Індійський HostingRaja – компанія, що швидко розвивається, що робить хостинг доступним, не жертвуючи надійністю та підтримкою клієнтів

TL; ДОКТОР: Що стосується ділових цілей, HostingRaja ставить собі за мету високу. Завдяки багатомовній технічній підтримці, надійному вибору планів хостингу та постійних інновацій компанія створила унікальну ціннісну пропозицію в надії стати провайдером номер 1 в Індії. Тепер з безпечним хостингом WordPress та інноваційними рішеннями щодо обслуговування клієнтів HostingRaja прагне досягти кроку вперед у швидко розвивається галузі.


Dhanasekar Mani говорив це з 1995 року: Інтернет створить широкі можливості для бізнесу.

Але лише через роки, працюючи менеджером проектів у Samsung India, Мані вжила серйозних дій. “Я хотів щось почати у веб-індустрії, тому що знав, що це буде продовжувати стрімкий темп”, – сказав він.

Логотип HostingRaja та голова Dhanasekar Mani

Засновник Dhanasekar Mani розповів нам, що погане обслуговування клієнтів, яке він отримав від господаря, надихнуло його на початок хостингуRaja.

Ніколи не ухиляючись від виклику, Мані швидко навчила себе веб-дизайну, перш ніж відкрити інтернет-дизайнерське агентство. Він почав будувати присутність компанії в Інтернеті і вирішив розмістити її веб-сайт у США. На велике задоволення Мані, його клієнтська база почала зростати. Була лише одна проблема: щоразу, коли йому потрібна підтримка клієнтів від його господаря, він стикався із значним мовним бар’єром.

“З американською хостинговою компанією було багато проблем, головним чином щодо підтримки”, – сказав він. «Ми були в різних часових поясах, і представники служби обслуговування клієнтів використовували американський акцент, тоді як ми використовували індійський акцент. Рівень підтримки не відповідав тому, що ми очікували ».

Потім воно дійшло до нього. “Я подумав:” Чому ми не запустимо хостинг-компанію в Індії та не надамо підтримку на місцевих мовах? “В Індії розмовляють багато мов, тож ми могли б надати підтримку цими мовами – плюс, якщо сервери в Індії допоможуть сайти завантажуються швидше. “

У 2012 році Мані заснував HostingRaja. З того часу компанія зросла, щоб забезпечити неймовірно всебічний вибір спільних, хмарних, VPS та спеціальних серверних рішень у поєднанні з одномовною підтримкою більш ніж 150 000 клієнтів.

Якісна підтримка клієнтів англійською та регіональною мовами Індії

За даними Rosetta Stone, 95% споживачів по всьому світу живуть за межами США, і лише 5,6% у світі розмовляють англійською мовою як основною мовою. Що важливо, що стосується рішень про купівлю, 56,2% споживачів кажуть, що можливість отримання інформації рідною мовою важливіша, ніж ціна.

Маючи на увазі ці факти, легко зрозуміти, як нездатність компанії обслуговувати не-англомовних споживачів представляє недолік на світовому ринку хостингу. З іншого боку, багатомовна підтримка HostingRaja надає компанії серйозну конкурентну перевагу в Індії.

“Ми в основному орієнтуємося на індійських клієнтів”, – сказав Мані. “Все знаходиться в Індії, і ми надаємо підтримку різними регіональними мовами, включаючи бенгальську, каннаду, тамільську та телугу”.

Графічне зображення переваг перенесення сервера в Індію

Інший підхід: HostingRaja надає багатомовну підтримку, включаючи різні місцеві індійські мови.

Команда досвідчених техніків HostingRaja доступна вдень і вночі, щоб гарантувати, що сервери працюють і працюють без проблем. Але це не єдине, що вирізняє компанію. Мані зазначив, що замовники часто вказують на три характеристики, які роблять HostingRaja своїм постачальником на вибір.

“Ні. 1, ми дуже доступна хостингова компанія », – сказав він. “Ні. 2, ми економимо їм час – коли їм потрібна допомога, наша команда підтримки відповість правильним рішенням протягом однієї години. № 3 – це душевний спокій. Клієнти знають, що їх хостинг-рішення буде повністю забезпечено без головних болів ».

Мані сказала, що маркетинг з вуст у вуста досить добре обслуговує HostingRaja. “Ми отримуємо від 30% до 40% наших нових клієнтів за допомогою рефералів від існуючих клієнтів, що говорить про якість наших послуг”, – сказав він..

Продовжувати темп з новими технологіями в конкурентній галузі

Не секрет, що ринок хостингу насичений. Це процвітаюча галузь, і кожен хоче частину пирога. Цифри не брешуть: останні дослідження показали, що в 2017 році ринок хмарних обчислень та хостингових послуг коштував приблизно 101 мільярд доларів.

“З кожним днем ​​хостинг-індустрія стає все більш конкурентоспроможною з точки зору великих гравців, які входять у цю галузь, а також нових технологій”, – сказав Мані. «В Індії багато гравців вже давно працюють у цій галузі. Є також багато великих організацій, таких як Google, AWS та Azure, які хочуть дуже активно ввійти в цю галузь ».

У цьому конкурентному середовищі постійний розвиток продукції є необхідним. Мані сказала нам, що HostingRaja використовує будь-яку взаємодію із клієнтами – позитивну чи негативну – для зростання продукту.

Графіка із зображенням різних продуктів HostingRaja

Компанія надає неймовірно всебічний вибір хостингових та доменних послуг.

“Зі складних клієнтів ми можемо багато чого навчитися”, – сказав він. “Коли є квиток, який не відразу вирішено, мої технічні менеджери та генеральний директор компанії поговорять із замовником, щоб зрозуміти їхні больові точки та розробити рішення проблеми”.

Компанія також розвиває свою продукцію, використовуючи проникливий досвід промисловості. Так само, як Мані передбачив, що Інтернет стане головною силою, тепер він прогнозує, що Kubernetes зіграє важливу роль в управлінні контейнерними програмами.

“Я відчуваю, що хостинг Kubernetes зіграє головну роль у найближчі кілька років”, – сказав Мані. «Ми хотіли б, щоб HostingRaja став лідером ринку Kubernetes, тому ми просто запустили платформу Kubernetes». За словами Мані, нова платформа ідеально підходить для автоматизації розгортання та роботи контейнерів через кластери хостів.

Комплексний набір планів, що включає безпечний хостинг WordPress

Хостинг-рішення HostingRaja запускають гаму. Компанія пропонує спільні, віртуальні, хмарні та спеціалізовані сервери, а також цілий ряд доменних послуг. Усі преміальні та необмежені плани містять безлімітні акаунти електронної пошти, безкоштовний домен та безкоштовний сертифікат SSL.

Спільні плани починаються всього в 65 рупій (що становить приблизно 95 центів в американській валюті) для одного сайту, одного піддомену та двох облікових записів FTP, а також безкоштовного cPanel. Починаючи з 732 рупій (10 доларів) Плани VPS HostingRaja включають вибір Linux або Windows хостингу; обидва з них мають оптимізовану панель управління, безкоштовну міграцію з нульовим простоєм, безкоштовну оптимізацію сайту та оптимізацію кешу. Високопродуктивний спеціалізований хостинг компанії також доступний як для Linux, так і для Windows, починаючи з 4 499 рупій ($ 62) з безкоштовною керованою підтримкою.

Графічне зображення безпечного хостинг-рішення WordPress

Оптимізований WordPress хостинг HostingRaja пропонує клієнтам швидке, безпечне та надійне рішення.

Одне з рішень, яким Мані особливо пишається, – це оптимізований хостинг WordPress компанії. “Ми створили швидке, надійне та надійне рішення для хостингу WordPress, яке інтегрується з WordPress, щоб забезпечити клієнтам безліч варіантів безпеки”, – сказала Мані.

Мані сказала нам, що платформа отримала позитивну відповідь від клієнтів, і це не завадить, що HostingRaja потребує часу, щоб провести їх через нові пропозиції. “Щоразу, коли ми розробляємо нові технологічні рішення, ми пояснюємо їх замовнику”, – сказав він.

Окрім безпеки, оптимізований WordPress хостинг HostingRaja включає керовану підтримку, теми, налаштування та встановлення безкоштовно, а також 15-денний пробний період.

Чат HostingRaja: ідеальний супутник традиційній підтримці

Погане обслуговування клієнтів, що Мані отримав від своєї хостингової компанії років тому, надихнуло його на створення свого бізнесу. Сьогодні він вирішив забезпечити, щоб його клієнти ніколи не відчували цього.

Однак, в обслуговуванні клієнтів існує багато підводних каменів, яких слід уникати. Нещодавнє опитування свідчить про те, що провідні причини розчарування в обслуговуванні клієнтів різняться, і респонденти вказують на недостатню ефективність (27%), відсутність швидкості (12%) та недостатню точність (10%) як найбільш поширених порушників..

Щоб утримати клієнтів без розчарувань, нещодавно HostingRaja застосував двосторонній підхід до обслуговування клієнтів, який поєднує в собі найкращі штучний інтелект та людську підтримку.

“Як правило, коли ви відправляєте квитки в хостинг-компанію, у середньому на це може знадобитися шість годин”, – сказала Мані. “Використовуючи AI, ми можемо часто залишати задоволеними клієнтів, надаючи оперативне рішення протягом п’яти хвилин”.

Система штучного інтелекту, відома як Chatbot, надає користувачам миттєву технічну підтримку. Якщо Chatbot не зможе вирішити проблему оперативно, користувачі просто ескалірують свій запит, і член команди відповість. Chatbot також зручний для створення ідентифікатора електронної пошти для вашого домену, зміни параметрів PHP та розблокування вашої публічної IP-адреси.

Незалежно від того, чи багатомовна команда підтримки чи штучний інтелект, HostingRaja дозволяє клієнтам шукати необхідну підтримку через будь-який необхідний канал.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector