Інструменти для розробників AWS підтримують робочі навантаження для підприємств у сучасному середовищі розробників, полегшуючи створення, тестування та розгортання програм

TL; DR: Колекція AWS Developer Tools дозволяє практикуючим DevOps швидко та безпечно доставляти програмне забезпечення через AWS або локальне середовище. Унікальні та потужні рішення використовують найкращі практики в галузі для автоматизації розгортання коду, забезпечення постійної доставки, впорядкування управління джерелами та вдосконалення процесів збирання програмного забезпечення. Сьогодні, як частина своєї місії з підтримки сучасних розробок прикладних програм, AWS створює досвід рідного розробника через свій комплект для розробки хмари, який зараз знаходиться у відкритій версії бета.


13 вересня 2018 року, під час виступу в Економічному клубі Вашингтона, виконавчий директор Amazon Джеф Безос заявив, що “секретний соус” компанії є нав’язливим фокусом на своїх клієнтах, а не на конкурентів..

Заява повторила його почуття за два роки до цього в листі до акціонерів 2016 року, в якому детально описувався успіх веб-служби Amazon: “Більшість великих технологічних компаній орієнтовані на конкурентів”, – сказав він. «Вони бачать, що роблять інші, і потім працюють, щоб швидко слідувати. Навпаки, від 90 до 95% того, що ми будуємо на AWS, визначається тим, що клієнти говорять нам, що хочуть ».

Сьогодні Amazon використовує той самий підхід для клієнтів, щоб керувати майбутнім колекції AWS Developer Tools – набору рішень, призначених зробити життя практиків DevOps значно менш напруженим..

Логотип AWS

Інструменти для розробників AWS допомагають командам DevOps швидко та надійно постачати програмне забезпечення.

Аарон Као, старший менеджер із маркетингу продуктів AWS, сказав нам, що завдання AWS Developer Tools – це полегшити користувачам доставку програмного забезпечення на AWS з акцентом на підтримку сучасної розробки програм.

“Ми пропонуємо широкий спектр послуг і маємо багату партнерську мережу, тому клієнти завжди повинні бути впевнені, що зможуть знайти інструмент для роботи”, – сказав він. “Наші сервіси створені для підтримки навантаження на рівні підприємств, таких як запуск глобально розповсюдженого додатку у високому масштабі та відмовостійкість”.

Надійні інструменти дозволяють професіоналам DevOps розміщувати код, а також автоматично створювати, тестувати та розгортати додатки для AWS або локального середовища. Набір рішень допомагає впорядкувати розгортання, доставку програмного забезпечення, управління джерелами та створення програмного забезпечення. Тепер компанія AWS Cloud Development Kit, яка зараз є публічною бета-версією, має на меті створити власний досвід для розробників, які створюють додатки в хмарі.

Автоматизувати розгортання коду та забезпечити постійну доставку

Історія, що стояла за колекцією AWS Developer Tools, розпочалася понад 15 років тому, коли Amazon переходив до архітектури, орієнтованої на сервіс.

“Amazon переробив своє програмне забезпечення на невеликі незалежні сервіси і переробив свою організацію в невеликі автономні команди”, – сказав Аарон. «Кожна команда взяла на себе повну власність над розробкою та функціонуванням єдиного сервісу, і вони працювали безпосередньо зі своїми клієнтами над її вдосконаленням»

Завдяки кращому фокусу та контролю, команди могли швидко виробляти нові функції, але процес їх ручного розгортання став спричиняти вузькі місця, що сповільнили випуски. У відповідь Amazon створив Apollo, спільну службу внутрішнього розгортання, для автоматизації розгортань. Врешті-решт, Apollo вирішив проблему розгортання, але все ж знадобилося значна кількість часу, щоб зміни коду перейшли від процесу реєстрації розробника до виробництва.

Банер Інструменти для розробників AWS

Колекція інструментів підтримує сучасну розробку додатків через AWS або локальне середовище.

“Щоб мінімізувати час, необхідний для зміни коду, щоб пройти життєвий цикл розгортання, ми створили трубопроводи”, – сказав Аарон. “У багатьох наших клієнтів виникли подібні проблеми з розгортанням та доставкою програмного забезпечення, що призвело до того, що Amazon представила AWS CodeDeploy та AWS CodePipeline на основі внутрішніх інструментів”.

AWS CodeDeploy автоматизує розгортання додатків та оновлення для всього флоту екземплярів будь-якого розміру, включаючи екземпляри Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) та сервери, що працюють на локальному рівні. Масштабоване рішення дозволяє легше швидко випускати нові функції, уникати простоїв під час розгортання та обробляти складні оновлення.

З іншого боку, AWS CodePipeline – це послуга безперервної інтеграції та доставки, яка автоматизує процес випуску програмного забезпечення. На основі моделей, визначених розробником, інструмент будує, тестує та розгортає код кожного разу, коли є зміни. Аарон сказав, що всі, від розробників підприємств до будівель з Lambda та контейнерами, зараз використовують ці інструменти, які підтримують усі компоненти, що складають сучасні програми.

Упорядкуйте управління джерелами та процеси побудови програмного забезпечення

Окрім спрощення розгортання та доставки програмного забезпечення, AWS також розробила інструменти, які допомагають впорядкувати процеси управління джерелами та створення програмного забезпечення.

“Amazon випустила AWS CodeCommit та AWS CodeBuild на основі внутрішніх інструментів, щоб допомогти нашим клієнтам швидше знаходити та вирішувати помилки, покращувати якість програмного забезпечення та скорочувати час, необхідний для перевірки та випуску нових оновлень програмного забезпечення”, – сказав Аарон.

AWS CodeCommit, хмарний сервіс управління джерелами, спрощує бізнес для розміщення захищених та масштабованих сховищ Git. Рішення, яке легко працює з існуючими інструментами Git розробника, позбавляє від необхідності керувати та масштабувати систему контролю версій.

Edmunds.com, веб-сайт, що дозволяє 20 мільйонам покупців щомісяця переглядати поглиблену інформацію про різні транспортні засоби, використовує AWS CodeCommit для зменшення навантажень на адміністрування та обслуговування. Згідно з тематичним прикладом на сайті AWS, AWS CodeCommit допомогло компанії скоротити час, витрачений на виконання цих завдань, на цілих 95%.

AWS CodeBuild забезпечує швидкий та простий спосіб побудови та тестування коду, уникаючи вузьких місць, які часто сповільнюють команди. Послуга безперервної інтеграції, яка безперебійно працює з AWS CodePipeline, збирає вихідний код, виконує тести та виробляє пакети програм, готові до розгортання.

Оскільки сервісом повністю керується, не потрібно налаштовувати, виправляти, оновлювати чи керувати серверами чи програмним забезпеченням. І щоб переконатися, що вони не платять за час простою, AWS CodeBuild виставляє рахунки розробникам лише за хвилини, якими вони користуються..

Унікальні та надійні набори функцій

Аарон сказав, що AWS пропонує широкий спектр функцій для розробки та управління додатками AWS, і серед них, у нього є кілька улюблених. Наприклад, інструментальні набори інструментів інтегрованого середовища розвитку (IDE) компанії збільшують швидкість розробки за допомогою хмарних інструментів, інтегрованих у розроблювальне середовище. “Клієнти можуть розробляти, налагоджувати та розгортати безсерверні програми безпосередньо зі свого IDE”, – сказав він.

Він також виділив функцію швидкого запуску – Blue-Green Deployment на AWS, яка була розроблена архітекторами AWS-рішень для створення конвеєра безперервної інтеграції / безперервного розгортання (CI / CD) всього за 15 хвилин. Ця функція працює з AWS Elastic Beanstalk, інструментом, який розробники використовують для розгортання та керування програмами у хмарі AWS, не турбуючись про інфраструктуру, яка їх підтримує.

Розробка та розгортання програм на AWS Elastic Beanstalk збільшує доступність та зменшує ризик за рахунок використання однакових синіх та зелених середовищ. Синьо-зелений розгортання на AWS Quick Start автоматично реалізує синьо-зелену архітектуру для кожного типу обчислень – включаючи Amazon EC2, контейнери та Lambda – на AWS за допомогою AWS CodePipeline.

“Синьо-зелена розгортання на AWS забезпечує підтримку усталених кращих практик, коли клієнти впроваджують нове програмне забезпечення”, – сказав Аарон.

Aaron також рекомендує розробникам використовувати AWS Config для постійного відстеження змін конфігурації ресурсів AWS та оцінювати кожну зміну відповідно до визначених правил, що представляють ідеальну конфігурацію. Ця функція постійно відстежує зміни конфігурації, щоб перевірити, чи зміна порушує правила, а якщо це відбувається, AWS Config позначає ресурс і правило як невідповідні.

Нарешті, Аарон зазначив, що рамка розвитку AWS Amplify для мобільних пристроїв включає набір бібліотек, компонентів інтерфейсу користувача та інтерфейс командного рядка, щоб клієнти могли легко створювати мобільні програмні засоби, які можна інтегрувати з додатками iOS, Android, Web та React Native.

AWS CDK: Рідний досвід створення програм у хмарі

Щодо майбутнього, Аарон зазначив, що його команда з великим ентузіазмом ставиться до AWS Cloud Development Kit (CDK), який зараз знаходиться в попередньому попередньому перегляді. Рамка розробки програмного забезпечення з відкритим кодом призначена для визначення хмарної інфраструктури в коді та надання її через AWS CloudFormation.

“За допомогою CDK, розробники, DevOps та ІТ-команди можуть використовувати об’єктно-орієнтовану структуру вищого рівня для визначення ресурсів AWS у будь-якій мові програмування, яку вони зараз використовують”, – сказав Аарон.

Команди можуть визначати та забезпечувати свою AWS інфраструктуру передбачувано та ефективно, використовуючи бібліотеку AWS Construct з інфраструктурних конструкцій – набір модулів, які попередньо вбудовані в них найкращі практики AWS. Зрештою, компанія сподівається сприяти створенню досвіду для розробників, які будують сучасні додатки у хмарі.

“Це означає усунути межу між логікою програми та інфраструктурою та мати можливість безперешкодно” писати “як з однієї мови програмування”, – сказав Аарон.

Ці рішення, поставлені разом із “секретним соусом Амазонки”, ці рішення, безумовно, є любителями натовпу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector