DesignEvo’nun Ücretsiz, Sezgisel Logo Oluşturma Araçları ve Şablonları Kullanıcıların Profesyonel Sınıfta Marka Varlıkları Oluşturmalarına Nasıl Yardımcı Olur?

TP; DR: PearlMountain ekibi 2006 yılından bu yana grafik tasarım yazılımı geliştiriyor ve milyonlarca kullanıcıya yardımcı olan çözümler üretiyor, ancak yazılım geliştirme şirketi daha fazlasını yapmak istiyordu. Yazılımlarının çoğu profesyonel grafik tasarımcıları için geliştirildi, bu yüzden ekip herkesin kolayca kullanabileceği bir logo oluşturma aracı oluşturmaya karar verdi. Fikir yeterince basitti: cesur, orijinal logolar oluşturmak için uygun fiyatlı ve sezgisel bir yol sağlayın. Ve şirketin ücretsiz logo tasarımcısı DesingEvo, bunu güçlü özellikler ve kullanıcı dostu bir arayüz arasında bir denge kurarak yapar.


Potansiyel müşterilerin, ortakların ve müşterilerin bir marka hakkında ilk fark ettikleri logo. Bu yüzden en küçük işletmeler, girişimler ve girişimciler bile harika görünen ve misyonunu somutlaştıran bir logo geliştirmek için çok çalışmalıdır..

Ne yazık ki, etkileyici bir logo oluşturmak zaman ve para gerektirir. Çoğu işletme sahibi, vizyonlarını açıklamak için bir grafik tasarımcı ile çalışmak için fazla zaman bırakmayan yeni ürünleri pazara sunmaya odaklanmıştır. Yeni başlayanlar için, parayla çalışan bir bütçe karmaşık, profesyonel düzeyde grafik tasarım yazılımlarına yatırım yapmak için gerekli fonları içermeyebilir.

Bu yüzden PearlMountain’taki insanlar DesignEvo’yu yarattı. Herkesin şablonlar, yazı tipleri ve telifsiz vektör sanat kitaplığından kalın, orijinal logolar oluşturmak için kullanabileceği basit, sezgisel bir araçtır. En iyisi, fiyat noktası uygun fiyattan daha fazla – ücretsiz!

Başarılı Bir Yazılım Şirketi Neden Ücretsiz Logo Oluşturucu Başlattı?

2006 yılından bu yana PearlMountain, sezgisel, kullanımı kolay araçları sayesinde müşterilerin profesyonel tasarımcılar olmalarına yardımcı olmayı amaçlayan grafik tasarım yazılımlarını araştırıyor ve geliştiriyor. Şirketin önde gelen projesi FotoJet, 200’e yakın ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor. Ancak PearlMountain, defne üzerinde durmak yerine Picture Collage Maker, Publish Plus ve PicGIF gibi tamamlayıcı yazılımlar tasarlamaya devam etti..

“FotoJet’in piyasaya sürülmesinden sonra tüm dünyadaki kullanıcılardan inanılmaz destek aldık,” dedi Candy Zhao. “Bu cesaret bizi daha derin düşünmeye itti. Kendimize ‘Kullanıcılarımızın yaratıcı hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için başka ne yapabiliriz?’ ”Diye sorduk.

Nihayetinde, PearlMountain ekibi bir dairenin kare şeklindeki ikilemine benzer bir sorunu çözmeye karar verdi. Bir yandan tasarım uzmanı olmayan insanlar, karmaşık grafik tasarım programlarını korkutucu ve öğrenmesi zor olabilecek güçlü araçlarla nasıl kullanacaklarını bilmiyorlar. Öte yandan, kullanımı kolay çözümler genellikle çok sıkıcı veya çok türevli bir şeyle sonuçlanan logolar oluşturur.

DesignEvo logo şablonlarının ekran görüntüsü

DesignEvo, kullanıcıların 7.000’den fazla profesyonel kalitede logo tasarımı arasından seçim yapmalarını sağlar.

Candy, “Müşterilerimizin basit araçlar istediğini biliyorduk – ancak sayıları boyayan tasarımları mülayim etmek istemediler” dedi. “Ekibimiz yaratıcılığı ve özgünlüğü teşvik ederken kullanıcı dostu bir çözüm üretmenin yollarını beyin fırtınası yaptı.”

Grafik tasarım yazılımı alanında 10 yılı aşkın uzmanlık ile PearlMountain, güçlü bir yeni araç oluşturmak için gerekli bilgi ve kaynaklara sahipti. Sonuç, DesignEvo adlı çevrimiçi bir logo yapımcısıydı.

Candy, “Piyasaya çıktığımız anda küçük işletmelerin, yeni şirketlerin ve bireysel girişimcilerin bu çözümü hızla yaratıcı ve dinamik profesyonel logolar oluşturmak için kullandıklarını gördük” dedi..

Milyonlarca Kullanıcıya Yardımcı Olan Tutkulu Bir Ekip Oluşturmak

Son birkaç yıldır Candy, yazılım şirketlerinin araçlarını pazarlamasında bir değişiklik olduğunu söyledi. Markaların kendilerini genel kullanıcıya pazarladıklarını açıkladı, ancak bugünün markalarının “niş çevrimiçi topluluklarla entegrasyon olasılığı çok daha yüksek”.

Çevrimiçi alanlar daha belirgin hale geldikçe ve gittikçe daha fazla uzmanlaşan ziyaretçileri çektikçe, yeni bir ürünü tüm potansiyel müşterilere ulaşacak şekilde duyurmak zordur. Bu, özellikle çok çeşitli kullanıcılar için tasarlanan DesignEvo gibi bir ürün için geçerlidir..

Candy, “Tüm profesyonel logo üreticilerinden bizimki en kolay kullanımdır” dedi. “Bu, birçok endüstride, sunduğumuz araçlara ihtiyaç duyan birçok tutkusu olan birçok insan olduğu anlamına geliyor.”

Logolar için DesignEvo seçeneklerinin ekran görüntüsü

Logolar söz konusu olduğunda DesignEvo tamamen esneklikle ilgilidir. Kullanıcılar çeşitli kullanım örnekleri için marka bilinci oluşturma parçaları oluşturabilir.

Bu kelimeyi yaymak için DesignEvo’nun pazarlama departmanı kitlesel bir kitleyi hedeflemedi – bunun yerine birkaç küçük kitlenin peşine düştü. Örneğin, sadece kolejler ve üniversiteler için bir araç yarattı. Ekip, eğitim kurumlarının misyonlarıyla rezonansa giren çeşitli şablonlar oluşturdu ve kitaplar, kalemler ve daha fazlası için tasarımlar ekledi.

“Ürünümüzü belirli topluluklara bağlamak istiyoruz ve tam olarak bunu yapmamıza yardımcı olacak araçlar geliştirdik” dedi. “[Ekibimiz] yeni zorlukları çözmeyi ve öngörülemeyenlere adapte olmayı seviyor.”

Çok Çeşitli Şablonlar ve Özellikler Kullanıcıların Marka Oluşturmasına Yardımcı Olur

Kolej ve üniversite şablonları, DesignEvo’nun sunduğu tek endüstri odaklı çözümlerden uzaktır. Her şablon, bir müşterinin kuruluşunun adını ekleyebileceği genel görünümlü bir logo sağlamaktan daha fazlasını yapmak üzere tasarlanmıştır..

“Her türlü şirket ve işletme için çok sayıda şablonumuz var.” Candy, “Şablonlarımızın yaptığı, kullanıcıların hayal güçlerinin çıldırmasına izin verebilecekleri bir alan sağlamaktır. Aletlerimiz aklın yaratıcı kasları için steroid gibidir. ”

DesignEvo web sitesinde, kullanıcılar 7.000’den fazla logo tasarımı, 100’den fazla yazı tipi ve sayısız endüstri, pazar yeri ve görev için çeşitli simgeler bulabilirler. Her şablon tamamen özelleştirilebilir, böylece kullanıcılar tam özelliklerine uyan bir logo yapabilirler.

Ve bir kullanıcının üzerinde çalıştığı her şey buluta kaydedilir, bu da özellikle aniden başka bir şey üzerinde çalışmak zorunda kalanlar veya yaratıcı bir birlikte gösterime maruz kalanlar için yararlıdır. Kullanıcılar bir mola verebilir ve daha sonra tamamlamak veya nihai bir onay vermek için kaydedilmiş tasarımlarına geri dönebilir.

DesignEvo'nun logo yapımcısı ve şablonları Screnshot

DesignEvo’nun kullanıcı arayüzü sezgiseldir ve özel logo oluşturmayı kolaylaştırır.

Bir uygulama, sosyal medya, web siteniz, kartvizitler veya ürünler için bir logoya ihtiyacınız olsun, DesignEvo bir görüntüyü pikselli bir karmaşaya dönüştürmeden herhangi bir boyuta ölçeklendirmeyi kolaylaştırır. Sebep ne olursa olsun, DesignEvo hayallerinizdeki tasarımı yaratmanıza yardımcı olacak bir çözüme sahiptir – ve başka bir şeye ihtiyacınız varsa, DesignEvo da orada yardımcı olabilir.

Candy, “Müşterilerimiz bize ne zaman bir fikir, öneri veya geri bildirim gönderdiğinde bunu bir ekip olarak tartışıyoruz” dedi. “Acil olduğunda, uygulamamızı aynı gün güncelliyoruz. Daha büyük bir resim olduğunda, stratejimizi belirler ve çözümümüze nasıl ekleyebileceğimizi görürüz. ”

DesignEvo Sezgisel Bir Deneyim Sağlamaya Odaklanmıştır

DesignEvo, degrade renk ayarından eğri yazı tipi logo metnine kadar, kullanıcıların hemen hemen her logoyu oluşturabilecekleri birçok farklı araca sahiptir. Yazılım şirketinin sürekli ilerleme taahhüdü, güncellemeleri sağladı ve eklenen tasarımlar, yazılımı kullanmaya ve güvenmeye gelen çok çeşitli müşteriler için uygun.

“Her kullanıcının kendine özgü ihtiyaçları vardır. Bazıları çok fazla logo şablonumuz olduğu gerçeğini gerçekten seviyor. Diğerleri yeniden düzenleme özelliğinden ve önizleme özelliğinden çok faydalanıyor ”dedi. “Tabii ki, her girişimci veya işletme sahibi büyük bütçelerle çalışmıyor, bu yüzden müşterilerimizin çoğu ürünümüzün ücretsiz olmasını seviyor.”

Müşteriler ve yorumcular, Dedoimedo web sitesinin kurucusu Igor Ljubuncic dahil DesignEvo hakkında övgüler alıyorlar. Igor, kayıt gerektirmediği için kullanıcıların ne kadar verimli olduğunu sevdiğini ve kullanıcıların logo oluşturmaya hemen başlamasına izin verdiğini söyledi. “Arayüz oldukça basit… DesignEvo sizi heyecanlandırıp meşgul etmek için çok esnek, sezgisel bir dizi araç ve sanat eseri sunuyor” diye yazdı.

“Rakiplerimiz açısından, çekici logolar oluşturan en ucuz ürünün maliyeti yaklaşık 100 $. Grafik sanatçıları kiralayan girişimciler logo tasarımcılarını bulmak ve iletişim kurmak için çok zaman ayırmalıdır ”dedi. “Ancak DesignEvo kullanıcıları her şeyi kendi başlarına hızlı ve en düşük fiyattan ücretsiz olarak yapabilirler!”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector