HostingCon Europe: як можна безкоштовно взяти участь та скористатися неймовірними можливостями навчання та роботи в мережі

TL; ДОКТОР: Зростаючи як невдовзі, очікується, що цьогорічна HostingCon Europe залучить до Амстердаму понад 1000 лідерів веб-, хостингових та хмарних галузей. Як і інші хостинг-кони у всьому світі, відвідувачі можуть очікувати захоплюючих навчальних сесій, захоплюючої виставкової зали та деяких найкращих грошей на мережу, які можна придбати. Ще краще: все це може бути вашим за ціну БЕЗКОШТОВНО, якщо ви веб-хост, хмара або керований постачальник послуг, торговий посередник, центр обробки даних або телекомунікаційна компанія.


За кілька місяців відстороненого від мого першого досвіду HostingCon в Новому Орлеані я нарешті пережив шоковий вигляд нових технологій на дисплеї та безперешкодного доступу до основних гравців в хостинговій та хмарній галузях.

Тепер, коли ResellerClub і Penton готуються до європейського видання HostingCon, я з радістю почуваю, які нові історії з’являються з пасажирського терміналу Амстердам.

Хостингові компанії, постачальники хмарних послуг та керованих постачальників послуг, постачальників обладнання та програмного забезпечення, а також торгові посередники з доданою вартістю зійдуться в Амстердам 11 і 12 жовтня, щоб дізнатися під час 20 експертних семінарів і взяти участь у деяких найкращих мережевих можливостях навколо . Постачальники обладнання можуть з’єднуватися з хостинговими компаніями, хости можуть знайти партнерів, щоб додати вартість їхніх послуг … список продовжується і продовжується.

Ми познайомилися з менеджером з маркетингу користувачів Penton та нашим посібником з усіх речей HostingCon, Енді Грідером, щоб дізнатися про те, які захоплюючі зміни можуть очікувати в цьому році.

Головний з них: Більшість відвідувачів можуть зареєструватися безкоштовно. Господарі та постачальники послуг, торгові посередники, центри обробки даних та телекомунікаційні компанії можуть отримувати безкоштовні пропуски з повним доступом за допомогою коду EUROPE6 при реєстрації в Інтернеті.

РЕЄСТРУЙСЯ БЕЗКОШТОВНО З КОДУ: ЄВРОПА6

“Це третій рік, коли ми проводимо захід в Амстердамі, це місто, в яке ми любимо подорожувати”, – сказав Енді. “Це таке прекрасне місто для відвідування, і люди дуже привітні та привітні”.

Хто, що, де, коли і чому: всі деталі, які вам потрібно відвідати

На минулорічній акції учасники представляли понад 40 країн та 400 компаній, і Енді очікує, що ці цифри значно зростуть.

Ось що потрібно знати для HostingCon Europe 2016:

  • ВООЗ: Веб, хостинг та хмарна галузь, які приймають рішення
  • Що: Конференція та виставка були зосереджені на бізнесі в Європі
  • Де: Конференц-заходи проводяться на пасажирському терміналі Амстердам, тоді як рекомендований готель – центр міста Mövenpick Hotel Amsterdam
  • Коли: 11-12 жовтня 2016 року
  • Чому: Хостинг-кони будь-яких форм і розмірів відомі тим, що вишукані навчальні сесії, можливості створення мереж та вражаючий виставковий зал

Якщо ви раніше завантажували додаток HostingCon, воно вже повинно відображати інформацію для HostingCon Europe, сказав Енді. Ви можете скористатися програмою негайно, щоб почати зв’язок з іншими учасниками.

“Це прекрасний спосіб налаштувати зустрічі, поки ви на заході, і переконайтесь, що ви спілкуєтесь з людьми, яких ви хочете зустріти”, – сказав він.

Послухайте від Етичного хакера №1 в Європі за основною адресою

Енді сказав, що його найбільше раді почути з головної адреси цього року від Джеймі Вудраффа, який отримав прізвисько 1-го етичного хакера Європи.

“Буде цікаво почути від нього історії про те, як він вбивство в деякі відомі компанії – з дозволу – і допоміг їм виправити свої недоліки в безпеці”, – сказав Енді.

Джеймі Вудруф говорив про безпеку в Інтернеті

Етичний хакер Джеймі Вудруф в перший день конференції розповість про вразливості безпеки, на які слід слідкувати.

Джеймі, який буде виступати під час першого дня HostingCon Europe, зламав Facebook у рамках студентського змагання і з тих пір розкрив низку дірок у безпеці на гучних веб-сайтах, таких як YouTube, Twitter, Apple та Google. Його основна презентація буде зосереджена на тому, як керівники бізнес-рішень в хостинговій галузі можуть захистити клієнтів та їх власні бренди.

Знайомі мережеві події прагнуть об’єднати нових людей

Якщо ніщо інше, HostingCon Global довів мені, що вам не потрібні певні шиндиги для створення чудових мереж.

Одного разу в Новому Орлеані Team HostingAdvice сів за якийсь випадковий відкритий стіл на обід. Через годину ми сміялися і розмовляли з директором продукту з Rackspace, менеджером з управління продуктами в Etsy та співзасновником хостингу InMotion. Люди, які відвідують HostingCon, – це ті, хто прагне укладати угоди – і мають повноваження на це.

РЕЄСТРУЙСЯ БЕЗКОШТОВНО З КОДУ: ЄВРОПА6

Поза обідами, зустрічами у виставковій залі або просто очікуванням у передпокої поза навчальними сесіями, HostingCon Europe проходитиме для тих самих мережевих заходів, що і минулого року. Якщо він не зламався, не виправляйте його.

Перший вечір може похвалитися учасницею, яку не можна пропустити: Приймальна мережа прийому відкриває виставковий зал на пасажирському терміналі Амстердам із процвітаючими та безкоштовними напоями.

HostingCon Europe завершується мережевим заходом WHIR, який знову відбудеться у кафе Delirium. Енді сказав, що найближчим часом будуть оголошені інші події, які проводяться партнерами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector