IBHS забезпечує необхідні ресурси для бізнесу для планування наслідків до, під час та після катастрофи

TL; ДОКТОР: Часто підприємства можуть зробити мало для запобігання стихійного лиха, але це не означає, що вони не можуть готуватися. Інститут страхування бізнесу & Домашня безпека (IBHS) полегшує для малого бізнесу створення та реалізацію плану безперервної роботи через його комплект для підготовки до катастроф Open For Business-EZ. Інструментарій проводить користувачів за допомогою восьми модулів, щоб розробити детальний план, який дозволить їм швидко вставати та працювати після ударів після катастрофи. А підприємства, які відкриваються незабаром після катастрофи, не лише бачать збільшений трафік та дохід, але й підвищують моральний стан та допомагають своїм громадам долати проблеми, щоб швидше відновитися..


Сезон ураганів 2017 року важко вдарив по південній частині США. Але поки метеорологи та переслідувачі штормів працювали понаднормово, намагаючись переконатися, що всі підготовлені, багато власників бізнесу все ще не були.

Згідно з дослідженнями FM Global, дві третини опитаних компаній на 1 мільярд доларів у Техасі, Флориді та Пуерто-Рико зазначили, що вони зазнали негативного впливу на їхній бізнес. І з них майже дві третини сказали, що не були готові впоратися з наслідками урагану.

Фотографії Гейл Моратон, менеджер з ділової стійкості IBHS

Гейл Моратон, менеджер з питань ділової стійкості в IBHS, розповів нам про важливість того, як власники бізнесу готуються до катастрофи.

Будь то ураган у Флориді, смерчі в Оклахомі, пожежі в Каліфорнії або замерзання температури, що відключає воду та електрику на Середньому заході, катастрофи впливають на всю країну.

Власники бізнесу можуть зробити не так, щоб запобігти катастрофам, але вони можуть вжити заходів для пом’якшення негативних наслідків для їх бізнесу. Інститут страхування бізнесу & Домашня безпека (IBHS) допомагає цим компаніям створити покроковий, індивідуальний план стихійних ситуацій.

Гейл Моратон, менеджер з питань бізнес-стійкості в IBHS, сказав, що кожен з 4 підприємств, які закриваються під час катастрофи, ніколи не відкриється. А для трьох, які це роблять, повторне відкриття може зайняти від кількох днів до кількох місяців.

Після урагану Харві, який потрапив у Техас, місцеві інженери IBHS проводили обстеження пошкоджень та помітили, що багато місцевих малих підприємств – наприклад, закусочні та продуктові магазини – майже не завдали шкоди, але не змогли знову відкрити допомогу своїм громадам, оскільки вони не мали сили. “Якби у них були генератори, вони могли б служити громадськості і зробити собі хороше ім’я, оскільки вони були доступні”, – сказав Гейл.

Якби вони витратили час на створення плану, вони могли б придбати генератори, залишилися відкритими і позитивно вплинули на їхні громади.

“Власники малого бізнесу носять багато шапок, але створити цей план – це одне, що вони можуть робити повільно або делегувати члену команди”, – сказав Гейл. “Робіть трохи щотижня, і у вас буде план протягом місяця-двох”.

Плани безперервності бізнесу необхідні для кожної галузі

Міф про планування безперервності бізнесу полягає в тому, що деякі підприємства цього не потребують, але це помилкове припущення. Від місцевої жирної ложки до регіонального автосалону до національної торговельної мережі, кожен бізнес повинен мати план.

На своєму веб-сайті IBHS пропонує інструмент оцінки ризику, який дозволяє власникам підприємств вводити свій поштовий індекс та отримувати список катастроф, які, найімовірніше, вплинуть на їхню громаду. Навіть якщо компанія не перебуває в зоні, сприйнятливій до ураганів, смерчів або екстремальних погодних ситуацій, проблеми з нижчими масштабами, як-от перебої в електротехніці чи технології, все ще є загрозою.

Скріншот знайомих ваших ризиків

“Автокатастрофа може зупинити електромережу, і ваш бізнес повинен закритись на три-чотири дні, оскільки у вас немає електрики”, – сказав Гейл. Або підрядник у сусідньому підрозділі може випадково зламати водопровід, що вимагає відключення води на весь будинок на інший день.

Неможливо передбачити всі перебої, які можуть трапитися, але наявність плану може забезпечити захист найважливіших бізнес-функцій. Співробітники можуть ознайомитися з планом, щоб побачити, що потрібно робити, коли і ким. Це дозволяє кожному учаснику команди знати, що робити, щоб бізнес міг продовжуватись якнайшвидше – або як можна ближче до нормального.

Відкрийте для спрощення планування інструментарію Business-EZ® та мобільних додатків

IBHS пропонує свій безкоштовний інструментарій Open For Business-EZ®, який проводить користувачів через весь процес створення плану безперервності. “З OFB-EZ бізнесу не потрібно мати працівників, які спеціалізуються на плануванні безперервності”, – сказав Гейл.

Оскільки користувачі працюють за допомогою восьми модулів, вони дізнаються, як виявити унікальні ризики для свого бізнесу та як їх подолати при катастрофі. Оскільки очікуються деякі події, як урагани, великі бурі та пожежі, підприємства можуть вживати трьох заходів, що можуть бути здійснені вже за п’ять днів до інциденту.

Коли ураган Ірма наближався до Флориди у 2017 році, Гейл заявила, що офіс IBHS у Тампа, штат Флорида, розпочав реалізацію свого плану. «За п’ять днів ми робили невеликі речі, як очистити холодильник і повернути його до найхолоднішої температури. Ми взяли свої ноутбуки додому і перевірили, чи можемо ми отримати доступ до даних на серверах », – сказала вона.

Знімок екрана інструментарію OFB-EZ

Заключні модулі в наборі інструментів OFB-EZ призначені для оновлення плану, його виконання та оцінки після події в реальному житті. Після того, як співробітники Tampa IBHS повернулися до офісу, Гейл сказала: “Є дуже мало речей, які ми повинні були внести зміни, тому що наш план працював так добре”.

Окрім використання OFB-EZ для створення цифрових та фізичних копій плану, власники бізнесу можуть завантажити мобільний додаток, який зберігає його на мобільному пристрої, та отримати доступ до нього, якщо служба Інтернету буде перервана. Він захищений паролем і доступний лише тим, з ким обмінюються даними, тому ризик їх порушення мінімальний.

Допомагаючи компаніям обслуговувати свої громади швидше після катастроф

Середня вартість простою – 3000 доларів на день для підприємств, постраждалих від катастроф. Наявність плану безперервності не тільки зменшує суму доходу, який бізнес втрачає, але й допомагає громаді об’єднатися для відновлення та відновлення.

У місті може бути десяток кав’ярень, але той, який знову відкриється на наступний день після урагану, в районі має можливість підключити громаду після катастрофи – при цьому рятуючи рятувальників та жителів, що живлять їх щоденною дозою кофеїну.

Якнайшвидше відновлення бізнесу також зменшує ризик втрати частки ринку. Якщо місцевий магазин обладнання відкриє свої двері через 48 годин після урагану, а магазин господарських товарів по вулиці займе чотири дні, зрозуміло, хто з них переможе нових клієнтів.

Успішне виконання плану безперервності також може підвищити моральний стан працівників та підвищити довіру споживачів. Клієнти побачать, що бізнес мав передбачливо планувати катастрофу, і вони прийдуть довіряти їм для надання необхідних продуктів та послуг.

Гейл заявила, що коли ураган Ірма потрапив, відділення IBHS в Тампа були закриті на три дні, але бізнес тривав безперешкодно, оскільки у нього був план.

“Хороший план безперервності бізнесу може внести тимчасові зміни для деяких підприємств – наприклад, працівників, які працюють віддалено – повністю прозорими для клієнтів, що було випадком IBHS, коли Ірма приїжджала в Тампа”, – сказала вона. “Все продовжувалося, тому що ми готувались і практикували”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector