GloboTech Montréal: Забезпечення ідеального досвіду клієнтів завдяки надійній хостинговій інфраструктурі та постійному партнерству з клієнтами

TL; ДОКТОР: Мета GloboTech проста – надати клієнтам рішення хостингу світового класу, підкріплені оперативною, знаючою підтримкою. Консультативний підхід компанії з білими рукавичками допомагає користувачам приймати критичні технічні рішення, орієнтовані на безпеку, ефективність та відповідність. Завдяки новим керованим рішенням та планує випустити другу версію свого Enterprise Cloud Server, GloboTech продовжує надавати клієнтам інструменти та підтримку, необхідну для зосередження на бізнесі замість їхніх мереж..


Прагнучи отримати максимальний прибуток від своїх ігор, виробник онлайн-ігор Ratrod Studio розробив внутрішню мережу доставки реклами, розміщену на хмарній платформі відомої компанії. Здавалося, нічого не може піти не так: хмарна інфраструктура, яку вибрала компанія, рекламувалася як масштабований ресурс, ідеально підходить для швидкого зростання.

Незабаром після запуску своєї рекламної мережі та відчуття пов’язаного з цим збільшення трафіку, Ratrod почав сумніватися у обіцянках приймаючої компанії. Хмарна інфраструктура просто не могла впоратися з новим завантаженням відвідувачів, оскільки придбаний ним пакет не гарантував достатнього рівня процесора, пам’яті чи пам’яті.

Перепроданий і недоторканий, Ratrod звернувся до GloboTech за надійним, гнучким рішенням, яке може розвиватися разом із бізнесом. Протягом кількох днів Globotech використав свій досвід роботи за два десятиліття, щоб розробити індивідуальне приватне кластерне рішення, яке в кінцевому рахунку перевищило очікування щодо ефективності та зменшило щомісячні витрати на інфраструктуру Ratrod на 55%.

“Ми були раді виявити, що GloboTech Communications – це не просто постачальник послуг, а технологічний партнер, який допомагає нам керувати нашою мережею та інфраструктурою”, – сказав Пат Лулуза, генеральний директор Ratrod.

Логотип GloboTech

GloboTech пропонує комплексні хостингові рішення з урахуванням потреб клієнтів.

Цей досвід дозволив GloboTech заслужити довіру Ratrod до партнерства, яке обидві компанії стверджують, що планують підтримувати на довгі роки. Для GloboTech ця історія навряд чи є рідкісною.

“Ми працювали два десятиліття, але затримали клієнтів, які були з нами з самого початку”, – сказав Ерік Сімар, менеджер з обліку в GloboTech. “Ми дуже орієнтовані на клієнтів, і люди часто рекомендують наші послуги іншим.”

Сьогодні консультативний підхід GloboTech продовжує сприяти утриманню клієнтів та залученню рефералів. Широкий спектр хостингових рішень, заснованих на Монреалі, від високопродуктивних спеціалізованих послуг та хмарних служб хостингу до керованої безпеки та резервного копіювання, служать для покращення досвіду роботи з клієнтами. Завдяки безболісній міграції та постійному розвитку, що базується на потребах клієнтів, GloboTech прагне змінити досвід хостингу для клієнтів у всьому світі.

Консультативний підхід, який підвищує утримання клієнтів

Заснований у 1999 році двома учнями середньої школи, які продають послуги хостингу як хобі після школи, GloboTech перетворився на одну з провідних хостингових компаній Канади. По мірі зростання компанії вона почала додавати в свій інвентар такі варіанти, як виділений хостинг.

До 2008 року GloboTech керував більш ніж 1000 серверами, збільшуючи свою мережеву потужність, щоб задовольнити високі пропускну здатність хостингу. До 2011 року компанія пропонувала 100% безперебійного обслуговування угод, а також повний набір хостингових послуг. А до 2014 року він відповідав за понад 2000 серверів з мережевою ємністю понад 120 Гбіт / с.

Сьогодні, два десятиліття з моменту заснування, велика інфраструктура GloboTech містить тисячі серверів, які 30 працівників компанії використовують для обслуговування клієнтів у понад 150 країнах. Ерік сказав, що компанія розрізняє себе на ринку насиченого хостингу за допомогою персоналізованого, практичного підходу.

Банер читає "Сервіс хостингу світового класу. Безкомпромісна підтримка"

Компанія пишається тим, що надає індивідуальні, комплексні рішення.

“Комунікація є критичною”, – сказав він. “Ми завжди зосереджуємось на тому, що відбувається в нашому бізнесі, оскільки вони постійно змінюються. Ми хочемо переконатися, що ми допомагаємо їм трансформувати свою інфраструктуру в разі зміни – чи потрібно їх модернізувати чи зменшити. “

У керованих облікових записах GloboTech також стежить за процесором, сховищем та продуктивністю, щоб активно пропонувати поради та безперебійно працювати системи. “Ми скажемо їм:” Добре, ось що зараз відбувається. Це ми вважаємо, що ви повинні зробити, і це причина “, – сказав Ерік.

Зосередження уваги на безпеці, оптимізації інфраструктури та домовленостях про домовленість

Клієнти GloboTech охоплюють цілий спектр галузей та розмірів бізнесу, від окремих веб-дизайнерів та малого бізнесу до організацій на рівні підприємств. “Ми, по суті, компанія, що займається інфраструктурою, як послуга, завдяки якій ми можемо розмістити інфраструктурні рішення будь-якого клієнта”, – сказав Ерік.

З роками компанія також навчилася передбачати постійно мінливі тенденції галузі та створювати відповідні рішення. Наприклад, Ерік сказав, що компанія успішно використовує хмару, щоб запропонувати клієнтам більшу гнучкість.

Окрім різноманітного спектру хмарних та спеціалізованих хостингових рішень, GloboTech пропонує комплексні рішення щодо безпеки. Усі сервери включають угоди про рівень обслуговування (SLAs) світового класу, які виходять безкоштовно з Планом фундаментального управління, надаючи ряд заходів по допомозі адміністратора системи за запитом. Опція керованого брандмауера GloboTech дозволяє клієнтам обмежувати небажаний та зловмисний трафік на своїх серверах, а керовані рішення резервного копіювання забезпечують спокій у рідкісних випадках, коли щось не піде не так.

Зображення хмарних та спеціалізованих рішень

GloboTech спеціалізується на надійних хмарних та спеціалізованих хостингових рішеннях, підкріплених договорами про рівень обслуговування.

Ерік сказав, що він пишається прямими договорами про рівень обслуговування компанії, розробленими на основі очікувань клієнтів. “У нас є гарантований 15-хвилинний час відгуку та 100% безвідмовної роботи мережі та потужності”, – сказав він. “Це дуже надійна угода про рівень обслуговування”.

За словами Еріка, клієнти користуються перевагами орієнтованого на клієнтів підходу GloboTech. Наприклад, керовані послуги компанії призводять до зниження витрат на персонал, а гарантія безперебійного користування допомагає інтернет-магазинам уникнути втрачених доходів. “Наші послуги допомагають бізнесу досягти високої прибутковості інвестицій за рахунок оптимізації структури”, – сказав він.

Міграції з білими рукавичками та менталітет партнерства

Міграція сервера з одного хоста на інший може бути таким же неприємним, як боксерство всіх ваших володінь та перехід до іншого стану. Підхід GloboTech до забезпечення безболісного досвіду передбачає чотиришаровий план, розроблений для полегшення переходу.

Компанія розпочинає процес з первинною оцінкою існуючого сервера та подальшою консультацією, щоб допомогти клієнту зрозуміти масштаби міграції. Після аудиту GloboTech працює над узгодженням конкретних кроків, які він буде робити в процесі міграції. Після затвердження плану компанія здійснює передачу даних. Нарешті, GloboTech перевірить, чи задоволений клієнт міграцією на 100%.

“Ми ставимося до міграції дуже серйозно, оскільки знаємо цінність прекрасного першого враження”, – сказав Ерік. “Це дуже практичний процес”.

І такий підхід не закінчується на борту. GloboTech працює в тандемі з клієнтами в масштабах їхнього бізнесу, виступаючи більше як партнери, а не продавці. “Ми спеціалізуємося на створенні спеціальних середовищ”, – сказав Ерік. «Ми надаємо ретельну консультаційну послугу на початку і працюємо над розвитком наших послуг у міру зміни їх потреб».

Широкий каталог відгуків клієнтів на веб-сайті GloboTech підтримує претензії Еріка. “Вони допомогли мені розробити індивідуальну конфігурацію, і їх команда зробила мене доступною цілодобово”, – сказав клієнт Globotech Нік Сміт, Ace Sport. “Я ніколи не працював з такою ретельною чи такою чуйною компанією, і це допомагає мені зосередитись на ядрі мого бізнесу, не переживаючи про свої сервери”.

Оновлені керовані плани та майбутня хмара V2

GloboTech підтримує довгострокові відносини з клієнтами завдяки гнучкості, властивій широкому спектру хостинг-рішень. Усвідомлюючи, що потреби бізнесу в цифрову епоху постійно змінюються, GloboTech прагне продовжувати рух своїх конвеєрів щодо розвитку продуктів..

З цією метою компанія нещодавно додала послугу VIP Management до набору спеціальних та хмарних хостинг-планів. За $ 249 на сервері команда підтримки GloboTech буде виконувати роль віртуальної ІТ-команди клієнта, надаючи на вимогу, проактивну підтримку до 50 подій, 1 ТБ керованого резервного копіювання, оптимізацію брандмауера та різні інші функції управління сервером.

Ерік сказав, що він також зайнятий роботою над низкою продуктів та оновлень, явно розроблених у відповідь на відгуки клієнтів, включаючи нові функції, розроблені для того, щоб принести користь покупцям торгових посередників. “Цей план піднімає наші регулярні керовані послуги на новий рівень”, – сказав Ерік. “Наші клієнти вважають, що це дивовижно.”

Компанія також готова оприлюднити другу версію продукту Enterprise Cloud Server, яка, як і перша, буде працювати на OpenStack. “Це запропонує нашим клієнтам набагато більше гнучкості та набагато більше варіантів”, – сказав Ерік. “Ми так схвильовані з цього приводу”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector