GearLaunch ™ – 360-річне рішення для електронної комерції для підприємців в Інтернеті, яке тепер має інтеграцію Shopify

TL; ДОКТОР: Оскільки Тетчер-Весна будувала успішну компанію з оптового одягу, він зауважив, що багато продавців, які купували його продукцію, стикалися з перешкодами на шляху експлуатації та постачання. Тому він вирішив створити рішення, яке вирішило б їхні проблеми – і GearLaunch народився. Рішення для електронної комерції на 360 ° підтримує торговців, пропонуючи широкий вибір товарів та індивідуальні вітрини в Інтернет-магазинах, а також логістичні інструменти та підтримку клієнтів. Тепер GearLaunch також пропонує спеціальний додаток для покупців Shopify, затверджуючи його як єдине рішення для працьовитих підприємців в Інтернеті.


Незабаром після закінчення університету Джорджтаун, Тетчер Спрінг заснувала оптову компанію з одягу, яка постачала продукцію приблизно в 500 спеціалізованих магазинах по всьому США. Він зауважив, що багато його клієнтів відвідують виставки двічі на рік, купують велику кількість товару, а потім і ті товари просиділи б на полицях їхніх магазинів півроку.

«Це була надзвичайно неефективна частина їхнього бізнесу. І це була не єдина неефективність, яку я бачив “, – сказав Тетчер.

Логотип GearLaunch

GearLaunch був розроблений для цілісного усунення бар’єрів для зростання, що стоять перед онлайн-підприємцями.

Спостерігаючи за тим, як його покупці намагаються стрибати та перешкоджати, він вирішив, що хоче вирішити ці проблеми в Інтернеті, а не в світі з цегли та розчину. Так Тетчер побудував GearLaunch.

“GearLaunch розглядає всі аспекти блокування та вирішення питання купецтва”, – сказав він. «Ми надаємо нашим торговим клієнтам основну транзакційну систему та глибокий доступ до ланцюга поставок. Це все під одним дахом, що спрощує будь-який бізнес для створення інтернет-бізнесу. Більше того, це також спрощує процес заробітку – та підтримання підприємницького способу життя з великою кількістю свободи ».

GearLaunch досягає цього, надаючи клієнтам закупівельний операційний апарат та оптимізований дизайн веб-сайтів, який допомагає власникам магазинів продавати продукцію. З друку товарів на замовлення до налаштування домашніх сторінок, до обслуговування клієнтів та логістики, GearLaunch робить все це.

Тетчер та його команда побудували це першочерговий магазин для онлайн-продавців.

«Зводиться до одного слова: зручність. Ми пропонуємо куратовану продукцію, створюємо великі цифрові візуалізації цих продуктів і орієнтуємося на успіх клієнтів », – сказав Тетчер.

Створення можливостей для розвитку комерсантів в Інтернеті

За останні кілька десятиліть економічні та технологічні тенденції перетворили роздрібну торгівлю по всьому світу. Ця трансформація почалася з переходу від фізичних роздрібних каналів до електронної комерції, що спочатку здавалося, що це означає менше бар’єрів для вступу.

“Подивіться на еволюцію магазину. Почалося цегельним розчином. Клієнти їдуть на головну вулицю свого міста, щоб придбати те, що їм потрібно. Тож успішним торговцям довелося ретельно розглянути розташування свого сайту, його рух пішки, освітлення у магазині тощо », – сказав Тетчер.

Вони також повинні були знайти продукти, які відрізняли їхній бізнес від інших магазинів у цьому районі, що вимагало значних передових інвестицій. У перші дні Інтернету деякі з цих бар’єрів зникли, але далеко не всі.

«Тоді вам довелося бути експертом-кодером або мати достатній капітал, щоб найняти команду. Створення якісного веб-сайту може коштувати 1 мільйон доларів », – сказав Тетчер.

Зараз все простіше, і підприємці бачать менше бар’єрів для вступу, ніж будь-коли раніше.

Тетчер сказала, що ситуація на транзакційній стороні спрощена, і існує ряд систем, які допомагають підприємцям будувати вітрини, спрямовувати клієнтів до місця придбання та приймати платежі. Але навіть у 2018 році деякі дорожні пробки можуть перестати прагнути підприємців до досягнення своїх цілей.

«Кожна система там ігнорує закулісні аспекти роботи магазину. Ці системи будуватимуть веб-магазин, але вони не надаватимуть якісних продуктів. Вони нададуть платіжне рішення, але вони не допоможуть спланувати ваш інвентар », – сказав Тетчер.

GearLaunch розбирає ці перешкоди, тобто кожен, де завгодно, може створити успішний інтернет-магазин, використовуючи його рішення.

«Наші клієнти хочуть створити бізнес. Що їх зупиняє – це ризик та фінансові інвестиції. Коли вони використовують GearLaunch, ці бар’єри зникають. Наші інструменти дозволяють їм самостійно заробляти гроші і жити підприємницькою мрією », – сказав Тетчер.

GearLaunch знижує перешкоди для вступу з Shopify інтеграцією додатків

GearLaunch – це єдиний магазин для підприємців, які потребують розумного, працьовитого офісу. Він пропонує широкий спектр послуг, кожен призначений для вирішення складних проблем продавця.

“Коли продавці запитують:” Як знайти продукти для продажу? “, Ми відповідаємо на широкий вибір високоякісної продукції для всіх найпопулярніших категорій споживачів”, – сказав Тетчер. “Коли вони запитують:” Як я можу торгувати належним чином? “, Ми відповідаємо з потужним рішенням. Без GearLaunch підприємцям доводиться обробляти безліч служб, наймати персонал вручну і витрачати багато часу на відповіді на ці питання. Але ми все робимо ».

Знімок екрана інтерфейсу програми GearLaunch Shopify

GearLaunch надає користувачам Shopify додаток із функцією друку на вимогу, а також іншими інструментами.

Нещодавно Тетчер та його команда запустили додаток для Shopify, що робить процес ще більш природним. Торговці, які керують магазинами Shopify, але хочуть більшої настройки, можуть завантажувати додаток, щоб отримати доступ до всього, від продуктів друку на вимогу GearLaunch до її глобальної логістики ланцюгів поставок.

Незалежно від того, чи продають магазини ніші чи світовій аудиторії, GearLaunch має виробничий потенціал, щоб забезпечити те, що потрібно власникам.

“Ми продовжуємо розбудовувати нашу мережу постачань сполучних продуктів, тому наша технологія є корисним інструментом навіть для найбільших роздрібних торговців у світі”, – сказав Тетчер.

І не всі клієнти GearLaunch, які використовують додаток Shopify, продають продукти GearLaunch виключно. Деякі з них вже мають успішні стратегії та надійні мережі постачань, але вони виявили, що додавання продуктів GearLaunch до їхніх магазинів допомогло збільшити продажі.

Сильна підтримка клієнтів для продавців та їх клієнтів

Торговці, які використовують додаток Shopify, також мають доступ до іншого потужного рішення GearLaunch – його корисної підтримки клієнтів.

“Навіть якщо підприємці створили успішний бізнес в Інтернеті за допомогою унікальних продуктів, їм все одно потрібні люди, щоб відповідати на телефони та відповідати на електронні листи клієнтів. Поводження з поверненнями, обмінами, поверненнями та питаннями може бути кошмаром. Ось чому наш набір продуктів вирішує всі ці проблеми “, – сказав Тетчер.

Колектив служби підтримки клієнтів GearLaunch включає понад 50 агентів, які займаються запитами на семи мовах. Він доступний сім днів на тиждень і призначений для того, щоб перетворити покупців вікон на постійних клієнтів.

Але GearLaunch не хоче лише допомагати покупцям своїх торговців – Тетчер та його команда також хочуть забезпечити підтримку самих продавців..

«Коли підприємці відкривають свій бізнес, ми допомагаємо їм знайти правильну точку відходу. Коли їхні інтернет-магазини запускаються, ми допомагаємо їм продовжувати рости. Навіть найуспішніші ділові люди врешті-решт зіткнуться з тією чи іншою проблемою ». – Тетчер Весна, Засновник GearLaunch

“Ми створили працьовиту команду підтримки продавців, яка зосереджена на тому, щоб зробити наших продавців більш успішними”, – сказав він.

У той час як GearLaunch має матеріали з самовідвідуванням, компанія розуміє, що багато підприємців не встигають їх прочитати – вони хочуть розпочати розмови та задати питання. Ось чому компанія полегшує продавцям розпланувати дзвінки зі знаючим представником.

«Коли підприємці відкривають свій бізнес, ми допомагаємо їм знайти правильну точку відходу. Коли їхні інтернет-магазини запускаються, ми допомагаємо їм продовжувати рости. Навіть найуспішніші ділові люди з часом стикаються з тією чи іншою проблемою. Якщо купець приходить до нас із викликом, ми швидко реагуємо », – сказав Тетчер.

Побудова рішень, які працюють для кожного типу підприємця

Коли Тетчер бачить проблему – як це було з торговцями, коли він володів оптовою компанією з одягу – він збирається знайти рішення. І хоча Тетчер в захваті від успіху GearLaunch та його програми Shopify, він не планує зупинятися на цьому.

“Ми тут, щоб обслуговувати наших клієнтів. Ось чому наша бізнес-стратегія будується на основі розуміння їх потреб. І не всі інтернет-продавці використовують Shopify, тому ми хочемо створити додатки і для всіх інших розміщених транзакційних платформ », – сказав Тетчер.

Фото Тетчер Весна, засновник GearLaunch

Тетчер Весна, яка заснувала GearLaunch для допомоги торговцям, заявила, що планує розширити компанію.

Навіть клієнти, які використовують одну платформу, мають дуже різні потреби. Інтернет-маркетолог, який використовує рекламу у Facebook для продажу товарів, значно відрізняється від фотографа чи художника, який прагне показати свої товари.

Хоча середній професіонал Інтернет-маркетингу задоволений аксесуарами та функціями, пропонованими в сьогоднішньому ландшафті електронної комерції, художники можуть бути більше зосереджені на своїй майстерності та менш зацікавлені у техніці.

“Художник думає:” Я не хочу платити за вигадливу послугу, а потім навіть не використовую всі функції. Все, що мені потрібно, – це інтернет-магазин, де клієнти, які хочуть моїх продуктів, можуть купувати мою продукцію, і я хочу, щоб це було якомога легше в обслуговуванні. “Ми розуміємо, що всі торговці унікальні. Ось чому ми вивчили широке коло підприємців і створили стратегії для підтримки кожного з них “, – сказав Тетчер.

Те, що може об’єднати всіх цих продавців, – це переваги, які вони можуть зазнати через GearLaunch – і не всі вони базуються на нормі прибутку.

“Наші рішення дають клієнтам час зосередитись на своїй сім’ї, на їхній особистій свободі та незалежності, що виникає завдяки успішному підприємцю”, – сказав Тетчер.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map