Доказ: 15 років охорони бізнесу від Інтернет-загроз комплексними, спеціально розробленими рішеннями безпеки для сучасного світу

TL; ДОКТОР: Це не новина, що Інтернет покращив доступ до інформації у світі та змінив способи ведення бізнесу. Але зростання Інтернету також спричинило розвиток набору загроз, спрямованих на накопичення цінних даних. Протягом 15 років Proofpoint допомагає бізнесу захищатись від шкідливих атак завдяки набору цілеспрямованих рішень для безпеки. Платформа Nexus компанії пропонує комплексну платформу SaaS, яка захищає користувачів, де вони працюють – захищаючи електронну пошту, соціальні медіа та мобільні пристрої від передових загроз. Усі підприємства працюють з метою збереження потоків доходів, а Proofpoint дозволяє їм це робити шляхом швидкого визначення та пом’якшення загроз в Інтернеті для оптимізації ефективності та максимального збільшення часу роботи.


Підтримка присутності в Інтернеті стала необхідною умовою успіху бізнесу в сучасному цифровому світі. Однак переваги, що виникають при відкритті потоків доходу в Інтернеті, також несуть ризики, які можуть негативно вплинути на підсумки та репутацію.

Завжди постійна загроза бізнесу та їхнім клієнтам, фішинг-афери, зловмисне програмне забезпечення та витоки даних вимагають мільйонів жертв щодня.

Майже кожен п’ятий у фінансових установах несвідомо працює з уразливим постачальником електронної пошти. У випадку з іпотечним кредитом Pinnacle Capital (PCM), фірма вже давно використовує внутрішню систему безпеки, яка вийшла з ладу, коли компанія почала масштабувати. PCM потребував більш вдосконалених можливостей безпеки електронної пошти, але не вистачало пропускної здатності для впровадження більшості основних рішень. Тоді організація вирішила співпрацювати з Proofpoint.

Позначте голову Гунтріпа і логотип Proofpoint

Марк Guntrip від Proofpoint розповів нам, як компанія вже 15 років допомагає бізнесу захищати свої дані.

Впровадивши захист корпоративного рівня Proofpoint на віртуальній машині, PCM змогла застосувати анти-спам, антивірус, а також вхідну та вихідну політику – все за допомогою декількох простих клацань миші. Proofpoint запропонував економічно ефективний, ефективний та гнучкий варіант захисту електронної пошти. Але компанія захищає більше, ніж просто повідомлення.

“Коли ми починали, насправді все стосувалося безпеки електронної пошти та спаму, але ми на цьому не зупинялися”, – сказав Марк Гунтріп, директор з маркетингу продуктів Proofpoint. «Ми пишаємось однією з перших компаній, яка постачала рішення щодо безпеки через хмару. І ми продовжуємо зміцнювати та трансформувати наші пропозиції, оскільки канали комунікації та поведінка на робочому місці змінюються за допомогою нової технології ».

Продукти безпеки Proofpoint отримали широкий спектр організацій і охоплюють безліч пропозицій, які зросли в поєднанні зі зміною технології та супутніми ризиками загрози. Компанія на платформі Nexus одружується з усіма рішеннями Proofpoint разом, щоб забезпечити комплексний захист, який визначає та пом’якшує загрози – по всіх каналах комунікації – перш ніж вони можуть вплинути на бізнес.

Еволюціонуючі рішення безпеки поряд із вічнозмінною матрицею загрози

На початку 2000-х зростаюча популярність шахрайств по електронній пошті поступилася місцем багатьом випадкам викраденої інформації. Незахищені вкладення електронної пошти дозволили простий спосіб розповсюдження зловмисного програмного забезпечення за дні безпосередньо перед розквітом файлів.

Насправді незахищена електронна пошта залишається значною загрозою для багатьох компаній, оскільки вразливості легко не помітити в повідомленнях, що мають законний вигляд. Початковий продукт захисту електронної пошти Proofpoint використовував власні алгоритми AI для ідентифікації спаму відповідно до 10000 різних атрибутів. Обмін файлами набув широкої популярності в наступні роки, а складність вірусів та таємної методології, яку використовують злочинці, зростала поряд.

“Хоча електронна пошта все ще залишається дуже важливою проблемою, це вже не єдине, що ми робимо з точки зору захисту”, – сказав Марк. “Ми наполегливо переслідували інноваційні розробки хмарних технологій та сучасний захист для управління цифровим ризиком на всіх комунікаційних платформах.”

З того, як змінився спосіб, яким ми ділимось інформацією, ті, хто має шалені наміри, набувають дедалі швидших методів розповсюдження зловмисних програм. Proofpoint тепер захищає бізнес від загроз, пов’язаних із соціальними медіа та мобільними платформами, а також допомагає дотримуватися, зберігати та зберігати дані..

Оскільки сторінки соціальних медіа залучають більше трафіку, вони стають мішенню для спамерів, які розміщують шкідливі посилання на сайти зловмисних програм та шахрайства – це схоже на підхід до електронної пошти зі спамом. Ці типи спам-оголошень також напрочуд поширені в мобільних додатках. І тому, що до облікових записів соціальних медіа та електронної пошти можна отримати доступ з багатьох платформ, включаючи мобільну, незахищений телефон або планшет – все, що потрібно зловмисникові, щоб скомпрометувати дані працівника.

“Це зводиться до захисту того, як люди працюють сьогодні”, – сказав Марк. “Ми робимо нуль, де загроза може потрапити у вашу організацію”.

Марк сказав нам, що зловмисникам легше користуватися людьми та їх спілкуванням, на відміну від прямого проникнення джерел даних. Оскільки робочі станції компанії часто мають обмежений доступ до Інтернету, незахищені файли електронної пошти, флеш-накопичувачів, посилання в соціальних мережах та мобільні пристрої можуть бути єдиним засобом зараження в безпечному офісі. На щастя, Proofpoint пов’язує ці вільні кінці своїми безліччю рішень.

Платформа “все в одному” для захисту даних на кожному етапі атаки

Платформа Nexus Proofpoint – це комплексний пакет безпеки, який захищає користувачів від передових загроз. Платформа Nexus – це централізований командний центр, який щодня збирає дані про загрози з 250 000 зразків зловмисного програмного забезпечення, 1 мільярда електронних листів, 20 мільйонів мобільних додатків та 200 мільйонів облікових записів соціальних медіа..

“Підприємства повинні шукати електронну пошту, соціальну та мобільну”, – сказав Марк. “З точки зору інтелекту вони всі переплітаються”.

Proofpoint розуміє, що злочинці будуть використовувати будь-які роботи, щоб знайти інформацію, яку вони шукають, а точки дотику часто там, де вразливості ховаються.

“Використовуючи платформу Nexus, ви можете бачити напади, які пройшли від соціальних медіа”, – сказав Марк. “Ми бачили напади одночасно із соціальних медіа та електронного листа на одного клієнта, як груба підхід, щоб змусити когось натиснути на це шкідливе посилання”.

Графіка, що зображує, як платформа Nexus Proofpoint захищає точки входу в Інтернет від атак

Платформа Nexus Proofpoint забезпечує комплексний набір безпеки для захисту від атак з усіх кутів.

TAP (цільовий захист від атак) дозволяє користувачам блокувати повідомлення з підозрілими URL-адресами та сканувати посилання та файли, використовуючи хмарний аналіз шкідливих програм Proofpoint.

Конфіденційні дані потенційно можуть бути в будь-якому місці – не просто зберігаються на сервері компанії, а доступні зі смартфона працівника через популярні, але ризиковані та незабезпечені програми. Цікаво, що Proofpoint зробив відкриття зараженої задньою версією масово популярної гри Pokemon GO для Android майже одразу після її офіційного релізу.

Мобільна захист Proofpoint виявляє потенційно загрозливі програми, які вже були перевірені магазинами додатків і вважаються досить безпечними для публікації. На диво велика кількість перевірених додатків або не мають політики конфіденційності, або містять сторонній код, який створює ризики конфіденційності та втрати даних.

“Одна річ, яка відрізняє нас на ринку – це те, що ми не тримаємо все це за шторами”, – сказав Марк. «Ми забезпечуємо видимість цієї розвідки. Ми не просимо, щоб ви нам повірили – ви можете насправді зайти і побачити напади та їхні наслідки ».

Коли загроза позитивно ідентифікується, платформа Nexus показує будь-які пов’язані кампанії із загрозою. Платформа також включає інформацію про вертикальні ринки, на які зазвичай спрямовані ці кампанії. Часто ці цілі є фінансовими установами, як PCM, оскільки зловмисники бачать прибуток у викрадених особах. Марк наводив приклад дуже поширеної загрози.

“Якщо ви помітили сильно націлену атаку, яка надходить від групи, яка, як правило, націлена на компанії, що займаються кредитними картками, ви можете подвоїти безпеку”, – сказав він..

Максимізація ефективності & Неналежний час для підтримки бізнесу

З розширеним уявленням про вразливості ІТ-команди можуть швидко виявити та пом’якшити потенційні подвиги, перш ніж вони спричинить крадіжку інформації, знищення даних та простої. Аналіз TAP та ET (виникаючі загрози) оснащує команди для захисту користувачів на будь-якому пристрої чи мережі.

Це робиться за допомогою пісочниці URL-адрес, прогностичного аналізу та фішингового порівняння шаблонів, а також надання метаданих на IP-адреси, домени та тенденції для розширених прогнозних досліджень. Хмарний пісочник Proofpoint може виявляти зловмисне програмне забезпечення за допомогою статичних та динамічних методів, які насправді вчаться з моделей загроз та поведінки – дозволяючи звести нанівець атаки, перш ніж вони навіть зможуть спричинити час простою або пошкодження.

“Основна вигода полягає в тому, що ці загрози не проникнуть”, – сказав Марк.

Окрім часу та грошей, витрачених на усунення несправностей, криміналістику даних та перезавантаження пристроїв, погрози все ще можуть затримуватися у папці пристрою чи вхідній скриньці працівника, якщо їх не виявлено. Марк представив такий сценарій.

“Якщо щось пережило, як би ви дізналися, чи все ви очистили?” він сказав. “З точки зору ІТ, це може зайняти дуже багато часу і всеосяжне”.

Proofpoint пропонує автоматизовані системи реагування та оповіщення через свою платформу Nexus, щоб направляти ІТ-команди на профілактичну методологію – навіть у випадках, коли загрози не усуваються негайно програмним забезпеченням.

Продовження 15-річної традиції охорони світу в Інтернеті

Народжений потребою в безпеці в дні, коли електронна пошта була єдиним цифровим засобом зв’язку, Proofpoint продовжував рухатися з розумнішими зловмисниками. За даними Proofpoint, понад 90% націлених атак все ще починаються електронною поштою, і ці загрози постійно розвиваються поряд із атаками інших методів комунікації. Ось чому організації в усьому світі, як PCM, використовують рішення Proofpoint. І компанія не виявляє жодних ознак уповільнення.

“Зрозуміло, що все ще існує дуже динамічний пейзаж”, – сказав Марк. “Нам потрібно йти в ногу з цим і захищати наших клієнтів від будь-якої наступної загрози”.

Марк сказав нам, що Proofpoint готовий зібрати всі свої інструменти разом для виявлення сповіщень, що надходять з електронної пошти, брандмауерів, кінцевих точок, маршрутизаторів та будь-якої можливої ​​точки входу та швидко усунути будь-які проблеми.

“Наша мета – повний захист”, – сказав Марк. “Ми хочемо врятувати бізнесу від душі, головного болю та втрачених доходів, які трапляються, коли сервіс знижується”.

Proofpoint вважає себе єдиним комплексним рішенням для охоплення електронної пошти, мереж, соціальних медіа та мобільних додатків одночасно. Завдяки 15-річному сервісу та відданості інноваціям, Proofpoint впевнений, щоб забезпечити спокій бізнесу в майбутньому.

“З точки зору продукту, мова йде про продовження і розширення того, що ми вирішили зробити”, – сказав Марк, – що полягає в тому, щоб захистити користувачів будь-яким способом їх роботи. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector