Генеральний директор Артурас Лазеєвас розмовляє з вишневими серверами та місією компанії з надання якісного хостингу та виняткового досвіду клієнтів

TL; ДОКТОР: Компанія Cherry Servers, що займається прискоренням революції в голому металі, вже більше 15 років постачає спеціально налаштовані сервери для бізнесу по всьому світу. Існує ряд диференціаторів, які відокремлюють вишневі сервери від конкуренції – такі як продуктивність та інноваційні підходи до управління інфраструктурою. Але, як сказав нам генеральний директор Артурас Лазеєвас, саме відданість компанії забезпечити швидке, практичне та ефективне обслуговування клієнтів зробило Cherry Servers та бізнес, який він обслуговує, таким успішним.


Компанія Cherry Servers, заснована більше 15 років тому, давно відома тим, що забезпечує високоефективну ІТ-інфраструктуру для підприємств по всьому світу. І сьогодні компанія продовжує відповідати на запити клієнтів із набором спеціалізованих потреб.

Завдяки популярності носячих технологій чатів та розумних домашніх пристроїв, таких як Amazon Alexa, словесний AI швидко пронизує наше повсякденне життя. Як результат, компанії, орієнтовані на мовленнєві технології, такі як Verbio, спостерігають різке зростання вимог до ІТ-інфраструктури і звертаються до Cherry Servers за рішеннями.

Працюючи творчою командою найкращих вчених та інженерів, Вербіо прагне покращити розмовний досвід між людиною та машиною. Використовуючи різноманітні методології глибокого навчання, технологічний стек Verbio здатний набагато більше, ніж просто розпізнавати слова та фрази – він може сприймати розмовні покажчики, розуміти наміри та навіть визначати користувачів на основі голосової біометрії та мовних моделей. Крім того, його модуль «текст-мовлення» використовує посилену флексію та експресивність, щоб забезпечити більш зчитування, схоже на людину, ніж традиційне програмне забезпечення подібного типу. Через велику кількість даних, що зберігаються на його платформі, Verbio потребує надійної спеціалізованої інфраструктури. І компанія знайшла це з розчинами з голих металів, які постачали Cherry Servers.

Фотоколаж команди Cherry Servers та логотип Cherry Servers

Колектив вишневих серверів пишається своєю відданістю надавати підтримку вищого рівня та обслуговування клієнтів.

Співпрацюючи з Cherry Servers, Verbio може налаштувати та масштабувати відповідно до потреб, що призводить до значних заощаджень. Як і у Verbio, компанії по всьому світу покладаються на сервери Cherry для керування своїми програмами, що варіюються від послуг бронювання готелів до тренажерів віртуальної економіки..

Клієнти Cherry Servers привітаються з цілого ряду галузей, але всі вони привернуті до орієнтованого на клієнта підходу компанії, у комплекті з налаштованими спеціалізованими серверами та вищою підтримкою.

“Близько 10 років тому ми розпочали спільний хостинг, потім розширилися на віртуальний хостинг та віртуальні приватні сервери”, – сказав генеральний директор Артурас Лазеевас. «Ми тоді зосередилися на спеціальному хостингу».

Заснована в 2001 році з метою вдосконалення підходів до підтримки

До 2001 року на сцену прибули кілька великих хостинг-компаній, серед яких Cirrus та Xoom. Однак більшість послуг на той час складалися з спільних хостинг-пакетів, що працюють на серверах низького та середнього класу.

Незважаючи на те, що для деяких персональних користувачів і навіть для малого бізнесу прекрасно, сила спільного хостингу значно затьмарилася можливостями присвяченого хостингу. Рідкісність виділених серверів у той час посилила вже існуючу дилему, з якою багато власників сайтів зіткнулися у пошуку ідеального балансу між ціною, швидкістю, надійністю та хорошою підтримкою клієнтів..

Артурас Лазеєвас на голові та логотип вишневих серверів

Генеральний директор Артурас Лазеєвас заявив, що «Вишневі сервери» впроваджують високоефективну ІТ-інфраструктуру вже 15 років.

На щастя, вишневі сервери потрапили на сцену, спочатку пропонуючи різноманітні послуги, включаючи веб-дизайн.

“Відсутня кнопка – це досвід клієнтів”, – сказав Артурас. “Коли ми розпочали в 2001 році, це було схоже на темні століття в інтернеті”.

Створивши численні сайти для клієнтів, екіпаж зрозумів, що може краще обслуговувати їх, надаючи хостинг. З часом хостинг стане головним акцентом компанії. І сьогодні Cherry Servers досі зберігає значну частину своєї початкової клієнтської бази.

Орієнтація на виділені сервери як більш орієнтована на клієнта модель

Перехід вишневих серверів на хостинг був лише початком його шляху для покращення досвіду роботи з клієнтами. Розуміючи цінність виділених серверів, Cherry Servers врешті-решт віддаляться від спільного простору, вважаючи його менш придатним для обслуговування клієнтів..

“Досвід клієнтів особливо бракувало в галузі 10 – 15 років тому, і ми хотіли зробити так, щоб кожен клієнт міг мати менеджера облікових записів”, – сказав Артурас.

Пропонуючи виключно спеціалізовані сервери з керуванням обліковими записами, сервери Cherry стали краще оснащені для вирішення питань підтримки, а також для побудови особистих стосунків з клієнтами.

Текстова графіка із зображенням переваг обслуговування клієнтів та серверних рішень Cherry Servers

Завдання Cherry Servers – надати ширшому колу бізнесу доступ до переваг спеціалізованих хостингових рішень.

Як результат, спеціалізовані сервери швидко стали найбільш швидко розвивається пропозицією компанії. Це було не тільки вигідніше та ідеально підходило для покращення користувацького досвіду, але зосередження уваги на меншій, більш практичній базі користувачів також допомогло б додатково впорядкувати ІТ-процеси для клієнтів..

“Ми тоді розуміли, що не можемо забезпечити рівень обслуговування клієнтів. Ми хотіли б, щоб 10 000 клієнтів були так легко, наскільки ми могли до 1000”, – сказав Артурас.

Інфраструктура, що легко налаштовується, побудована для задоволення будь-яких потреб

Для подальшого створення більш персоналізованого користувальницького досвіду користувачі Cherry Servers дозволяють клієнтам повністю налаштувати свій продукт, вибираючи параметри залежно від розміру, швидкості та інших атрибутів. Ця модель ціноутворення дозволяє клієнтам економити гроші, оскільки їм потрібно платити лише за потрібні функції.

“На сьогодні наші користувацькі сервери дуже привабливі для клієнтів”, – сказав Артурас. “У нас є дуже великий вибір серверів, і, оскільки ми створили їх самі та маємо власні центри обробки даних, ми можемо надати подібні рішення”.

Створення власного власного сервера за допомогою Cherry Savers починається з вибору існуючого типу сервера, який відповідає вашим обмеженням оперативної пам’яті, пам’яті, ціні, процесору та продуктивності. Потім окремі компоненти обладнання можуть бути змінені різними способами, включаючи додавання додаткових оперативної пам’яті, графічних карт та накопичувачів накопичувача.

Знімок екрана із зображенням переваг спеціалізованих серверних рішень Cherry Servers

Вишневі сервери спрощують бізнес для впровадження повністю настроюваних спеціалізованих серверів в ІТ-стратегії.

Диски доступні у вигляді SSD або HDD і можуть бути налаштовані для RAID. Для конфігурації мережі користувачі можуть придбати додатковий трафік, IP-адреси та пропускну здатність. Крім того, доступні декілька опцій ОС, включаючи Ubuntu, Windows та CentOS.

Сервери вишні не тільки забезпечують вражаючу різноманітність, але і видатну якість. Артурас сказав нам, що клієнти можуть отримати саме те, що їм потрібно, за ціною, що відповідає їхнім бюджетам, не псуючи технічні аспекти обладнання. Якщо виникають проблеми, тут допомагає клієнтська допомога, а також внутрішні працівники, які надають практичне усунення несправностей з обладнанням.

“У нас є власні системні інженери, а також тестери та лабораторія для тестування обладнання, яке ми будуємо”, – сказав Артурас.

Вражаючий спектр варіантів налаштування Cherry Servers залишається одним з найбільших привабливих факторів, виділяючи компанію як дуже гнучку та придатну для широкого кола клієнтів.

Далі для вишневих серверів: наполегливіші ІТ-інновації

З моменту свого створення Cherry Servers була інноваційною компанією, здатною швидко помітити можливості зростання та застосувати нові технології. Що почалося зі створення сайтів та розробки веб-сайтів, незабаром перетворилося на унікальний досвід хостингу, і компанія все ще має багато можливостей для інновацій та розвитку разом зі своїми клієнтами..

“Ми будуємо власну нову хмарну платформу з голого металу”, – сказав Артурас.

Голові металеві сервери дозволяють проводити операції за відсутності справжньої хост-операційної системи. За словами Артураса, Cherry Servers також планує випуск, який вже повинен бути оголошений на наступний 2018 рік.

Крім покращення хостингового досвіду, Cherry Servers також спрямований на втілення нових ідей в ІТ-індустрію, і це включає поштовх до впровадження більш безпечних і безпечних технологій. Для цього компанія «Cherry Servers» є партнером з кількома установами Європейського Союзу, включаючи Grants Norway та Regio Invest LT +. Це призвело до впровадження зелених технологій у свої центри обробки даних, а також стандартів ISO / IEC 27001 та ISO / IEC20000-1, що дозволяють забезпечити більш безпечне управління даними..

З клієнтами понад 170 країн, Cherry Servers може забезпечити більше 2700 серверів щорічно, середній час налаштування – всього 25 хвилин. Поєднуючи модель ціноутворення на основі потреб з блискавичною підтримкою та інфраструктурою, не дивно, чому вишні сервери набрали сотні позитивних відгуків клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector