iBuyPower, Özelleştirilmiş, Yüksek Performanslı Oyun Donanımı için Editörümüzün Seçim Ödülünü Kazandı

TP; DR: Bir e-spor profesyonelinden sıradan bir oyuncuya kadar herkes sorunsuz çalışan ve kendi stilini yansıtan bir bilgisayar istiyor. Özel yapım donanımda lider olan iBuyPower, hem oyunculara hem de gündelik tüketicilere, ne yapmaları gerekiyorsa yapsınlar, bilgisayarlarını tam özelliklerine göre oluşturmalarına yardımcı olur. Oyuncular ayrıca LCD-video yan panelleri gibi makinelerini kişisel tarzlarını yansıtacak şekilde kolayca özelleştirebilirler. İBuyPower, e-spor turnuvalarına, takım takımlarına ve geri bildirimlere ev sahipliği yaparak, en zorlu e-spor oyuncuları için donanım tasarlar ve bu da şirketin tüm müşterilerine yarar sağlar. İBuyPower, özelliğine ve bağlılığına olan bağlılığı nedeniyle, özelleştirilmiş, yüksek performanslı oyun donanımı için Editörün Seçimi Ödülü ™ nü kazandı.


Dünyanın en popüler seyirci sporlarında, doğru ekipman başarı için çok önemlidir. Oyuncular o kadar hassas ve hızlı hareket eder ki, saniyenin bir kısmının yavaşlaması kazanma ve kaybetme arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bu, özellikle dünyanın en hızlı büyüyen rekabetçi eğlence pazarlarından biri olan e-sporda geçerlidir. E-sporlar o kadar popülerdir ki, League of Legends oyunu için 2016 dünya şampiyonası, LeBron James’in Cleveland Cavaliers ve Steph Curry’in Golden State Warriors arasında 2016 NBA Finalleri Oyun 31’inden (31 milyon) daha fazla izleyici (43 milyon) çekti.

Profesyonel oyuncular ev isimleri olma yolunda ilerliyorlar, zaten dünya çapında tükenmiş arenalarda oynuyorlar. Ve kullandıkları donanım, giderek karmaşıklaşan sanal dünyaların yüksek talepleri nedeniyle belki de spor dünyasındaki en kritik ekipman..

Birçok profesyonel oyuncu için özel olarak donanım üreten bir şirket olarak iBuyPower, makinelerinin karşılaması gereken hassasiyet ve performans beklentilerini tam olarak bilir ve satılan her bilgisayarla bu talepleri aşmaya çalışır..

İBuyPower Pazarlama Sorumlusu Jason Maryne, “Müşterilerimizin çoğu ya rekabetçi oyunları izliyor ya da rekabetçi oyuncular, bu nedenle ürünlerimiz e-spor için tasarlandı” dedi. “Rekabetçi oyuncular ve performansa odaklanıyoruz, bu da tüketicilerin istediği şey.”

Oyun ihtiyaçlarına ve trendlerine ayak uyduğundan emin olmak için 1999 yılında kurulan iBuyPower, hem e-spor takımlarını hem de iBuyPower Masters turnuvasını kurdu. Şirket, tüm yetenek seviyelerindeki kullanıcılar için ürünler geliştirmek ve fütüristik LCD video panelleri gibi estetikler de dahil olmak üzere daha fazla özelleştirme seçeneği sunmak için bu etkinliklerden gelen geri bildirimleri kullanıyor.

Kaliteli, profesyonel kalitede makineler üretmeye ve bunları özelleştirilmiş, yüksek performanslı oyun donanımı için Editör’ün Perakende Seçim Ödülü ™ iBuyPower’ı kazanan herkese sunmaya adanmışlık.

Pro Başlangıç ​​Seviyesi: iBuyPower Ürünleri Oyuncular İçin Kişiselleştirildi

İBuyPower deneyimi, ürünleri kadar kişiselleştirilmiştir ve oyuncular, bilgisayarın iç işleri hakkında fazla bilgi sahibi olmasalar bile, ihtiyaçlarına uygun mükemmel makineyi kolayca oluşturabilirler..

Jason, “Sektör büyüdükçe, yeni oyuncular hangi bileşenlere ihtiyaç duyduklarını bilmiyorlar, bu nedenle Easy Builder’ı düşünerek tasarladık” dedi. “Oynadığınız oyunları girebilir, fiyat noktanızı bize söyleyebilirsiniz ve sizin için birkaç yapı öneriyoruz.”

Oradan, kullanıcılar kasa, bellek, grafik kartları ve daha fazlası dahil olmak üzere makineleri daha da yükseltebilirler. Easy Builder’ın ötesinde iBuyPower, en deneyimli oyunculara ve tarzda oynamak isteyenler için çok sayıda ürün sunuyor.

Jason, “Rekabetçi oyuncuların turnuvalarda SSD’lerini değiştirmelerini kolaylaştırmak için tasarlanan Revolt 2 adlı bir ürünümüz var, bu da ayarlarını korurken sahneye daha hızlı girip çıkmayı sağlıyor” dedi..

Ancak Revolt 2, görsel bir pencerenin arkasına yerleştirilmiş bir grafik kartı ve parlamasını sağlamak için benzersiz bir akıllı aydınlatma sistemi ile oldukça görsel bir yumruk getiriyor. İBuyPower’ın ürettiği makineler genellikle sanat eserlerine benziyor ve birçoğunun kutunun içinde bulunan en üst düzey bilgi işlem donanımını göstermek için net yan panelleri var. Ve şirket kaputun altındakileri sergilemek için yeni yollar tasarlamaya devam ediyor.

Jason, “Snowblind Elementimiz bu yönde atılan bir başka adımdır ve insanların yan panellerine koymak için bir grafik veya video seçmelerine izin verir” dedi. “Ve bunun bir sonraki aşaması üzerinde çalışıyoruz, bu da onu daha da ileriye götürüyor.”

Intel tarafından desteklenen Snowblind kasası, görüntüleri, videoları ve hatta CPU istatistiklerini görüntüleyen şeffaf bir LCD yan panele sahiptir ve kullanıcılar istedikleri görselleri ekleyebilir. Teknoloji, ticari fuarlarda kafalarını çevirdi, eleştiriler kazandı ve donanımı kullanıcının bir uzantısı ve bilgisayar deneyiminin odak noktası haline getirdi.

Jason, “Kişiselleştirme, endüstrinin ilerlediği şeydir ve pek çok insan bunun hakkında konuşmuyor değil, biz ön plandayız” dedi. “LCD panelimiz, ister bir kişi, oyun takımı veya bir turnuva düzenleyicisi olsun, kim olduğunuzu yansıtan istediğiniz grafiği görüntülemenizi sağlar.”

Ve iBuyPower, oyuncuların, takımların ve organizatörlerin topluluğa katılımı yoluyla ne istediğine dair bolca fikir edinmiştir..

Topluluğa Bağlanarak Öğrenen Bir E-Spor Öncüsü

2014 yılından bu yana, iBuyPower, e-sporlara, saha ekiplerinden kendi turnuvalarına ev sahipliği yapmaya – dünyanın dört bir yanından en iyi e-spor takımlarından bazılarını çeken IBP Ustaları da dahil olmak üzere yoğun bir şekilde yer almaktadır. Şirket, ekiplerini ve etkinliklerini sadece yetenekli oyuncuları vurgulamak ve ödüllendirmek için değil, aynı zamanda deneyimden öğrenmek ve ürünlerini buna göre geliştirmek için de kullanıyor..

Jason, “Takım sahibi olmaktan kendi turnuvalarımıza ev sahipliği yapmaya kadar her şeyi yaptık, böylece organizatörlerin neler yaşadığını, rekabetçi oyuncuların neler yaşadığını, performans ihtiyaçlarını ve istedikleri özellikleri anlayabildik” dedi. “Bunların hepsi, tüketicilerimizin aynı deneyime sahip olması için ürünlerimizi geliştirmeyle sonuçlanıyor.”

Üst düzey oyuncular genellikle oturumları sırasında gecikme süresi veya oyun üzerinde önemli bir etkisi olabilecek diğer işlem nüansları gibi en ufak performans sorunlarını bile tespit edebilirler. Bu tür geri bildirimler iBuyPower için paha biçilmezdir ve ürünlerini en yüksek beklentileri karşılamak için oluşturur.

Detaylara gösterilen özen, şirketin müşterilerine spektrumda fayda sağlar.

Jason, “Sattığımız tüm donanım sorunlarını gideririz ve bir müşteri bir şeyin doğru olmadığını düşünürse geri gönderebilir,” dedi Jason.

Bu taahhüdün bir kısmı, oyun oynamanın iBuyPower’ın şirket kültürüne dahil edilmesinden geliyor.

Tutkulu Oyun Kültürü iBuyPower’ın Eğilimlerin Önünde Kalmasına Yardımcı Oluyor

“Hepimiz oyuncu,” dedi Jason. “Birçok Twitch akışını izliyoruz, turnuvalara katılıyor, üniversite etkinliklerine katılıyor ve her şeyin ön saflarında yer alarak tutkumuzu güçlendiriyoruz.”

Ve bu tutku nedeniyle, iBuyPower ekibi, müşteri ihtiyaçlarını nasıl etkileyeceklerini görmek için her zaman birçok farklı türde en son video oyunlarını oynuyor. Böyle popüler bir oyun, çok oyunculu bir çevrimiçi savaş royale oyunu olan PlayerUnknown’ın Battlegrounds’udur. \

Jason Maryne, iBuyPower Pazarlama Müdürü

İBuyPower Pazarlama Sorumlusu Jason Maryne, hevesli bir oyuncudur.

Jason, “Oyunu kendimiz seviyoruz ve ekip üyelerimizin çoğu sık sık oynuyor” dedi. “Bu oyunun daha fazla yükseltmeye yol açabileceğini ve sürümler hakkında daha fazla soru alabileceğimizi düşündük. Bu, kendimizi oynayarak ve oyunun kendi bilgisayarlarımızda ne tür bir ücret aldığını görerek bildiğimiz bir şey. ”

Ve bu yatırım, duyarlı kültür iBuyPower’a hizmet edecek ve oyunun geleceği, yaygın olarak benimsenmesi için geliştirilen iki teknolojiyle bir çarpışma rotasında görünüyor: Sanal gerçeklik.

Jason, “VR, geç benimsemeyi daha fazla benimsiyor ve her şey performansla ilgili” dedi. “İnsanlar daha pahalı grafik kartları, en yeni işlemcilere sahip daha yüksek özellikli PC’ler, RAM, GP, tüm bunları satın alıyor ve sınırları zorluyor. Bunu VR’ye güç verebilecek dizüstü bilgisayarlarda görüyorsunuz. ”

İBuyPower ekibi, müşterilere VR’ye hazır makineler ve ihtiyaç duydukları diğer donanımları sunmaya hazırdır, çünkü daha fazla kaynak gerektirecek bir sonraki teknoloji – veya oyun için her zaman kulaklarını korur. Ve şirket bu yetenekleri sağlamaya hazır.

Müşterilere Daha Fazla Donanım Seçimi Sağlama Misyonu

E-sporun meteorik yükselişi, tutkulu hayran kitlesi ve gerçekten küresel erişim nedeniyle futbolun yükselişiyle karşılaştırmalar yaptı. NBA Finalleri gibi popüler ABD spor etkinlikleri bile tek bir e-spor turnuvasına olan ilginin altında kalabilir.

Daha büyük dünyalar ve daha iyi grafiklerle oyunlar daha gelişmiş hale geldikçe iBuyPower, profesyonel oyuncuların gelecek için ihtiyaç duyacağı donanımı yeniliyor. Şirket ayrıca özel yapım bilgisayarları ile yeni bir seçim ve kişiselleştirme çağına giriyor ve bu görevi CES’te daha da ileriye götürmeyi planlıyor.

Jason, “Tüm temamız özelleştirme ve CES’te bunun üzerine inşa edilecek ürünleri tanıtacağız” dedi. “Müşterilere yapabilecekleri konusunda daha fazla seçenek sunmak, estetiği daha fazla özelleştirmek, bu şekilde kim olduklarının ve bilgisayarlarından ne istediklerinin bir yansıması.”

E-spor oyuncuları en çok dikkat çekerken, iBuyPower sadece şampiyonları değil, aynı zamanda kafaları da çeviren bir donanım yapıyor. Bu nedenle iBuyPower, Özelleştirilmiş, Yüksek Performanslı Oyun Donanımı için Editörümüzün Perakende Seçim Ödülü’nü kazandı.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector