Cyren’in% 100 Bulut Tabanlı Güvenlik Çözümleri, Yıldırım Hızındaki Tehdit Tanımlama ve Azaltma Yoluyla İşletmeleri Zaman ve Paradan Nasıl Tasarruf Ediyor?

TP; DR: Bulut bilişimin yeni çağında, işletmelerin kullanıcılarının ve veri varlıklarının kötü niyetli amaçlardan korunmasını sağlamak her zamankinden daha önemlidir. Bu yüzden dünya çapında binlerce kuruluş SaaS güvenlik çözümleri için Cyren’e yöneliyor. Cyren, Cyren hizmetleri tarafından korunan 1,3 milyardan fazla kullanıcının tehdit istihbaratından yararlanan katmanlı bir yaklaşımla hem daha hızlı hem de daha kapsamlı internet güvenliği sunuyor. Dünyanın en büyük güvenlik bulutu olan Cyren ağının ölçeği, gerçek zamanlı olarak koruma sağlamak ve herhangi bir konumdaki herhangi bir cihazdaki tehditleri engellemek için gerçek zamanlı koruma sağlar. Cyren’in araç seti kapsamlıdır ve işletmelerin farklı tehlikeleri azaltmak için birden fazla tedarikçiye yönlendirme ihtiyacını azaltır. Bu nedenle, Cyren, veri ve altyapı üzerindeki potansiyel tehlikeleri hemen belirleme ve ortadan kaldırma yeteneği nedeniyle, işletmelere zamandan ve paradan tasarruf ediyor ve ortaklarına, kullanıcılarının ve bilgilerinin güvenli olduğu konusunda huzur veriyor.


Birçok modern işletmede olduğu gibi, İngiltere’nin önde gelen IT ürünleri distribütörü olan Mayflex, giderek web merkezli dünyamızın getirdiği ortak güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Şirketin yaklaşık 300 çalışanının cihazlarına uygulama sağlaması ve cihazlarını güvence altına alması gerekiyordu ve eski güvenlik çözümünün sürekli gelişen çevrimiçi tehdit ortamının güvenlik taleplerine ayak uyduramadığını hemen fark etti..

Mayflex’in BT ekibi, güvenlik cihazı kesintileri nedeniyle internet erişiminin kesintiye uğradığını ve çalışanların çevrimiçi olduklarında ağa bulaşan cihazları bağladıklarını tespit etti. Bu, ekibin, sorunları sürdürülmesi imkansız bir hızda tanımlamaya ve yönetmeye çalışmak için aşırı miktarda zaman harcadı. O zaman Mayflex yardım için Cyren’e ve% 100 bulut tabanlı güvenlik çözümlerine döndü.

Mayflex’in Network Destek Analisti Martyn Bassett, “Hiç şüphesiz, Cyren’in yerinde olduğunu daha güvende hissediyoruz” dedi. “Yeniden başlatma gerekmemesi ve servis kesintisi olmaması nedeniyle iş gününde daha az kesinti olduğu için kullanıcı deneyimleri çok daha iyi hale geliyor.”

Cyren’in SaaS web ve e-posta güvenliği çözümlerini uyguladıktan sonra Mayflex, çalışanlarını cihazlarını bağladıkları her yerde koruyarak ağa bulaşan virüs bulaşma olasılığını ortadan kaldırdı. Mayflex’in eski güvenlik cihazı değiştirildikten sonra internet kesintileri ortadan kalktı ve şirketin güvenlik yönetimine kaybettiği zaman ve para, daha yüksek verimlilik ve maliyet tasarrufu için değiştirildi.

Dan Maier'in headshot ve kronometre grafiği ile Cyren logosu ve metin notu

Cyren’in Dan Maier güvenlik şirketinin bulut tabanlı yaklaşımının kuruluşların verilerini güvende tutmaya nasıl yardımcı olduğunu anlattı.

Bulut tabanlı güvenlik Cyren’in sağladığı tür, Mayflex’in örneğinde görüldüğü gibi cihaz tabanlı alternatiflere göre çeşitli avantajlar sunar. Bulutun içinde yaşayan çözümler, çok daha fazla çevikliğe sahip sistemleri koruyabilir.

Cyren’in Pazarlama Başkan Yardımcısı Dan Maier “Güvenlik son beş ila 10 yıl içinde birkaç nedenden ötürü gelişti” dedi. “Uygulamalar buluta ve veri merkezinin dışına taşınıyor.”

Her gün engellenen 300 milyondan fazla tehditten toplanan tehdit istihbaratından yararlanarak Cyren’in çok katmanlı yaklaşımı, işletmelerin BT operasyonlarını düzene koymalarını, ağları ve kullanıcıları korumalarını ve trafiğinde görünürlük sağlamalarını sağlayan kapsamlı bir koruma sağlar..

Dünyanın En Büyük Güvenlik Bulutu Tarafından Sağlanan Çok Kanallı Koruma

Gelişmiş özellikleri nedeniyle, SaaS tabanlı güvenlik şu anda tehditleri hızlı bir şekilde tanımlamanın ve azaltmanın en iyi yoludur. Dan bize Cyren’in çözümlerinin o kadar etkili olduğunu söyledi çünkü web ve e-posta trafiğine ve tehditlere küresel çapta büyük bir görünürlük kazandırdılar.

Dan, “Bu büyük arka uç bulutuna sahip olduğumuz için tehditleri görebilir ve bunları sektördeki diğer herkesten daha hızlı bir şekilde durdurabiliriz,” dedi Dan.

Enfeksiyon sonrası tehditleri anlamak çok önemli olmakla birlikte, Cyren’in yaklaşımı, şüpheli davranışı ve kodu önceden tanıyan bir önleme yöntemidir. Saldırıları, bir kullanıcının cihazına veya işlemleri etkileyebilecekleri kurumsal ağa ulaşmadan önce tanımlayan ve azaltan çok katmanlı bir yaklaşımdır..

Dan, “Tehditleri kullanıcılarınıza ulaşmadan önce – gelen kutunuza girmeden veya bir tarayıcıya indirmeden önce durduruyoruz” dedi. “Bu çok katmanlı yaklaşıma ihtiyaç var – aksi takdirde her tehdidin bir organizasyona girmesini durdurmak imkansız.”

Tehditlere karşı önleyici olarak koruyarak, Cyren, işletmelere zaten bulaşmış bir sistemi düzeltmek için harcanacak zaman, çaba ve paradan tasarruf sağlar.

Cyren’in çözümleri, her cephede koruma sağlamak için e-posta ve web güvenliğinin yanı sıra DNS filtreleme, sanal alan ve bulut uygulaması güvenliğini de içeriyor. Derin güvenlik uzmanlığı ile Cyren, RPD (Tekrarlayan Kalıp Algılama) veya yeni bulut sanal alan dizisi gibi kendi patentli algılama teknolojilerini kullanıyor ve bu da günümüzün sürekli gelişen, son derece gelişmiş özelliklerine karşı gelişmiş bir koruma katmanı için web ve e-posta güvenliğiyle entegre oluyor Kötü amaçlı yazılım.

Uzaktan İş Gücünün Gelişen Tehdit Ekosistemine Karşı Korunması

Dan’a göre, birçok modern kuruluş güvenlik çözümlerinin çalıştığı donanım kutularını yönetmek için gereksiz zaman ve enerji harcıyor. Bu cihazlar sürekli yamalı ve güncellenmeli, genellikle yüksek güç tüketimli veri merkezlerinden çalıştırılmalı ve şirketin birden fazla ofisine ve mağaza konumuna kurulmalıdır – veya BT ekipleri için maliyet ve yönetim yükü ekleyerek ve ekleyerek trafik onlara yeniden düzenlenmelidir. kullanıcı deneyiminde gecikme.

Cyren’in% 100 bulut tabanlı güvenlik çözümleri bu geleneksel yaklaşımla ilgili çok büyük maliyeti ve yükü ortadan kaldırıyor. Şirket içi cihazlar, altyapıyı korumak için bir kez yeterli olsa da, artık ilerleyen tehditleri etkili bir şekilde durduramaz.

Uzak ofisler daha yaygın hale geldikçe ve çalışanlar nerede olurlarsa olsunlar iş gerçekleştikçe, çalışanlar esasen geleneksel güvenlik çevresinin dışındadır ve şirket içi cihazların sağladığı koruma, bu mobil kullanıcıları koruma konusunda özellikle yetersiz kalmaktadır.

Dan, “İnsanlar yolda çalışıyor, Starbucks ve otellerden açık kablosuz ağa bağlanıyor” dedi. “Tehditler çok daha karmaşık hale geldikçe, çözümlerin yeterince hızlı ve yeterince etkili olmasının tek yolu, güvenliğin bulutta olduğundan emin olmaktır.”

Ofisteki iş istasyonlarından VPN’lere manuel olarak giriş yapan kullanıcılar, çok daha yavaş ve çok daha sınırlı olan cihaz tabanlı güvenliği beklemek zorundadır. Tersine, Cyren’in çalıştırdığı bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım tarayıcılarına ve filtrelerine herhangi bir zamanda herhangi bir yetkili cihazdan erişilebilir, çünkü bulutta güvenlik “her zaman açıktır” ve coğrafi sınırlamalara bağlı değildir.

Katmanlı Bir Yaklaşım Tek Çatı Altında Kapsamlı Web Güvenliği Sunar

Cyren’in bulut tabanlı platformu, tehditleri saniyeler içinde tespit eden ve geçersiz kılan katmanlı ve kapsamlı bir koruma aracı sağlar.

“Kötü adamlar daha akıllı ve daha yenilikçi oldular,” dedi Dan. “Kötü amaçlı yazılım daha kaçınılmaz hale geldi ve kimlik avı çok büyük bir sorun haline geldi.”

Cyren’in web, e-posta, e-posta ve DNS trafiği arasında çapraz görünürlük sağlayan ve analizi entegre eden çok kanallı güvenlik platformu ve URL filtreleme, itibar analizi, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve uygulama korumalı alanını kapsayan çoklu güvenlik katmanları, birden çok güvenlik satıcısıyla çalışın. KOBİ’lere ve işletmelere abonelik temelinde birleşik, anahtar teslim çözümler sunarak Cyren, kapsamlı korumayı uygulamayı uygun ve uygun maliyetli hale getirir.

“Etrafında bir yol yok – güvenliği sağlamanın doğru yolu katmanlı bir yaklaşımdır,” dedi Dan. “Farklı tehdit türlerini kapsamak için birden fazla farklı teknik kullanmanız gerekiyor.”

Cyren’in Global View güvenlik bulutu, makine öğrenimi ve gelişmiş veri analizi gibi teknikleri kullanarak milyarlarca işlemi günlük olarak izler. Bulut sanal alan dizisini kullanarak Cyren, tehditlerin sanal bir ortamda nasıl davrandığını gözlemleyebilir. Analiz sırasında farklı faktörleri ve teknikleri hesaba katarak, otomatik sistemin şüpheli dosyaları kapsamlı bir şekilde incelemesine ve tehdit seviyelerini belirlemesine izin veren birden fazla sanal alan kullanılır. Tehditleri, sistemlere bulaşma şansı yakalamadan çok önce engelleyerek, kapsamlı güvenlik önlemleri şirketlerin yeniden para kazanma ve kesinti süresiyle ilişkili para ve baş ağrısından tasarruf etmesini sağlar.

Gelecek: Gölge BT Keşfi & Kötü Amaçlı Bulut Uygulamalarını Engelle

Şirketlerin BT’nin gelişen doğasına ve tehdit matrisine ayak uydurmasına yardımcı olmak için Cyren yakın zamanda gölge BT keşfini başlattı ve HTTPS web sitelerinden SSL trafiğinin denetlenmesini sağladı – çoğu işletme için büyüyen bir güvenlik açığı – başarması kolay.

“Bulut uygulama güvenliğine genişliyoruz,” dedi Dan. “Bu, bulut uygulamalarını kullanırken kuruluşları korumak anlamına geliyor. Bir web güvenliği alt kümesi olsa da, bazı özel gereksinimleri vardır. ”

BT departmanları, Dropbox ve Evernote gibi bulut tabanlı yaygın üçüncü taraf uygulamalarının riskini belirlemelidir. Gölge BT keşfi, uyumluluktaki hataları ve onaylanmamış uygulamaların kullanımını ortaya çıkarır. Gölge uygulamaları bir işletmeyi potansiyel olarak yeni tehdit vektörlerine ve veri sızıntılarına maruz bırakır.

Dan, “Kişisel olarak çok heyecanlandığım başka bir alan da SSL denetimidir” dedi..

SSL, kullanıcı verilerini güvenli tutmak için tasarlanmıştır, ancak şifreleme gizliliği garanti ettiği, ancak iletilen şeyin kendisinin güvenli olduğunu garanti etmediği için bilgili bilgisayar korsanları tarafından hala kullanılabilir. Aslında, Dan’a göre, kötü amaçlı yazılımların yaklaşık% 37’si SSL üzerinden gizlice dağıtılıyor.

“Şirketlerin sadece küçük bir yüzdesi SSL denetimi uyguladı” dedi. “Bu işlevsellik, çok fazla CPU döngüsü gerektirdiği için şirket içi cihazlarla sunulması çok zordur.”

Bu zorluklar nedeniyle, bulut tabanlı SSL denetimine geçiş, büyük ve oldukça elastik bulut bilgi işlem kapasitesinin şifrelenmiş trafiğe dayanabileceği mükemmel bir anlam ifade ediyor.

1991 yılında kurulan Cyren, işletmelerin 25 yıldan uzun süredir güvende kalmasına yardımcı oldu. Microsoft ve Google gibi şirketler güvenlik gereksinimlerini karşılamak için Cyren teknolojilerini kullanıyor. Cyren, maruz kalma yollarını ortadan kaldırarak saldırıları durdurma misyonuyla çalışır. Ve gölge BT keşfi ve SSL denetimine yeni odaklanması sayesinde Cyren, “İlk tespit edilen, ilk korunan” olma sorumluluğunu yavaşlatmanın hiçbir işaretini göstermiyor.

“Hedefimiz dünyadaki en iyi bulut güvenlik şirketi olmak,” dedi Dan. “Kültürümüzün ve ideolojimizin bizi oraya götürmenin anahtarı olduğunu hissediyorum.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector