуючи розробників запросити своїх колишніх та / або нинішніх клієнтів, щоб вони вийшли на вищий рівень тактичного навчання з розробки сайтів..

Найголовніша новина для Geek Moots 2016: вона відбудеться у космічному центрі Великобританії!

Заключні думки про CMS Made Simple ™ – 500K + сайти сильні & Зростає

Якщо ви розробник, котрий набрид обмеженнями систем управління контентом, або користувач, який вважає, що WordPress і традиційні шаблони є непосильними, CMS Made Simple ™ може стати ідеальним компромісом. Як і “LEGOs веб-сайту”, щоб використовувати слова Джона, CMSMS ™ дозволяє веб-розробникам створювати складний сайт з кодом, який має сенс – зберігаючи цілісність бачення дизайнера – і тоді люди вмісту мають повноцінне управління для редагування слів веб-сайту, зображення та функції. Він повністю відкритий, з його талановитим колективом добровільних розробників сприяє його зростанню, і чудово підходить для сайтів, що базуються на громаді, або сайтів, призначених лише для членів, для яких потрібні десятки до сотень сторінок. Джон сказав нам, що ви навіть знайдете проект, який використовується в кількох офіційних веб-сайтах місцевого самоврядування та на державному рівні. Понад 500 000 власників сайтів та їх розробників довіряли CMSMS ™, і це число зросте лише в наступні роки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector