Філософія Plug-and-Play від Animoto робить створення відео та розповсюдження вітерця малим бізнесом

TL; ДОКТОР: Зважаючи на швидкий темп розвитку вперед, не важко згадати час, коли недавно відео було носієм лише професіоналів Adobe Premiere та тих, хто володів фіналом Final Cut. Починаючи з запуску в 2007 році, Animoto зробив революційну сферу цифрового відео, запропонувавши можливість кожному створювати відео, які виділяються в соціальних мережах – не потрібно редагувати. Черпаючи натхнення у розробників веб-сайтів із перетягуванням, Animoto передає силу створення відео в руки власників малого бізнесу.


До небагатьох років тому для створення веб-сайту зазвичай потрібна допомога гуру HTML – дорогого підприємства, яке ускладнювало доступ до Інтернету для мас.

Один і той же тип бар’єрів вже давно існує для тих, хто хоче створювати дивний цифровий відео-контент без професійних навичок редагування, за словами президента Animoto та співзасновника Джейсона Сяо.

“Давно не у кожного були свої веб-сайти”, – сказав він. “Вам потрібно буде витратити 10 000 або 15 000 доларів, щоб найняти когось, щоб створити ваш сайт, або вам довелося знати редактори HTML або як самостійно кодувати це.”

Однак з появою розробників веб-сайтів із перетягуванням, таких як Squarespace та Wix, тепер кожен може легко створити веб-сайт. Інструменти створення відеозаписів від Animoto дотримуються схожого шляху, що дозволяє кожному робити цікавий відео-вміст та ділитися на своєму веб-сайті чи в соціальних мережах.

“Якщо ви працюєте з редактором відео, ваше відео перебуває в невдалому стані до самого кінця”, – сказав Джейсон, працюючи в технічних інструментах, таких як Adobe Premiere або Final Cut Pro. “Однак інструменти перетягування – це як іграшка. Неможливо зробити відео поганим. Будь-який, хто не має відео-досвіду, може створити чудові відео. “

Відео для всіх: Фони виробництва телебачення Падіння засновників палива

Коли засновники Animoto підготувалися до запуску інструменту, який дозволить створювати відео в руках повсякденних людей, вони покладалися на свій досвід телевізійних продюсерів та редакторів у таких мережах, як ABC, Comedy Central та MTV.

“З нашого досвіду, який працює в теле- і кінофільмах, відправною точкою для нас було справжнє переконання, що відео – найбільш переконливий і ефективний спосіб передачі точки”, – сказав Джейсон. “Коли ми бачили, як все розвивається в Інтернеті з Myspace, Facebook та народженням iPhone та хмари, ми хотіли стати частиною еволюції, щоб переконатися, що відео потрапило до рук більше, ніж просто великих телевізійних мереж”.

Моделюючи концепцію після перетягування веб-сайтів, таких як Wix та Squarespace, команда Animoto запустила свою платформу в 2007 році, отримавши майже негайну оцінку від напливу нових користувачів. Однак з успіхом постали нові виклики.

“Спочатку це було захоплююче, тому що набагато більше людей, ніж ми могли коли-небудь думали, почали його використовувати”, – сказав Джейсон. “Ми зосередилися на будь-кому із фотографіями та музикою, але ми зрозуміли, що коли ти хороший для багатьох людей, ти не дуже хороший ні для кого. Ми хотіли бути найкращими у світі в одній речі, а не бути добрими у багатьох справах ».

До 10-річного ювілею компанії в 2017 році Animoto переосмислився на надання можливості малому бізнесу спілкуватися з відео. Зараз компанія має понад 20 мільйонів зареєстрованих користувачів із клієнтами у 175 країнах світу.

Оптимізація відео як головного інструменту для обміну повідомленнями в епоху соціальних медіа

За десятиліття з моменту запуску Animoto асценденція відеоконтенту була послідовною у мережі. Компанія постійно пристосовує свій крок, щоб випереджати криву.

“Ми провели всю свою кар’єру тут, дійсно вивчаючи та вивчаючи, що працює, а що не працює з відео, особливо з маркетинговими відео на веб-сайтах та соціальних мережах”, – сказав Джейсон.

Скріншоти платформи Animoto

Animoto робить створення відео легко, спираючись на простоту перетягування та шаблони розкадрів.

Для підприємців та малого бізнесу, які прагнуть розширити свою аудиторію чи споживчу базу, відео – це потужний інструмент просвітницької роботи, але, як радить Джейсон, його слід послідовно використовувати, щоб бути найбільш ефективним.

“Люди схильні розглядати відео як єдине у вашому списку справ щодо маркетингу”, – сказав він. «Відео стало формою спілкування. Ви мусите його створювати регулярно, щоб спілкуватися зі своєю аудиторією ».

Крім того, Джейсон рекомендує користувачам Animoto шукати межі свого веб-сайту для можливості публікувати та ділитися відео. Наприклад, розповсюдження відеовмісту в соціальних медіа вимагає активнішого підходу до залучення нової аудиторії.

“Люди розуміють, що відео – це чудовий спосіб залучити людей на ваш сайт”, – сказав він. Замість того, щоб чекати, коли люди відкриють ваш веб-сайт, ви можете перенести своє повідомлення туди, де вже відбувається розмова, і це в соціальній мережі “.

Animoto 101: Уникайте звичайних повісинь під час роботи

Незважаючи на те, як легко Animoto робить процес створення та редагування відео, Джейсон сказав, що він розуміє, що багато хто все ще вважає відео залякуючими. Власники малого бізнесу та маркетологи часто спеціалізуються на чомусь іншому, ніж відеовиробництво, тому початок роботи може бути найважчим кроком.

“Такі інструменти, як Animoto, допомагають людям економити час і гроші, але все ще є ця творча тривога”, – сказав він. «Після того, як люди роблять своє перше відео, їх впевненість переходить від одного до 10, і вони розуміють, що це насправді досить просто. Вони можуть це зробити ».

Джейсон сказав, що людям, у яких вже є веб-сайт, блог чи соціальні медіа, може бути легше розпочати створення відео, ніж вони усвідомлюють. Попередньо існуючий вміст легко використовувати повторно для створення динамічних, захоплюючих відео.

«Найголовніше у вашому блозі – ви бачите, які публікації найкраще реагують і найбільше резонують з вашою аудиторією», – сказав він. “Якщо ви зможете перекласти вміст цих публікацій блогу у відео, ви можете мати досить високу впевненість у тому, що це відео буде чимось вашою аудиторією”.

Останній підказник Джейсона? Не ускладнювати.

“Я думаю, що інколи люди відчувають, що відео – це шедевтри три хвилини”, – сказав він. “Все частіше відео стає все коротшим і коротшим. Вам просто потрібно зафіксувати одну ідею ».

Натисніть Швидкий Вперед: Animoto дивиться в майбутнє відеовмісту

Команда, що стоїть за Animoto, прагне залишитися на крок попереду тенденцій виробництва відео та контенту, часто плануючи на кілька років вперед.

“Ми вирішили близько чотирьох років тому почати з нуля”, – сказав Джейсон. “Ми запитували себе:” Якби ми уявили собі продукт майбутнього, який зірве Animoto, яким би був цей ідеальний продукт? “Ми почали його будувати близько півтора років тому.”

Ця платформа перетягування для створення відео має підхід розкадровки, який спирається на шаблони – як і ті популярні розробники сайтів. Animoto випускає в середньому чотири нові шаблони на місяць, грунтуючись на сучасних кращих практиках, що спостерігаються в галузі.

Оскільки квадратні формати відео (1: 1) стають все більш популярними та корисними у соціальних мережах, то минулий рік Animoto додав квадратний варіант до свого раніше існуючого ландшафтного (16: 9) формату..

“Оскільки в даний час більшість відео споживається на соціальних та мобільних пристроях, квадрат займає на 78% більше візуального простору у вашій стрічці новин, будь то у вашому телефоні чи на комп’ютері”, – сказав Джейсон.

Далі в черзі, ймовірно, працюватимуть інші формати відео, сказав Джейсон, вирішивши тримати деякі великі плани компанії під загортанням, як це дивиться в майбутнє.

“Ми думаємо про те, куди йдуть справи”, – сказав він. “Ми залишаємось в курсі тенденцій і намагаємось вести та показувати людям, де ми думаємо, що слід йти”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector