CodeWeavers приносить сумісність Windows з операційними системами на базі Unix із завданням розвитку безлічі сучасних обчислень

TL; ДОКТОР: Заснований понад 20 років тому як інструмент розробки програмного забезпечення загального призначення, CodeWeavers швидко перенаправив свою місію, щоб зосередити свою увагу на залученні сумісності Windows до операційних систем на базі Unix. Побудований навколо популярного програмного забезпечення з відкритим кодом Wine, флагманський продукт компанії CrossOver дозволяє користувачам запускати Windows з нативної швидкістю на платформах Mac, Linux та Android. За підтримки спеціалізованої та досвідченої команди підтримки, компанія прагне розробити спеціальні рішення для перенесення для задоволення потреб користувачів. У ході цього процесу CodeWeavers надає можливість компаніям оптимізувати продуктивність та підтримувати в Інтернеті свої найважливіші програми, незалежно від операційної системи, яку вони працюють..


Незважаючи на зростаючу культову популярність дистрибутивів Linux, багато користувачів основних комп’ютерів та підприємств в значній мірі застрягли з операційними системами Windows через проблеми сумісності. Але ці турботи іронічно працюють, щоб керувати вічним циклом низької сумісності між додатками та альтернативними платформами, а також створюють потребу в емуляції, перетворенні файлів та сторонній підтримці.

Програмні компанії розробляють продукцію з найбільшою клієнтською базою (найчастіше для користувачів Windows), тоді як Unix-дружні версії або додаються як думка, або взагалі не створюються. CodeWeavers була заснована з цим на увазі і поставила перед собою завдання допомагати бізнесу запускати виконувані файли Windows та інші файли в системах, які не є Windows.

Все почалося в 90-х роках з Wine. Програмне забезпечення з відкритим кодом (спочатку абревіатура для Wine Is Not Emulator) було створено для усунення давнього розриву між операційними системами та надання розробникам підтримки для Unix систем. Вино виступає як рівень сумісності, який перетворює системні дзвінки Windows у системні виклики POSIX та використовує бібліотеки, схожі на Windows. Програмне забезпечення було написане за допомогою зворотного проектування та тестування чорної скриньки, що робить його одним із найефективніших засобів роботи програм Windows у системах Unix.

Фото коробок товарів CrossOver та логотипу CodeWeavers

CodeWeavers побудував CrossOver, щоб сучасний бізнес міг запускати програми Windows на альтернативних операційних системах.

Флагманський продукт CodeWeavers CrossOver використовує технологію Wine та вдосконалює її, дозволяючи бізнесу та окремим користувачам запускати програми Windows на власній основі на платформах Linux, Mac та Android. Це скасовує необхідність, скажімо, користувачів Mac для використання таких рішень, як віртуальні машини, BootCamp або Parallels Desktop, які можуть бути дорогими і витрачати гігабайти.

Подвійне завантаження CrossOver дозволяє користувачам скористатися операційними системами на базі Windows та Unix. Рішення пропонує зручний спосіб запуску програм Windows в різних середовищах і дозволяє повною мірою використовувати системні ресурси без перезавантаження або вимагати платної копії Windows.

Заснований на програмному забезпеченні з відкритим кодом та зобов’язанням повернути назад

CodeWeavers розпочався в 1996 році як проект пристрасті Джеремі Вайт після того, як він відкрив Wine і реалізував його потенціал. Потужний цінник, пов’язаний з Microsoft та іншим програмним забезпеченням першої сторони, спонукав кодери з відкритим кодом створити безкоштовні альтернативи платним продуктам – від редакторів зображень до антивірусних рішень – платним продуктам. Насправді, відсутність сумісності з основним програмним забезпеченням може розглядатися як поштовх до потоку матеріалів з відкритим кодом, наявних у цих системах.

Спочатку CodeWeavers допомагав компаніям переносити свої програми в Linux як сервіс. З виходом CrossOver в 2001 році CodeWeavers став власною потужністю.

Колаж з логотипами вина та CrossOver

CrossOver заснований на технології Wine, оскільки CodeWeavers прагне повернутись спільноті з відкритим кодом.

У 2007 році CodeWeavers випустив CrossOver Mac, а пізніше анонсував новий акцент на портах Android у 2016 році. Компанія продовжує поставляти програмне забезпечення, а також продавати власний рівень сумісності. CodeWeavers призначений для забезпечення сумісності з усіма системами, що не належать до Windows, усуваючи необхідність користувачів купувати преміальну ОС.

Програмне забезпечення з відкритим кодом допомогло Unix процвітати в перші дні і продовжує стимулювати інтерес до безкоштовних і недорогих альтернатив дорогим програмним пакетам. Операційні системи Linux, Android та Apple останніми роками набули тяги завдяки популярності смартфонів, планшетів та комп’ютерів все в одному.

Поширення на основі Unix, як правило, безкоштовні або недорогі і мають значно меншу сприйнятливість до вірусів. Однак переваги операційних систем на базі Unix часто затьмарені приголомшливою відсутністю сумісності з основними програмами. Проблема CodeWeavers прагне усунути.

По суті, CrossOver є власною версією Wine, яка надає клієнтам CodeWeavers більшу додаткову вартість, ніж безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Однак компанія зробила це частиною своєї місії, щоб змінити всі зміни та вдосконалення, які вона розробила назад до Wine. Отже, підтримка CodeWeavers – це, по суті, підтримка філософії з відкритим кодом.

Запускайте програми Windows з Native Speed ​​на Mac & ОС Linux

CrossOver – це модифікована версія Wine, яка включає більш зручність у користуванні, технічну підтримку та автоматичні сценарії. На відміну від VM, програми, що працюють через Wine, можуть використовувати повноцінні апаратні можливості системи, оскільки вони запускаються в оригінальному режимі.

Це особливо важливо для запуску ігор та іншого програмного забезпечення, інтенсивного GPU, оскільки ці програми можуть працювати настільки погано у віртуальному середовищі, що стають непридатними. Подвійне завантаження дозволяє програмам також запускатися, але ціною необхідності перезавантажуватися до Windows, коли програма потрібна. Зрештою, користувачеві все-таки потрібно буде придбати ліцензію на Windows, щоб законно використовувати обраний додаток – незалежно від подвійного завантаження чи використання VM Windows після пробного періоду.

Ентузіасти Unix давно мріяли про ідеальну альтернативу Windows. Навіть з альтернативами Wine та відкритим кодом, користувачам все одно доведеться покладатися на Windows для певних популярних додатків, зокрема відеоігор та Microsoft Office.

На щастя, CrossOver покращує вихідний код Wine та пропонує більш повне рішення для вбудованих програм Windows. Співпрацюючи з розробниками для порту їх програмного забезпечення, CodeWeavers також принесла багато робочих програм, що раніше ексклюзивні для Windows, для робочих столів Unix. Завдяки CodeWeavers, бачення роботи повністю відкритої операційної системи з повною сумісністю чіткіше, ніж будь-коли раніше.

Спеціальні пакунки для перенесення, створені для відповідності специфікаціям ваших програм

CodeWeavers була заснована як засіб, що допоможе розробникам зробити їх програми доступними на багатьох платформах. Не тільки CrossOver дозволяє користувачам самостійно запускати програми в Unix, але CodeWeavers активно працює поряд з розробниками для порту свого програмного забезпечення безпосередньо на ці операційні системи.

З появою смартфонів системи на базі Unix, такі як Android та iOS, зручно перетворилися на значно більшу частку ринку на ОС. Таким чином, компанії, які надають порти програмного забезпечення, можуть скористатися більшими потоками доходу, ніж раніше.

Процес перенесення CodeWeavers враховує унікальні потреби клієнта та пропонує спеціальні рішення для кожного клієнта. Клієнти починають з безкоштовної пробної версії CrossOver, щоб оцінити, як поводиться програма в оточенні.

CodeWeavers пропонує пакет перенесення, якщо програма відповідає критеріям компанії. Базовий пакет пропонує коротку оцінку портативності, тоді як розширені пакети включають відстеження продажів та аналіз витрат.

Найсучасніший пакет пропонує бета-версію та програмне підтвердження концепції. Крім того, кінцеві користувачі мають доступ до спеціальних відео-підручників, які показують, як встановити програмне забезпечення на своїх системах. Постійна підтримка також пропонується, оскільки зміни програмного забезпечення неминучі. Таким чином CodeWeavers допомагає розробникам йти в ногу зі зрушеннями вимог ринку.

Досвідчена команда підтримки допомагає підтримувати бізнес-критичні програми в Інтернеті

Оскільки розробники вдосконалюють існуюче програмне забезпечення, CodeWeavers допомагає забезпечити, щоб критично важливі для бізнесу додатки залишалися в мережі через багатоканальну систему підтримки. CodeWeavers пропонує підручники CrossOver, які корисні як розробнику, так і кінцевому користувачеві. CrossOver також має процвітаючу спільноту користувачів та кодерів, на відміну від незліченних проектів з відкритим кодом, які схвалює CrossOver. На форумах користувачі можуть запитати поради щодо усунення несправностей, характерні для їхньої ситуації.

Коли все інше не вдається, доступна пряма підтримка клієнтів, і ця підтримка розвивається поряд з перенесеними проектами. Команда підтримки CodeWeavers складається з експертів, які можуть оцінювати окремі обставини та вирішувати унікальні проблеми, наприклад, глюки, що ексклюзивні для користувачів. Підтримка може навіть використовувати TeamViewer для обміну екранами та вирішення проблем у режимі реального часу. Маючи три шари підтримки, CodeWeavers більш ніж здатний просунути проект перенесення на кожному кроці.

Фото команди CodeWeavers

Спеціальна команда CodeWeavers надає зоряну підтримку, щоб допомогти своїм клієнтам підтримувати роботу своїх додатків.

CodeWeavers спочатку був заснований як портативний ресурс, і компанія продовжує цю спадщину сьогодні, приводячи додатки Windows до значно ширшої бази користувачів. Незважаючи на те, що CodeWeavers спочатку пропонував перенесення лише як послугу, основна частина його поточної роботи використовує його визначну платформу CrossOver. Навіть за відсутності належного порту кінцеві користувачі все ще можуть запускати ексклюзивне програмне забезпечення для Windows, використовуючи CrossOver безпосередньо.

Перенесення користі для всіх зацікавлених сторін, що робить програми більш доступними для кінцевих користувачів, а також надає розробнику потік прибутку, який легко простежується. CrossOver відмовляється від віртуалізації та подвійного завантаження, що дозволяє програмам запускатись так, як вони були задумані, але в більш широкому діапазоні, ніж передбачалося.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector