IOBit Eski Bilgisayarların Yeni Gibi Performans Göstermesine Nasıl Yardımcı Olur – Gelişmiş SystemCare ile Bilgisayarınızı Temizleme, Optimize Etme ve Koruma

TP; DR: Dünya çapında 250 milyondan fazla indirmeye sahip olan IObit ve optimizasyon ve güvenlik programları portföyü, yavaş kişisel bilgisayarları canlandırıyor ve hassas kullanıcı bilgilerini koruyor. Şirketin imza hizmeti Advanced SystemCare, disk alanını boşaltır, başlangıç ​​kaynaklarını yönetir, kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve kaldırır ve müşterilerin bilgisayarlarının maksimum kapasitede çalışmasını sağlamak için çeşitli platformlara onaylanmamış erişimi izler. Kendini işine adamış çalışanlar, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için güncellemeleri ve yeni yardımcı programları düzenli olarak engeller ve destek forumlarına katkıda bulunan ve IObit programlarını 40’tan fazla dile çeviren güçlü bir gönüllü topluluğuna ilham vermiştir..


Çok tanıdık bir rutin: Yeni bir çalışma günü ve sabahları ilk işinizi yaptığınızda hepiniz kafeinli ve üretken olmaya hazırsınız. Ya da nihayet eve döndünüz, günden itibaren giyindiniz ve akılsızca çevrimiçi gezinmeye veya bir TV şovunu yayınlamaya hazırsınız.

Bilgisayarınız dışında başka fikirler var. Açmayı, başlamaya çalışmayı ve yüklenmeye çalışmayı düşünüyor. Yüklenecek güncellemeler olabilir, ancak bilgisayarınızın devam etmek için mücadele etmesi daha olasıdır.

Bir süre sonra rutin değişir. Bilgisayarı açtıktan veya kaynak yoğun bir program başlattıktan sonra kahve makinesine rahat bir yürüyüş yaparsınız; Umarım bilgisayarınız geri döndüğünüz zaman yüklenir.

Rutinizi makinenize uyarlamak yerine, donanımınıza yeni bir hayat vermek için tasarlanmış IObit’in çeşitli yazılım programlarından birini (veya daha fazlasını) yüklemeyi düşünün. Marketing Manager Roy Yu’ya göre, derin sistem temizleme ve zararlı yazılımlara karşı korumadan sürücüleri güncellemeye ve sinir bozucu uygulamaları kaldırmaya kadar, bir düzineden fazla ürün portföyü, birçok PC kullanıcısının nasıl hitap edeceğini bilmediği çeşitli süreçleri ve acı noktalarını hedefliyor 2004 yılında kurulduğunda şirketin misyonunun arkasındaki ilhamı açıklayan.

“Piyasada, Windows kullanıcılarının sistem kaynaklarının veya disklerinin aşırı kullanımı nedeniyle yavaş PC’ler gibi yaygın sorunları çözmelerine yardımcı olacak sistem optimizasyon araçlarının eksikliği vardı” dedi. “O zaman, çoğu kullanıcının bilgisayar bilgisi çok azdı, bu yüzden kullanımı kolay ve verimli bir sistem optimizasyon aracı gerçekten onlar için gerekliydi. Bu nedenle IObit doğdu. ”

Advanced SystemCare 12: Daha Derin Temizler ve Daha Güçlü Güvenlik

IObit, müşterilerin yavaş bilgisayar sorunlarını çözmenin ötesinde, birçok karmaşık ve tamamlayıcı işlemi basit bir tek tıklamayla çözüme dönüştürür. Advanced SystemCare PRO, dağınık sabit disklere saldırır, tarayıcı ayarlarını iyileştirir ve kişisel verilere onaylanmamış erişimi engeller.

Roy, “Kullanıcıların sistemlerini optimize etmelerine ve korumalarına yardımcı olma fikrinden yola çıktık” dedi. “Yön ve hedef çok açık.”

Advanced SystemCare 12'in ekran görüntüleri

Advanced SystemCare 12 PRO derin temizliği, sistem optimizasyonunu ve katı güvenliği dengeler.

IObit son zamanlarda programın en yeni sürümünü ortaya çıkardı ve PC optimizasyonunda birkaç iyileştirme ve kullanıcı gizliliğine daha fazla vurgu getirdi. Advanced SystemCare 12 PRO üç yeni bileşen sunmaktadır:

 • Gizlilik Kalkanı kişiler, e-posta verileri, Dropbox ve Google Sync gibi hassas çevrimiçi bilgilere onaylanmamış erişimi tespit eder ve engeller.
 • Dijital Parmak İzi Koruması tarama verilerinizi ve tercihlerinizi başkaları tarafından kullanılamaz hale getirmek için çevrimiçi varlığınızı gizler.
 • Bitmemiş Dosya İndir disk performansını artırmak için geçici dosyaları ve kısmi yüklemeleri kaldırır.

Geliştirilmiş derin temizlik artık Windows 10 simge önbelleğine, Microsoft Office önbelleğine, tarayıcı günlüklerine, yazılım yedek dosyalarına ve tüm Chromium tabanlı tarayıcıların tarama geçmişine ulaşıyor. IObit basın bültenine göre Advanced SystemCare 12, önceki sürüme göre neredeyse% 10 daha fazla önemsiz dosya algılar ve kaldırır.

Ürün Müdürü Bing Wang, “Sistem performansını hızlandırmak için daha basit ama daha verimli sistem optimizasyonu çözümlerine odaklanıyoruz” dedi. “Daha gelişmiş özellikler ve yeni teknolojilerle Advanced SystemCare 12, sistemi daha fazla hızlandırabilir ve kullanıcıların gizliliğini daha kapsamlı bir şekilde güvence altına alabilir. Ayrıca Advanced SystemCare 12, kullanıcıların çalışma alışkanlıklarını hatırlamak için her zamankinden daha akıllı. ”

Hassas Kullanıcı Verilerinin Korunmasıyla PC Optimizasyonunu Dengeleme

Roy, PC kullanıcılarının deneyimini geliştirmeye yönelik kapsamlı yaklaşımın genişlemeye devam ettiğini ve kişisel güvenliğe daha fazla önem verildiğini söyledi. IObit, antivirüs ve web odaklı korumaları 2012’de Advanced SystemCare’e entegre etti ve çevrimiçi tehditler geliştikçe araç kitaplıklarını ve işlevlerini genişletmeye devam ediyor.

“Artan siber tehditlerle mücadele etmek için Advanced SystemCare ayrıca kullanıcıların gizliliğini koruyabilir, sistem zayıflıklarını düzeltebilir ve çevrimiçi reklamları ve izlemeyi engelleyebilir, vb.” Dedi. “Programı, daha kapsamlı sistem optimizasyonu ve güvenlik yazılımı için sürekli olarak güncelliyoruz.”

Dizüstü bilgisayar IObit yazılımı ile bakarak bir çift görüntü

Son birkaç yıldır, IObit odağını kullanıcı gizliliği ve güvenlik önlemlerini içerecek şekilde genişletti.

IObit Malware Fighter’daki erken güvenlik ve gizlilik özellikleri, denetimlere yetkisiz erişimi önlemek için bir kamera koruması ve tarayıcı her kapatıldığında çerezleri otomatik olarak temizleyen bir anti-izleme özelliği içerir..

Roy, “İnternetin hızla gelişmesiyle, kişisel bilgilerin güvenilmeyen programlara veya çevrimiçi insanlara maruz kalma olasılığı daha yüksek” dedi. “Son zamanlarda, daha iyi gizlilik korumasına odaklandık ve kullanıcılarımızın hassas verilerini korumak için Gizlilik Kalkanı özelliğini ve Dijital Parmak İzi Korumasını kullanıma sunduk.”

Artık IObit’in sürekli genişleyen veritabanı, 2 milyondan fazla kötü amaçlı yazılım türünü tespit edebiliyor ve kullanıcıları, kurbanların kripto para birimi madenciliği için bilgi işlem kaynaklarını kullanan saldırganlara karşı koruyor. Şirket ayrıca rastgele bir şifre üreticisi ve şifre yöneticisini ücretsiz olarak sunuyor.

“IObit, kullanıcıların daha iyi bir PC deneyimi için farklı taleplerini karşılamak için bir dizi ürün serisine sahip” dedi. “Kullanıcıların bilgisayarla ilgili sorunları çözmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.”

IObit Yazılımı Geniş Bilgi İşlem Sürecini Kapsar

Şirket büyük ölçüde performans sorunu olan Windows sistemlerine odaklansa da, IObit çeşitli macOS ve Android cihazlarını optimize etmek ve korumak için uzmanlığına da sahiptir. Disk birleştirme, yazılım kaldırma ve sürücü güncellemeleri dahil olmak üzere benzer sistem optimizasyonu işlemleri bağımsız ürünlerde ele alınmaktadır..

“IObit, PC optimizasyonu ve koruması için daha iyi çözümler bulma konusunda tutkulu,” dedi Roy. “Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak ve onları her türlü tehditten proaktif olarak korumak için sürekli olarak gelişmiş ürünler sunacağız.”

IObit’in çeşitli ürün portföyü şunları içerir:

 • Sürücü güçlendirici Sisteminizin güncel olduğundan emin olmak için 3 milyondan fazla aygıt sürücüsünü ve oyun bileşenini izler. Doğru, modern sürücülerin kurulması performansı artırır, hataları düzeltir ve oyun deneyimini geliştirir.
 • IObit Kötü Amaçlı Yazılım Dövüşçüsü kötü amaçlı yazılımlara, virüslere ve fidye yazılımlarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Bitdefender motoruna dayanan program, USB bağlantı noktalarını ve yetkisiz kamera erişimini de korur.
 • IObit Kaldırıcı inatçı ve birlikte gelen yazılım paketlerinin yanı sıra normal kaldırıcılar tarafından kaçırılan artık dosyaları kolayca kaldırır. Kullanıcılar ayrıca, ulaşılması zor kötü amaçlı veya reklam tabanlı eklentileri algılayıp kaldırabilir.
 • Akıllı Defrag ana bilgisayar yavaşlığı kaynağını, veri erişimini ve depolama verimliliğini artırmak için dosyaları yeniden düzenlemek üzere hızlı bir şekilde çalışan çok iş parçacıklı birleştirme motoruyla savaşır. Program, önyükleme sürelerini iyileştirmek ve oyun performansını artırmak için yapılandırılabilir.
 • MacBooster macOS sistemlerinden kötü amaçlı yazılım ve virüslerle birlikte 20 tür önemsiz ve yinelenen dosyayı kaldırır. Bellek temizleme ve depolama optimizasyonları özellikle daha küçük SSD’lere sahip cihazlar için yararlıdır.
 • iFreeUp ve AMC Güvenliği sırasıyla boş alan sağlar ve iOS ve Android cihazlarını hızlandırır. Kullanıcılar fotoğrafları, müzikleri ve videoları aktarabilir, iOS cihazınız ile bilgisayarınız veya oyun çözümünüz arasında oyun kayıtlarını ve uygulama verilerini dışa veya içe aktarabilir. Android kullanıcıları% 200’e kadar daha hızlı performans ve gelişmiş pil ömrü görebilir.

IObit, kullanıcıları için daha iyi bir PC deneyimi sağlama görevinin arkasında, müşterilerin daha hızlı PC’lerin ve internet hızının, daha iyi oyun deneyimlerinin yanı sıra saldırılara ve gizlilik saldırılarına karşı daha temiz bir tarama deneyiminin keyfini çıkaracaklarını vaat ediyor.

Roy, “IObit’i lider bir sistem yardımcı programı sağlayıcısı yapmak için sürekli çaba gösteriyoruz” dedi. “IObit genç ama hırslı. Buradaki herkes çok çalışıyor ve enerji, coşku ve canlılık dolu. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector