Хмарний світ хостів пропонує надійні рішення WordPress із спрощеною міграцією, автоматичними оновленнями та надійною підтримкою

TL; ДОКТОР: Cloud Host World пропонує широкий спектр веб-служб – включаючи електронну пошту, VPS та спеціалізовані сервери – для підприємців усього світу. Веб-хост також розрізняє себе за доступними цінами, надійним обслуговуванням клієнтів та своїм статусом як учасника WordPress Command Line Interface (WP-CLI). Компанія використовує цей досвід для створення інструментів, які допомагають своїм клієнтам процвітати на постійно зростаючому ринку WordPress. Хмарний світ хостів випереджає тенденції WordPress та пропонує індивідуальні пакети, які сприяють швидкому зростанню бізнесу в електронній комерції.


WordPress використовує майже 35% Інтернету, і значна кількість нових користувачів щомісяця підписуються на нові облікові записи. Вони складають приблизно 2 мільйони підписок на рік.

Більшість SMB вирішили використовувати WordPress, щоб зберегти більше контролю над дизайном та функціональністю сайту, використовуючи понад 54 000 плагінів, пропонованих платформою. Компанії, що використовують CMS, можуть також ефективніше масштабувати свій трафік та отримувати дохід від реклами – якщо вони вибирають потрібного хоста.

Хмара світу логотип світу

Cloud Host World допомагає підприємцям у всьому світі будувати присутність в Інтернеті.

Cloud Host World – компанія з веб-сервісів, що базується в Індії, яка надає цим SMB клієнтам спеціалізовані рішення для розміщення та розробки WordPress, необхідні для розширення своїх брендів та покращення їх нижчих рядів.

Компанія розуміє, що створення чуйного веб-сайту – це лише перший крок успішного підприємства в Інтернеті. Таким чином, Cloud Host World включає все, що може знадобитися бізнесу, включаючи електронну пошту, VPS та спеціальні сервери, щоб персоналізувати свій досвід.

“В останні кілька місяців у нас з’явився великий попит на індивідуальну розробку WordPress”, – заявив Йогеш Сонавен, генеральний директор компанії Cloud Host World.

Але Cloud Host World зрозумів, що багато користувачів мають доступ лише до вибраних тем та плагінів з WordPress.

Ось чому він став учасником WordPress Command Line Interface (WP-CLI), щоб допомогти бізнесу відрізнитися від натовпу конкурентів.

Інтерфейс командного рядка WP-CLI відповідає конкретним потребам клієнта

WP-CLI – це по суті інтерфейс з відкритим кодом, який дозволяє експертам WordPress налаштовувати свої сайти без використання веб-браузера або панелі адміністратора WP. Але лише вибрані користувачі та організації можуть отримати доступ до сховищ коду WP-CLI. І WordPress довіряє цим учасникам – відомим як підтримка, керівники проектів або комітети.

Компанії нелегко стати учасником WP-CLI, але Cloud Host World здійснив цей подвиг. Насправді він підписаний на документі “Кредо комітетів” – документі, який WordPress описує як інструмент “встановлення загально узгоджених стандартів для комітетів”, і він буде розвиватися з часом “.

Графіка статистики світових обласних хостів

Хмарний світ хостів допомагає бізнесу диференціюватися за допомогою персоналізованих сервісів WordPress.

Співробітники WP-CLI повинні виконувати заклик WordPress до дії, частина якого зазначає: “Створення чудового програмного забезпечення – це подорож, а не призначення”.

А статус Cloud Host World як учасник WP-CLI дає своїм клієнтам інформацію про те, що вони є партнером з справжнім експертом у галузі WordPress хостингу.

Cloud Host World пропонує три пакети хостингу WordPress, щоб відповідати унікальним потребам своїх клієнтів. Усі три пакети попередньо налаштовані за допомогою My SQL, Apache та PHP, а також сертифікатів SSL, підтримки сайту та необмеженої кількості субдоменів. Пакети також включають функції автоматичної настройки, захист DDoS та відновлення резервного копіювання одним клацанням. Звідти плани мають ключові відмінності.

Стандартний пакет включає до п’яти доменів, 3 Гб місця на диску, 5 ГБ пропускної здатності, дві бази даних і п’ять облікових записів електронної пошти. Компанії, яким потрібно більше доменів, можуть обрати пакет Elite WP, який включає до 25 доменів, 10 Гб місця на диску, 25 ГБ пропускної здатності, 10 баз даних та необмежену кількість облікових записів електронної пошти..

Найбільша пропозиція компанії – пакет Pro WP, який дозволяє клієнтам необмежену кількість доменів, дисковий простір, пропускну здатність, електронні листи та субдомени.

Розробка плагінів, автоматичних резервних копій та оновлень

Окрім статусу учасника програми WP-CLI, Cloud Host World пропонує підприємцям свою експертизу у всьому, від практичної міграції WordPress до довгострокового масштабування..

Деякі компанії можуть вибрати хостинг-провайдера, оскільки вимоги щодо створення та підтримки веб-сайту настільки інтенсивні. І Cloud Host World проводить клієнтів через усі необхідні кроки, починаючи від створення онлайн-присутності до підтримки веб-сайту та резервного копіювання..

Клієнти можуть перенести свої сайти WordPress у хмарний світ хостів без простоїв. І сервери компанії є досить швидкими, щоб справлятися зі збільшенням трафіку, оскільки бізнес збільшує дохід від електронної комерції.

Якщо компанії коли-небудь потрібно змінити або додати свій сайт, він може підтримувати свій інтерфейс, вносячи корективи за допомогою можливостей постановки та клонування сайту Cloud Host World. І це гарантує, що веб-сайти отримують автоматичні оновлення та захищають вміст щоденними резервними копіями, які дозволяють швидко відновити інформацію.

Ще однією ключовою перевагою Cloud Host World, яку виділяв Йогеш, є безкоштовні плагіни SEO для хостингу клієнтів WordPress усіх рівнів. Ці інструменти допомагають підприємствам розширити сферу охоплення своїх веб-сайтів, гарантуючи, що релевантні шукачі можуть їх дійсно знайти.

“Ми отримуємо високий трафік для своїх клієнтів через SEO”, – сказав Йогеш. “Ми також допомагаємо їм проводити довгострокові дослідження ключових слів.”

І якщо хтось із клієнтів бореться з його можливостями, команда обслуговування клієнтів Cloud Host World працює цілодобово, щоб допомогти їм швидко виправити будь-які проблеми.

“Ми намагаємося вирішити квитки протягом трьох годин – це наша стандартна політика”, – сказав Йогеш.

Створення доступних планів хостингу для користувачів WordPress

Cloud Host World створив репутацію чуйного постачальника послуг хостингу WordPress, який допомагає компаніям виходити в Інтернет та транслювати свої бренди. І хоча компанія базується в Індії, вона швидко створює базу користувачів у всьому світі.

“Ми базуємось в Індії, але зараз ми зосереджені на Сполучених Штатах. Ми шукаємо клієнтів, які хочуть розвиватися разом з нами », – сказав Йогеш.

Зважаючи на цю мету, він пропонує клієнтам випробувальний термін для забезпечення їх задоволення. Якщо клієнти незадоволені планом – з будь-якої причини – вони можуть розірвати стосунки з Cloud Host World протягом перших 45 днів і отримати повне відшкодування.

Але рішення компанії для хостингу WordPress є настільки інноваційними, що часто користуватися своїми послугами достатньо, щоб поговорити будь-якого клієнта, який може опинитися на огорожі навколо Cloud Host World.

“Ми раді підключити наших клієнтів до рішень WordPress”, – сказав Йогеш.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector