INAP приносить клієнтам повний спектр центрів обробки даних та хмарних рішень під одним дахом із придбанням SingleHop

TL; ДОКТОР: INAP, всесвітній постачальник керованого продуктивним центром обробки даних та хмарних рішень, постачає клієнтам рішення з білими рукавичками, оптимізованими для масштабування відповідно до життєвого циклу бізнесу. Придбання SingleHop в 2018 році дозволило INAP розширити свій набір продуктів, включаючи вдосконалені приватні хмари та керовані рішення. Постійно зосереджуючись на забезпеченні клієнтів та постійних удосконаленнях, INAP спрямований на розширення можливостей ІТ-перетворень для бізнесу по всьому світу.


Настільки, як марочне вино та сир гурмани, деякі речі чудові самі по собі, але разом виняткові. Так було у випадку з INAP та SingleHop, двома компаніями, які довели, що вони досить добре поєднуються після об’єднання сил у лютому 2018 року.

Провайдер рішень Datacenter INAP придбав SingleHop, щоб запропонувати клієнтам повний набір колокацій, керований хостинг, хмарні та мережеві послуги, за словами TJ Waldorf, віце-президента з глобального маркетингу в INAP, який працював на SingleHop більше трьох років до придбання.

Логотип INAP

INAP – це єдине місце для широкого спектру рішень для обробки даних та хмарних рішень.

“Приблизно у 2015 році, здавалося, зростає усвідомлення підприємствами, що їм потрібно вийти зі своїх центрів обробки даних і перейти в гібридне або багатошарове середовище”, – сказала TJ. “INAP мав передбачення визнати триваючу тенденцію, яка включала перехід на аутсорсингові ІТ-моделі, такі як колокація та керовані хмарні середовища”.

За словами Дженніфер Керрі, SVP компанії Global Cloud Services в INAP, за 12 років SingleHop займався бізнесом, компанія виявила свою навичку в розробці базової технології, необхідної для адекватної доставки керованих служб хостингу для клієнтів. “З точки зору керованого хостингу, INAP потрібно було зміцнити можливості, які ми мали в даний час”, – сказала Дженніфер. “Замість того, щоб спробувати створити рішення самі, ми отримали SingleHop.”

З точки зору SingleHop, цей крок був однаково вигідним. Як і INAP, компанія хотіла надати клієнтам надійний набір послуг через одну скляну скло. Він також шукав масштабу. “Ми потрапили в точку масштабу, де нам потрібно було прийняти деякі рішення щодо того, як рухатись вперед”, – сказав TJ. “Ми називали це шлюбом, який мав багато сенсу”.

Зараз, працюючи як один INAP, компанія зосереджена на наданні цілеспрямованої, орієнтованої на ефективність ІТ-трансформації для бізнесу по всьому світу за допомогою повного спектру рішень з білими рукавичками. Постійно зосереджуючись на розробці продукції, перероблена компанія має намір продовжувати краще обслуговувати клієнтів за рахунок розширеного охоплення ринку.

Включення цілеспрямованої, трансформованої ІТ-трансформації

Сьогодні, майже рік з моменту придбання INAP SingleHop, TJ заявила, що клієнти пожинають переваги підходу «єдиного вікна». “Відповідь, яку ми отримали від клієнтів, була дуже позитивною”, – сказав він. “Незалежно від того, в якій галузі вони перебувають, сьогоднішній день компанії мають бути цифровими, щоб конкурувати, і клієнти хочуть звернутися до єдиного постачальника, який допоможе їм у їх ІТ-поїздках”.

Бюджетні обмеження, незрозумілі пріоритети та нестача навичок також накладають навантаження на багато внутрішніх ІТ-команд. На основі опитування 500 ІТ-фахівців, у доповіді INAP за 2018 рік, «Стан управління ІТ-інфраструктурою», було виявлено, що 86% респондентів погодилися з твердженням: «Мій ІТ-відділ веде зусилля цифрової трансформації організації». У той же час, 85% респондентів також погодились із твердженням: «Щоб мій відділ ІТ досяг успіху, нас треба сприймати більше як центр інновацій, а менше – як операційний центр витрат».

Графіка із зображенням високоефективної стратегії

INAP має на меті надати можливості бізнесу трансформувати свої ІТ-стратегії персоналізовано.

“Ці ІТ-фахівці хочуть робити більше – провідні трансформації з точки зору цифрових та ІТ-стратегій”, – сказав TJ. “Але вони замикаються із мирським: переконайтесь, що сервери працюють і працюють, регулярний моніторинг та обслуговування. Ми намагаємось стати єдиним центром, який дає їм час назад, щоб вони могли зосередитись на впровадженні та впровадженні своїх місій “.

Після придбання, кінцевою метою компанії є функціонування як єдиного постачальника, який може допомогти новачкам, середнім маркетингу та компаніям на рівні підприємств реалізувати свої ІТ-стратегії, незалежно від технологій автоматизації або керованих сервісів та підтримки. “Оскільки ми ввели SingleHop під нашим зонтом, ми вважаємо, що місія INAP – це надання бізнесу інструментів та можливостей, необхідних для здійснення цілеспрямованих ІТ-перетворень, орієнтованих на ефективність”, – сказав TJ.

Керовані рішення, білі рукавички, оптимізовані для життєвого циклу бізнесу

Дженніфер сказала, що компанія керована, рішення “під ключ” служать важливим диференціатором. INAP прагне бути партнером, а не продавцем. “Ми справді взаємодіємо з клієнтом – постійно взаємодіючи”, – сказала вона. “Зазвичай, якщо клієнти телефонують нам і вводять квитки, це не тому, що щось зламається. Це тому, що наша послуга – це інтерактивний, комплексний процес, в якому бізнес тісно співпрацює з нашими висококваліфікованими, технічно кваліфікованими людьми. “

Дженніфер сказала, що команда архітекторів рішень INAP прагне зрозуміти не лише те, де сьогодні є її клієнти, але і де вони хочуть бути в майбутньому. Ідея полягає у створенні персоналізованих центрів обробки даних та хмарних рішень для живлення, масштабування та захисту додатків кожного бізнесу. “Ми прагнемо узгодити бізнес-цілі та цілі наших клієнтів”, – сказала Дженніфер. «Ми не тільки пильно стежимо за вашим оточенням, але й пропонуємо постійно
поради щодо ефективності та оптимізації ».

З цією метою INAP пропонує широкий спектр керованих рішень для хостингу, безпеки, зберігання та резервного копіювання, якими користуються його консультанти для оптимізації інфраструктури. Наприклад, керований сервер хостингу компанії, наприклад, підходить для проектів будь-якого розміру – від єдиного спеціалізованого розгортання сервера до налаштованого корпоративного середовища. Спеціалісти з хмари доступні для оптимізації середовища для клієнтів, незалежно від приватної хмари, голого металу чи іншим способом.

Шукаєте нову стратегію публічної хмарної публіки? Пропозиції, керовані AWS та керовані Azure INAP, дозволяють сертифікованим експертам INW та Azure сертифікувати INAP усунути головні болі, а також необхідність внутрішньої роботи. Компанія також пропонує керовані рішення для своїх колокаційних послуг (шафи, клітки та апартаменти), включаючи допомогу з міграції та віддалену підтримку.

“Ми не намагаємось щось надмірно архітектувати – ми хочемо привести вас у правильний спосіб”, – сказала Дженніфер. «Наявність у нашому портфоліо стільки послуг, що дозволяє нам це робити легко».

Забезпечення високої продуктивності, гнучкості та низької затримки

Історично, TJ зазначає, що INAP та SingleHop працювали над постійною оптимізацією їхнього сервісного досвіду, що включає консультації з будь-якого питання – від проблем з обмеженням потенціалу до відновлення після аварій..

“Бути уважним до неба для наших клієнтів – бачити, що відбувається в їхньому середовищі, і давати рекомендації – те, що обидві компанії мали в крові”, – сказав він. “На цьому фронті була приємна синергія, коли ми збиралися разом, щоб переконатися, що досвід постійно покращується”.

Графіка із зображенням інфраструктурних ресурсів

Інфраструктурні ресурси компанії дозволяють вирішити цілий ряд проблем із клієнтами.

TJ сказав, що є три сфери, в яких клієнти INAP знаходять найбільшу цінність: висока продуктивність, гнучкість та низька затримка. Компанія забезпечує високу продуктивність для додатків та навантажень через власну мережу та оптимізований досвід обслуговування. Завдяки своїй службі IP © Performance, INAP також використовує запатентовану систему оптимізації маршруту, яка покращує продуктивність мережі та значно зменшує затримку, автоматично спрямовуючи трафік на найшвидший можливий шлях. Послуга доступна для INAP-колонізації та хмарних клієнтів.

Що стосується гнучкості, широкий спектр центрів обробки даних та вибір хмар INAP дозволяють застосовувати індивідуальний підхід. “Оскільки у нас є повний спектр центрів обробки даних та хмарних послуг, клієнти можуть робити мудрий вибір – поряд з нашими рекомендаціями – щодо найкращої моделі доставки, будь то колокація, голий метал чи будь-яка з пропонованих нами послуг, щоб переконатися, що обидва Технічно та економічно вони найкращі », – сказав ТЖ.

Нарешті, глобальний слід INAP – який включає 53 центри обробки даних у Північній Америці, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – дозволяє клієнтам знаходитись у безпосередній близькості до своїх кінцевих користувачів, мінімізуючи затримку. “Це ще одна частина оповіді, яка реально резонує”, – сказала Т.Д..

Постійний фокус на освіті клієнтів та постійних удосконаленнях

TJ сказав нам, що INAP також прагне інформувати своїх клієнтів про тенденції, найкращі практики та поширені помилки в галузі, щоб гарантувати, що вони мають інструменти, необхідні для прийняття оптимальних ІТ-рішень..

“Наприклад, є така помилка, що громадська хмара є рятівником для всього, і це просто не так”, – сказав він. “Завдяки безлічі розмов з нашими замовниками, ми можемо засвідчити проблеми просто підбирати навантаження в центрі даних підприємства та переміщувати його у високу публічну хмару”.

Компанія також підтримує тісні стосунки з клієнтами, коли йдеться про пропозицію нових товарів. “Їх внесок – це те, що рухає нашу дорожню карту”, – сказала Дженніфер. “Продукти, які пропонував SingleHop, не тільки добре вписуються в наш портфоліо, але й виконували запити наших клієнтів”.

Таким чином, окремі компанії були чудовими по собі, але краще разом – дуже на користь щасливим клієнтам INAP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector