Gen X Web Hosting, Hintli Girişimcilerin Markalarını Kişiselleştirilmiş Destek ve Sağlam bir WordPress Çözümü ile Yayınlamalarına Nasıl Yardımcı Olur?

TP; DR: Gen X Web Hosting, Hintli işletmelerin, onları çevrimiçi hale getirerek ülkenin patlayan ekonomisine girmesine yardımcı olmak istiyor. Şirket, KOBİ’lerden devlete ait kuruluşlara kadar çok çeşitli müşteriler için çözümler sunmaktadır. Gen X ayrıca, bir web sitesinin bakımını yapmanın en sıkıcı yönlerinden bazılarını otomatikleştirebilen araçlar da sunar; Ev sahibinin müşteri desteğine kişiselleştirilmiş yaklaşımı, kuruluşların web varlıklarını kurup sürdürmelerini kolaylaştırır.


Hindistan, önümüzdeki iki yıl için yıllık% 7,5 oranında büyümesini öngören tahminler ile dünyanın en hızlı büyüyen büyük ekonomisine sahip. Ve Hindistan’ın hızla büyüyen e-ticaret sektörü bu hızlı büyümeye katkıda bulunmaya hazır.

Bu nedenle Gen X Web Hosting, Hintli işletmelerin e-ticarete girmesine ve hizmetlerini hızla genişleyen çevrimiçi kitleye getirmesine yardımcı olmaya odaklanıyor.

Gen X Web Barındırma logosu

Gen X Web Hosting, Hindistan’daki işletmelerin markalarını çevrimiçi yayınlamasına yardımcı olmak istiyor.

“Hindistan’ın meteorik ekonomik büyümesini sürdürmesi için, Hint şirketlerinin çevrimiçi olarak gelişmelerine yardımcı olacak ortaklara ihtiyacı var. Ve Gen X bu iş ortağıdır. ”Gaurav Singh, Gen X Web Hosting Ortaklık Programları Yöneticisi. “Zaten 20.000’den fazla web sitesini destekliyoruz ve her gün daha fazlasını destekliyoruz.”

Gen X, işletmelerin bütçelerine uygun alan adı veya barındırma paketleriyle birlikte ihtiyaç duydukları güvenli, yüksek performanslı çözümler sunarak kendisine bir ad verdi. Çevrimiçi olmak KOBİ’lerin katlanarak artmasını sağlayabilir, özellikle Hindistan’ın internete bağlı 500 milyon insana ev sahipliği yaptığı göz önünde bulundurulduğunda.

Hindistan ayrıca internet erişimi olmayan 900 milyondan fazla insana ev sahipliği yapıyor. Bu kullanıcılar çevrimiçi olduklarında, hızlı ve güvenli barındırma hizmeti olmayan şirketler onlara ulaşma şansını kaybedebilir.

Küresel teknoloji şirketleri bile bu insanları bağlamak için yarışıyor. Google 400 Hint tren istasyonunda wifi hizmetlerine yatırım yaptı ve Facebook ülkede 20.000 sıcak nokta kurmayı planlıyor. Hindistan’ın en zengin adamı Mukesh Ambani, 2016 yılında zaten 250 milyondan fazla abonesi olan 20 milyar dolarlık bir mobil ağ başlattı.

Gen X bu fırsatı tanıyor ve girişimcilerin 2025 yılına kadar 1 trilyon dolar değerinde olduğu tahmin edilen ülkenin dijital ekonomisine girmesine yardımcı olmaya hazır..

KOBİ’leri Güçlendirmek ve Hindistan’ın Kamu Sektörünü Desteklemek

Gen X, küçük girişimcilere hizmet vererek ve büyümelerine yardımcı olarak Hindistan ekonomisinde gelişmek üzere tasarlanmış bir hosting şirketidir.

Gaurav, “2011 yılında çeşitli küçük şirketlere barındırma hizmetleri sunarak başladık, ancak büyüdükçe değişti” dedi. “Bugün, birçok orta ölçekli özel sektör işinin yanı sıra devlet sektöründeki daha büyük şirketlerle çalışıyoruz.”

Her işletmenin kendi pazarını ve Hindistan’da bilinmesi gerekir; bu, ülkenin 1947’de bağımsızlığını kazandığından beri hükümetin ekonomide oynadığı eşsiz rolü anlamak anlamına gelir. O zamanlar ülke ekonomisi tarıma dayanıyordu ve zayıf endüstriyel taban. Ülkenin ilk başbakanı Jawaharlal Nehru, devlet müdahalesi yoluyla ekonomiyi güçlendirmeye yardımcı olan bir dizi teklif olan Bombay Planını etkili bir şekilde uyguladı. Bugün, Bombay Planı’nın mirası canlı ve iyi.

Hindistan hükümetinin çoğunluğuna sahip olan şirketler hala ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Özel şirketlerin Hindistan’ın ekonomik büyümesini beslemede önemli bir rol oynayan üç sektörde (demiryolu, atom enerjisi ve patlayıcı maddeler) faaliyet göstermesine izin verilmiyor.

Gen X Web Hosting paylaşımlı hosting grafiği

İşletmeler, hem paylaşılan hem de özel planlar dahil olmak üzere Gen X Web Hosting ile çeşitli paketler arasından seçim yapabilir.

Örneğin, özel bankalar girişimlere Hindistan’ın halka açık bankalarının sağlayabileceği düşük faiz oranlarını vermeyecektir.

Hindistan’ın internet ekonomisinde oyuncu olmak, birden fazla işi desteklemek anlamına gelir. Gaurav ve Gen X ekibi, ülkenin en yeni girişimlerini inşa eden girişimcilere ve Hindistan ekonomisinin temel taşı olan kamu sektörü şirketlerine yardım etmek istiyor.

Şirket, Linux paylaşımlı barındırma, bayi barındırma ve özel WordPress barındırma da dahil olmak üzere çok çeşitli çözümler sunar. Sanal özel sunucular ve Linux ve Windows adanmış sunucular sunar. Bu, her büyüklükteki işletmenin veya devlet tarafından kontrol edilen şirketin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabileceği anlamına gelir.

Gen X’in güvenlik çözümleri arasında SSL sertifikaları, alan adı doğrulaması, site kilidi ve Cloudflare bulunur. İş modeli ne olursa olsun, hosting şirketinin uygun bir ürünü vardır.

Yüksek Güçlü Yönetilen WordPress Çözümü Sunma

Hintli işletmelere yardım etmek aynı zamanda Hintli geliştiricilerin ihtiyaçlarına cevap vermek anlamına geliyor – ve her zamankinden daha fazla, sezgisel WordPress çözümleri istiyorlar. Bugün, dünyanın en iyi 100 web sitesinin yaklaşık% 15’i dahil olmak üzere tüm web sitelerinin% 34’ü WordPress kullanıyor. WordPress WooCommerce eklentisi çevrimiçi mağazaların neredeyse% 30’una güç veriyor. Ancak Gen X ekibi, WordPress geliştiricilerinin genellikle aynı zorluklarla karşılaştığını fark etti..

“Birçok WordPress geliştiricisi destekle mücadele ediyor. Otomatik güncellemeler ve yedeklemeler istiyorlar. Bu yüzden kullanıcılarımıza bu araçları verecek bir ürün oluşturmaya karar verdik ”dedi. .

Gen X, WP Canvas tarafından yönetilen WordPress çözümünü yarattı.

Mevcut en iyi yazılımlardan bazıları, Plesk, NGiNX, BoldGrid ve Cloudflare dahil olmak üzere WP Canvas’a güç veriyor. Kullanıcılar 100 GB alan ve 1 TB bant genişliği ile en fazla beş web sitesini yönetebilir. WP Canvas ayrıca bir WordPress sitesi çalıştırmanın tüm teknik yönlerini de halleder ve böylece müşteriler için hayatı kolaylaştırır.

WP Canvas teklifinin ekran görüntüsü

WP Canvas, otomatik güncellemeler ve yedeklemeler sunan güçlü bir yönetilen WordPress çözümüdür.

WP Canvas da dahil olmak üzere yeni ürünler oluştururken, Gen X sadece en son trendlere odaklanmaz. Müşterilerini aktif olarak dinler ve geliştiricilerin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu öğrenmek için kullanıcılarla yüz yüze görüşür.

“Trendlerin ne olduğunu biliyoruz, ancak körü körüne takip etmek istemiyoruz,” dedi Gaurav. “Geliştirme sürecimizin en önemli kısmı, yüz yüze müşteri geri bildirimlerini içeriyor. Sadece sorunları ve sorunlu noktaları tanımlamak için değil, aynı zamanda bunları düzeltmenin en iyi yolu. ”

Ve Gen X geliştirme ekibi aynı seviyede bağlılığı sürdürüyor.

Gaurav, “Araçlarımızı oluşturan insanlar güçlü gelişim geçmişine sahip son derece yetkin teknisyenler” dedi. “Biz sadece sağlayıcılara ev sahipliği yapmıyoruz, biz yenilikçiyiz ve bu tür en son teknolojileri yaratmamızın nedeni de bu.”

Farklı Bir Ülkede Faaliyet Göstermek Gen X’in Küresel Ekonomide Başarılı Olmasına Yardımcı Oluyor

Herkes çevrimiçi iş dünyasının daha küresel hale geldiğini biliyor. Ve Gen X, sınırları aşmayı planlayan şirketler için değerli dersler sunuyor.

Hindistan Genel Sekreter ve Nüfus Sayım Komiseri’nden yapılan 2019 araştırması, Hindistan’da 10 milyondan fazla ana dili konuşmacıyla en az 12 dil buldu. Birçok Batılı şirket uluslararası alanda genişlemek istedikçe çok dilli bir işletmeyi nasıl yöneteceğini düşünmese de, Gen X bunu kuruluşundan bu yana yaptı.

Ekip, yalnızca Hintlilerin yaklaşık üçte birinin konuştuğu İngilizce’ye odaklanmakla başlamak istemiyordu. Bunun yerine, şirket tüm Hintli girişimcilerin ürünlerini kullanabilmesini sağlamak istedi.

Gaurav, “Diğer barındırma şirketleri, tüm Kızılderililere ihtiyaç duydukları desteği sağlamıyor” dedi. “Yaparız. Telefon desteği de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizi yerel dillerde sunuyoruz. Müşterilerimizin bizimle ana dillerinde konuşmalarını istiyoruz. ”

Bu ileri görüşlü müşteri hizmetleri yaklaşımı, uluslararası istekleri olan her işletme için etkili bir stratejidir. Ve Gen X, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde adapte ederek bu bağlantıları güçlendirmek istiyor.

“Müşterilere ulaşmak onların size gelmesiyle ilgili değil,” dedi Gaurav. “Gen X’de, müşterilerimizi nerede oldukları ile tanışmak için gerekenleri yapıyoruz.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector