Фундація Linux в 2019 році: не можна пропускати освітні програми, події та можливості навчання пропонувати щось для кожного

TL; ДОКТОР: Фундація Linux допомагає громадам з відкритим кодом прискорити технологічний розвиток за допомогою системи підтримки, де вони можуть ділитися, навчатися та співпрацювати. Некомерційна організація працює для того, щоб навчити наступне покоління розробників з відкритим кодом, поєднуючи їх інтереси з інтересами корпоративних керівників. Фонд Linux готовий підтримувати громади з відкритим кодом у 2019 році та за її межами, маючи всебічний перелік подій та орієнтуючись на перспективу революції 5G та нових технологічних регіонів..


Існує проникливий міф, що стосується програмного забезпечення з відкритим кодом, і його розповсюдження відкриє неймовірні можливості, – сказав Клайд Зееперсад, генеральний менеджер, тренінг & Сертифікація у Linux Foundation.

“Ми повинні відпустити цю дивну, майже мачо, ідею, що ти слабкий у відкритому коді, якщо ти повинен проходити її навчання, – ви повинні самі це зрозуміти”, – сказав він. “Програмне забезпечення з відкритим кодом – це як і будь-яке інше програмне забезпечення. Ви найкраще його вивчаєте, якщо ви насправді цьому вчили. Якщо ми очікуємо, що наші працівники магічно розібраються в нічні та вихідні дні, ми себе обдуримо ».

Анжела Браун, віце-прем'єр-міністр подій та Клайд Зееперсад, генеральний директор, навчання та сертифікація та логотип компанії

Анжела Браун, генеральний директор, події та Клайд Зееперсад, генеральний менеджер, тренінг & Сертифікація дала нам совок на Linux Foundation.

У Linux Foundation Clyde допомагає розробникам та іншим професіоналам інвестувати свої навички завдяки різноманітним програмам навчання та сертифікації. Організація надає доступні освітні можливості, що не піддаються постачальникам, які допомагають студентам отримати базові знання з програмного забезпечення з відкритим кодом.

Ангела Браун, генеральний менеджер подій у Фонді Linux, заявила, що технологія з відкритим кодом перетворила технологічну галузь, і фонд зробив значний внесок на цьому шляху. “Ми відіграємо ключову роль, допомагаючи будувати громади навколо проектів, які роблять величезний вплив на технології у всьому світі”, – сказала вона. “Мені це дуже цікаво”.

Сьогодні Фонд Linux продовжує створювати середовище, в якому спільнота з відкритим кодом може обмінюватися ідеями, здобувати освіту та спільно працювати для просування галузі. Некомерційна організація працює над підготовкою наступного покоління розробників, а також корпоративних керівників, до тонкощів програмного забезпечення з відкритим кодом. Починаючи з 2019 року, Фонд Linux має на меті забезпечити чіткий графік навчальних та навчальних заходів з акцентом на відповідні тенденції та нові технологічні регіони..

Діліться, навчайтеся та співпрацюйте з глобальними спільнотами з відкритим кодом

Анжела, яка нещодавно завернула KubeCon + CloudNativeCon North America 2018 у Сіетлі, за останні кілька років різко зросла участь у конференції. “Ми розпродані”, – сказала вона про подію в Сіетлі. «У нас понад 8000 людей; тоді як три роки тому на цьому заході було 500 людей ».

Фундація Linux очікує, що в KubeCon + CloudNativeCon North America 2019 буде складено реєстр з більш ніж 12 000 людей, а також більше 8000 відвідувачів KubeCon + CloudNativeCon Europe 2019. І це лише одна подія: Linux Foundation пропонує розгорнутий набір конференцій, орієнтований на різноманітні користувачів по всьому світу.

Наприклад, на саміті Linux Foundation Open Source Leadership лідери збираються, щоб просунути технології з відкритим кодом та навчитися колективно управляти спільними технологічними інвестиціями. Ангела сказала, що саміт заохочує інновації, зростання та співпрацю.

Карта, що представляє географічне зростання спільноти Linux

Фундація Linux – це глобальне співтовариство інноваторів з відкритим кодом.

“Саміт із відкритим кодом служить двом чудовим цілям”, – сказала Анжела. “По-перше, він стає стартовим майданчиком для технологій, що знаходяться на ранній фазі впровадження. По-друге, ми використовуємо події для демонстрації спільноти з відкритим кодом ».

Незважаючи на те, що конференція в основному є технічною, у Linux Foundation є кілька треків, орієнтованих на управління громадою, лідерство та різноманітність та включення. “Це дуже важливо, особливо коли ви говорите про набір та отримання більшої кількості людей у ​​воронці для всіх завдань, які продовжують відкриватися в цьому просторі”, – сказала Анжела.

Зосередження уваги на таланті: навчання нового покоління розробників Linux

Клайд сказав, що Фонд Linux маніакально орієнтований на розвиток практичних навичок. “Ми сильно фокусуємося на діяльності та лабораторіях, і на наших курсах немає багато відео”, – сказав він. “Мені часом трапляється, але ми тут, щоб навчити вас користуватися програмним забезпеченням, а не розважати вас. Йдеться про закочування рукавів, тому що єдиний спосіб навчитися – це зробити. “

Зрештою, проекти з відкритим кодом не зможуть без кадрового людського таланту розвивати, запускати та адмініструвати їх – ось чому Linux Foundation лазерно орієнтований на нарощування навичок. Клайд зазначив, що фонд в основному зосереджений на курсах початкового рівня. “Ми бачимо, що після того, як ви досягли базового рівня знайомства, нам вдалося залучити вас до пулу талантів”, – сказав він.

Графічне читання

Основа мислення вперед забезпечує наше майбутнє з відкритим кодом.

Просуваючись вперед, студенти мають можливість підняти свої навички на наступний рівень за допомогою сертифікатів з відкритим кодом, які підтверджують, що людина має знання, необхідні для виконання завдань у реальному світі. Клайд зазначив, що менеджери з найму все більше надають пріоритет сертифікатам при пошуку потенційних кандидатів. Професіонали, які мають сертифікацію з фондом Linux, можуть довести свою майстерність майбутнім співробітникам.

“Наші іспити на сертифікацію ґрунтуються на живих прикладах системи – вони не є численним вибором”, – сказав Клайд. “Якщо ви можете скласти один з цих іспитів, це виявляє компетентність. А якщо ви є роботодавцем на гарячому новому проекті, який намагається найняти, скажімо, професіонала Kubernetes, сертифікація на іспиті, що базується на результатах, доводить, що кандидат не димить ».

Код у залі засідань: Об’єднання розробників та виконавців C-Suite

Окрім технічної аудиторії, Фонд Linux надає цінні навчальні та освітні послуги широкому колу бізнесу. Анжела повідомила, що понад 1200 генеральних директорів взяли участь у заходах групи цього року. Група також має портфоліо безкоштовних масових відкритих онлайн-курсів (MOOC), орієнтованих на лідерів бізнесу на платформі онлайн-навчання edX.

“Ідея, що стоїть за цим, полягає в наданні загальних ознайомлень, незалежно від того, чи є ви бізнесменом, який намагається обернутися головою навколо технології блокчейн і розподілених журналів, або ви намагаєтесь зрозуміти більше про технологію 5G”, – сказав Клайд. “У нас дійсно великий каталог, і ми постійно додаємо його”.

MOOC, доступні безкоштовно, допомагають учням отримати загальну обізнаність про концепції вищого рівня, і немає прихованого порядку денного чи тиску на продаж. Кінцевою метою фонду, за словами Клайда, є об’єднання людей, будь то через навчання чи події. “Справа не тільки в кодуванні, це в створенні громад, побудові експертизи”, – сказав він. “Це код плюс люди.”

Анжела погодилася. “Open-source – це розвиток, але вам потрібно, щоб громада працювала належним чином, щоб вона працювала”, – сказала вона. “Якщо у вас там немає спільноти, це не так”.

З точки зору розробника, спільна співпраця відкриває двері до інновацій. Спільнота з відкритим кодом широко відома і широко відкрита для участі у партіях по всьому світу. Але Анжела сказала, що немає взаємозамінної взаємодії між людиною.

“Така робота, яка може статися в реальному часі, дивовижна: спільно створювати код, вирішувати проблеми, вибудовувати стосунки, щоб ви довіряли цій людині з іншого боку світу, якого ви ніколи не зустрічали”, – сказала вона. “І це додатково до формування навичок та вивчення нових технологій.”

Далі: фокус на 5G революції та нових технологічних регіонах

Дивлячись у майбутнє, Клайд заявив, що багато професіоналів недооцінюють вплив майбутньої революції 5G. П’яте покоління мобільної широкосмугової мережі принесе кращу зв’язок, меншу затримку та більшу економію енергії, ніж будь-коли раніше.

“Це просто починає реально ставитися до людей”, – сказав він. “Ви повинні розглянути, як стати на борт і зробити себе технічно компетентним, а також як зробити технологію частиною своєї бізнес-стратегії. Я думаю, що наступний рік для більшості людей стане «Ага!».

Фундація Linux має на меті підготувати користувачів до змін, що відбудуться в майбутньому році, при цьому зосереджується на охопленні контактів для розробників у нових технологічних регіонах. Наприклад, група планує розробити освітні пропозиції в Китаї, де Анжела сказала, що існує величезна кількість потенціалу. “Ми намагаємось переконатися, що ми можемо допомогти китайській спільноті розвитку інтегруватися з глобальною спільнотою”, – сказала вона.

У 2019 році Linux Foundation об’єднає KubeCon China, CloudNativeCon China та China Open Summit China в одне подія. Цей крок дозволить значно знизити плату за реєстрацію, зробивши подію більш доступною. “Це дозволить нам одночасно переводити всі сеанси, що дуже важливо, оскільки мова є величезним бар’єром”, – сказала Анжела. “Ми зробили це успішно близько десяти років тому в Японії і хочемо відобразити це в Китаї”.

Фонд Linux також розпочне невеликі одноденні заходи в Південній Америці, Азії та Індії, включаючи подію Дня Кубернетів у Бангалорі. “Ми знаємо, що є бажання до освіти та співпраці, а також для нас, щоб допомогти місцевим людям”, – сказала Анжела.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector