Invpsus Liderleri, Performans ve Uygun Fiyatla Birleşen Yalnızca VPS Platformuna 15 Yıllık Sektör Uzmanlığı Uygulıyor

TP; DR: Web barındırma spektrumunun yüksek performanslı orta zeminde yoğunlaşmayı tercih eden Invpsus, katı hal sürücülerine sahip modern altyapı ile güçlendirilmiş, yalnızca VPS platformunu sunar. Genç markanın arkasındaki ekip, duyarlı müşteri desteği sunarken kardeş şirketlerde yılların endüstri deneyimine güveniyor. Destek Başkanı Dmitriy Reznichenko kısa bir süre önce bize şirketin sanallaştırılmış sunuculara yönelik benzersiz yaklaşımının yanı sıra Invpsus müşterilerinin kolaylıkla ölçeklenmesini sağlayan tüm ürün ve özelliklere bir göz attı.


Sanal özel sunucular, özellikle iş dünyasında geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem uygun fiyatlı hem de özel bilgi işlem kaynaklarına sahip olan VPS, verileri barındırmak ve kritik öneme sahip uygulamaları çalıştırmak için güçlü ve uygun maliyetli bir çözüm arayan müşteriler arasında giderek daha popüler hale geldi..

VPS hosting, 2000’lerin başlarından ortalarına kadar çekici bir seçenek olmuştur ve genellikle başarılı paylaşılan barındırma hesaplarını özel sunucuların üst kademesine bağlamak için bir köprü görevi görür. Bununla birlikte, VPS’yi aradaki bir çözüm olarak görmek yerine, Invpsus hizmeti imzasını – ve sadece – ürün yapar.

Hostony ve FastNext’in arkasındaki şirketten yeni bir girişim olan Invpsus, güçlü, performanslı altyapıyı yüksek kalibreli destek ve VPS’yi site sahiplerine daha ulaşılabilir hale getiren fiyatlar ile birleştirmek için 2014 yılında başlattı. Invpsus müşterileri anında hazırlık, SSD depolama alanı, KVM sanallaştırması ve birkaç aylık veya saatlik faturalandırma seçeneğinin keyfini çıkarabilir.

“Barındırma, donanım ve bulut konusunda tutkuluyuz,” dedi Destek Başkanı Dmitriy Reznichenko. Açıkçası, yaptığımız işi çok seviyoruz. Bu sadece bizim için bir iş değil; Yaptığımız işte en iyisi olmaktan zevk alıyoruz. ”

Dünya Çapında VPS Ürünlerine Yeni Bir Odak

Hostony ve FastNext, daha geniş ticari modelleri performansa dayalı işlemlerin tümü olarak takip ederken, ana şirket İnternet ve Yazılım Hizmetleri Invpsus ile farklı bir yöne gitmeye karar verdi..

Dmitriy, “2014’te Hostony ve FastNext’ten farklı olmayı hedefleyen yeni bir proje yaratmaya karar verdik” dedi. “Özellikle sadece VPS sunucularını satmayı amaçlayan bir proje istedik.”

Datacenter Zürih resmi

Invpsus fiziksel altyapısını Kiev, Krakow ve Amsterdam’daki veri merkezlerinde barındırıyor.

Güçlü bulut sunucuları için artan pazar talepleri ve paylaşılan barındırma satışlarını daraltmak, ölçeklenebilir sanal sunuculara odaklanmak için ilham kaynağı oldu. Ekip, Invpsus’u sanal sunucular için hızlı bir şekilde güvenilir bir seçenek olarak kurmak için Hostony ve FastNext ile öğrenilen derslerden yararlandı.

Destek Başkanı Dmitriy Reznichenko, “Birçok müşteri tarafından uzun yıllar boyunca tüm barındırma ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir bir sağlayıcı olarak seçilmekten gurur duyuyoruz” dedi. “Ana ders, hosting derecelendirmelerinin üstünde olmak için fiyatın her zaman tek şey olmamasıdır. Daha da önemlisi, sunucuların kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra kolaylık ve müşteri desteği. ”

Üst Düzey Sunucularla Üstün Performans ve Güvenlik

Uzmanlaşma kararı ile Invpsus, çok yönlü bir ürün sağlama, maliyet, kullanım kolaylığı, performans ve güvenilirlik arasındaki hassas dengeyi yakalama zorluğu ile karşı karşıya kalacaktı.

“Müşterilerin çoğunun ya ucuz sunucuları ya da istikrarlı ve güçlü sunucuları seçtiğini biliyoruz,” dedi Dmitriy. “İstikrar, olağanüstü destek ve uygun fiyatları aynı anda birleştirmeyi başardık.”

Fiyatları düşük tutarken bu tür yüksek performansı korumak için, sunucular müşterinin Ubuntu, Debian veya CentOS dahil olmak üzere Linux tabanlı işletim sistemleriyle birlikte gönderilir. Ek özellikler:

  • Esnek fiyatlandırma planları: Invpsus, aylık veya saatlik ücretlerle beş hesaplama yapılandırması sunar. Şirketin en pahalı paketi, aylık 20 ABD Doları karşılığında 100 GB SSD depolama alanı, dört sanal CPU ve 6 TB bant genişliği sağlıyor.
  • Hızlı ve güçlü veri merkezi: Tüm sanal sunucular, sekiz çekirdekli işlemciler, yedekli SSD depolama alanı ve 10GE ağ yukarı bağlantısı ile çalışır.
  • Rahat ve kullanıcı dostu kurulum: Müşteriler bir kontrol paneli için Parallels Plesk, ISPLite ve cPanel / WHM arasından seçim yapabilir ve sanal sunucular sipariş verdikten sonra saniyeler içinde kullanılabilir.
  • Gelişmiş güvenlik ve izleme: Güvenlik personeli sahada 7/24 hizmetinizdedir ve biyometri yoluyla doğrulama gerektiren 7 seviyeli bir güvenlik sistemine bağlı kalmalıdır. Veri merkezi ayrıca tırmanma önleyici çitlerin yanı sıra tünel önleyici koruma ile donatılmıştır.
  • Özelleştirilebilir eklentiler: Müşteriler, varsayılan paketleri sınırsız alan adı ve CloudFlare DNS koruması dahil diğer ürünlerle destekleyebilir. CloudFlare ile siteler DDoS ve diğer saldırılara karşı korunur.

Yüksek kaliteli sunucular sağlamanın yanı sıra, Invpsus ayrıca müşterilerin web sitelerini önceki ana bilgisayarlardan ek ücret ödemeden aktarır. Invpsus daha sonra düzenli yedeklemeler ve arızaya karşı korumalı RAID depolamanın yanı sıra güçlü müşteri desteği sağlar.

Dmitriy, “KVM sanallaştırılmış sanal sunucularımız yüksek düzeyde güvenlik ve performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır” dedi. “Gece yarısından sonra her gün, VPS’nizdeki tüm verileri 7 gün boyunca saklanan ayrı bir yedekleme bölümüne kopyalıyoruz.”

Sürekli Gelişen Müşteri ve Pazar Taleplerini Karşılamada Uzmanlaşma

Invpsus, İnternet ve Yazılım Hizmetlerinin en yeni girişimi olmasına rağmen, şirket zaten barındırma müşterileri, site sahipleri ve büyüyen işletmeler arasında önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır..

Dmitriy, “Tipik müşterilerimiz blogcular, web yöneticileri, sanat stüdyoları, programcılar ve farklı kamu kuruluşlarıdır.” Dedi. “Invpsus ile sıradan paylaşılan barındırma pek çok müşteri için en iyi çözüm değildi ve VPS sunucuları büyük talep gördü.”

Invpsus fiyatlandırmasını gösteren grafik

Invpsus, güçlü altyapıyı aylık veya saatlik faturalandırma esnek ödeme planları ile dengeler.

Müşteriler büyüdükçe ve değişen bir pazara uyum sağladıkça, daha iyi donanım ve daha fazla depolama alanı gerektirirler. Invpsus, basit ölçeklendirme işlemlerinin müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için müşteri geri bildirimlerini şirketin VPS modeline dahil eder.

Dmitriy, “Şirketimiz hakkındaki geri bildirimleri düzenli olarak gözden geçiriyoruz ve müşteriler tarafından bahsedilen özelliklerin büyük bir ilgisi varsa bunları barındırma paketlerimize uygulamaya çalışıyoruz” dedi. “Müşterilerimize en yeni teknolojilerle ürünler sunmak için her zaman elimizden geleni yapıyoruz.”

Invpsus ekibi, hizmetlerini Avrupa çapında daha da genişletmek için yeni veri merkezleri açmayı ve bir içerik dağıtım ağı yükseltmesi eklemeyi planlıyor. CDN, web önbelleği ve özel depolamasıyla içerik oluşturma ve dağıtımını kolaylaştırarak görüntüler, videolar ve diğer ortamlar için yükleme sürelerini iyileştirir.

Dmitriy, “İyi fiyatlarla istikrarlı sunucular ve birinci sınıf bir destek ekibi sunmak bizim için zor değil” dedi. “Ekibimiz her durumda her müşteriye yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector