Daha İyi Teknik Destek mi Arıyorsunuz? Evolve Web Hosting, Uygun Fiyatlı, Güvenli Hosting ve Alan Adı Hizmetleriyle Müşteri Beklentilerini Aşmaya Çalışıyor

TP; DR: Evolve Web Hosting’in güvenilir ve uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetleri sunmaya başlamasından bu yana geçen on yılda, şirketin hedefi basitti – olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlamak. Kurucu Doug Lueck için bu, cömert para iade garantileri, ücretsiz cPanel transferleri ve 24 saat destek sunmak anlamına gelir. Çok çeşitli paylaşılan, e-Ticaret, VPS ve bulut barındırma çözümlerinin yanı sıra yeni bir güvenlik araçları seti ile müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda “yeterince iyi” diye bir şeyin olmadığı açıktır.


Kötü müşteri hizmetleri hakkında, en yumuşak huylu kişiyi bile Dr.Jekyll’den Bay Hyde’e dönüştüren bir şey var. Neredeyse kaçınılmaz – elbette, telefonu bir gülümseme ile alabilirsiniz, ancak dördüncü kez “Lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini seçin” sözlerini duyarsınız, muhtemelen ağzınızın bir kıvrım içinde döndüğünü hissedersiniz..

Ancak her müşteri hizmeti deneyimi kabus değildir. Kurucu Doug Lueck’e göre, Evolve Web Hosting müşteri hizmetleri modelini tam tersi şekilde tasarladı. “Evolve Web Hosting, web hosting işinizi kazanmak ve sizin web sitelerinizi barındırmanız için elimizden geldiğince kolaylaştırmaktır” dedi..

Yeni Evolve Web Hosting sitesinin ekran görüntüsü

Evolve Web Hosting’in amacı, müşteri hizmetlerini ve çalışma süresini akılda tutmaktır.

Evolve’nin müşterileri, güvenilir ve uygun fiyatlı barındırma arayan küçük ve orta ölçekli işletmelerden, barındırma hizmetlerini teknik zorluk çekmeden müşterilere satmak isteyen web tasarım ajanslarına kadar gamı ​​yönetiyor.

Doug, “Müşterilerin barındırma ile ilgili konularda daha az zaman harcamalarını sağlayarak kendi işlerine daha fazla odaklanmalarını sağlıyoruz” dedi. “Bir tasarım şirketi iseler, kesinti süreleri, yavaş yükleme hızları vb. İle uğraşmak yerine daha fazla müşteri almaya odaklanabilirler.”

Evolve’nin çok çeşitli paylaşılan, e-Ticaret, VPS ve bulut çözümleri söz konusu olduğunda, güvenilirlik ve destek her zaman bir önceliktir. Bunu kanıtlamak için, Denver merkezli şirket ücretsiz denemeler sunuyor, para iade garantileri, Ömür Boyu Yinelenen İndirimler sunuyor ve Uptime SLA’ları ile desteklenen% 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyor. Sürekli güncellenen ürün teklifleri ve destek personeli yardım eli uzatmaya hazır ve istekli olan Evolve, müşterileri mutlu etmek için çok çalışıyor.

Paylaşılan, e-Ticaret ve Yönetilen VPS Barındırma arasından seçim yapın

Evolve, paylaşılan, e-Ticaret, VPS ve bulut gibi çok çeşitli barındırma çözümleri sunar. Ayda 7 $ ‘dan başlayan şirketin Paylaşımlı Barındırma planları, müşterilerin Teksas merkezli güvenli bir veri merkezinde yer kiralayarak çevrimiçi bir varlık oluşturmasına olanak tanır. Çevrimiçi bir mağaza işletmek isteyen müşteriler, depolama alanına ve gereken alan sayısına bağlı olarak ayda 15 ila 30 dolar arasında değişen şirketin e-Ticaret Barındırma planlarından yararlanabilir. Bu planlar, daha da yüksek performans sunmak için SSD Sabit Diskleri ve LiteSpeed ​​web sunucusunu kullanır.

Daha fazla kontrol mü arıyorsunuz? Evolve’nin Yönetilen SSD VPS Barındırma planları, katı hal sürücüleri aracılığıyla tam kök erişimi ve optimum performans sunar. Alternatif olarak, daha ölçeklenebilir bir çözüm arayan müşteriler ayda 90 dolardan başlayarak şirketin Yönetilen Bulut Barındırma paketlerine yönelebilirler. Doug, her iki planın da müşteri web sitelerini barındırmak isteyen web tasarımcıları için Bayi barındırma için harika alternatifler olduğunu söyledi. “Altyapıyı sağlıyoruz ve onlar için desteği alıyoruz” dedi..

Hesap portalında cPanel yönetimi grafiği

Müşteriler gerektiğinde bir dizi paylaşılan, e-Ticaret, VPS ve bulut barındırma planından yükseltme veya sürüm düşürme konusunda ücretsizdir.

Bir geliştirici olarak Doug, bu hizmetlerde değeri anlıyor. “Başladığım zamana geri dönüyorum – bir geliştirici olarak hepsini yapmak zordu, ancak eksiksiz bir hizmet sunmak istedim” dedi..

Ayrıca süreci olabildiğince basit tutmaya çalışıyor. Doug, “Destek modelimizin bir kısmı, sunduğumuz hizmetleri kolaylaştırmak ve eğer varsa, fazla yağları azaltmaya çalışmaktır” dedi. “Odağı daraltmak, müşterilerin ihtiyaç duymadıkları hizmet seçenekleriyle boğulmalarını önlemeye yardımcı oluyor.”

Tüm planlar her zaman kolayca yükseltilebilir veya indirgenebilir, böylece küçük işletmelere gerektiğinde daha sağlam altyapıya geçmeleri için yer verilir.

Müşteriyi Öncelikli On Yıllık Deneyim

Barındırma sektöründe etkin müşteri hizmetlerinin önemi göz ardı edilemez. Rakipler, müşterilere sonsuz sayıda sağlayıcı seçeneği sunarak bolca bulunur. Ve gemiyi zıplatmak istemelerini sağlamak fazla bir şey gerektirmez. 2017 anketine göre, ABD’deki müşterilerin yüzde 54’ü tamamen kötü müşteri hizmetleri nedeniyle bir işi yemin ettiklerini söyledi.

Son 10 yıl içinde Evolve, mümkün olan en hızlı ve en verimli barındırma desteğini sağlayarak müşterilerinin sadık kalmasını sağlamak için çalıştı. Şirket genellikle her bir bilete 20 dakika veya daha kısa sürede yanıt verir ve her birini mümkün olduğunca az etkileşimde çözmek için verimli bir şekilde çalışır.

Windows 95 ve MS-DOS ile birlikte oynayan genç bir gençken bilgisayarlarla ilgilenen Doug, uzun zamandır endüstrinin destek problemlerini gözlemledi. Doug, “Web siteleri geliştirmeye başladığımda, insanların ihtiyaç duydukları desteği alamadıklarını veya sadece düz eski web barındırma anlayamadıklarını gördüm – sadece ihtiyaç duyduklarını biliyorlardı,” dedi Doug.

Paylaşılan barındırma seçeneklerini gösteren banner

Şirket hız, güvenilirlik ve güvenliğe odaklanıyor, ancak destek de önemli bir öncelik.

Doug kısa bir süre sonra müşteri hizmetleri merkezli barındırma sağlamak için web geliştirmeden geçti. “Açıkçası güvenlik, hız ve güvenilirliğe odaklanıyoruz, ancak destek çok büyük bir şey – sadece diğer birçok destek şirketinden aldığınız gibi genel cevaplar değil, her soruna özel olarak hazırlanmış zamanında yanıtlar veriyoruz.”

Küçük bir işletme olarak Doug, Evolve’nin her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabileceğini söyledi. “Daha sıkı bir takım olduğumuz için daha kişisel ilgi ve destek alacaksınız” dedi. “Asla desteğimizi dış kaynak kullanmıyoruz.”

Evolve, teknik becerilere sahip olmayan ve günlük işlere odaklanmayı tercih eden müşteriler için, karmaşık kavramların sindirilmesini kolaylaştırır. “Teknik konuşmayı bundan çıkarmaya çalışıyoruz” dedi. “Bu şekilde daha iyi yanıtlar alıyoruz – insanlar bunu takdir ediyor.”

Kolay Hareket: Ücretsiz cPanel Transferleri ve Para İade Garantisi

Mevcut barındırma sağlayıcınızdan devam etmenin zamanı geldi mi? Evolve, geçişi mümkün olduğunca acısız hale getirmeye çalışır. Transferler, yeni bir hesaba kaydolduktan sonraki 30 gün içinde ücretsizdir ve Doug bize kesinti süresinin minimum olduğunu söyledi.

İşlem, bir hesap oluşturmak, bir cPanel yedeklemesi oluşturmak, uygun ayrıntılarla bir destek bileti açmak ve aktarımın ne zaman gerçekleşmesini istediğinizi belirtmek kadar basittir. “CPanel transferleri oldukça basit,” dedi Doug. “Çoğu web barındırma şirketi, web sitesini güvenle yedeklememize ve sunucularımıza veri aktarmamıza izin veren cPanel kullanıyor” dedi..

Şirket ayrıca veri taşırken olası çakışmaları önlemek için barındırma ortamlarını karşılaştırır. Hepsinden iyisi, müşterilerin müşteri memnuniyetini sağlamak için çoğu planı ücretsiz denemeler ve para iade garantisi ile önizlemesini sağlar.

cpanel logosu

Şirketin barındırma planları cPanel (Paylaşılan ve e-Ticaret Barındırma) ve WHM (Yönetilen VPS) ile kurulur.

“Herkesin hizmetlerimize kaydolana kadar desteğimizin ne kadar ayrıntılı ve verimli olduğunu bilmesi zor, bu nedenle müşterilere çalışmanın nasıl bir şey olduğu hakkında fikir vermek için 30 günlük deneme ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz Taahhüt etmeden önce bizimle, ”dedi Doug. “Bu şekilde, bizimle etkileşime girebilir ve yıllık bir plana kaydolmadan önce nasıl çalıştığımızı öğrenebilirler.”

Denemeler ve garantiler bireysel planlara göre değişir ve yalnızca şu anda şirkete kaydolmamış müşteriler için geçerlidir. Mevcut bir müşteriyseniz ve ek bir plana kaydolursanız garanti geçerli değildir. Yeni müşteriler için, 5 GB depolama alanı, cPanel, hesap aktarımları ve 24 saat destek içeren 30 günlük Paylaşımlı Hosting planının denemesi mevcuttur. Alternatif olarak, tüm Paylaşımlı Barındırma, e-Ticaret Barındırma, Yönetilen VPS Barındırma, Yönetilen Bulut Barındırma planları ve SSL Sertifikalarında 30 günlük para iade garantisi mevcuttur.

Comodo cWatch Web ile Kurumsal Sınıf Web Sitesi Güvenliği

Sertifikalı bir ortaklık aracılığıyla Evolve, müşterilerine uygun fiyatlı Hizmet Olarak Güvenlik (SaaS) modelinde Comodo cWatch Web site performansı ve güvenlik çözümleri paketini sunuyor. Kapsamlı bulut tabanlı platform, web siteleri ve web uygulamaları için kötü amaçlı yazılım algılama ve koruma, saldırı yanıtı düzeltme, performans hızlandırma ve DDoS saldırı önleme sağlar.

Doug, “Ek güvenlik sağlamak için Comodo cWatch Web’i başlatıyoruz ve bence bu çok büyük bir artı olacak” dedi. “Sertifikalı bir ortak olarak müşterilerimiz bizimle kaydolabilir ve onlara bir lisans satacağız. Comodo hepsini destekliyor ve kurulum tamamlandıktan sonra müşteri için eller serbest. ”

Doug, yönetilen bir güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olarak Comodo’nun teknolojisini 7/24 destek sağlayan deneyimli analistlerden oluşan bir güvenlik operasyon merkezi ile desteklediğini söyledi. Dağıtım sadece birkaç adımdır ve sadece birkaç dakika sürer.

Etkinleştirildiğinde, teknoloji güvenlik açıklarını tarayacak, kötü amaçlı yazılımları tespit edecek, kaldıracak ve hatta gelecekteki saldırıları önlemeye yardımcı olacaktır. Doug, “İnsanlara, bir saldırı gerçekleşmeden önce değil sonra bu koruyucu hizmetlerin yerinde olmasının önemli olduğunu anlamalarına yardımcı oluyoruz,” dedi Doug. “WordPress siteleri sürekli saldırıya uğrar ve virüs bulaşır ve kullanıcılar sitenin tamamı kaldırılıncaya kadar bunu neredeyse hiç bilmezler.”

Yeni teklif, Evolve’nin müşterilerin mutlu ve hayal kırıklığına uğramamasını sağlamanın başka bir yoludur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector