İhtiyacınız Olan Life Hack: Bluelounge’nin CableBox ve Kordon Yönetimi Aksesuarları Çalışma Alanınızdaki Görsel Karmaşayı Azaltır

TP; DR: 1999 yılında kurulan Bluelounge, modern sorunları iyi tasarlanmış ürünlerle çözmeye odaklanan uluslararası bir tasarım stüdyosudur. En popüler ürünlerden biri olan CableBox, tüketicilere ofiste, evde veya biraz düzenli hale getirilmesi gereken her yerde asi kabloları ve uzatma kablolarını gizlemek için bir yol sunar. İleride, şimdi Advantus şemsiyesi altında bulunan Bluelounge, müşteri ilk yaklaşımını ürün portföyünü daha fazla teknoloji organizasyon seçeneği ile genişletmek için kullanacak.


Kablosuz teknoloji vaadine rağmen, modern yaşamlarımız bir kordon ormanına sarılmış durumda. Aramızdaki A tipi kişilikler için, bu karışıklıklar günlük bir sıkıntıdır ve hem göz farı hem de toz tuzakları görevi görür..

Telefonlarınızı, TV’lerinizi, bilgisayarlarınızı ve IoT gadget’larınızı kuruluş adına teslim etmek istemiyorsanız, kablo yönetim kutuları harika bir çözümdür. Bluelounge’un CableBox gibi ürünleri, kabloları yönetmenin güvenli ve güvenli bir yolunu sunar, hem dağınıklığı ortadan kaldırır hem de çocuklardan, evcil hayvanlardan ve vakumlardan uzak tutar.

Bluelounge logosu

Bluelounge’un CableBox dağınık kablolarını gözden uzak tutar.

Ve kullanımı kolaydır. CableBox ile, aşırı gerilim koruyucunuzun veya anahtarlı uzatma kablosunun fişini çekmenize gerek yoktur; her şeyi içine yerleştirin, kablolarınızı iki çıkıştan geçirin ve kapağın üzerine oturtun. Sistemin altındaki lastik ayaklar kaymasını önlerken, alev geciktirici plastik rahatlık sağlar.

Kurucu Dominic Symons, “Sürekli olarak dünyanın kablosuz olacağı söylendi, ancak tüm kablosuz şarj cihazlarına bir şarj cihazına takmak için bir kablo geliyor – bu daha sonra bir aşırı gerilim koruyucusuna takılıyor ve daha sonra duvara takılıyor” dedi Kurucu Dominic Symons & Bluelounge şirketinde Product Designer “Henüz gerçekten kablosuz bir dünya görmedik ve bence bu gerçekleşene kadar bir süre daha olacak.”

Biz beklerken Bluelounge’deki tasarımcılar, şirketin kablo yönetimi araçlarından ve kayışlarından, özellikle elektronik cihazlar için oluşturulan standlara, çantalara ve hatta masalara kadar günlük sorunları çözen akıllı ürünler serisine eklemekle meşgul olacaklar..

İPod Öncesi Dönemden Bu yana Kablo Alımını evcilleştirme

Her iki tasarımcı Dominic ve Melissa Sunjaya, 1999 yılında Bluelounge’yi dünya çapındaki müşteriler için grafik tasarım, marka stratejisi ve danışmanlık hizmetleri sunan yaratıcı bir firma olarak kurdu.

Bluelounge, iPhone’lardan, hatta iPod’lardan önce, toz tutucu beyaz şarj kablolarıyla masaları dağıtmaya başlamadan önce başlatıldı. Şirket kendi ürünlerini tasarlamaya başladığında, Dominic zarif ve sofistike tasarım ile modern sorunları çözmeye kararlıydı.

“Amaç, gurur duyabileceğiniz ve sergilenebileceğiniz kablo yönetimi çözümleri sunmaktı. O zaman, tüm kablo yönetimi çirkin endüstriyel ‘masa altında’ çözümlerdi ”dedi. “‘ Masanın üstüne getirmeye ”karar verdik.”

Bluelounge CableBox ürün çekimleri

CableBox, alanınızı geliştirmek için tasarlanmış çeşitli modern renklerde gelir.

Başlangıçta siyah beyaz versiyonlarda piyasaya sürülen kutular, odanın dikkatini dağıtmak yerine dekorunu geliştirmek için tasarlandı. Bluelounge, 2018’de bir dizi iç tasarıma uyacak iki yeni renk seçeneği tanıttı – Moonlight Blue ve Light Sage.

“Renk seçimi çok önemliydi,” dedi Dominic. “Doğru cesur ve tozlu tonları bulmak zor bir iş çıkardı, ancak Moonlight Blue ve Light Sage’in herhangi bir iç alanı yuvarlaklaştırmak için mükemmel tonlar olduğundan eminiz.”

Yıllar boyunca, Bluelounge’in pratik ve güzel tasarlanmış ürünleri, Singapur’da yaratıcı stüdyolar ve R olan şirket için çok sayıda uluslararası ödül kazandı.&Jakarta, Endonezya ve Pasadena, California’daki D bölümleri.

Bunlar arasında Almanya’daki Red Dot Tasarım Ödülleri ve iF Uluslararası Forum Tasarım Ödülleri, Japonya’nın İyi Tasarım Ödülleri ve Green Good Tasarım Ödülleri ve Spark Tasarım yer alıyor. & ABD’de Mimarlık Ödülleri.

Marka-Agnostik, Uzun Raf Ömrü ile Günlük Zımbalar

Donanım dünyasında çok sık, sadece bir iki yıl içinde aşamalı olarak ortadan kaldırılması için bir şeye yatırım yapıyoruz. Neyse ki, Bluelounge ürün tasarımı ve geliştirilmesinde bu tür bir zihniyete bağlı değil.

Bunun yerine şirket, müşterilerin zor kazanılan dolarlarını akıllıca harcadıklarından emin olmalarını istiyor.

Dominic, “Bluelounge ürünlerinin minimum 5-10 yıl raf ömrüne sahip olması gerektiğine inanıyoruz” dedi. “Bluelounge, dokuz ay içinde kullanılmayan cihaza özgü ürünler yapmıyor. Bu hem ekolojik hem de iş açısından sağlam bir kavram. ”

Müşteriler aynı fikirde.

ABD müşterisi Melissa, Bluelounge sitesinde yapılan incelemede “Yaklaşık bir yıl önce iki tane satın aldım ve onları gerçekten çok seviyorum” dedi. “Özellikle daha önce sahip olduğum kabloların karmaşasına kıyasla gerçekten güzel görünüyorlar ve bunları kullanmak istediğim alanlara iyi uyuyorlar.”

CableDrop ürün çekimleri

CableDrops gibi diğer Bluelounge çözümleri kabloları tam olarak yerinde tutar.

Bluelounge’deki tasarımcılar ayrıca CableBox ve CableDrops gibi müşterilerin günlük yaşamlarında temel olacak ürünler yaratmaya çalışıyorlar. Kabloları basit bir soyma ve çubuk uygulamasıyla yerinde tutmak için CableDrop’lar masalara, duvarlara ve komodinlere yapıştırılabilir.

Müşteriler, Thunderbolt ve Apple 30 pimli konektörler gibi büyük kablolar için tasarlanmış orijinal CableDrop veya Apple Lightning veya Mikro USB kablosu gibi daha küçük kablolar için yapılmış daha küçük CableDrop Mini arasından seçim yapabilir..

Dominic, “Tüm ürünlerimiz için temel prensip, son derece kullanışlı ve güzel ama mütevazi olmalarıdır” dedi..

Yeniliğe İlk Müşteri Yaklaşımı

2018’in başlarında Bluelounge, Jacksonville, Florida’da tüketici, ticari ve dayanıklı tüketim ürünleri üreticisi Advantus Corp. tarafından satın alındı. Dominic, hayal gücünden güç alan pratik, ilişkilendirilebilir ürünler tasarlamak için markaya yaratıcı bir yön vermeye devam ediyor.

1988’den beri Advantus, 30’dan fazla şirketi satın aldı ve Advantus İşletim Sistemi ile entegrasyon yoluyla ürün hatlarının güçlü yönlerini geliştirdi.

Satış Yönetimi Başkan Yardımcısı Rana Coggins “Advantus, satın alma yoluyla büyümeye odaklanan müşteri merkezli bir şirket” dedi. & Advantus şirketinde Marketing. “Bir numaralı hedefimiz, işimizi çeşitlendirmeye ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektir. Her satın alma benzersizdir ve ekibimiz, tüm önemli ürünlerin, kişilerin ve süreçlerin müşteri beklentilerini karşılamaya ve sonunda o markayı veya çizgiyi büyütmeye devam etmesini sağlamak için sayısız saat harcıyor. ”

Rana, şirketin başarısının anahtarının basit olduğunu söyledi. “Müşteriye odaklanın,” dedi. “Ürün serilerimizi tamamlayacak şirketleri arayın. Önemli varlıkları girin. Harika ürünler yapmaya devam edin. Tekrar et.”

Dominic bize, iç gelişme söz konusu olduğunda, süreç ve tartışmaların tüketici ihtiyaçlarına uyum sağlamaya dayalı olduğunu söyledi.

“Müşteri geri bildirimlerini ve en son trendleri dinlemek her zaman kararlarımızı etkiliyor – ancak sürecin en zor kısmı tüketici davranışındaki hangi eğilimin veya değişikliğin yeni bir ürün türüne ihtiyaç duyduğunu bulmak” dedi..

Advantus Ürün Portföyünü Genişletmek

Geleceğin geleceğine gelince, Rana bize Bluelounge satın alımının tek amacının Advantus ürün portföyünü genişletmek ve müşterilere daha iyi hizmet vermek olduğunu söyledi..

“Bluelounge ürün ailesi, organizasyon hatlarımızı güzel bir şekilde tamamlıyor” dedi. “Basit, akıllı, problem çözen çözümlerdir.”

Bu arada Dominic, modern yaşamı kolaylaştırmak için zahmetsiz çözümler üretmeye devam edecek.

Rana, “Bluelounge’in kurucusu ve tasarımcısı Dominic, yıl boyunca ürün geliştirme üzerinde çalışmaya devam ediyor, bu yüzden ufukta her zaman bir şeyler var – kablo bağlarımız gibi, basit bir kanca ve bükülmüş kayış. “Yeni güncellemeler için sitemizi Bluelounge.com ziyaret edin.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector