GreenNet: Понад 30 років підтримки соціальних змін, надаючи Інтернет-сервіс, веб-дизайн та хостинг для активістів та некомерційних організацій

TL; ДОКТОР: Починаючи з всесвітньої павутини, GreenNet виконує свою місію – забезпечити ефективний та доступний спосіб спілкування активістів та некомерційних організацій. Колектив пов’язує тих, хто стоїть за рухи за мир, права людини, соціальну справедливість та екологічну стійкість із послугами Інтернету, веб-дизайном, розробкою та хостингом. GreenNet дотримується рівноваги, забезпечуючи побачення та почуття повідомлень організації, захищаючи винуватців та активістів, які стикаються з переслідуванням. Хартійна організація Асоціації прогресивних комунікацій та член Асоціації постачальників послуг Інтернету у Великобританії, GreenNet покладається на технології з відкритим кодом та виступає за вільний та глобально доступний Інтернет.


Вам не доведеться спілкуватися з співробітниками довго, перш ніж зрозуміти, що GreenNet не є типовим постачальником веб-хостингу. Оскільки ролі в колективі традиційно гнучкі, Едвард Мау жартома перевіряв разом з колегами по кімнаті, яке його офіційне завдання.

“Ми просто виконуємо роботу, яку потрібно робити”, – сказав менеджер веб-проектів. «Ми всі на одному рівні і маємо плоску структуру. Нам подобається діяти таким чином, як дуже егалітарна організація. Це йде поряд із нашим підходом до технології ».

GreenNet розраховує на програмне забезпечення з відкритим кодом та перероблене обладнання, коли це можливо, для надання Інтернет-сервісів, веб-дизайну та розробки та хостингу для підтримки людей та організацій, які шукають соціальних змін. Починаючи з 1985 року, некомерційний колектив проводив кампанію за рівне та відкрите спілкування в Інтернеті ще до існування всесвітньої павутини..

Зараз GreenNet працює з нової штаб-квартири в Лондоні під назвою “Зелений дім”, і, не дивно, що офіс та центр обробки даних живляться енергією з відновлюваних ресурсів. Насправді центр обробки даних компанії має сертифікат ISO5001, і команда може похвалитися низкою повноважень, які говорять про його зобов’язання забезпечити екологічно безпечний хостинг. Від окремих активістів до великих неурядових організацій клієнти GreenNet виступають за рух прав людини, економічну справедливість, екологічну стійкість та мир у світі.

“Деякі наші клієнти працюють в умовах, коли вони зазнають сильного тиску, фінансового чи політичного”, – сказав Едуард. “Іноді історії, які вони хочуть розповісти, можуть бути досить складними, а іноді бюджет, який вони мають витратити на свій веб-сайт або хостинг, досить невеликий. Ми любимо намагатися допомогти якомога більше різних організацій та причин ».

Три десятиліття етичних веб-сервісів та інтернет-комунікацій

Ще коли почався GreenNet, Інтернет був набагато іншим місцем. Графічний веб-браузер не було б винайдено ще сім років, і доступ до Інтернету значною мірою був обмежений урядами, науковими лабораторіями та університетами. Мережі були локалізовані у конкретних місцях, регіонах та країнах – GreenNet навіть передував міжнародним, невійськовим інтернет-зв’язкам.

Скріншоти перших веб-сайтів GreenNet

Перший веб-сайт GreenNet запустив на початку 90-х, перш ніж переробити його через кілька років (праворуч).

“Якщо ви подумаєте, як тоді був Інтернет, то це була зовсім інша ситуація, ніж зараз”, – сказав Едуард. “Це, звичайно, не був популярним інструментом, який є зараз”.

У Лондоні кілька прихильників екологічно налаштованих технологій співпрацювали над розробкою систем для підтримки мережевих цілей та потреб руху за стійкість. GreenNet розпочав роботу в якості дошки оголошень у 1985 році, а через два роки відкрив перше лондонське інтернет-кафе. Того ж року GreenNet та подібні американські організації, PeaceNet і EcoNet встановили перше трансатлантичне з’єднання.

Протягом кількох років організації приєдналися до інших некомерційних мереж зі Швеції, Канади, Бразилії, Нікарагуа та Австралії як члени статуту Асоціації прогресивних комунікацій. Насправді співзасновники GreenNet Мітра Ардрон та Марк Грехем зустрілися з Пітером Габріелем та Стівеном ван Зандтом «Музиканти заради миру» та допомогли вибрати ім’я APC в 1987 році. стійкість та наразі має 58 членів у 74 країнах.

GreenNet працював над тим, щоб принести міжнародні Інтернет-шлюзи до понад 50 недооцінених районів в Азії та Африці, а також Центральній та Східній Європі. У деяких випадках обмін електронною поштою забезпечував єдиний засіб електронної комунікації між цими країнами та рештою світу.

“GreenNet була однією з перших мереж, яка забезпечила зв’язок у деяких частинах світу, але метою цього насправді було для нас підтримка благодійних організацій, громадських організацій, активістів та кампаній”, – сказав Едуард. “Це дуже сприймалося як рух поруч з деякими іншими великими мережами, які в той час згуртовувались, багатьма з яких керували військові чи корпорації тощо”.

Практичний підхід GreenNet до роботи з клієнтами

Обслуговуючи всіх, від окремих активістів до міжнародних організацій, GreenNet повинен адаптуватися до широкого кола потреб користувачів. В даний час портфель GreenNet орієнтований на веб-хостинг та послуги електронної пошти, але компанія також пропонує дизайн та розробку веб-сайтів, реєстрацію доменів та широкосмугові можливості. Хостинг варіюється від спільного хостингу до VPS, служб колонізації та хмарного сховища.

“Ми намагатимемося працювати з людьми в будь-якому масштабі, щоб мати можливість надавати правильний вид послуг відповідно до їхнього бюджету, амбіцій тощо”, – сказав Едуард.

Скріншоти веб-сайтів клієнтів GreenNet

Розробники GreenNet допоможуть активістам та організаціям розробляти, планувати, створювати та тестувати веб-сайти для поширення свого повідомлення.

Однак серед тих, хто хоче змінити світ, є люди, які хочуть залишитися анонімними, не боячись відплати. GreenNet захистить особи клієнтів та допоможе їм знайти та використовувати захищені процеси, сказав Едуард, згадуючи правозахисників чи винуватців, які хочуть викрити проступки великої корпорації як приклади.

“Наша команда веб-проектів допомагає їм не тільки працювати на своєму веб-сайті, але й інструментами, які допоможуть їм спілкуватися за кадром”, – сказав він. “Ліз, Клер, Іан, Марек, і я допомагаю їм розвивати навички в таких речах, як шифрування, щоб вони могли безпечно виконувати свою роботу”.

Як порівняно невелика організація, Едвард зазначив, що співробітники GreenNet досить добре знайомі з кожним клієнтом.

“Ендрю, Іан та Седрік обслуговують нашу службу підтримки, а Говард обробляє наші фінанси”, – сказав він.

Багато клієнтів дотримуються сервісно орієнтованої мережі протягом декількох років, що допомагає процесам підтримки цвілі та бортових процесів бути найбільш ефективними.

“Шлях, який, як нам здається, допомагає, – це коли люди приходять до нас із досить неінформованими уявленнями про те, чого хочуть досягти”, – сказав Едуард. “Ми маємо багато досвіду, тому ми можемо реально допомогти людям налаштуватися в Інтернеті, навіть якщо вони починають, не знаючи, що їм потрібно в технічному плані”.

Адвокація за технологію з відкритим кодом та вільний доступ до Інтернету

Паралельно місії GreenNet щодо розширення можливостей соціальних змін в Інтернеті є зусилля, щоб зробити доступ до Інтернет-з’єднань та програмних технологій глобальним стандартом. Відповідно до Едварда, організація використовує майже виключно програми з відкритим кодом, а також переробне обладнання, коли це можливо.

“Іноді ми навіть можемо порекомендувати відкриті, безкоштовні або стійкі варіанти та допомогти нашим клієнтам уникнути корпоративних та комерційних джерел технології”, – сказав він..

Зображення офісів GreenNet

Окрім використання програмного забезпечення з відкритим кодом та переробленого обладнання, офіси GreenNet були побудовані на основі стійкої практики.

GreenNet спочатку використовував інструмент веб-видавництва ActionApps, платформу з відкритим кодом, орієнтовану на некомерційні організації, перед тим як переїхати до Drupal у 2006 році та все частіше працювати з WordPress. Команда допомогла тренувати некомерційні мережі у всьому світі, останнім часом включаючи Бельгію Іспанію та Мексику в Linux, Drupal та інші інструменти з відкритим кодом.

“Коли ми працюємо з іншими організаціями, що думають одночасно, ми є частиною неформального руху, щоб розглянути інфраструктуру Інтернету, як апаратне, так і програмне забезпечення, і проводити кампанію, щоб зберегти її вільною та доступною”, – сказав Едуард.

GreenNet все ще підтримує оригінальний підхід та місію Інтернету, де ви могли б зробити майже все без витрат і нагляду – на відміну від безкоштовних послуг таких компаній, як Google та Facebook, які фінансуються за допомогою реклами чи продажу даних споживачів, сказав він..

“Ми хотіли б, щоб Інтернет був доступний для всіх”, – продовжив він. “Передача вашої особистої інформації не повинна бути тим, що вам потрібно робити, щоб мати доступ до Інтернету”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector