Intel оголошує про свою чуйну роздрібну платформу ™ та інвестиції в розмірі 100 мільйонів доларів, спрямовані на те, щоб перетворити досвід у магазині

TL; ДОКТОР: Як провідний світовий виробник мікросхем, Intel займає першочергове становище, щоб поставити генеральний директор Брайана Крзаніча на 100 мільйонів доларів США на перетворення досвіду покупок у магазині за допомогою підключеної технології. Розважальна платформа роздрібної торгівлі Intel була представлена ​​під час нашого візиту до Великого шоу Національної федерації роздрібної торгівлі у 2017 році. Разом із кожною зупинкою нашої екскурсії щодо партнерських рішень від Intel, дані, що діють, були спільною темою. Роздрібні продавці вже багато років чують про переваги великих даних, і завдяки платформі Intel вони будуть оснащені технологією для перетворення інформації на покращену роботу клієнтів та ефективність співробітників.


Одне з ключових оголошень на Великому шоу Національної федерації роздрібної торгівлі у 2017 році відбулося, коли генеральний директор Intel Брайан Крзаніч вийшов на сцену в Нью-Йорку, щоб представити платформу роздрібної роздрібної торгівлі своєї компанії (RRP) та заявив про свою прихильність інвестувати 100 мільйонів доларів протягом наступних п’яти років в роздрібній технології.

Призначений для того, щоб допомогти вітринам з виробництва цегельних та будівельних розчинів зрозуміти надійний аналіз даних, який вже сприяє продажам електронної комерції, метою Intel RRP є об’єднання цифрової та фізичної торгівлі за допомогою підключеної технології Internet of Things (IoT)..

Важливим фактором, що сповільнює прогрес, є роздрібні торговці, які все ще працюють із застарілими, розрізненими системами у кожній точці ланцюга поставок. Intel, відомий як найвідоміший у світі виробник мікросхем, визнав необхідність створення спільної платформи, яка б дозволила всім апаратним, програмним, API та сенсорам працювати разом, перетворюючи дані в результати.

На наступний день після великого оголошення Intel наша команда відвідала медіа-сніданок від Intel на Великому Шоу, де ми мали можливість побачити частину цієї технології в дії. Райан Паркер, генеральний менеджер Respovable Retail для Intel, провів нам екскурсію, яка продемонструвала, як Intel допомагає своїм партнерам перетворити можливості на реальність у роздрібній торгівлі.

Райан сказав нам, що більшість підприємств роздрібної торгівлі вже збирають інформацію про клієнтів і прагнуть зробити наступний логічний крок: використовуючи інформацію для надання персоналізованого досвіду, який позитивно впливає на підсумки.

“Ми зробили внутрішнє дослідження, і ми маємо цитату після цитати:” Дані – це не моя проблема. У мене занадто багато даних. Що я з цим робити? “, – сказав Райан. “Коли ми розглядаємо компанії, які пропонують нашу платформу роздрібної торгівлі, ми завжди дивимось на дії. Що ми насправді хочемо зрозуміти, що ми можемо зробити з унікальними та різними даними? “

Ми звели всі рішення партнерів на найголовніші ролики деяких найцікавіших речей, які ми побачили під час нашої поїздки через стенд Intel, включаючи продукти, які покращують досвід клієнтів та інформують співробітників..

Нові інновації для посилення взаємодії & досвід клієнта

Дані відіграють ключову роль у наданні персоналізованого досвіду, що було легко помітити в дії на декількох зупинках по ходу Intel.

Одне цікаве партнерське рішення було створене у відповідь на розрив між перевагами бізнесу та клієнтів. Американці віддають перевагу іншим формам спілкування, наприклад, текстовим повідомленням, а не телефонним дзвінкам, при цьому тисячоліттями рухає тенденцію. Побудований за технологією Intel, Бантер ™ це мобільний додаток, який дозволяє підприємствам зв’язуватися з клієнтами за допомогою розмовної мови через SMS, Facebook Messenger, Twitter та інші платформи.

Команда «Бантера» встановила, що 80% взаємодій із клієнтами може управляти додатком, а алгоритм використовується для спрямування решти 20% запитань клієнтів до потрібних людей. Незважаючи на те, що 80% запитань, що вирішуються без проблем, вже дозволяють працівникам робити більше, це число продовжуватиме зростати, чим більше використовується програма, оскільки для покращення результатів використовує машинне навчання. Бантер також виконує функції помічника, допомагаючи клієнтам знаходити товари в магазинах та організовувати доставку товарів, натискаючи на клієнтські бази даних..

Під час медіа сніданку Intel також представила бета-версію 3D-сканера для ніг, в яку інтегрується True Fit ™ щоб допомогти споживачам знайти найкраще підходящі пари взуття, використовуючи True Fit Genome – базу даних специфікацій продукції, яка враховує тисячі марок взуття.

Фото TrueFit у стенді Intel на великому шоу NRF 2017

3D-ножне відображення Intel інтегрується з геном True Fit, щоб клієнти знаходили взуття, яка їм найкраще підходить.

“Ця комбінація досить потужна, тому що це насправді моя стопа”, – сказав Райан, показуючи на ноги. “І з цими 13-ти чотиризначними, я можу вам сказати, взуття знайти непросто”.

В даний час True Fit аналізує дані про покупки одягу від сотень мільйонів анонімних покупців для обслуговування роздрібної торгівлі, але близько 30 мільйонів споживачів створили користувацькі профілі, щоб допомогти їм знайти найкраще взуття та одяг з цією кількістю, що зростає на 1,5 мільйона нових користувачів щомісяця.

Інший партнер Intel, який робить свою роль для покращення досвіду клієнтів, – це Telefonica ™, яка демонструє рішення, яке називається spotlabel ™, що дозволяє роздрібним торговцям змінювати ціни та акції в цифровому вигляді, щоб клієнти завжди бачили актуальну інформацію під час покупок у магазинах, підтримуючи клієнтів зацікавленими та інформованими під час перегляду..

Оптимізація операцій & Виробництво через підключені технології

Хоча партнерські стосунки, які нам показав Райан на сніданку в ЗМІ, демонстрували цінність подарунків RRP для клієнтів, платформа також орієнтована на те, щоб допомогти компаніям підвищити ефективність у виробництві та розширити можливості співробітників за допомогою технології Intel.

Один з дисплеїв у стенд Intel, який виділявся, – це гігантська машина посередині, яка в’язала светр за допомогою технології 3D-друку. Shima Seiki ™ кидає виклик ідеї традиційної мережі постачань із в’язальних машин, які дозволяють дизайнерам створювати ідеї, завантажувати їх та втілювати їх у життя у різноманітних текстильних виробах, стібках та кольорах та отримувати їх на полицях лише за дві години.

Сучасні проблеми зі створення одягу за допомогою операцій з пошиття та шиття включають надмірні відходи, великі розходження між тими самими розмірами та невикористаний товарний запас, що призводить до дисконтованого доходу. Shima Seiki зменшує марнотратство з 30% до 1%, що додає більше предметів за однакову кількість матеріалу. Завдяки трикотажному в’язанню одяг виходить практично однаково, лише 1% різниці між ними, а оскільки одяг можна в’язати на замовлення, не потрібно зберігати зайві речі на складі.

Фото 3D в'язальної машини Shima Seiki в кабінці Intel

3D в’язальна машина Shima Seiki може порушити ланцюг поставок із можливістю швидкого створення одягу на замовлення.

Під час обговорення прилавків запасів і магазинів останнім нововведенням, яке починає проявлятися в роздрібній торгівлі, є розпізнавання зображень та партнер Intel Trax ™ створила платформу, яка надає роздрібним торговцям інформацію в реальному часі про ефективність роботи товарів у магазинах. Аналітика на основі зображень показує працівникам, як краще розташувати полиці та визначити продукти, які клієнти не бачать. Це також допомагає брендам гарантувати, що магазини демонструють рекламні матеріали, за які вони платять.

“Бренди витрачають усі ці гроші на рекламу, і більшість з них сидить у задній кімнаті з картону”, – сказав Райан. “Тепер я фактично бачу:” Ей, чи мій екран відобразив це? Правильно мій кінцевий ковпачок? Я отримую те, що хочу, і яка реакція на нього ґрунтується на аналітиці? “

Також на дисплеї був носячий пристрій від Theatro ™ що допомагає працівникам залишатися на зв’язку в магазинах. За допомогою динаміків, що дозволяють спілкуватися та контролювати голос доступу до ключової інформації, наприклад інвентарю, працівники можуть тримати руки вільно під час спілкування з клієнтами, замість того, щоб загубитися у планшеті чи сканері. Адам Сільверман, старший віце-президент з маркетингу в Theatro, був у штаті Intel і повідомив нам, що комунікація щодо технологій працює одноосібно, але також може бути використана для спілкування з групами для підвищення привабливості працівників.

“Регіональні лідери можуть легко спілкуватися зі своїми партнерами в магазині через еквівалентну програму менеджерів на своїх телефонах”, – сказав Адам. “З машини або з поля вони можуть поговорити з будь-яким партнером у своїх магазинах, а корпорація може також поговорити з цими магазинами. Уявіть, чи міг би ваш генеральний директор мати 30 секунд, щоб поговорити з кожним співробітником щодня ».

Intel вносить прийнятні дані в цегельно-будівельні магазини

Коли Брайан вийшов на сцену на Великому Шоу, його повідомлення було зрозумілим: Intel планує майбутнє, коли технологія змінює цегляні та мінометні покупки.

Intel також випустила свою редакцію на цю тему, в якій він написав: «Завдяки такій технології, як роботи та штучний інтелект, щоб звільнити працівників, кожен аспект мережі магазинів і постачальників дозволить працівникам роздрібної торгівлі краще зосередитись на покупці та покращити продуктивність магазину. . “

Інфографіка роздрібної трансформації Intel

Реалізація роздрібної платформи Intel вводить на основі сенсорних, багатих на дану технологію технологій цегельних та будівельних майданчиків.

Ніде це поняття не було більш очевидним, ніж на стенді Intel, де ми бачили ці концепції в дії завдяки інвестиціям компанії в досвід нового магазину нового покоління. Уніфікована технологія є ключовою, і саме тому інвестиції Intel в роздрібну технологію на 100 мільйонів доларів протягом наступних п’яти років є настільки цікавими.

Ми вже побачили версію великих даних Intel в дії на Big Show, але ми з радістю побачили, що далі від технології Powerhouse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector