Допомагаючи: Інтернет Valcato дає можливість зростаючим компаніям процвітати за допомогою масштабованих, індивідуальних рішень за доступною ціною

TL; ДОКТОР: Пристрасна команда Valcato Internet прагне надати клієнтам якісні спільні, віддані та віртуальні рішення за доступною ціною. Починаючи з 2002 року, компанія підтримує сімейне середовище, де клієнти займають перше місце. Тепер, коли Valcato звертається до хмари, щоб створити нову гібридну спільну службу хостингу, компанія, орієнтована на користувачів, планує запропонувати ще більше цінності за чудовою ціною.


Коли Джей Еверелл виступає, зрозуміло, що його відданість Інтернету Валькато випливає з щирої пристрасті допомагати іншим – і ця пристрасть ділиться у всій команді.

“Ми не вступали в це, щоб стати мільйонерами або піти на пенсію в 42 роки”, – сказав Джей, який заснував компанію і зараз займає посаду керуючого директора. “Ми вступили в це, тому що ми насолоджуємося технологіями хостингу, і немає кращого почуття, ніж пройти додаткову милю, щоб допомогти людям”.

Джей запустив компанію в 2002 році зі свого маленького домашнього офісу, перш ніж набрати спеціалізовану команду для управління щоденними операціями. З тих пір компанія переросла у надійний ресурс для якісних хостингових послуг у всьому світі.

Valcato логотип

Valcato зосереджений на забезпеченні незаперечної вартості, високої продуктивності та найкращої підтримки клієнтів.

“Переважна більшість наших клієнтів приходять до нас, тому що ми – шановане ім’я в доступному спільному хостингу”, – сказав Джей. “І тоді вони залишаються з нами, тому що ми з’ясовуємо, що змушує їх бізнесу відзначати і допомагаємо їм рости з часом”.

Valcato має широкий спектр спільних, віртуальних та виділених рішень, які можна налаштувати під потреби будь-якого шляху зростання. Компанія, орієнтована на клієнтів, що базується на території Великобританії, постійно інвестує в свою мережу, щоб забезпечити новітні технології, необхідні для безкомпромісної роботи. З цією метою Valcato працює над тим, щоб допомогти користувачам краще використовувати хмару за допомогою гібридного спільного хостингового сервісу, який зараз розробляється.

Спільні, віртуальні та виділені рішення від надійного постачальника

Входження Валькато на бюджетний хостинговий ринок не міг відбутися в кращий час. “Ми були активними учасниками розмови про веб-хостинг та форуми, де ми могли спілкуватися безпосередньо з кінцевими користувачами, і ми чули багато про те, що компанії, здавалося б, за один день виходять з бізнесу”, – сказав Джей.

Після того, як ще один важливий гравець на ринку цінних паперів зустрів ту саму долю, Valcato опинився в ідеальній позиції взяти сотні занедбаних клієнтів під своє крило. Багато хто з цих клієнтів, сказав Джей, залишаються лояльними до компанії.

“Це почало нас, і сьогодні багато наших користувачів все ще були з нами всі ті роки, тому що ми змогли адаптуватися до їх потреб, коли їх сайти виросли”, – сказав Джей. “Наш сервіс хостингу cPanel відповідає галузевим стандартам, і ми пропонуємо безліч переваг підтримки.”

З цією метою незалежна компанія все ще зберігає стартовий менталітет, який надає працівникам більше контролю над тим, як вони можуть задовольнити конкретні потреби шляхом налаштування. І коли настає пора зростаючих клієнтів робити стрибок із спільних серверів на спеціалізовані рішення або VPS, мета Valcato – зробити перехід максимально безпроблемним..

“Завдяки особливостям, ми намагаємось підтримувати нашу платформу VPS максимально схожою на платформу спільного хостингу”, – сказав Джей. “Ми хочемо, щоб люди знали, що все, що їм сподобалося, все, що їх підтримувало в їх попередньому плані, буде саме там, чекаючи їх, коли вони перейдуть до VPS”.

Швидка, персоналізована підтримка в сімейному середовищі

Важливість обслуговування клієнтів у будь-якій галузі – включаючи все більш переповнений хостинг – не можна недооцінювати. Доказ – у цифрах: Згідно з дослідженням Harris Interactive, 89% клієнтів віднесуть бізнес до конкурента після єдиного поганого досвіду обслуговування клієнтів. І ви можете навіть не знати про це, оскільки 91% нещасних клієнтів покинуть бізнес, перш ніж вони скаржаться.

Valcato надзвичайно сильний на арені обслуговування клієнтів. “Те, що люди знаходять у нас, це дім, де вони можуть відчувати себе частиною родини”, – сказав він. “Ми зберігаємо речі особисті: ми їх знаємо по імені, знаємо їхню справу, і кілька наших клієнтів мають мій номер мобільного телефону”.

Місце розташування сервера

Мережа Valcato розміщена в сучасних центрах обробки даних по всьому світу.

Джей сказав, що особистий зв’язок додає незмірну цінність для компанії, яка надає нематеріальні послуги, такі як хостинг. Просто розуміння того, що завжди є хтось на іншому кінці телефонної лінії, пропонує надзвичайний комфорт.

“Особиста послуга – це те, з чого ми почали, і те, що ми дуже сильно стоїмо сьогодні”, – сказав Джей. “Якщо хтось підійде до нас і скаже:” У мене були скорочені години на роботі “, ми можемо дати розширення на їхній рахунок, щоб допомогти, тому що ми теж люди”.

Та пристрасть до служби говорить багато. За іронією долі, він так багато розмовляв з одним давнім замовником, що він вирішив приєднатися до команди Valcato. “Наш менеджер з обслуговування клієнтів раніше був клієнтом”, – сказав Джей. “Він створив веб-сайт разом з нами ще в 2004 році. Він любив те, що ми робили, любив підтримку і тепер працює за нашим відділом обслуговування клієнтів”.

Джей зауважив, що працевлаштовувати кафедру неоціненно працевлаштування когось із досвіду з перших вуст. “Він знає, як вийти за рамки того, що очікують клієнти”, – сказав він.

Підприємницьке обладнання забезпечує продуктивність та надійність

Valcato, можливо, народився в невеликому домашньому офісі в 2002 році, але його спеціалізовані сервери та обладнання, що підтримує його спільні та віртуальні рішення, тепер розміщені в декількох центрах обробки даних по всьому світу, включаючи Чикаго та Великобританію. Компанія також розширила свою клієнтську базу для обслуговування користувачів на шести континентах.

Спільний хостинг компанії пропонує просте та надійне рішення за доступною ціною. Користувачі можуть встановити WordPress, Joomla та osCommerce, серед інших життєво важливих програм, лише за один клік. В якості альтернативи, VPS-рішення на базі Валькато у Великобританії є масштабованими та здатними протистояти великим скачкам у трафіку.

Значки із зображенням планів VPS

Легко вставати та працювати з одним із віртуальних приватних серверів Valcato.

Виділені сервери компанії – це ідеальний варіант для клієнтів, які потребують максимального контролю над хостинговим середовищем, хоча керовані варіанти доступні для тих, хто шукає приватне обладнання без технічної роботи. За замовчуванням всі керовані спеціалізовані сервери розміщені в об’єкті в Чикаго, але користувачі можуть вибрати інше місце за бажанням.

Що стосується постійного розвитку, Valcato постійно зосереджується на наданні високотехнологічних послуг, які потребують клієнтів, зберігаючи доступність та особистий контакт. “Справа не стільки в тому, щоб рухатися за тенденціями, скільки слухати те, що говорять наші клієнти”, – сказав Джей. “Це завжди починається з замовника.”

Ключовим моментом Valcato є розуміння потреб клієнта та пошук найкращого способу їх задоволення за допомогою років технічної експертизи.

“У нас мало людей запитували про налаштування та оптимізацію для таких речей, як WordPress”, – сказав Джей. “Ми збираємося зважувати там і розглядати способи використання хмари та екземплярів EC2 для створення більш спеціалізованого середовища для різних типів програмного забезпечення.”

Вгору Далі: Допомога користувачам краще використовувати хмару

Розробники компанії також вивчають, як використовувати хмарну інфраструктуру для створення гібридної спільної хостингової послуги. Джей сказав, що багато людей з нетехнічним походженням залишаються зрозумілими загадками, коли мова йде про хмару, а мета Валькато – зробити передній край послуги максимально інтуїтивним..

“Ми вже проводимо тести на пакет, схожий за зовнішнім виглядом та почуттям на традиційний пакет спільного хостингу, але використовуємо хмару для заходу”, – сказав Джей. “Бази даних, резервні копії та DNS усі будуть оброблятися хмарою, але кінцевий користувач збереже звичне робоче середовище.”

Якщо користувачі захочуть потрапити під капот і отримати доступ до деяких вдосконалених функцій, вони матимуть можливість це зробити. В іншому випадку сервіс принесе клієнтам потужність і надійність хмари в спільний хостинг. Для зростаючих підприємств це заповнить проміжок між традиційним спільним хостингом та існуючими віртуальними та спеціалізованими рішеннями.

“Ми хочемо, щоб наші клієнти могли без проблем змінюватись і обробляти будь-який асоційований попит, без будь-яких змін, без будь-яких міграцій. І тому ми продовжуватимемо запускати тести впродовж літа, перш ніж представити новий продукт в Інтернеті”, – сказав Джей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector