Енциклопедія Британіка на 250 – компанія, що користується цифровим навчанням у всьому світі, продовжує трансформувати освіту

TL; ДОКТОР: Протягом 250 років Encyclopeedia Britannica передає знання тим, хто користується її продуктами. Із розвитком технологій розвиваються стратегії та канали компанії Britannica. Поза межами довідників він розширився до вичерпних навчальних матеріалів для сучасних кмітливих студентів, учнів К-12 та викладачів. Компанія також здійснює підготовку до професійної готовності для оборонної та цивільної авіації через свої системи знань Britannica. Це все є частиною стратегії, яка допомагає студентам краще вчитися, а професіоналам бути краще підготовленими.


Багато професіоналів бізнесу пам’ятають, як користувалися набором енциклопедій, коли вони були молодими студентами. Якщо їм потрібно знати більше про предмет – будь-який предмет – вони відкриють відповідний том у наборі мультикниж, щоб дізнатися більше про нього..

Але з розвитком технологій це зробило і спосіб взаємодії людей з довідковими матеріалами. Дослідження стали вводити питання в панель пошуку, а не відкривати книгу, щоб глибше зануритися в тему.

Фото генерального директора Britannica Karthik Krishnan

Генеральний директор Британіки Картік Крішнан розповів нам про те, як компанія розширює свою присутність у цифрових ЗМІ.

Як широко відомий виробник довідкових матеріалів, Британніці довелося розвивати свою бізнес-модель, щоб відповідати швидкому впровадженню цифрових технологій. Компанія розробила нові способи зберегти свою прихильність до наукових колективів, а також розгалужитися на інші сфери, включаючи навчальні майданчики для компаній у галузях високої кваліфікації.

“Ми маємо чудову позицію, щоб скористатися тим, що відбувається в навчальних та навчальних просторах, та полегшити трансформацію”, – сказав генеральний директор Британіки Картік Крішнан. “Враховуючи глобальний поштовх до трансформації освіти та ерозійну довіру громадськості до якості та правдивості інформації в Інтернеті, зараз настає час для команди Britannica об’єднати зусилля зі споживачами та державними та приватними структурами, щоб позитивно змінити”.

Ця «позитивна відмінність» включає в себе можливість підготовки та навчання не тільки студентів та викладачів у класі, але й професіоналів в таких компаніях, як American та United Airlines через свої системи управління навчанням. Британіка розгалужується в галузях, яким потрібна довірена інформація, щоб допомогти людям навчатися, навчатись та вдосконалюватись.

Британіка зібрала екосистему навчального бренду, що включає відому словник Merriam-Webster, відомий словник та Melingo, яка пропонує продукти та послуги на основі обробки природних мов складних семітських мов, таких як іврит та арабська..

Як компанія, яка займається бізнесом майже 250 років, Encyclopaedia Britannica адаптується до змін у навчанні, щоб залишатися освітнім ресурсом і в майбутньому. Його місія полягає у тому, щоб запропонувати найнадійніші навчальні рішення в класі та поза нею.

Від друку до Інтернету: святкування 250 років поширення знань

Encyclopaedia Britannica – це глобальна компанія, яка старша за США. Компанія була заснована в 1768 році і випускала виключно друковані довідкові матеріали до 1980-х, коли вона створила першу цифрову енциклопедію (для LexisNexis) у 1981 році, перший мультимедійний компакт-диск у 1989 році та першу енциклопедію в Інтернеті в 1994 році.

Останнє видання друкованої енциклопедії було опубліковано у 2012 році, і до того часу компанія налагодила Інтернет-присутність і вже пішла на шлях диверсифікації своїх цифрових ресурсів. Інтернетні властивості компанії, орієнтовані на споживачів, користуються неймовірною популярністю по всьому світу.

Банер для 250-річного видання «Енциклопедія Британіка»

“Енциклопедія Британіка” пропонує 250-річне видання – останній друкований щорічник – щоб відзначити його історію.

“Ми залучаємо більше 4 мільярдів переглядів на рік”, – сказав Картік. “Ми пропонуємо багато різних освітніх вражень користувачам, які відвідують наші сайти: Британіка, Мерріам-Вебстер та Мелінго, яка є спеціалізованою маркою для студентів, які навчаються англійською мовою”.

Компанія диверсифікує сферу своєї діяльності та знань через свої бренди з метою задоволення освітніх потреб студентів, викладачів та професіоналів у всьому світі. Це означає конкурувати в ключових сферах, які допоможуть бізнесу розвиватися.

Окрему увагу приділялося наданню інтуїтивно зрозумілих навчальних та оперативних матеріалів для підприємств та державних установ через системи знань Britannica.

BKS допомагає компаніям у спеціалізованих галузях готувати працівників

Управління навчальними операціями, матеріалами та розкладом може стати обтяжливим для будь-якого бізнесу, але ця проблема страждає від спеціалізованих галузей набагато важче. У відповідь Britannica Knowledge Systems розробила систему управління навчанням Fox для цивільної авіації, оборони, безпеки та інших корпоративних середовищ із складними вимогами до навчання.

У галузі цивільної авіації точні показники є необхідністю, а працівники на кожному рівні операції – від наземного екіпажу до пілотного – повинні мати належну кваліфікацію, сертифікати та навчання безпеці..

Fox дозволяє компаніям керувати навчанням та плануванням навчання через одну платформу, підтримуючи бізнес безперебійно та отримуючи нагороди за інноваційні програми.

“Ми співпрацюємо з низкою провідних компаній цивільної авіації – American Airlines, United Airlines, а також з НАСА та її космонавтами”, – сказав Картік. “Необхідно переконатися, що всі в операції проходять повну підготовку для активної роботи з критичними ситуаціями, такими як запобігання аварій та безпека”.

Ця ініціатива являє собою розширення Британіки до сфери, де потрібні навчальні матеріали та ініціативна підготовка. І Fox – не єдиний фрагмент у нашому портфоліо освітніх рішень, який робить вплив. Він також щойно запустив складну систему під назвою Оптимізатор, яка сприяє найвищому рівню ефективності планування в авіаційній галузі.

Цифрове залучення навчальних рішень для вчителів та студентів К-12

Britannica також продовжує розробляти продукцію для розвитку навичок навчання та надихати цікавість у студентів К-12, а також розробляє ці продукти для сучасного сучасного цифрового середовища. Студенти використовують багато різних джерел, особливо в Інтернеті, для пошуку інформації, що збільшує шанси на посилання на неточні або неповні матеріали.

“Коли я був дитиною, я просто вчився у довірених джерел, таких як Britannica або Reader’s Digest, але сьогодні діти вчаться з багатьох різних джерел. Якість та правдивість інформації може бути хітом або недоліком », – сказав Картік. “З багатьох тем Британіка пропонує найкращу перевірену інформацію в Інтернеті для широкого читача, і наша мета полягає в тому, щоб пов’язати або вбудувати цю довірену інформацію в життя студентів шляхом кращої інтеграції цього контенту зі своїми навчальними програмами та вподобаннями ЗМІ”.

Сьогоднішнє викладацьке середовище вимагає від компанії переходу від орієнтації до навчальної та освітньої спрямованості. Працюючи з викладачами, Британіка запропонувала більше інструментів, щоб допомогти студентам засвоїти навчальну програму та предметну сферу. Основна увага приділяється не лише тому, щоб зробити матеріал фактично точним, але й легко зрозуміти та зацікавити. Компанія побудувала свої K-12 освітні продукти на основі трьох важливих аспектів: досвіду та результатів користувача, контенту та технології.

Знімок екрана Британіки LaunchPacks

Британічні програми LaunchPacks допомагають викладачам виходити за встановлені навчальні програми та допомагають учням навчатися інтуїтивно.

“Наша найновіша ініціатива в класі, LaunchPacks, пропонує додаткову інформацію та матеріали, необхідні для науки та соціальних наук”, – сказав Картік. “Це економить час викладачів і дає можливість учням насолоджуватися навчанням за допомогою ряду інтерактивних вправ”.

Коли вчителі стають ще більш досконалими, вони використовують більше цифрових ресурсів у класі та віддаляються від слідування лише шкільній програмі, виданій школою. Тепер вони переглядають додаткові матеріали, а продукція Брітаніки дозволяє цим викладачам задовольнити додаткові потреби студентів.

«Вчителі стають тренерами та розумовими прихильниками, а не просто викладачами. Вони допомагають дітям орієнтуватися в цифрових пучках інформації та безлічі інструментів, якими вони користуються », – сказав Картік. “Однією з тенденцій, які ви зустрічаєте в школах, є цифрова грамотність, і дітям, і вчителям потрібно зрозуміти, як найкраще використовувати ці ресурси для підвищення рівня навчання”.

“Енциклопедія Британіка” продовжує розширюватися за межі посилання

Ті, кому потрібна інформація про безліч предметів, вже майже 250 років звертаються до Енциклопедії Британіки – або двокімнатної квартири, як її назвав Принстонський університет. І компанія продовжує привертати свою увагу до майбутнього, оскільки вона затверджує та збільшує свій цифровий медіа-слід.

Як генеральний директор, Картік сказав, що бачить, чого компанія змогла досягти, і хоче переконатися, що прогрес продовжується і прискорюється. “Ми хочемо розширити свої можливості та стати де-факто навчальним напрямком для наступних поколінь”.

Британіка навчає людей з 18 століття і розуміє, що вона повинна, як і всі компанії, розвиватися, щоб йти в ногу з тим, як люди здобувають знання. “Але наша загальна мета та стандарти ніколи не зміниться”, – додає Картік. “Перше речення на першій сторінці, яке опублікувала Британіка в 1768 році, говорить:” Утиліта повинна бути головним наміром кожної публікації “, і цей імператив для задоволення потреб користувача сьогодні важливіший у цифровому світі, ніж будь-коли раніше. Середовища, в яких ми працюємо, можливо, змінилися, але наша місія цього не зробила ».

Компанія виявила свою прихильність до інновацій у сфері освіти, навчання та споживчого простору та продовжує зростати – навіть через 250 років.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map