GoDaddy: Як світовий реєстр доменів №1 продовжує 20-річну місію, щоб допомогти малому бізнесу досягти успіху через силу Інтернету

TL; ДОКТОР: За два десятиліття, відколи GoDaddy почав надавати доступні послуги з реєстрації доменів, місія компанії залишилася такою ж – демократизувати Інтернет для малого бізнесу. На сьогодні GoDaddy – це набагато більше, ніж реєстратор домену, що допомагає компаніям посилити присутність в Інтернеті, покращити спілкування та підвищити продуктивність. З посиленням уваги на допомозі малим і середнім підприємствам у країнах, що розвиваються, процвітати в Інтернеті, компанія прагне до рівня цифрових ігрових умов у світовому масштабі. Як результат, ми розпізнаємо GoDaddy з нашим розробником Choice Award ™ за руйнування бар’єрів для виходу на інтернет-ринки.


Якщо ви хотіли доменне ім’я в 1995 році, вам довелося придбати його у Network Solutions. Важко уявити собі такий монополізм сьогодні, але Засновник GoDaddy Боб Парсонс та його команда відчули це з перших вуст під час пошуку способу залучення своїх клієнтів SMB до Інтернету в той час.

“Вони походили зі споживчого маркетингу, де вони працювали з малим бізнесом протягом багатьох років”, – сказав Стівен Олдріч, головний директор з продуктів GoDaddy. “Вони вийшли в Інтернет, щоб дізнатися, як отримати доменне ім’я, і ​​виявили, що Network Solutions був єдиним постачальником, який стягував понад 70 доларів за два роки”.

Команда знала, що ціни не повинні бути такими високими. “Доменні імена дійсно коштують лише декількох доларів на рік”, – сказав Стівен. “Тож команда подумала:” Ну, давайте допоможемо демократизувати Інтернет для цих малих підприємств “.”

Вони знайшли можливість зробити саме це в 1999 році, коли Інтернет-корпорація для присвоєних імен та номерів (ICANN) відкрила двері для нових реєстраторів, закінчивши шестирічне правління Network Solutions..

Головний керівник продукту Стівен Олдріч та GoDaddy

Головний керівник продукту Стівен Олдріч заявив, що GoDaddy полегшує для малого і середнього бізнесу створення та підтримку онлайн-присутності.

Боб та його команда працювали в Jomax Technologies з 1997 року, але змінили ім’я компанії на GoDaddy в 1999 році..

Тим не менш, розміщення веб-сайтів в той час було для багатьох складним процесом. “Вам потрібні були деякі серйозні кінські сили, щоб створити веб-сайт і працювати”, – сказав Стівен. “Наша мета полягала в тому, щоб зробити людям неймовірно простий спосіб реалізувати свої ідеї в Інтернеті”.

Ця місія керує компанією і донині. “За останні 20 і більше років відбулося багато змін у галузі та всередині компанії, але те, що залишається надзвичайно послідовним, – це місія довести силу Інтернету для всіх”, – сказав Стівен.

Це шляхетна мета, яку ми визнали заслуговуючим нашого розробника Choice Award ™.

Сприяння доступності: сприяння розвитку бізнесу в Інтернеті

Стівен сказав, що зростання команди за останні два десятиліття є прямим результатом наполегливої ​​праці та рішучості. “Ми почали без клієнтів, і сьогодні ми маємо 18 мільйонів”, – сказав він. “Ми почали без доменних імен, і сьогодні у нас є щось, що відповідає 80 мільйонам”.

За словами Стівена, GoDaddy зараз є найбільшим світовим провайдером доменів, що працює з 1 з 4 доменів у всьому світі. “Але компанія набагато більше, ніж домени”, – сказав він. “Клієнти довіряють GoDaddy тому, що вони працювали з нами над основною частиною своєї ідентичності в Інтернеті, але ми розширили їх, щоб допомогти їм створити свій Інтернет-бізнес”.

Він не перебільшує: окрім доменів, GoDaddy сьогодні пропонує розробник веб-сайтів; шаблони; керовані послуги WordPress; спільний, віртуальний та виділений хостинг; Сертифікати SSL; засоби безпеки; послуги онлайн-маркетингу; а також інші телефонні номери, серед інших ресурсів.

Банер із зображенням GoDaddy's

Більше, ніж домени: GoDaddy прагне зробити дизайн веб-сайту та розмістити оснащення різноманітними онлайн-сервісами.

“Люди починають думати:” Я просто хочу, щоб мій веб-сайт працював – я не хочу переживати, граючи з кнопками, циферблатами та ручками “, – сказав Стівен. “Якщо, наприклад, у замовника є швидкість руху, він вважає, що ми просто впораємося з цим”.

Стівен розповів, що особливо схвильований рішеннями компанії, що керуються WordPress. “WordPress – це провідна глобальна CMS з величезним запасом, і ми продовжуємо інвестувати в платформу, щоб користувачі, які встановлюють WordPress поверх свого хостинг-плану, не повинні будуть турбуватися про інше”, – сказав він..

Завдяки підтримці WP Premium, WordPress-експерти GoDaddy впораються з важким підйомом, включаючи розробку, підтримку тем, управління базами даних, оцінку веб-сайтів та адміністративні завдання.

“Власники бізнесу – це не більші технології або маркетингові експерти, ніж 20 років тому – вони все ще просто намагаються вести свій бізнес”, – сказав Стівен. “За ці 20 років, принаймні в моєму часовому поясі, ми також не збільшували кількість годин у день”.

Побудувати видимість, покращити комунікацію та підвищити продуктивність

GoDaddy прагне допомогти клієнтам задовольнити широкий набір цілей присутності в Інтернеті, продуктивності та комунікації. “Сьогодні, якщо вас не видно в Інтернеті та соціальних мережах, ви не помітні”, – сказав Стівен.

Ось тут заходять SEO-сервіси GoDaddy, які починаються від $ 6,99 на місяць. “Давайте переконайтеся, що у вас є можливість не лише мати веб-сайт, який передає вашу ідею людям у відкритій мережі, але і те, що ваш вміст знайдений на різних сайтах соціальних медіа та пошукових системах, де вас шукають люди », – сказав Стівен.

Відкриття ліній зв’язку між бізнесом та їх потенційними клієнтами – ще одне важливе значення. GoDaddy працює над тим, щоб забезпечити безпроблемний процес у цьому відношенні за допомогою таких інструментів, як SmartLine, додаток для смартфонів, який дає користувачам другий номер телефону для ділових цілей.

Go You, логотип GoDaddy

GoDaddy виконує завдання, щоб допомогти малим і середнім підприємствам досягати своїх бізнес-цілей в Інтернеті та поза ним.

“Власники малого бізнесу намагаються вийти і виграти бізнес”, – сказав Стівен. “Вони намагаються надсилати пропозиції. Вони намагаються отримувати телефонні дзвінки з потенційних клієнтів і перетворювати їх на клієнтів. Тож ми випустили цілий ряд засобів комунікації для цих клієнтів з такими основами, як номери ділових телефонів. “

Інструменти підвищення продуктивності компанії включають професійні плани електронної пошти, Office 365 та інструменти онлайн-бухгалтерії. “З боку продуктивності, якщо компанія зростає і додає більше співробітників, наша платформа є масштабною з точки зору таких технологій, як електронна пошта або Office”, – сказав Стівен. “Ми можемо рости з вами.”

У GoDaddy все ще є клієнти, які були з компанією з першого дня. З ростом компанії ці клієнти з часом додавали більше послуг. “Вони додадуть маркетингові послуги на додаток до того, з чого почали для присутності в Інтернеті, і це допомагає їм ще більше розвиватися”, – сказав Стівен.

Легкість технічних обтяжень і зосередження уваги на зміні очікувань клієнтів

Стівен розповів, що керовані послуги компанії можуть служити віртуальною службою для галузей будь-якої форми та розміру. Нещодавно він допоміг власнику ковзани на ковзанах на льоду та лазерних тегів площею 90 000 квадратних футів, щоб створити присутність в Інтернеті без необхідності наймати системного адміністратора чи розробника.

“Вони хотіли, щоб люди відвідували їх веб-сайт, отримували інформацію про свої години та дійсно розуміли, яким буде такий досвід, коли вони з’являться”, – сказав Стівен. “Наше бачення таких проектів – створити контент, який бізнес може поширювати по всьому світу, не турбуючись про що-небудь технічне”.

GoDaddy проводить такі типи розмов із клієнтами щодня. У більшості випадків бізнес шукає надійного партнера, який відповість на їхні запитання та допоможе вибрати правильну продукцію.

“Це для мене найцікавіше, що ми робимо – вирівнюємо ігрові умови для цих клієнтів, які так схвильовані тим, що вони роблять щодня”, – сказав Стівен. “Це саморобні малі підприємства, які покладаються на можливості таких компаній, як GoDaddy, щоб стати успішними – і це велика відповідальність, яку ми сприймаємо дуже серйозно”.

Графіка із зображенням обслуговування клієнтів GoDaddy

Компанія прагне вирівняти онлайн-ігри через керовані сервіси, які допомагають бізнесу рости.

Місія компанії – забезпечити, щоб зусилля, які клієнти доклали до створення своєї присутності в Інтернеті, окупилися. “Якщо ваш веб-сайт може забронювати зустрічі для вас, продати свої товари та поговорити про те, наскільки висока ваша послуга очима існуючих клієнтів, це сприятиме зростанню вашого бізнесу”, – сказав Стівен.

Клієнти також звертаються до GoDaddy, щоб бути в ногу з постійно розвивається галуззю – чи це означає, що забезпечення вмісту чудово виглядає на мобільних пристроях або надання останніх заходів безпеки.

Майбутні інвестиції у зв’язок, безпеку та глобальну економіку

Оскільки компанія продовжує зростати, вона інвестуватиме в це ще простіше побудувати ефективну присутність в Інтернеті.

“Ми працюємо над тим, щоб тісніше поєднати різні наші послуги”, – сказав Стівен. “Ми робимо гарну роботу, допомагаючи людям створити веб-сайт, вбудувати SEO та вбудувати соціальну присутність. Ми хочемо створити ще більше зв’язок між додатками”.

Взаємозв’язок між системою комунікацій компанії та її веб-сайтом буде важливим акцентом для GoDaddy, який планує вбудувати на свої сайти додатковий маркетинг електронної пошти, планування зустрічей та інструменти електронної комерції. “Ідея полягає в тому, щоб власникам та працівникам бізнесу було легше вести свій бізнес, а не турбуватися про зшивання речей разом”, – сказав Стівен.

GoDaddy також буде приділяти пильну увагу прогресу в галузі безпеки для подальшого захисту клієнтів від онлайн-загроз. “У світі явно є ризик, і ми хочемо переконатися, що ми робимо все можливе, щоб захистити користувачів від цього ризику: захищати їх дані, захищати їх сайт, захищати своїх клієнтів”, – сказав Стівен.

На сьогодні GoDaddy обслуговує клієнтів майже в усіх країнах світу. У міру розширення компанії його мета – принести ще більше можливостей для країн Південно-Східної Азії, Європи та Латинської Америки, серед інших місць. Компанія прагне вирівняти умови для малого бізнесу в країнах, що розвиваються, щоб створити більше можливостей для людей у ​​всьому світі.

“Ми переконані, що світ є кращим місцем, коли люди відчувають пристрасть до того, що вони роблять щодня”, – сказав Стівен.

Місія, безумовно, повторює зобов’язання, які компанія взяла за два десятиліття до цього: демократизувати Інтернет для цього малого бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector