GFI OneGuard та GFI OneConnect: Як централізовані рішення безпеки програми GFI Software допомагають малим і середнім підприємствам захищати та керувати мережами

TL; ДОКТОР: Щодня випускається понад 1 мільйон нових загроз від зловмисного програмного забезпечення, це небезпечний світ для SysAdmins, які намагаються підтримувати захищену мережу. Незалежно від розміру, всі підприємства потребують ефективних рішень для захисту своїх даних від порушень. На щастя, GFI Software пропонує програмне забезпечення безпеки для підприємств за ціною, доступною для малого і середнього бізнесу. Два провідних рішення компанії, GFI OneGuard та GFI OneConnect, пропонують централізовану платформу для управління безпекою систем та покращення доступності інфраструктури. За допомогою програмного забезпечення, побудованого на основі функціональності, простоти використання та якості, легко зрозуміти, чому так багато SMB звертаються до GFI, щоб допомогти зменшити загрози та впорядкувати мережеву безпеку.


Адаптація до вразливих місць є одним з найважливіших аспектів безпеки мережі. За підрахунками CNN, щомісяця випускається масовий 1 мільйон нових вірусів. Коли нові загрози зростають з такою тривожною швидкістю, добре підготовлені мережеві фахівці повинні мати в своєму розпорядженні найкраще програмне забезпечення для захисту – незалежно від розміру компаній, для яких вони працюють..

Всі сьогоднішні підприємства потребують інструментів на рівні підприємства для захисту даних клієнтів та власних даних; однак, багато з цих інструментів історично довели, що для більшості малих і середніх підприємств не мають великих витрат. На щастя, GFI Software надає корпоративним рішенням системи безпеки цінові точки для будь-якого бізнесу.

“Продукція GFI орієнтована в основному на SMB через наш глобальний обсяг”, – сказав Іен Бугеджа, директор із управління продуктами GFI. “Наша основна увага приділяється витратам та наданню малим і середнім клієнтам доступу до тих безпечних рішень, які вони потребують для процвітання в сьогоднішніх умовах”.

Програмне забезпечення GFI охоплює широкий спектр потреб у безпеці для вирішення максимально можливої ​​бази користувачів. За допомогою GFI OneGuard та GFI OneConnect бізнес знаходить прості у використанні, функціональні та найвищі засоби захисту мереж.

Основний продукт GFI, OneGuard, пропонує платформу для управління мережевою безпекою з одного централізованого місця. Програмне забезпечення забезпечує антивірусний захист у реальному часі, управління виправленнями та відстеження активів, щоб підтримувати вкладки мережевих ресурсів. У поєднанні з хмарною платформою управління електронною поштою OneConnect, яка включає в себе архівування електронної пошти, захист від спаму та зловмисного програмного забезпечення та послуги безперервності, бізнес має повний набір інструментів для захисту від порушень у постійно розвивається матриці загроз.

Економічні рішення для підприємств, які оцінюють рівень бізнесу для малого і середнього бізнесу

Безпека є важливою не тільки під час завантаження файлів з сервера, але і при обміні файлами між однолітками. Хтось може несвідомо завантажувати вірус або мати невиявлену RAT або ботнет, що приєднує себе до незахищеного файлу.

“Ринок і вразливості всередині дуже змінилися”, – сказав Іан. «На початку 2000-х спам, зловмисне програмне забезпечення та програмне забезпечення, що випускаються, були не такими складними, як сьогодні. Зараз деякі так хитро побудовані, що їх важко помітити – навіть експертами – тому важливо постійно пристосовуватися, щоб переважати над цими нападами “.

Ян зазначив, що ІТ-команди шукають комплексні рішення щодо безпеки, які можна легко розмістити під управлінням під одним дахом. І саме це пропонують OneGuard та OneConnect.

Комплексна мережева безпека, розміщена на одній платформі

GFI OneGuard – це програмне забезпечення для управління ІТ з антивірусною функціональністю. Оскільки OneGuard забезпечує централізований контроль, ІТ-менеджери можуть легше контролювати мережі на відміну від децентралізованої конфігурації.

“Ми бачили, що ці рішення потребують об’єднання в одне ціле”, – сказав Іан. «Компанії потрібен антивірус і управління загрозами – їй потрібно безліч різних продуктів, щоб бути безпечними. Ми в першу чергу розробили OneGuard як одне централізоване рішення для цього ».

Знімок екрана інтерфейсу користувача GFI OneGuard

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс OneGuard пропонує централізоване місце для управління мережею, виправленнями та антивірусними програмами.

Особливості OneGuard включають антивірусні сканування в реальному часі на основі Касперського, відстеження ресурсів та управління патчами. У випадку надзвичайних ситуацій системи можуть навіть перезавантажуватися або відключатися віддалено. Таким чином, оцінка загрози, а також обміну файлами та пристроями стає швидшою, оскільки сканування та оновлення виправлень застосовуються, як тільки вони звільняються.

“Це в основному одна платформа для управління вашими серверами та пристроями та забезпечення їх надійності за допомогою різних сервісів”, – сказав Іан.

Хмарне управління електронною поштою захищає компанії від вхідних загроз

OneConnect схожий на OneGuard тим, що захищає користувачів від шкідливих програм. Оскільки OneGuard обернувся навколо загальної мережевої безпеки, OneConnect стосується себе головним чином аспектів електронної пошти та зв’язку мереж..

“Електронна пошта є основним рушієм більшості сучасних підприємств – без цього багато компаній можуть збанкрутувати”, – сказав Іан. “Деякі компанії покладаються виключно на електронну пошту для замовлень та зв’язку, тому втрата електронної пошти протягом всього дня може бути руйнівною”.

Знімок екрана інтерфейсу OneConnect

GFI OneConnect пропонує розширену фільтрацію спаму та зловмисного програмного забезпечення для захисту мереж від погроз, пов’язаних з електронною поштою.

На жаль, багато вхідних загроз надходять у вигляді підозрілих вкладень електронної пошти та сумнівних фішингових повідомлень. Підхід OneConnect до фільтрування спаму є багатогранним, містить програму Sender Profile Framework (SPF) та Bayesian аналіз для попереднього виявлення спаму.

OneConnect також зберігає архів усіх електронних листів і вступить на сервер Exchange у разі несподіваного простою. І OneGuard, і OneConnect допомагають технічним мережам захищати свої системи від загроз, перш ніж вони навіть з’являться.

Продукти, побудовані приблизно на 3 стовпах функціональності, простоти використання та якості

Надійне програмне забезпечення повинно працювати належним чином, бути відносно зручним у користуванні та бути економічно ефективним. Оскільки GFI базує своє програмне забезпечення на цих принципах, компанія стала одним із найпопулярніших імен в централізованій мережевій безпеці.

GFI пропонує підхід «все в одному», на відміну від компаній, які потребують вишеньки через декілька постачальників та партнерів, щоб знайти потрібні їм рішення.

“Очевидно, що все у одного постачальника – це найпростіше і найвигідніше рішення”, – сказав Іан. “GFI – це єдине вікно для всього, що потрібно для забезпечення бізнесу”.

Логотип GFI

Програмне забезпечення GFI було розроблено для того, щоб пропонувати малі та середні підприємства для безпеки.

Ці переваги досягаються завдяки відданості GFI трьом основним стовпам досконалості – функціональності, простоті використання та якості.

“Для нас найбільшим завданням є пошук економічно ефективного рішення, яке об’єднує простоту використання та функціональні можливості для підприємств для менших компаній”, – сказав Іан. “Це те, що потрібно для середніх і середніх підприємств в цей день і вік”.

1. Функціональність: Як зауважив Ян, малому та середньому бізнесу важко отримати ногу у двері, коли справа стосується прийняття всіх заходів безпеки, необхідних у сьогоднішньому онлайн-ландшафті. Загрози однакові незалежно від розміру бізнес-бізнесу, тому вкрай важливо, щоб SMB знаходили вигідне рішення з функціональними можливостями, адаптованими до сучасного світу.

“Для підприємства все полягає у створенні надмірностей, якщо мова йде про безпеку електронної пошти”, – сказав Іан. «Вам потрібно окреме підключення до Інтернету, джерело живлення та електронна пошта. Це далеко поза досяжності більшості SMB. Але OneConnect в основному забезпечує цю систему надмірності за частку витрат ».

Ця функціональність включає масив функцій, пропонованих OneGuard та OneConnect, включаючи резервне копіювання електронної пошти, централізований моніторинг хмари та сканування вірусів у реальному часі..

2. Простота використання: Чим дружніший інтерфейс користувача, тим простіше проекти побачити завершення. Простота використання також досягається автоматизацією, і сканування GFI запускається автоматично, щоб виявити вразливості, перш ніж їх можна буде використовувати. Оскільки ІТ-професіонали часто проводять довгі дні в офісі, працюючи над численними проектами, їм потрібні програмні рішення, які вони можуть навчитися користуватися швидко та без клопоту..

“І з OneGuard, і з OneConnect ми хотіли створити інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс”, – сказав Іан. “Ми хочемо, щоб ви могли дивитись на приладну панель і нічого не пропускати”.

3. Якість: Користувачі не лише хочуть отримати найбільшу кількість функцій – вони хочуть найкращого. GFI – це доступний спосіб отримати більш безпечну мережу та сервер електронної пошти, а її заява про місію забезпечує високу якість своїх продуктів – надавати «надійну експертизу [з] розумно спроектованими ІТ-рішеннями з сильним акцентом на досконалість безпеки».

“Люди шукають якості”, – сказав Іан. “Їх рішення повинні бути здатними бути сумісними з найновішими пристроями, серверами та операційними системами та бути безпроблемними. Ми завжди прагнемо розвивати функціональність, простоту використання та якість наших інструментів ».

Придбання продовжують цілеспрямовано пристосовуватися до постійно мінливого ринку

GFI присвячена адаптації до постійно змінюваного ринку програмного забезпечення. Оскільки потреби в безпеці завжди знаходяться в потоці, хороше програмне забезпечення для безпеки повинно слідувати тенденціям. GFI прагне допомогти ІТ-підрозділам стати більш безпечними та керованими завдяки своєму програмному забезпеченню для безпеки та архівування.

Багато в чому компанія робить це завдяки придбанню нових технологій. Ян зауважив, що остання придбання компанією Kerio Technologies за 2017 рік із програмним забезпеченням, відповідальним за безпеку підключення та співпраці, є чудовим поєднанням з портфелем GFI.

“Як компанія, ми ростемо багато за рахунок придбань – з великим на початку 2017 року з Kerio”, – сказав Іан. «У нас є інші компанії, які надходять вниз, про що ми будемо оголошувати в найближчі місяці. Ось як ми стали лідерами ринку в цьому просторі – придбавши хороші технології та інтегруючи її в наш продукт. Це дійсно приносить користь нашим клієнтам ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector