Генеральний директор Енді Медоуз розмовляє з BudURL – відзначає 10 років адвокації для бізнесу за допомогою надійного управління посиланнями та відстеження даних

TL; ДОКТОР: Не секрет, що кращий досвід клієнтів призводить до збільшення прибутку для бізнесу. І ось протягом останнього десятиліття BudURL допомагає організаціям відкривати уявлення про своїх користувачів, щоб керувати прийняттям рішень за допомогою потужних рішень для управління посиланнями та відстеження даних. Інструменти компанії оснащені функціями маркування та автоматизації, які спрощують відстеження цифрових слідів і оптимізують подорожі користувача навколо Інтернет-точок дотику. Нещодавно ми наздогнали генерального директора Енді Медоуса, який дав нам відгуки про те, як BudURL продовжує виступати за агенції, розробників та маркетологів, які він обслуговує, допомагаючи їм налагодити справжні та відповідні зв’язки зі своєю аудиторією.


Найбільш щедрі прихильники соди погодилися б із знаменитим дзвінком, який співає: “Я хотів би купити коксу в світі”. Але, в Канаді, закон вимагає також, щоб п’ють кола також “offrir au monde un Coca.

Коли гігант безалкогольних напоїв Coca-Cola розпочав дослідження варіантів упаковки для доставки товарів до Канади, команда компанії з питань дотримання вимог швидко дізналася, що законодавство Канади вимагає включення англійського та французького вмісту. Це здавалося досить простим; однак, видавити дві окремі спеціальні мови пропозиції на обмежений простір на пляшці виявилося важким. Тоді коли Coca-Cola звернулася за допомогою до BudURL.

Рішенням BudURL було створення нового виду техніки маршрутизації для виявлення мови телефону користувача при скануванні. Хоча платформа BudURL була побудована для надання спеціалізованої маршрутизації посилань, це був перший випадок, коли маршрутизація на основі правил використовувалася стосовно мови.

Енді Медоуз з головою та логотипом BudURL

Генеральний директор Енді Медоуз заявив, що BudURL допомагає компаніям розкрити уявлення користувачів за допомогою управління посиланнями та відстеження даних.

Компанія Coca-Cola виявила, що рішення BudURL мають безліч випадків використання, забезпечуючи в реальному часі уявлення про те, як і коли купуються товари та як покращити споживчий досвід із своїм брендом. І компанії у всьому світі помітили.

“Coca-Cola почала своєрідний ефект доміно для інших організацій, що думають про те, що вони роблять, і дуже хочуть мати власний фірмовий короткий домен”, – заявив генеральний директор BudURL та засновник Енді Медоуз.

Запуск розширеної системи скорочення URL-адрес

Як видно з справи Кока-Коли, багато функцій BudURL були винесені з необхідності. Коли компанія була заснована в 2008 році, BudURL змастив хліб своїми рішеннями для скорочення URL-адрес – послуга, яку пропонували мало хто на той час.

З тих пір скорочення URL-адрес стало відомим і широко практичним. Таким чином, BudURL з’явився в ідеальний час, надаючи нову послугу, перемагаючи конкуренцію. BudURL надає фірмові скорочені URL-адреси, які допомагають створити довіру до бренда та заохочують високі показники кліків.

Інфографіка із зображенням частин URL-адреси фірмового вікна BudURL

BudURL надає фірмові скорочені URL-адреси, які допомагають створити довіру до бренда та заохочують високі показники кліків.

Окрім бездоганного часу, BudURL виділився як більш професійна та орієнтована на бізнес альтернатива з платними послугами, залучаючи численних клієнтів, які шукають фірмові URL-адреси. На відміну від фрімеймової моделі, що використовується конкурентами, передовий підхід BudURL звернувся до більш широкого спектру видів бізнесу.

“Безкоштовне обслуговування чудово підходить для багатьох речей, але певний бізнес почував себе комфортніше платити за послугу з чітким довголіттям”, – сказав Енді. “Наші платні плани привернули різну аудиторію, яка потім залучала багато різних відгуків”.

Цей різноманітний відгук надихнув більшість унікальних функцій BudURL, оскільки у кожного клієнта та галузі є свої унікальні проблеми.

Створена платформа управління посиланнями для розробників, агентств та маркетологів

Хоча управління посиланнями просте і просте, підхід BudURL надає можливість професіоналам робити набагато більше, ніж скорочувати URL-адреси або оновлювати кілька посилань.

“Наскільки мені відомо, ми маємо найбільшу широту можливостей та функціональності для клієнтів у нашому просторі”, – сказав Енді. “Коли клієнт порівнює нас з кимось іншим, і ми можемо перевірити все, що робить наш конкурент, а також показати їм ще 32 речі, які ніхто більше не забезпечує, це справді відкриває їм очі.”

Основними функціями BudURL є інструмент для створення посилань за замовчуванням та інструмент для створення легких фірмових посилань. Будівельник посилань BudURL усуває необхідність відстеження електронних таблиць і дозволяє користувачам керувати всіма своїми кампаніями та параметрами відстеження в одному місці, а також переглядати аналітику в режимі реального часу.

Тим часом BudURL робить фірмові URL-адреси кількома простими клацаннями, а також забезпечує послідовність зв’язків у всьому бізнесі.

“Командам дуже легко працювати разом у кількох брендах”, – сказав Енді. “Ви, як організація, витрачаєте стільки часу на створення свого бренду та аудиторії, що немає сенсу використовувати щось без реклами для підключення до чогось, чим ви не можете керувати, контролювати чи вимірювати”

Гнучкість, яка підтримує різні сектори та зацікавлені сторони

BudURL був розроблений з урахуванням маркетологів, агентств та розробників. Для маркетологів доступна розширена аналітика, а також параметри для тегування та організації кампанії. BudURL також легко інтегрується із зовнішніми платформами управління соціальними медіа.

Для агентств BudURL спрощує управління кількома клієнтами з одного облікового запису, дозволяючи гнучко, але безпечно керувати торговою маркою. Агенції можуть скористатися можливостями динамічного маршрутизації, пов’язаними з пристроєм, мовою, країною та навіть конкретними часом та датами.

Також, орієнтуючись на спільноту розробників, BudURL спрощує підходи до безпеки та дотримання дуже гнучких відкритих API. Розробники можуть керувати користувачами, ініціювати функції блокування безпеки та переглядати журнали аудиту.

Знімок екрана інформаційної панелі адміністратора BudURL

Функції аналітики BudURL надають цінну інформацію всім зацікавленим сторонам про результати своїх кампаній.

У той же час ІТ-відділи можуть безпосередньо проконсультуватися з командою щодо відповідності Infosec, щоб переконатися, що компанія відповідає всім вимогам безпеки та конфіденційності..

“Ми хочемо, щоб розробники спілкувалися з нами і задавали питання та запитували функції”, – сказав Енді. “Ми завжди перевіряємо найбільш важливі поля, і хочемо, щоб технологія наших клієнтів була такою ж щасливою, як і бізнес”.

Забезпечуючи послідовність та зручність використання на всьому підприємстві, BudURL виступає доповненням до ІТ та маркетингових команд.

Сприяння міцнішим зв’язкам між бізнесом та клієнтами

Вся бізнес-модель BudURL заснована на тому, щоб на перше місце ставити клієнтів – а це означає як власних клієнтів і кінцеві користувачі. Як видно з випадку Coca-Cola, BudURL слухає клієнтів і розробляє нові функції на основі пропозицій та відгуків.

“Ми дуже відкриті до відгуків клієнтів, і наша платформа була побудована гнучко, що дозволяє нам розвивати її, виходячи з потреб цієї платячої аудиторії”, – сказав Енді.

Коли замовник пропонує певну особливість або представляє проблему колективу BudURL, ідея передається декільком іншим клієнтам. Енді виявляє, що багато клієнтів мають ті самі проблеми і можуть скористатися тими ж поліпшеннями.

“Оскільки хтось запитав, ми можемо вирішити цю проблему не лише для однієї, а для всіх”, – сказав він. “Це краса хмарної служби”.

BudURL має на меті зробити свою послугу більш доступною та корисною для організацій у всьому світі. У 2018 році це означатиме додати більше функцій та полегшити бренди налаштувати свої посилання з більшою кількістю опцій. 2018 також відзначає 10-річчя BudURL, і команда святкує більше, ніж прагне. Ця основна віха стала можливою завдяки чуйній та лояльній клієнтській системі BudURL.

“Багато компаній не мають такого довголіття”, – сказав Енді. «Ми дуже щасливі, що працювали з такими чудовими клієнтами, які так багато довіряють і вірять у нас, щоб підтримувати їх у їх найціннішому зв’язку, який полягає у тому, що вони мають їх клієнти».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map