До побачення, цензура: Hola VPN допомагає більш ніж 187 користувачам у всьому світі отримати доступ до швидшого та більш доступного Інтернету без витрат

TL; ДОКТОР: Hola VPN, однорангова проксі-послуга, яка надає користувачам у всьому світі розблокування цензурованих веб-сайтів, працює над тим, щоб забезпечити більш швидкий та відкритий Інтернет. Безкоштовне видання компанії збільшує доступність, в той час як Hola VPN PLUS пропонує повне шифрування, конфіденційність та безпеку. Завдяки унікальній фірмовій культурі, яка культивує найкращих виконавців та заохочує чудову підтримку, Hola прагне надавати постійно розвиваються послуги, орієнтовані на потреби клієнтів..


Порушення прав людини в розірваній війною Сирії є одними з найбільш грізних у сучасній історії, а обмеження основних свобод інформації ставлять тих, хто їх заборонить, серйозну небезпеку. За даними Репортерів без кордонів (RWB), журналісти є частими жертвами насильства в громадянській війні, що стикається з високим ризиком арешту, викрадення та смерті.

Сирія посідає одне з найгірших правопорушників за світовим індексом свободи преси RWB за 2019 рік, потрапивши у 174 із 180 країн із оцінкою зловживань 81,46 із 100. Ситуація стає все більш страшною в березні 2018 року, коли сирійський уряд застосував нові обмеження свободи в Інтернеті вираження, що карається спеціалізованими судами.

У цьому небезпечно гнітючому медіа-середовищі користувачі Інтернету часто звертаються до рішень віртуальної приватної мережі, таких як Hola VPN, щоб отримати доступ до цензурованої інформації.

Логотип Hola

Hola VPN допомагає користувачам у всьому світі отримати доступ до цензурованих сайтів.

“Hola допомогла більш ніж 180 мільйонам користувачів отримати доступ до сайтів, заблокованих на основі їх географії”, – сказав Арік Гілад, GM в Hola. “Під час недавньої кризи в Сирії, справою номер один для Хола стала свобода доступу до Вікіпедії, головного джерела відкритої інформації”.

Арік сказав, що зараз майже кожна країна світу блокує вміст, хоча і не обов’язково в тій же мірі, як в Сирії, підкреслюючи важливість технології VPN.

На додаток до більш відкритого Інтернету, технологія розділеного тунелювання Hola VPN також сприяє більш швидкому перегляду. Якщо ви шукаєте повні функції шифрування, конфіденційності та безпеки, преміум платне видання компанії, Hola VPN PLUS, також доступне за щомісячну плату. Який би план ви не вибрали, Арік сказав, що Хола постійно прагне надавати оновлення, необхідні клієнтам для забезпечення швидкого, безпечного та відкритого Інтернету.

Створення кращого Інтернету за допомогою передових технологій маршрутизації

Hola VPN працює на основі VPN однорангового (P2P) VPN, в якому ваш трафік спрямовується через вузли інших користувачів у мережі, а не через проксі-сервери.

“Кількість трафіку, який Hola VPN проходить через однорангову мережу в день, в середньому становить приблизно кліп на YouTube”, – сказав Арік.

В обмін на доступ до безкоштовної послуги користувачі вносять невелику кількість процесорної потужності, коли їхні пристрої не використовуються.

“Hola безкоштовна для користувачів в обмін на те, щоб поділитися своїми простоями”, – сказав Арік. «Цей захищений патентом метод P2P має дві величезні переваги. По-перше, ми можемо надати користувачам першу повністю безкоштовну послугу VPN для широких мас, поширюючи демократію по всьому світу. Це також дозволяє розблокувати будь-яку форму блокування уряду, коли звичайні VPN не можуть “.

Hola VPN показано на пристроях

Hola доступна на ПК, Mac та Android безкоштовно.

Hola VPN, який працює як гібрид технології P2P та архітектури VPN, можна безкоштовно встановити на ПК, Mac та Android. На iOS технологія працює як стандартний VPN-сервіс, який не входить до мережі P2P, тому вимагає передплати.

Незалежно від того, чи користуєтесь ви безкоштовною або платною послугою, Арік сказав, що Хола проводить операцію, яка займається першими клієнтами. Компанія постійно намагається зрозуміти потреби та больові точки своїх користувачів, щоб забезпечити постійні вдосконалення.

“Наші клієнти – наш найцінніший актив, і ми завжди раді проводити з ними віддалені сесії, щоб налагодити проблеми та зрозуміти, що для них не працює”, – сказав Арік. “Я фактично змушую всю свою сім’ю та друзів встановити його, щоб я міг отримати новий відгук, і я сам його використовую”.

Відгуки спільноти користувачів говорять самі за себе. Арік заявив, що понад 334 000 користувачів з усього світу оцінили Hola як п’ятизірковий додаток.

Отримайте посилений захист за допомогою Hola VPN PLUS

Арік сказав, що користувачі, які не бажають ділитися ресурсами через мережу P2P Hola або потребують надійних функцій безпеки, можуть підписатися на Hola VPN PLUS, преміум-версію, яка працює на спеціалізованій мережі високопродуктивних серверів.

План, доступний через щомісячні або щорічні платежі, включає 30-денну гарантію повернення грошей та реєстрацію до 10 пристроїв. “Користувачі Hola VPN PLUS платять передплату, а взамін користуються лише мережею і не роблять внесок у неї своїми простоями”, – сказав Арік.

Hola VPN та Hola VPN PLUS призначені для некомерційного використання. Для комерційного використання компанії можуть користуватися послугою під назвою Luminati – компанією, яку вивели з тієї самої материнської компанії, що і Hola. Компанії можуть використовувати Luminati, щоб перевірити, як виглядає сайт бренду з різних місць по всьому світу, анонімно порівняти ціни з конкурентами та запобігти рекламному шахрайству, серед інших випадків використання..

Послуга дозволяє автоматизувати керування маршрутизацією запитів HTTP / S, доступ до більш ніж 35 мільйонів IP-адрес у всьому світі, параметри гео-націлювання, точне дозвіл IP-адреси та багато паралельних сеансів.

За словами Аріка, користувачі Hola VPN PLUS та Luminati підтримують роботу компанії, допомагаючи підтримати більшість з 187 мільйонів користувачів Hola у вільному плані.

“Ми заробляємо гроші за допомогою Hola VPN Plus та Luminati SDK, що робить нам достатньо прибутковим, щоб продовжувати вільно працювати на відпочинок”, – сказав він.

Переможна компанія «Культура» з власними кухарями

Не секрет, що захоплені працівники, як правило, щасливіші, здоровіші та пропонують краще обслуговування клієнтів. За даними Національного інституту бізнес-досліджень, зайняті працівники зазвичай виявляють емоційну прихильність до своєї організації, що призводить до прагнення до покращення інтересів своєї компанії..

Швидкозростаюча команда Hola, яка базується в Ізраїлі з працівниками, що охоплюють земну кулю, користується цілим рядом унікальних переваг – від переконливих компенсаційних пакетів до службових собак.

Фотографії, на яких зображена культура друзів Хола

Перемістіть Google: Hola піднімає культуру компанії на новий рівень.

“Кожен день, коли ви заходите, ви бачите в офісі близько 10 собак”, – сказав Арік. “У нас вигул собак, ми гарантуємо, що з ними добре поводитися, у нас люди стрижуть шерсть. Коли у вас є собака і ви працюєте багато годин, це дуже важко – ми полегшуємо справи власникам собак ».

А оскільки повний живіт робить для щасливого серця, Хола пропонує здорові страви, які готує внутрішній шеф-кухар щодня. Арік зазначив, що його команда насолоджується всім – від свіжих сушків до соковитих стейків. Користь не тільки смачна, але й сприяє підвищенню ефективності.

“Ми раніше виходили їсти на обід, але ми виявили, що їжа була жирною, і ми витрачали час, просто виходячи на вулицю і чекаючи служби”, – сказав він. “Приготування шеф-кухаря в офісі робить нас більш продуктивними”.

Компанія також відома своєю ДНК Hola, набором чітко визначених керівних принципів, що допомагає колективу постійно вдосконалюватися шляхом швидкого прийняття рішень на основі цінності. Компанія підтримує цю ДНК живою, навчаючи її для всіх співробітників за допомогою тритижневого тренувального табору та різних рейтингів працівників, від Hola Noob до Hola Veteran.

ДНК визначає як культурні, так і технічні процедури, включаючи послідовні умови кодування, що полегшують розробникам читання та зміну коду.

Маркетинговий підхід «від уст рота», вільний від тактики лякань

За словами Аріка, Hola вдалося процвітати без традиційного маркетингового бюджету. Він попередив, що клієнти повинні насторожено ставитися до постачальників VPN, які отримують прибуток від рекламних кампаній на основі тактики відлякування.

“Великі гравці особливо вкладають багато грошей, намагаючись налякати кінцевого споживача”, – сказав він. «Більша частина нашого трафіку органічна; ми ніколи не інвестували в маркетинг », – сказав він.

ДНК Hola вказує на те, що співробітники повинні зосереджуватись на уважності, маючи добре продуману причину, що стоїть за кожною дією. “Це дозволяє в майбутньому вдосконалюватись на основі того, що потрібно користувачеві”, – сказав Арік.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map