HostingCon 2014: гарячі теми, сесії та розваги

Команда HostingAdvice.com повернулася з нашої подорожі до HostingCon 2014, і ми вибухнули!


Багаття інформації, доступної на HostingCon, є надзвичайно великою, і наша команда спілкувалася з кожним виробником обладнання, веб-хостом та розробником сайтів із кабінкою..

Четверо членів команди HostingAdvice.com також відвідали багато сесій та бесід та дізналися багато про стан галузі.

У статті нижче я розповім про найактуальніші теми 2014 року та найкращі сесії в HostingCon, а також коротко поговоримо про мережу та нічне життя цього року.

Гарячі теми провайдера хостингу 2014 року

Були деякі загальні тенденції, про які обговорювала велика частина присутніх та присутніх. У 2014 році малі та середні хостингові провайдери прагнуть запропонувати рішення, які відрізняються від запропонованих Amazon Web Services (AWS), і є кілька орендарів, які, здається, домінують у поточному мисленні.

1. Зосередьтеся на підтримці клієнтів

Один із способів хостинг-провайдерів зміг конкурувати з великими хостами – це зосередитись на підтримці клієнтів. Позичивши у моделі Rackspace, ці компанії можуть залучати та утримувати клієнтів просто тому, що їх клієнти знають, що компанія стоїть за їх продуктом і навіть вийде за межі угоди про угода про підтримку..

2. Диференціація продукту за допомогою продуктивності та / або цін

Ще один метод, коли менші хости можуть конкурувати у сучасному ландшафті – це надання послуг більш високої якості, ніж великі господарі.

Багато разів менші хости можуть забезпечити більш дрібнозернисті рішення та більш високу продуктивність. Такі компанії, як Cloud Spectator, допомагають галузі та споживачам приймати більш обізнані рішення щодо показників ціни та ефективності.

Диференціація товару за результатами та / або цінами

3. Громадський та приватний хмарний ріст

Багато клієнтів рухаються до публічних та приватних хмарних рішень для своїх компаній. На приватній хмарній стороні, схоже, клієнти більш активно використовують аспекти інфраструктури та зберігання даних, ніж варіанти хмарних обчислень.

Розробка та дозрівання доступу API до хмарних серверів також була ще однією гарячою темою. Оскільки розробники зараз звикли повсюдно до API, це стає необхідністю для залучення клієнтів.

4. Шум-сусідський вплив є основним фокусом розвитку

Як і слід було очікувати, галузь схвильована розвитком та швидкістю адаптації контейнерних технологій, таких як Docker. Оскільки компанії хочуть витіснити кожен цикл процесора, біт пам’яті та сектор жорсткого диска зі свого обладнання, стає очевидним, що технологія повинна розвиватися..

Такі компанії, як SolidFire, вирішують цю проблему з рішеннями для зберігання даних. Solidfire створив рішення з твердим диском із гарантованим QoS з автоматичними відмовами та всіма обробками, які ви хотіли б отримати із рішення для зберігання даних у центрі обробки даних.

Цікаві, відверті сесії

На HostingCon 2014. відбулися дивовижні сесії. Багато ключових гравців галузі вели відверті та відверті дискусії з усіх вищезгаданих питань та багато іншого. Сесії складалися від невеликих, до 20 відвідувачів, до великих, до кількох сотень.

Деякі з найважливіших моментів включали Панель генерального директора з Меттью Портером (генеральний директор Contegix) та Ленсом Кросбі (CEO в SoftLayer).

Цікаві, відверті сесії

Для мене найцікавішою була розмова «Будувати чи купувати? Як розвивати свій малий та середній бізнес-хостинг ».

У цій бесіді брали участь учасники форуму Хартленд Росс (eBridge Marketing Solutions Inc.), Френк Стіфф (Cheval Capital Inc.), Арванд Сабетіан (Arvixe) та Джеймі Опальчук (HostPapa). Сесія охопила два важливі шляхи розвитку хостинг-бізнесу. Я спробую і коротко висвітлю основні моменти.

1. Органічне зростання (через SEO, рекламу тощо)

Оскільки SEM стає непереборним через зростання витрат на КПК, ця сторона дискусії застерігла від спроб цього методу зростання, не повністю розуміючи його.

Викидати багато грошей на рекламу можна не просто (і дорого), не маючи можливості розрахувати рентабельність інвестицій, а розмова з особою, яка має досвід роботи в цьому районі, перед тим як пірнати, може зіграти ключову роль в успіху ваших кампаній..

Органічний ріст через усні устрики, здається, є найкращою платформою для органічного зростання в 2014 році. Найбільшою можливістю в галузі є надання специфічного хостингу, де SERPs та “кращі породи” все ще захоплюються..

2. Зростання за рахунок придбання

Хостинг-компанії постійно купують та продають. Прекрасний спосіб розробити хостинг-бізнес – це придбати своїх клієнтів.

Зростання за рахунок придбанняЧасто вдається отримати не тільки придбання клієнтів, але й надання послуги, що перевищує ту, яку вони отримують на даний момент.

Важливе врахування, яке слід зазначити під час прийняття цього рішення, може бути уважним, довгим переглядом збереження та задоволеності клієнтів та спробою оцінити кількість клієнтів, які виїдуть у результаті переходу.

Загалом, у цій розмові є мій голос за “Найцікавішу сесію HostingCon 2014”, хоча це було жорстке рішення.

Було так багато чудових сесій, і моїм підкоренням було “Ідеї для запуску керованої пропозиції AWS”, від Антоніо Пірайно (CTO ScienceLogic).

На мою думку, не викликає сумнівів, що потенціал навчання HostingCon був безцінним для багатьох присутніх. Щоб зірвати один популярний мем, з’явилася можливість «навчитися усьому».

Нічне життя та післязаходи для HostingCon

Нічне життя та після вечірок для HostingConЯк ви могли очікувати, події в мережі та післяпартії були першочерговими. Вони включали тригодні їзди на яхтах, Lamborghini та Ferrari, доступні для їзди, бари біля пляжу та всі розваги, які ви могли б запропонувати на South Beach.

Було достатньо часу, щоб познайомитися з усіма, кого ми хотіли зустріти, і я вважаю, що кожен присутні був відкритий, щоб поговорити про їхні технології та почути про інші компанії та гравців на ринку..

Я не можу уявити більш доброзичливу та привабливу конференцію. Люди на WHIR були сприйнятливими до нас і провели чудову конференцію!

Дякуємо за ваш інтерес до HostingCon 2014 та дякуємо всім, хто відвідував, підтримував або проводив подію. Ми прекрасно провели час!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector