FaceAR і SDK Бануби: Дозволити компаніям розробляти додатки для мобільних камер із зображенням обличчя в режимі реального часу

TL; ДОКТОР: Banuba, білоруська лабораторія комп’ютерного зору, заснована в 2016 році, усуває бар’єри для входу в космос розширеної реальності обличчя через свою платформу FaceAR, яку розробники SDK можуть використовувати для інтеграції анімації обличчя в існуюче програмне забезпечення. Компанія, по суті, є єдиним магазином для брендів, які прагнуть покращити досвід клієнтів за допомогою таких функцій, як віртуальні студії для перевірки. Зосереджуючись на поєднанні короткострокових удосконалень та довгострокових стратегій, Бануба готовий допомогти клієнтам у всьому світі реалізувати весь потенціал розширеної реальності.


Пройшли дні холодних торгових точок та разових кампаній – сьогодні кмітливі маркетологи зосереджуються на просуванні результатів завдяки залученню. Мета – формувати відносини з клієнтами за допомогою персоналізованих комунікацій, які створюють та підтримують лояльність до бренда.

Часто найбільш нерозривні зв’язки формуються компаніями, які вкладають автентичність – і навіть трохи цікаво – у свої стратегії залучення.

І, в одержимому селфі, який кращий спосіб додати штрих грайливості та дотепності до досвіду клієнтів, ніж у додатках для камер розширеної реальності (AR)? Користуючись цією технологією, клієнти можуть транспортуватись до екзотичних місць за допомогою технології заміни фону, ділитись із друзями фірмами для обличчя, які все ще відповідають певній марці, та практично моделювати одяг та аксесуари, серед інших творчих заходів.

Логотип Бануби

Бануба присвячений розкриттю всього потенціалу камер у наших розумних пристроях.

Banuba, перспективна лабораторія комп’ютерного зору, орієнтована на реальність, що збільшує обличчя, робить брендів та розробників простіше, ніж будь-коли, створення цих додатків через набір для розробки програмного забезпечення FaceAR (SDK).

“Banuba дозволяє брендам та розробникам зв’язуватися з клієнтами та користувачами через ультра-занурюючі додатки розширеної реальності, або в Інтернеті, або на мобільних пристроях”, – сказав Дмитро Огійович, генеральний директор компанії Banuba. “Наша технологія набагато більше, ніж простий SDK, надаючи розробникам доступ до інноваційних бібліотек та інструментів створення контенту, а також дозволяє їм інтегрувати AR в існуючі продукти”.

Міцний SDK дозволяє розробникам вдихати життя своїм програмам, використовуючи фільтри для обличчя, програмне забезпечення для краси, аватари та інструменти для аналізу обличчя, створені для створення незабутньої взаємодії з клієнтами. Як єдиний набір технологій, що дозволяє подолати розрив між цифровим та фізичним, Бануба прагне допомогти брендам у всьому світі усвідомити роль AR у створенні чудового досвіду клієнтів.

Єдиний магазин для брендів, які хочуть використовувати Face AR технологію

Співзасновники Дмитро Огійович, Вадим Нехай та Юрій Гущин заснували білоруську компанію в 2016 році. Талановитий колектив інженерів AI та комп’ютерного зору мав спільну місію розробити мобільне програмне забезпечення для обличчя AR для передньої камери. Сьогодні ця технологія відома як FaceAR.

“Крім усього іншого, його можна використовувати для додавання фільтрів, масок та цифрових накладок на обличчя людини та його оточення”, – сказав Дмитро. “Він може визначити щастя, гнів, радість, смуток і здивування в режимі реального часу”.

З часу потрапляння на ринок майже чотири роки тому, Бануба декілька способів відмежувався від своїх конкурентів. Наприклад, Дмитро розповів нам, що вдосконалена технологія відстеження обличчя повністю оптимізована для мобільних пристроїв та включає в себе можливості багатоосібного відстеження. Він добре працює в жорстких умовах, таких як слабке освітлення з крайніми кутами, і підтримує оклюзію (можливість приховати віртуальні об’єкти за фізичними).

Banuba також пропонує широке охоплення пристроїв та платформ. На сьогодні Дмитро заявив, що фільтри обличчя Бануби працюють на 97% пристроїв iOS та 80% пристроїв Android. Програмне забезпечення також має потужну технологію 3D-рендерінгу, яка дозволяє користувачам створювати складні, якісні ефекти, які виглядають реалістично і яскраво з точки зору кольору, текстури, форми та поведінки.

Нарешті, велика бібліотека фільтрів компанії, що включає понад 1000 фільтрів AR, дозволяє розробникам швидко додавати вміст у свою програму, навіть якщо у них немає інших ресурсів дизайну. Усі фільтри були протестовані на реальних користувачах, що забезпечує їх ефективність.

Чуйний та акуратний UX – навіть на низьких класах

В останні роки суспільне сприйняття АР швидко змінюється. Хоча люди раніше розглядали технологію як новинку, обмежену дитячими іграми, такими як Pokémon Go, тепер її цінують за її здатність покращувати життя реальних людей.

“Ряд технічних голіатів інвестують значні кошти в космос. Apple виділяє ресурси для створення гарнітур AR, Snapchat та Instagram, що представляють студії з AR-ефектами, а Google оновлює свою платформу розширеної реальності ARCore”, – сказав Дмитро.

Бануба подолав виклики, створюючи власний простір у цій екосистемі за допомогою поглиблених знань та спеціалізації з виразів обличчя та емоцій. Компанія також має 36 виданих та опублікованих патентів, а також 12 додаткових додатків у галузі комп’ютерного зору, які забезпечують подальшу конкурентну перевагу. Але основним принципом, що з’єднує всі послуги Banuba, є їх здатність сприяти чуйному та точному досвіду користувачів, навіть на пристроях нижчого класу.

“Це складніше завдання, ніж може здатися, оскільки чим потужніший і складніший інструмент AR, тим більше акумулятора та процесора витрачає додаток”, – сказав Дмитро. «Banuba дуже пишається тим, що забезпечує продуктивність на різних телефонах, від iPhone 11 до недорогих пристроїв Android. Це розширює набір потенційних користувачів, які додаток може залучати, і гарантує, що кожен може скористатися цим досвідом ».

FaceAR SDK також оптимізований для мінімального споживання енергії та розряду акумулятора. Зрештою, довготривала мета Бануби – прокласти шлях для масового ринку AR-орієнтованих пристроїв та нового покоління розумних технологій поза мобільними телефонами.

“Дивлячись у майбутнє, поза межами обмеженого обладнання для смарт-пристроїв, на час, коли окуляри та контактні лінзи накладають цифрові елементи на зору людей, ми вважаємо, що AR може робити телевізори та інші екрани – а також вимірювати стрічки, лінійки, путівники та ін. карти – застарілі », – сказав Дмитро.

Віртуальні випробування дозволяють клієнтам приймати інформовані рішення

Технології віртуального випробування, аналізатор шкіри та дзеркальні технології Banuba надають можливість електронним комерційним компаніям будь-яких форм і розмірів створювати захоплюючі візуальні враження, не створюючи додаток з нуля..

“Індустрія електронної комерції була однією з найшвидших прихильників технології AR, оскільки інтерактивні візуалізації продуктів, також відомі як віртуальні пробні рішення, є однією з найбільших тенденцій останніх років”, – сказав Дмитро. “Ця технологія дає клієнтам можливість взаємодіяти з продуктами, не потребуючи фізичного входу в магазин”.

Дмитро розповів, що основними прикладами цього використання є IKEA Place та Amazon AR View, два додатки, які дозволяють клієнтам практично розміщувати обстановку на своїх просторах, допомагаючи їм вибрати меблі, що відповідає їх наявному інтер’єру як за розмірами, так і за стилем. Надаючи можливість клієнтам приймати більш обізнані рішення щодо покупок, компанії користуються перевагами підвищеної лояльності клієнтів і, зрештою, продажу в Інтернеті..

Роздрібні продавці з цегли та розчину також використовують AR для покращення досвіду в магазині, візуалізуючи продукцію безпосередньо на споживачах у їхніх магазинах.

“L’Oréal Paris створює хвилі за допомогою свого віртуального інструменту для візуалізації, що дозволяє користувачам тестувати драйвери різних продуктів, від помади до кольору волосся, перш ніж приймати рішення про покупку”, – сказав Дмитро. “Ця функція працює з нерухомими зображеннями або в режимі реального часу для тих, хто хоче оцінити їх новий вигляд у русі”.

Дмитро заявив, що продавець моди Zara нещодавно запустив додаток додаткового магазину реальності, в якому віртуальні моделі демонструють новітні стилі, коли клієнти вказують свої телефони на конкретні місця в магазині. Він сказав, що головна причина, що бренди впроваджують цю технологію, – це пропонувати розширений та унікальний досвід клієнтів.

“Однак використання AR лише для використання AR не призведе до зростання продажів”, – додав він. “Важливо розглянути всю дорогу споживачів і подумати про те, як вона може надати найбільш важливі цілі бізнесу.”

Постійний розвиток продукту та бачення майбутнього

Banuba пишається тим, що надає своїм клієнтам першокласну технічну підтримку, гарантуючи, що вони отримують максимальну користь від її технологій. Значна частина цих зусиль передбачає збір зворотного зв’язку від кінцевих споживачів, розробників та бізнесу для того, щоб команда розробників компанії завжди була в курсі останніх потреб.

“Цей рік обіцяє бути важливим для Бануби”, – сказав Дмитро. “Ми готові оголосити про кілька гучних партнерств у найближчі місяці, і це цікаво показати світові, чого може досягти наша технологія”.

Команда Бануби

Пристрасна команда Бануби зробила можливі нововведення компанії завдяки безцінним знанням та досвіду.

Дмитро сказав нам, що Banuba залишається лазерно орієнтованим на зменшення системних вимог до свого SDK, щоб старші пристрої могли використовувати його можливості. “Технологія Banuba вже працює на 98% усіх пристроїв смартфонів. Це означає, що розробники мають величезні можливості досягти мільйонів кінцевих користувачів, при цьому ці масштаби лише зростатимуть”, – сказав він..

Компанія також розробляє нові типи сегментації, що дозволяє цифровим чином розділяти об’єкти; впровадження нових функцій збільшення, таких як реальність, що збільшується вручну; робота з відстеження додаткових предметів за межами людського обличчя; зосередження уваги на більш легкій інтеграції свого SDK, особливо в мобільному ігровому просторі; і працювати над забезпеченням можливості надання реклами AR.

“Banuba продовжить розробляти нові технології, які дозволять розробникам мобільних пристроїв підвищувати можливості камер на смарт-пристроях, відкриваючи нові можливості компаніям, що бажають запускати додатки на основі AR, а також кінцевим користувачам”, – сказав Дмитро. “Довгострокове бачення Бануби – стати однією з найбільших рекламних мереж AR, даючи розробникам мобільних пристроїв спосіб монетизувати додатки, орієнтовані на камеру, та надаючи можливість брендам охоплювати молоду аудиторію за допомогою інтерактивного, зануреного та особистого досвіду”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector