Хостинг вручну: як Hostiso створює потужні рішення з високою надмірністю, миттєвою активацією та спеціальною підтримкою

TL; ДОКТОР: Коли Hostiso вперше ввірвався в бізнес-хостинг, він продав простий товар місцевим клієнтам. Але команда побачила розрив на ринку – конкурентоспроможні хостинг-провайдери не підтримували сценарії, з якими багато підприємств електронної комерції створювали та підтримували свої сайти. Хостісо подолав цю прогалину, створивши оптимізовані послуги хостингу для нішевих скриптів та додатків. Тепер Hostiso пропонує різноманітні сучасні рішення у доступних пакетах. Фокус компанії на догляді за клієнтами виявився ефективною стратегією – сьогодні вони створюють нові офіси та нещодавно дебютували потужним новим веб-сайтом.


Коли засновники Hostiso запустили компанію, вони продавали веб-хостинг місцевим клієнтам. Але незабаром вони побачили, що багато людей та бізнесу створюють свої сайти, використовуючи сценарії, які багато хостинг-провайдери не завжди підтримували ефективно. Вони стрибнули на нагоду.

Замість продажу загальних планів хостингу Hostiso створив оптимізовані платформи для конкретних сценаріїв та додатків, включаючи mooSocial, phpFox, SocialEngine та NextCloud. Якщо клієнти хотіли створити сайт на WordPress, Hostiso мала інфраструктуру, налаштовану саме для WordPress. Якщо клієнт використовував систему управління контентом Joomla, Hostiso поєднав їх із продуктом, призначеним для Joomla.

Клієнти, які хотіли, щоб хостинг-провайдер підходив до їх конкретних потреб, спонукав зростання Хостісо. Зараз компанія обслуговує понад 30 000 клієнтів у всьому світі та розгорнула у своїй мережі понад 20 000 серверів.

Хоча Hostiso знайшов успіх, заповнивши прогалину на ринку, головний директор з маркетингу Том Вілсон заявив, що команда дуже усвідомлює, що інтернет-ландшафт знаходиться в постійному потоці. У швидкому інтернет-пейзажі вчорашня можливість може завтра стати каменем спотикання.

“Індустрія веб-хостингів завжди змінюється”, – сказав він. «Наприклад, хмарні сервіси змінили спосіб багатьох людей вести бізнес. Ось чому ми постійно розробляємо і вдосконалюємо всі аспекти наших рішень. Незважаючи на те, що це складне завдання, ми можемо це зробити, коли працюємо разом. Зрештою, саме тому наші клієнти нам довіряють ».

Оптимізований хостинг, налаштований під кожного клієнта

За словами Тома, Hostiso виділяє себе від конкуренції, пропонуючи вдосконалені функції в рамках навіть своїх основних пакетів.

“Ми надаємо нашим клієнтам рішення за замовчуванням, які багато інших постачальників пропонують лише як оплачені варіанти”, – сказав він. “Ми пропонуємо безкоштовні сертифікати SSL, реєстрацію домену, щоденне резервне копіювання, повністю оптимізовану установку з останнім PHP та MariaDB для драйвера бази даних.”

Кожен новий клієнт отримує особисте звернення під час запуску або переміщення сайту до Hostiso. У той час як інші хостинг-провайдери продають дешеві початкові пакети з голими кістками і потім стягують плату за більш досконалі функції, команда Hostiso надає своїм клієнтам найкращі та найпотужніші рішення прямо поза воротами..

“Ми індивідуально налаштовуємо середовища для кожного з наших клієнтів”, – сказав Том. «Наші хостингові платформи завжди оптимізовані під кожен конкретний сценарій. Крім того, ми надаємо підтримку, пропозиції та рішення у разі виникнення будь-яких проблем ».

Об’єднання хмарного хостингу із сильними навчальними посібниками

Намагаючись залишитися на передовій галузі індустрії веб-хостингу, команда Hostiso робить більше, ніж пропонує цінні послуги за великими ціновими точками. Компанія пізніше зосередилась на зміцненні своєї хмарної хостингової платформи та збільшенні кількості та якості навчальних посібників із підтримки клієнтів.

“У нас є 15 локацій з низькою затримкою і гарантуємо 100% SLA”, – сказав Том про інфраструктуру, що працює повністю від процесорів Intel і високопродуктивних твердотільних накопичувачів. Хмарні середовища компанії активуються за лічені хвилини, і користувачі можуть вибирати те, що Hostiso характеризує як “нескінченні комбінації операційних систем”.

Знімок екрана бази знань Hostiso

Нещодавно Hostiso додав до бази знань 140 відеоуроків, що охоплюють все, від cPanel до електронної пошти.

Клієнти Hostiso Cloud Compute сплачують щомісячні тарифи та уникають довгострокових контрактів. Підприємці, які хочуть створити найрозумніші та найефективніші веб-сайти, оцінять нові освітні пропозиції Hostiso, сказав нам Несо, який розширює межі хмарного хостингу, щоб допомогти клієнтам у всьому спектрі хостингу.

“Ми додали понад 140 навчальних посібників на додаток до ряду корисних статей про все, від того, як керувати cPanel до роботи з WordPress”, – сказав він. “Ці функції дійсно допоможуть нашим клієнтам покращити свою ділову діяльність”.

Перероблений веб-сайт забезпечує чудовий досвід клієнтів

Щоб продемонструвати свої рішення та допомогти клієнтам отримати доступ до нових навчальних посібників, команда Hostiso вирішила, що доведеться переглянути веб-сайт.

“Це був найбільший редизайн веб-сайту, який ми коли-небудь робили”, – сказав Том. «Нам було важливо, щоб відвідувачі та клієнти могли легко переходити по сайту лише за кілька кліків. Ми покращили час завантаження сторінки, оптимізували мобільні пристрої та додали тону корисного контенту. Поки ми отримали чудову відповідь від наших клієнтів. “

Також відзначимо, Hostiso додав ряд нових варіантів оплати з оновленням. Оскільки компанія працює з великими та малими підприємствами на континентах від Азії до Північної Америки, лише одного або двох варіантів оплати просто недостатньо, сказав Несо. Бажаючи надати кожному клієнту найпростіший досвід, Hostiso тепер приймає PayPal, Skrill, кредитні картки, біткойн та Western Union.

Розширення в усьому світі при збереженні сприятливого середовища

Окрім реконструкції свого веб-сайту, Hostiso продовжує розширюватись, відкриваючи офіси в Азії.

“Ми вітаємо нових членів команди, і ми не можемо бути більш раді”, – сказав Том.

Графіка мережі Hostiso

Hostiso працює в мережі з низькою затримкою 100 Гбіт, використовуючи центри обробки даних на чотирьох континентах.

Культура компанії завжди важлива, саме тому Hostiso працює над тим, щоб її невимушений та доброзичливий стиль роботи процвітав там, де компанія створила магазин.

“Ми хочемо, щоб умови роботи були чудовими у кожному з наших офісів”, – сказав Том. «У всіх є кімнати перерв, а також безкоштовні напої та їжа. Коли люди із задоволенням щодня приходять на роботу, вони виходять найкраще ».

Крім внутрішнього щастя та товариства, Том сказав, що ще однією важливою частиною культури компанії Hostiso є цінність, що надається відгукам клієнтів. Команда постійно відстежує пропозиції своїх клієнтів.

“Щоразу, коли ми чуємо що-небудь, що в цілому може покращити користувальницьку роботу або службу хостингу, ми швидко впроваджуємо ці зміни”, – сказав він. “Це тримає нас на вершині нашої гри”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector